czwartek, 1 marca 2012

Swietujcie swoje porazki

Czy to możliwe, że największe okazje do świętowania pojawiają się w formie tego, co nazywacie porażkami, w postaci tych rzeczy, które nie kończą się tak, jak się spodziewaliście, czy też nie stają się spełnieniem jakiejś waszej nadziei albo pragnienia? Jak można się cieszyć z czegoś, co jest powodem smutku i czego pojawienie się oznacza, że musicie na nowo stworzyć część  swojej podróży lub odnaleźć inną ścieżkę dla swego życia, gdyż ta, na której byliście, skończyła się? To, co nazywacie porażką, jest w rzeczywistości przejawem uzdrowienia waszej duszy, o ile zrozumiecie jego prawdziwe znaczenie i wartość.

Znaczenie porażki mieści się w dostrojeniu {alignment}, ponieważ nie możecie stworzyć czegoś, do czego nie jesteście dostrojeni. W przeszłości być może udało wam się stworzyć jakąś wersję tego, ale gdy wzrastają wasze wibracje spostrzeżecie, że porażki pojawiają się szybciej i z większym nasileniem. Dzieje się tak dlatego, że jesteście prowadzeni ścieżką dostrojenia, taką, która odpowiada waszej energii i pragnieniu waszej duszy, by działo się to dla waszego najwyższego dobra i najwspanialszego energetycznego wyrazu. Gdy waszą intencją jest bycie potężnymi, wszystko, co nie jest wyrazem tej mocy, zostaje usunięte z waszego pola możliwości.

Wartość porażki polega na odłączeniu od energii, które wam nie służą, od karmicznych cykli i powtórzeń sposobów zachowania z przeszłości. Wszystko, co wiecie, wywodzi się z waszej przeszłości, z innych wcieleń, z waszej historii karmicznej oraz pamięci komórkowej. Najwyższe przejawy waszej energii reprezentują ścieżkę tego, co nieznane i ujawnią się one dzięki waszej intencji. Gdy jakaś rzecz wam się nie udaje i uwalniacie ją z bezstronnością, radością i przebaczeniem, pozwalacie wyższemu przejawowi waszej energii wysunąć się na czoło i stać się częścią waszej rzeczywistości.

Każda porażka jest potwierdzeniem faktu, że wasza energia nie porusza się już na danym poziomie i w danym zakresie możliwości. Istnieją wyższe potencjały i energie wam dostępne, i sprowadzicie je w waszą rzeczywistość, jeśli będziecie umieli błogosławić wasze porażki i uwalniać je ze świadomością, że właśnie w ten sposób dusza daje wam radę, mówiąc, że już nie możecie stwarzać na danym poziomie. Jest to zarazem zaproszenie, by rozszerzać świadomość samych siebie, rozwijać wasze marzenia i pragnienia oraz objąć wyższe możliwości. Zatem świętujcie wasze porażki, bądźcie za nie wdzięczni, ponieważ pokazują wam one, że wszystko jest dobrze, i że jesteście na ścieżce transformacji, a kolejna rzeczywistość czeka, abyście ją stworzyli.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza