czwartek, 15 marca 2012

Benjamin Fulford – raport 27.2.12

Bejamin Fulford jest niezależnym żurnalistą, który urodził się w Kanadzie i od wielu lat mieszka i pracuje w Japonii.  Pracował dłuższy czas dla Forbesa, a od kilku lat wytrwale demaskuje Kabała na całym świecie. Jest pod ochroną tajemnego stowarzyszenia Białego Smoka z Chin i ostatnio też kosmitów (źródło: Allendale).  Kilka zamachów Kabała na jego osobę nie powiodło się.  Swoją popularność osiągnął przez tygodniowe raporty, które od jakiegoś czasu śledzę.  Ponieważ wydarzenia wzrastają na sile, uważam, że warto niektóre z nich przetłumaczyć.  Wiele pokrywa się z materiałem czanelingowym, chociaż Ben nie wspomina o istotach pozaziemskich w swoich raportach.  Nie zgadzam się z nim w 100%, jednak bądźcie otwarci na te informacje, ponieważ wiele z nich się w przeszłości potwierdziło. — K
.

.
Przetłumaczyła Krystal
Zgodnie z przewidywaniami, upadek czczącej szatana mafii finansowej nabiera tempa.   Sekretarz skarbu USA, Timothy Geithner został zatrzymany na przesłuchanie przez policję w Nowym Jorku 24 lutego i został zwolniony po zeznaniach na temat wielu, wysokiego szczebla, przestępców finansowych, według nowojorskich źródeł policyjnych.  “W większości przypadków musimy chlastać po twarzy ludzi, aby mówili, ale w jego przypadku musieliśmy go chlastać by się  zamknął” jeden z przesłuchujących zażartował.  Geithner został zwolniony, ale towarzyszy mu w każdej chwili uzbrojony agent dla upewnienia, że nie opuści kraju.  Były premier Silvio Berlusconi we Włoszech również okazuje się być bardzo rozmowny, powiedziały źródła w Europie.  Berlusconi został zwolniony.  Tymczasem spotkania pomiędzy Społeczeństwem Białego Smoka (White Dragon Society) i przedstawicielami rządu Południowej Korei w zeszłym tygodniu w Seulu były bardzo produktywne.
Oto pierwszy raport o dalej trwającym chaosie w Europie i USA przed powrotem do azjatyckich negocjacji.  Wogóle, to co się stało, to dziesiątki  informatorów na wysokim szczeblu zaczęło mówić w ostatnich tygodniach i szczegółowe przez nich zeznania są zbierane.  Oprócz Geithnera i Berlusconiego, mówiące duże ryby to członkowie rodziny Rothschildów, którzy ujawnili zaskakujące informacje.
Najciekawszym ujawnieniem danym przez Rothschildów jest to, że królowa Wiktoria była w rzeczywistości nieślubną córką Nathaniela Rothschilda.  Oznacza to, że Rothschildom udało się umieścić swoich członków rodziny na czele imperium brytyjskiego, niemieckiego i rosyjskiego przed pierwszą wojną światową.  Hitler był także Rothschildem, który chciał być koronowany na króla świata, i który pomógł ustanowić Izrael przez przegonienie Żydów z Europy.  Ich infiltracja na najwyższych szczeblach władzy światowej była kontynuowana w okresie powojennym.  Tak więc, w wielkim obrazie rzeczy, jesteśmy świadkami upadku prób koronowania się Rothschildów na monarchów światowego rządu ze stolicą w Jerozolimie.
Konkurujące próby George’a Busha Sr i nazistowskiej frakcji utworzenia 1000-letniej Rzeszy również się zawalają.  Geithner już powiedział policji, że zarówno on, jak i Obama pracują dla Busha.  Bushe, jak Geithner i inni nie mogą teraz opuścić USA.
Nazwiska niektórych z wielu kabalistów , którzy są uznani za największe ryzyko ucieczki zostaną wymienione na końcu niniejszego raportu.
Inne znaki upadającego starego reżimu: Grecy wyraźnie powiedzieli UE, aby wsadzili swój najnowszy wykup (bail out) tam, gdzie słońce nie świeci.  Wybrany premier George Papandreous ma powrócić do władzy wkrótce i zastąpić marionetkę kabała Lucasa Papademosa, według europejskich źródeł CIA.
Włosi się także decydują, że nie chcą stać się częścią większego imperium niemieckiego i zaczęli  aktywnie przygotowywać się do powrotu do lira, powiedziały źródła.
Kabaliści wciąż walczą, aby zachować swoją władzę i kontrolę.  Ostatnim oszustwem nad którym pracowali to 6 bilionów dolarów papierów wartościowych z 1934 roku opartych na złocie, które zostały przejęte ostatnio w Szwajcarii. Obligacje te były powiązane z finansistą i Bush/Clinton Mark Rich  Glencore Commodities.  Planem było, aby umieścić Hillary Clinton na czele Banku Światowego, aby użyła go do sprzeniewierzenia obligacji i dała pieniądze dla  komunistycznego rządu w Chinach.  Chińczycy w zamian mieli przymknąć oko na ciągłe oszustwa Europejskiego Banku Centralnego i Rezerwy Federalnej.
Kabaliści ponownie próbowali zrobić zamach na Władimira Putina, próbując odzyskać kontrolę nad Rosją w desperackiej próbie ożywienia szalonego planu, aby pozyskać Rosjan do rozpoczęcia 3-ciej wojny światowej, która ich zdaniem jest potrzebna do ukończenia ich planów na  dominację nad światem.
Pentagon już powiedział  kabaliście głównemu atakującemu psu, premierowi Benjaminowi Netanjahu w Izraelu, że zestrzelą  każdy izraelski samolot, które będzie próbował wywołać tę wojnę, atakując Iran.
Sieć Wiadomości CBS  w USA teraz odseparowała się od kabalistów i rozpoczęła wojnę informacyjną z kabalistycznymi placówkami propagandy, takimi jak CNN i Fox.
Tymczasem w Azji objawy harmonii i jedności mnożą się.  Dyskusje w zeszłym tygodniu w Korei pomiędzy Społeczeństwem Białego Smoka i przedstawicielami Południowej Korei osiągnęły zasadnicze porozumienie w wielu kwestiach.  Przede wszystkim, Południowi Koreańczycy zgodzili się na zjednoczenie między Koreą Północną a Południową w oparciu o zasady przywódcy Korei Północnej Kim Jong-un’a uroczystego ustanowienia (być może “symbol jedności”).  Po zjednoczeniu północ-południe, rozmowy mogłyby się rozpocząć o większej wschodnioazjatyckiej integracji gospodarczej i politycznej.
Koreańczycy Południowi  zgodzili się na plan utworzenia nowej międzynarodowej agencji planowania gospodarczego w Japonii tak samo, jak również można byłoby stworzyć nowy ważny sektor prywatnego centrum finansowego w pobliżu Pusan w Korei Południowej.
Osiągnięto również porozumienie w kwestii konieczności azjatyckich narodów dalszego popierania tranzycji Pentagonu do globalnej siły pokojowej połączonej z rosyjskimi i chińskimi wojskami.
Delegacja chińska jest oczekiwana wkrótce w Japonii do dalszego rozwoju idei w Korei Południowej.
W Japonii, w międzyczasie, Yakuza rozumie, że ich fundusze w USA zostały zamrożone przez bushowego sługę Davida S. Cohena.
Oczekujemy częściowego odwetu, gdy starszy kabał operacyjny, Ichiro Ozawa zostanie aresztowany z powodu oszustw podatkowych i jego fundusze zostaną zamrożone.  Będzie również konfiskata akcji firmy z japońskiej giełdy i innych aktywów w Japonii nielegalnie przejętych przez Kabała.  Ta konfiskata ma wpłynąć co najmniej w 30% łącznej wartości wszystkich notowanych akcji w Japonii, jak również znacznie w notowaniach nieruchomości.
Podobne konfiskaty nielegalnie uzyskanych majątków przez kabalistów mają mieć miejsce na całym świecie, szczególnie w USA.
Mimo że jest jeszcze zbyt wcześnie, aby podać harmonogram dotyczący dalszych aresztowań,oto częściowa (nie alfabetycznie) lista osób (wielu z nich próbują utrzymać niski profil), którzy zostali poinformowani o ostatniej fali uciekinierów od Kabała:
“Rodzina trzech.”
Medicis i Borgias
Klub Rzymski
Larry Summers
Paul Volcker
Wylie Aitken
Vernon Jordan
Admirał William Crowe
Richard Haas
Felix Warburg
John Jacob Astor
Pan Pillsbury
Bill Hicks
Kiyohika Nishimura
David Gergen
Lamar Smith
Jay Rockefeller
Yotaro Kobayashi
John Snow
Mark Rich
David Cohen
James Cameron (jego rodzina wbogacila się na opium)
John Roberts
Paul Wolfowitz
Frank Carlucci
Peter Hans Kolvenbacha (dawny czarny papież)
George Bush Senior

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz