niedziela, 1 kwietnia 2012

Ponowne laczenie sie z przyroda

Kochana Weroniko, jak ci wspominałem w tym tygodniu, Miecz Prawdy odcina i eksponuje całą korupcję. Otrzymałaś kopię nowej książki Davida Icke, “Remember Who You Are” (Pamiętaj Kim Jesteś). Ta książka odsłania wszystko to, co macie wiedzieć, pomagając wam zrozumieć niewolę w jakiej żyjecie i stosowane metody do utrzymania was w więzieniu zahipnotyzowania, które zaakceptowaliście jako część waszego życia. Jest dobrze widzieć, że wielu robi wyłom i uwalnia się z tej hipnotycznej niewoli, mówiąc “DOŚĆ. Już nie będziemy tolerować waszej dominacji”. Wkrótce mieszkańcy Europy będą w czołówce tych protestów. Rozszerzy się to na cały świat. Ma to pełne poparcie od nas z tej strony życia, jak również ze strony waszej obszernej rodziny z innych planet.

Obserwowaliśmy wasz wczorajszy entuzjazm, gdy statek kosmiczny z Andromedy odpowiedział wam. Zrobił kilka interesujących manewrów by was przywitać. Fizycznie odwiedzą was wkrótce. Pilnują waszej planety i robią wiele by przywrócić równowagę. Chcą, abyście rozumieli i zaakceptowali, że musicie się nauczyć jak powrócić do tworzenia i używania własnej mocy i energii. Oczekujemy z dużym zainteresowaniem na połączenie się Ziemi z jej bratnimi planetami i odnowienie waszej galaktyki.

Istnieje potrzeba, abyście przyswoili sobie wiedzę na temat Świętej Geometrii i zrozumieli jak będzie to ważne w Erze Wodnika, w którą teraz wchodzicie. Kryształy także są ważne. Będą emanować więcej energii. Bardzo ważny jest powrót do połączenia z przyrodą. Spacerujcie po lesie: drzewa są dużym źródłem energii. Spacerujcie boso, to pomaga wam uziemić się. Świadomie obserwujcie jak korzenie od waszych stóp schodzą w głąb Ziemi. Odczuwajcie energię Ziemi, która powraca przez wasze ciało do czubka głowy by połączyć się z Energią Boską. Jest ważne w tym momencie usunąć cały strach. Wszystko co jest związane ze strachem, hamuje. Pozwólcie mu odejść. Zobaczcie go jako stare, czarne ubranie, które było częścią waszego życia. Odrzućcie go, nadszedł moment przygotować się na nowe życie. Wszystko to co jest ciemne i złe jest teraz demontowane i będzie usunięte.

Zamierzamy zapobiec wojnie w Iranie. Wszystkie inne wojny zakończą się bezzwłocznie. Zajmie to trochę czasu, aby ta wiadomość przeniknęła do mas, ponieważ ci, którzy kontrolują środki masowego przekazu są tymi, którzy wszczynają wojny. Podają wam tyradę kłamstw powodując, że ci , którzy jeszcze się nie obudzili nie wiedzą w co i komu wierzyć. Te osoby potrzebują waszej pomocy.

Wiedza starożytna odnowi się w wielu aspektach. Narzędzia i maszyny były tak projektowane, by zamiast wzajemnego współgrania, usunąć łączność człowieka z wszechświatem i przyrodą. Niebawem zostanie otwarta nowa i wspaniała droga życia. Pieniądz straci swoją moc i kontrolę w życiu Człowieka. To nie do wiary, że korupcja przeżyła tak długo bez kwestionowania. Osiągnęli to tylko dlatego, że kontrolują wasze umysły przy pomocy środków masowego przekazu, przez wojny i religię. Kiedy cały ten fałsz wyjdzie na jaw, otworzą się wasze oczy i znajdziecie się w pięknej przyszłości. Będziecie zaskoczeni prawdziwym pięknem i kolorami natury w całym jej blasku, który był ukrywany przed wami.

W szkołach stosowana jest szkodliwa kontrola umysłu w celu zahamowania przebudzenia dzieci. To jest ekstremalne zło. Rodzice powinni rozmawiać ze swoimi dziećmi i łagodnie informować je o prawdzie. Zapoznawać je z przyrodą, żywieniem ptaków i innych dzikich zwierząt kiedy tylko jest to możliwe. Wprowadzić je w cudowną energię morza, która jest tak terapeutyczne. Przyroda jest naprawdę wspaniała kiedy nauczysz się z nią łączyć. Jest szczególnie ważne, aby zapoznawać się z tym w jak najmłodszym wieku.

Jest ważne, aby każdy z was kierował się tylko wewnętrznym odczuciem. Nie pozwólcie, aby inni zmuszali was do uznania czegoś, co nie czujecie za właściwe dla siebie, nawet jeśli używano by ośmieszania czy kompromitacji, aby zmusić was do uznania tego co uważacie za złe. Wasza intuicja jest coraz wrażliwsza. Nigdy nie sprowadzi was na manowce, od niej zależy wasze przetrwanie.

Mamy wiele planów, których nie możemy na razie ujawnić. Odnowienia planety, która była przez tak długi czas eksploatowana nie można dokonać z dnia na dzień. Staranne planowanie, które obejmuje inne planety, jak również Świat Ducha, jest działaniem na wielką skalę, lecz nie zamierzamy zawieść. Doceniamy wszystkich tych na Ziemi, którzy poszukują prawdy i są na nią otwarci. Przystępujemy do realizacji kilku planów, by przyspieszyć ten proces. Prosimy was, abyście otworzyli swoje serca i umysły. Bądźcie przygotowani na ekscytację i rozradowanie z powodu tego, co się zadzieje. Wasze rodziny w Świecie Ducha przyczyniają się do tego, aby nastąpiło to jak najszybciej. Chcemy usunąć wszystkie wasze połączenia ze skorumpowanym Kabałem: Nic im nie jestescie winni. Powracacie do połączenia się z waszymi korzeniami. Cieszcie się z tego doświadczenia, ponieważ przyniesie wam ono dużo radości i wolności.

Moja Droga, twoje życie staje się każdego dnia bardziej wypełnione pracą. Ulokowaliśmy spory ciężar na twoich ramionach. Musisz nauczyć się nie ulegać tak naciskom. Ludzie powinni zrozumieć, że nie możesz odpowiedzieć na setki maili jakie otrzymujesz. To wspaniale, że tak wielu dobrych ludzi ze wszystkich stron Ziemi są świadomi, przebudzeni i pragną dzielić się z tobą swoimi odkryciami. Dziękujemy im. Już niedługo osobiście wyrazimy im naszą wdzięczność. Nastąpi to kiedy wszystkie trudności zostaną usunięte. Bądź przygotowana na kilka niespodzianek. Kochana, prawdziwa praca dopiero się zaczyna.

Ciesz się rozwojem sytuacji, moja droga. Zawsze jestem przy tobie, podobnie jak dawniej. Moja miłość przepełnia twoje życie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz