niedziela, 8 maja 2011

Zamach pogodowy na USA w maju

To co się dzieje w USA wygląda na wojnę pogodową. W ciągu jednej doby zanotowano 130 tornad! Z komentarzy na forum dyskusyjnym godlikeproductions:

- „uwielbiam burze, byłem nawet w środku dwóch tornad, ale to takiego czegoś nie widziałem w ciągu moich 40 lat życia..”

-”też czegoś takiego nie widziałem od 40 lat, mam kolegę w Bartow i mówił mi że ucieka do piwnicy”…
- „mieszkam w Georgia Peach, nie widziałem czegoś takiego jak żyję, czyli od 36 lat”…
- „A ja jestem z Arkansas i burze mamy co tydzień, choć czegoś takiego jeszcze nie widziałem”…
- „wy durnie, to tylko jest pogoda… tak jest co roku!”…
- „tak się dzieje z powodu waszej nienawiści do Czarnych i Meksykanów, Jezus nauczał miłości, coś o czym południowi Baptyści zapomnieli”…
- „Bóg karze całłe Stany Zjednoczone! Czy słyszeliście o „Tajemniczym Babilonie” z Księgi Objawień?”
- „tak się dzieje z powodu nienawiści do Izraela. Nie zadzierajcie z ludźmi, którzy mają super-broń”
Ten ostatni komentarz może mieć swój sens. Burze ogarnęły całą dolinę Missisippi, czyli tzw. New Madrid Zone, gdzie w maju przewidziano „ćwiczenia” FEMA. Informowaliśmy o tym wcześniej, koszt tych „ćwiczeń” to drobiazg – około 1 mld dolarów. Nikt nie wydaje takich pieniędzy bez powodu. Jak pisałem w styczniowym artykule „Co się dzieje w grzbiecie środkowoatlantyckim?!” http://wp.me/pXVoU-GP:
(…) „agencja rządowa USA, która zajmuje się wszelkimi kataklizmami,
po co te podwodne worki na zwłoki?
FEMA, poszukuje dostawców zestawów żywności, kocy i„podwodnych worków na zwłoki” (underwater body bags). Informacje na temat tych ostatnich są dość zagadkowe. Na stronie jednego z producentów podaje się, że służą one do zabezpieczania zwłok i dowodów znalezionych pod wodą. Chodzić też może o to, by w ten sposób zabezpieczone psujace się zwłoki nie były zagrożeniem dla otoczenia. Oczywiście brzmi to makabrycznie, ale takie zapotrzebowanie wyraziła oficjalna agencja rządowa USA! Zagrożone są następujące stany Północna Karolina, Południowa Karolina, Luizjana, Teksas, Alabama, Mississippi, Georgia i Floryda.
Takie mapy USA dostają ponoć wtajemniczeni...
Oraz oczywiście tereny wokół Zatoki Meksykańskiej.(…) Zapotrzebowanie na żywność dotyczy 7 milionów osób, ilość porcji oblicza się na 140 milionów (2 dziennie na 10 dni).
W artykule na Intel Hub analizowane są te dziwne zamówienia. jak wiadomo FEMA się nie sprawdziła w przeszłości, w Nowym Orleanie zamiast pomocy były tylko problemy. Tymczasem wiadomo, że na terenie całych USA przygotowane są tzw. obozy FEMA. Autor artykułu podejrzewa więc, że chodzi raczej o symulowane zagrożenie (tzw. drill), które będzie testowane w maju tego roku, a dotyczyć będzie m.in. trzęsień ziemi wzdłuż tzw. Uskoku Nowego Madrytu (New Madrid Fault). Niewykluczone, że trzęsienie ziemi faktycznie może mieć miejsce, autor uważa, że może być wywołane sztucznie przez użycie HAARP. Jednakże w czerwcu ub. r. naukowcy z Uniwersytetu Illinois ostrzegli, że realne jest trzęsienie ziemi o sile powyżej 7.7 stopnia w tym obszarze. Chicagowski Examiner podaje, że takie trzęsienie może zabić co najmniej 3500 osób, 80,000 będzie rannych, a bez dachu nad głową pozostanie 7 milionów. Autor artykułu na Intel Hub zwraca uwagę, że przygotowania FEMA zbiegają się z możliwymi rozruchami politycznymi na terenie całego globu w związku z wielkim kryzysem (spowodowanym sztucznie przez mafię bankierską). W artykule podaje się dowody na to, że cała akcja jest planowana i w sposób sztuczny kreowana” 
(…)
Koła HAARP i prostokąty skalarne
Od kilku tygodni niezależny badacz pogody i trzęsień ziemi, Dutchsinse informuje podpierając się dowodami w postaci odczytów radaru, o tzw. „kołach HAARP” (HAARP rings)  i „prostokątach skalarnych” (scalar squares), które świadczą o tym, że chmury są tworzone czy też ograniczane w sztuczny sposób. Pojawiają się one nagle w różnych stanach, a analiza ich rozlokowania i wielkości pozwala na prognozowanie pogody. Na podstawie tych obserwacji, Dutchsinse kilka razy przewidział już wielkie burze, które nawiedziły Stany.
O poprawności rozumowania świadczy to, że Dutchsinse przewidział też ostatnią serię tornad:
Można też zlokalizować nadajniki HAARP, którymi najczęściej są odpowiednio zmodyfikowane radary.
W chwili obecnej Dutchsinse jest bez prądu – W samej Alabamie w podobnej sytuacji jest około pół miliona ludzi, a zginęło już 58 osób. Miasto Tuscaloosa jest całkowicie zdewastowane, w tym budynki Uniwersytetu w Alabamie.
Inny badacz anomalii pogodowych i trzęsień ziemi, Mike relacjonuje to co się dzieje na swoim kanale YouTube patrioticspace. Mówi on o zgromadzonych już wojskach i oddziałąch FEMA, przygotowanych do „ćwiczeń”, które mają rozpocząć się 11 maja…
Teraz należy się tylko przygotować do serii trzęsień ziemi, które wg. Dutchsinse i innych niezależnych badaczy mogą być wywołane przez broń HAARP.
Być może też jest inne wytłumaczenie całej tej sytuacji. Otóż anomalie mogą być wywoływane czynnikami niezależnymi od człowieka, jednakże grupa ludzi, która posiada dokładne informacje na temat zagrożenia może wykorzystywać te naturalne zjawiska dla swoich interesów. Jak wiadomo „globalne ocieplenie” występuje nie tylko na Ziemi, obserwuje się podobne zjawisko na Marsie i Jowiszu, gdize HAARP na pewno nie sięga, widać też wyraźne zmiany w aktywności Słońca – tu też nie można podejrzewać czynnika ludzkiego. Koła HAARP i prostokąty skalarne mogą być wynikiem działań obronnych w pewnych regionach – tworzą się bariery poza które burze nie przechodzą.
Niezależnie od przyczyn, sytuacja się rozwija w ciekawy sposób – Stany Zjednoczone są kluczowym elementem podboju świata przez tzw New World Order i „rząd światowy”. Japonia, z którą globaliści mieli poważny problem, bowiem nie chciała się dostosować do warunków Nowego Ładu, została w brutalny sposób ukarana, podobnie dzieje się teraz z krajami arabskimi, wcześniej został ukarany wraz ze swoją świtą niesforny Prezydent RP – czy możemy mieć wątpliwości co do intencji satanistów, którzy punkt po punkcie realizują swój plan?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz