czwartek, 15 marca 2012

Alex Jones – Jesteśmy chodzącymi trupami

Stwierdziłem, że za mało się tu mówi o tytanicznej pracy jaką wykonuje Alex Jones. Choć jego program radiowo-telewizyjny i strona Infowars dotyczą głównie USA, to z uwagi na globalizację i rolę “światowego policjanta”, Bestii, jaką USA odgrywa, to co mówi Alex jest aktualne także gdziekolwiek indziej na świecie.
W Polsce Alexa słucha wiele osób – widać to w artykułach i komentarzach. Wściekły atak jaki na niego idzie, jest najpewniej kreowany przez agentów globalnego systemu i ludzi nienawidzących tego co udało się wypracować w Stanach Zjednoczonych – systemu nieograniczonej wolności i zdrowego kapitalizmu.
Oczywiście, należy mówić o tym w czasie przeszłym, bowiem USA jest obecnie pod bolszewicką okupacją, z której stara się wyzwolić – właśnie przez działalność takich ludzi jak Alex Jones.
Poniżej zamieściłem niedosłowne tłumaczenie wypowiedzi Alexa z 29 stycznia b.r. Jest to tylko wyrywek olbrzymiej, udokumentowanej wiedzy tego prezentera. Postaram się częściej zamieszczać tego typu publikacje.
========================================================================

Alex Jones, 29. stycznia 2012r. – początkowy fragment 2-giej godziny audycji.


Alex Jones
System zwodzenia i manipulacji populacją był rozwijany przez 5-6 tysięcy lat, aż się stał nauką. Teraz ma swój “złoty wiek”. Wielki plan dla naszej przyszłości jest w tym momencie realizowany. Wszyscy, którzy tego słuchacie, musicie wiedzieć, że wasza żywność i woda są zatruwane. Trzeba się nieźle namęczyć by uniknąć genetycznie zmanipulowanych organizmów. W badaniach GMO na szczurach czy świnkach morskich, które mogą mieć trzy pokolenia w ciągu jednego roku, odkryto, że trzecie pokolenie jest niemal całkowicie bezpłodne. Szczury te były żywione tylko jednym rodzajem kukurydzy lub pszenicy GMO. Każde inne badania to potwierdzają – gdyż nie jest to przypadek czy efekt uboczny. Wmawia się nam, że te rośliny są wydajne, a okazuje się, że nie wykazują takiego wzrostu. Ale dostajemy w nich coś więcej – konia trojańskiego. I wszyscy akceptujemy te “konie trojańskie” podczas naszego życia, gdyż są takie małe – są poukrywane w wodzie, w żywności – ładnie pachną i dobrze smakują. W taki sposób się truje kojoty. Po prostu zatruwasz staw, czekasz kilka dni, one to wypiją i zdechną. My jesteśmy dokładnie tak traktowani jak zwierzęta.

Ludzkość powinna jednak się różnić od zwierząt. Udało się nam sięgnąć przestrzeni kosmicznej, mamy muzykę taką jak Beethovena, znakomitą sztukę. Ja jestem zwolennikiem humanizmu.
Globaliści, ponieważ uczynili straszliwe rzeczy, zawsze mają swoje wytłumaczenie. Umysł często potrafi znaleźć drogę, którą dyktuje serce, tak więc ponieważ w swoich sercach są źli, to zbudowali świat realizacji proroctw oparty na proroctwach, w które sami uwierzyli.

Tak więc nasz czas życia spada, ilość chorych na raka sięga zenitu. Trapi nas cukrzyca, otyłość, wszelkie choroby neurologiczne. Stany Zjednoczone są polem eksperymentalnym, za nimi jest zaraz Wielka Brytania.
W ciągu 25 lat opracowano tylko kilka gatunków GMO. Teraz pojawiają się setki następnych. Eksperyment na razie obejmuje jedną generację – kolejne pokolenia pojawiają się co około 20 lat.
W ciągu następnych 40-tu lat znajdziemy się w tym punkcie trzeciego pokolenia, kiedy to stanie się to z nami co ze świnkami morskimi – staniemy się umysłowo opóźnieni, z włosami wyrastającymi z naszych ust, niemal całkowicie sterylni z dziwnymi nierakowymi deformacjami po porodzie, co do których naukowcy nie podejrzewali, że są w ogóle możliwe. Piekło zostało otwarte.

Jestem chodzącym trupem ty też nim jesteś, i nawet jeśli się starasz chronić swoje dzieci – są one chodzącymi trupami.

Już niedługo mogą mnie uciszyć, gdyż robi się naprawdę groźnie. Może też tak być, że pociągniemy bardzo długo, jeśli uda nam się powstrzymać globalistów, czy też nawet to wszystko odkręcić. Chcę jednak, żebyście pamiętali o tym co mówiłem. Mają już technologię “kaaza”, która potrafi wymazać mój głos z całego internetu w ciągu godzin w systemie opartym na “chmurze”. Tak więc powinniście przepisać to co powiedziałem i ukryć. Ponieważ jeśli nie powstrzymamy ich w tym momencie, to zawsze znajdą wytłumaczenie. Będą np. mówić, że to odpady toksyczne powodują bezpłodność. Nie, jesteście sterylizowani przez tych ludzi, którzy chowają się w specjalnych rządowych rezerwatach. Mówię tu do ludzi w wieku około 20-35 lat.

Cała architektura internetu, który sam w sobie będzie systemem kontroli wszystkich urządzeń technicznych, stworzono po to, by śledzić i kontrolować populację. Zostaje ona obecnie zmieniana przez w sieć kontroli, którą właśnie miała być, przez eugeników – tych, którzy pragną totalnej tyranii w postaci DARPA.
Wprowadzana jest standaryzacja każdego systemu, przez którą wchodzimy do architektury Nowego Ładu Światowego.

Podczas “burzy mózgów” jaką mieliśmy przed audycją wypisałem straszne zbrodnie jakie popełniono przeciwko ludzkości – mam ich spisanych 28, choć jestem pewien, że są ich setki. Te zbrodnie m.in. celowo ogłupiają społeczeństwo – są na to dokumenty w Departamencie Edukacji, ujawniła to m.in. Charlotte Iserbyt, która pochodzi z rodziny Skull & Bones i była drugą najważniejszą osobą w tym Departamencie. Niszczą nasz język, redukując go, zmieniając znaczenie słów. 200 lat temu potrafiliśmy się porozumiewać z naszymi kolonialnymi przodkami, dzisiaj jesteśmy totalnie ogłupieni, wliczając w to mnie samego. Teraz wprowadzają pasożytniczą, morderczą sieć technologiczną – po to właśnie jest ten cały system NWO.
Patrzę na te wszystkie zbrodnie i kłamstwa – oni atakują prawdziwą kulturę, która może pochodzić z różnych źródeł – plemiennych, rodzinnych czy religijnych. Chcą byśmy zaakceptowali ich plastikową kulturę globalną, z politycznie poprawnym systemem politycznym, który mogą zmieniać wedle woli co tydzień.
Np. pod pretekstem obrony przed bronią biologiczną tworzą setki broni biologicznych, które mogą zabić ponad 90% ludzi, którzy zostaną zarażeni. Równocześnie cały czas mówią o eksterminacji ludzkości.
Jest udowodnione, że żywność GMO sterylizuje każdego ssaka, który się nim karmi. Tym i wy się żywicie! Owady nie chcą jeść kukurydzy GMO, która powoduje tworzenie się pestycydów.

Mamy do czynienia z Holocaustem na światową skalę, choć nie jest to nazistowski blitzkrieg czy mordowanie ludzi strzelając im w tył głowy, ale i nawet z tym mamy do czynienia np. w Afryce.

Ignoruje się rzeczywiste problemy zatrucia środowiska i ukrywa je pod pozorem tego, że wszystkiemu winna jest emisja dwutlenku węgla. Oni są mistrzami kontroli za pomocą kłamstwa, tworząc jednocześnie straszny holocaust środowiskowy – fluoryzacja wody, która powoduje raka. Śmiertelne szczepionki, których ulotki same mówią o ich szkodliwości, rządowy handel narkotykami, jak operacja “Fast & Furious”, która miała na celu zniszczenie prawa do posiadania broni. Ustawa NDAA, która oznacza koniec Karty Praw (Bill of Rights), która zezwala na tajne aresztowania i tortury. Są ciągle przyłapywani na kłamstwach, a ci super bogaci nie płacą podatków, ponieważ to oni sami tworzą prawa. Chcą natomiast obrabować klasę średnią, tych którzy zarabiają 200,000 rocznie, poprzez podnoszenie podatków. Rabunek dokonywany jest też na tych najbiedniejszych, którzy często nie rozumieją istoty tego co się dzieje (…)
========================================================================

Tylko na podstawie powyższej próbki widać, że Alex Jones doskonale sobie zdaje sprawę z tego kto i dlaczego dąży do eksterminacji ludzkości. Nic w publikacjach Alexa Jonesa nie wskazuje bowiem na to by jego działalność była pożyteczna dla globalistów. Wręcz przeciwnie, bez Alexa nie byłoby takiego oporu wobec NOW jaki się odbywa, nie byłoby Rona Paula, nie działałyby grupy We Are Change, nie byłoby rzetelnych prób ujawnienia konspiracji zamachu na WTC i innych operacji “fałszywych flag”, które miały miejsce na całym świecie. Wszelkie próby zdyskredytowania czy ośmieszenia go, można uważać za prowokacje tworzone przez agentów ludobójczego systemu.
Na koniec chcę zaznaczyć ważną rzecz, o której mówił Alex. Faktycznie, warto jest robić transkrypty ważnych audycji i wywiadów. Papier nie jest tak podatny na technologię niszczenia jak wirtualna informacja w internecie, czy nawet dyski komputerowe – które przecież można zmazać silnym strumieniem magnetycznym. Płyty DVD generalnie nie są trwałe, poza tym wymagają urządzenia odtwarzającego i prądu. Słowo pisane można zabezpieczyć, na dobrym papierze przetrwa stulecia, nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń. Jest to jak na razie najlepszy i najbardziej trwały środek przechowywania i dystrybucji informacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz