czwartek, 1 marca 2012

Wasz rozwod z ewolucja jest bardzo bliski

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła z dnia 11.01.2012, przekazana przez Grega Giles’ a.
przetłumaczyła z jez.angielskiego Emilka Wróblewska-Ćwiek

Już wkrótce rozpoczną się procesy rozwodowe. Wielu z was będzie rozstawać się z iluzją, z którą tworzyło związek małżeński przez tak wiele lat. W każdym rozpadającym się związku są tacy, którzy chcą rozstania, rozumiejąc, że ich życie rozkwitnie, gdy partner, który zatrzymywał ich w rozwoju stanie się przeszłością i tacy, którzy chcą dalej w niej tkwić, nie dokonując żadnych zmian. Wasze pożegnanie z trzeciowymiarową iluzją niczym się od tego nie różni i to właśnie iluzja jest tą stroną, która czując że was traci, będzie się rozpaczliwie starała na powrót was uśpić, abyście w dalszym ciągu tkwili w tym dysfunkcyjnym związku. Dusza, która ma w sobie mądrość rozumie i potrafi rozpoznać moment, gdy dana relacja przestaje być owocna. Dusza, która jest silna potrafi zerwać taki związek i iść naprzód.
Będą tacy, którzy pozostaną w związku z żerującym na nich i wysysającym z nich młodość, radość i siły życiowe, partnerem. Dusze te znajdują się w szponach współzależnej relacji i będą w niej tkwiły do czasu, gdy wyciągną wreszcie odpowiednie wnioski i pójdą naprzód. Wy jesteście tymi, którzy już dziś dążą do rozstania i osiągną swój cel. Czeka na was nowe życie i nowy związek z partnerem, którego wibracje idealnie pasują do waszych. W ten właśnie sposób został zaprojektowany wasz wszechświat i na takie warunki wyraziliście zgodę. Każdy z was znajdzie sobie idealnego partnera.
Wydeptując tę ścieżkę, rozwiniecie u siebie nowe cechy i wiele aspektów waszego codziennego życia ulegnie zmianie. Pierwsza znacząca zmiana dotyczyć będzie sposobu produkcji i przygotowywania przez was pożywienia. Z czasem zniknie potrzeba wykorzystywania i eksploatacji waszej macierzystej planety w celu zapewnienia wam niezbędnego do życia pokarmu. Możecie to porównać do noworodka, który nie potrzebuje pokarmu matki.
Jasnym jest, że ludzie są niezwykle uzależnieni od swoich samochodów. Jasnym jest również fakt, że wielu z was zatęskni wkrótce za nimi, gdyż staną się one reliktami waszej przeszłości. W krótkim czasie zostaną wam udostępnione w darze od Stwórcy nowe, bardziej wydajne sposoby przemierzania waszych miast, waszego świata a nawet wszechświatów, tak abyście mogli w łatwiejszy i bardziej wygodny sposób eksplorować jego cudowne dzieło.
Radykalnej zmianie ulegnie również sposób, w jaki troszczycie się o swoje ciała. Gdy zachorujecie, nie będziecie już więcej polegać na lekarstwach, czy innych ludziach. Nikt nie ma lepszego wglądu w wasze ciało niż wy sami i z czasem nauczycie się, jak je monitorować i pielęgnować, by zachować optymalne zdrowie, sprawność i piękny wygląd. Będą to jedne z pierwszych umiejętności, jakie nabędziecie w nadchodzących dniach i sprawią wam one ogromną przyjemność. Z pojawieniem się tych wszystkich przemian wiąże się spoczywająca na was większa odpowiedzialność. Widzimy, jak daleko wielu z was już zaszło i jesteśmy głęboko przekonani, że sumiennie wywiążecie się ze swoich nowych obowiązków.
A wracając do spraw dotyczących waszej teraźniejszości… Kabal ma coraz mniej czasu, pieniędzy i żołnierzy chętnych do wykonywania brudnej roboty. W telewizji i prasie możecie się natknąć na ogłoszenia sponsorowane przez wasze siły zbrojne, które rozpaczliwie i na ostatnią chwilę próbują zwabić w swą mroczną sieć nowych rekrutów, aby wypełnić nimi stanowiska, których się ostatnio wiele w ich szeregach pozwalniało. Jak to już wyjaśnialiśmy przy wielu okazjach, dokładamy wszelkich starań, aby możliwie bezpiecznie usunąć żołnierzy wraz z ich niszczącą bronią z waszej rzeczywistości i ulokować ich w bezpiecznym miejscu, w którym mogliby się zastanowić nad wyborami, których dokonywali i zrozumieć, dla kogo się poświęcali. Wielu z nich jest w niezłym szoku i przez pewien czas nie może uwierzyć w prawdziwą tożsamość i motywy tych, którzy stoją za kampaniami wojskowymi. Można śmiało powiedzieć, że wiele z tych kobiet i mężczyzn już nigdy nie dopuści się do takiego stanu.
Będziemy was w dalszym ciągu na bieżąco informować o kolejnych etapach upadku kabala i w niedalekiej przyszłości będziemy mieć dla was bardzo dobre informacje. Niezbędne procedury następują po sobie i wszystko sukcesywnie upada, jak perfekcyjnie poustawiane kostki domina. Już wkrótce zarówno nasze jak i wasze wysiłki przyniosą oczekiwane rezultaty, które odczuje każdy na waszej planecie. Są to ostatnie dni świata, który znacie. Już wkrótce ludzkość uwolni się ze szponów swoich porywaczy. Do tego czasu kontynuujcie wspaniałą pracę, która wykonujecie dla Światła. Szerzcie nadal wiedzę dotyczącą naszego istnienia, naszej zaszczytnej misji i naszego pojawienia się wśród was, nasi bracia i siostry z Ziemi. Trzymajcie się. Już wkrótce będziemy z wami. Jesteśmy waszą Rodzina Światła z gwiazd.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza