czwartek, 15 marca 2012

Wibracje Światła są obecnie bardzo silne i będą wciąż wzrastać, aż do kulminacji 21 grudnia 2012

Lauro, jest nam bardzo przykro z powodu tych wszystkich zakłóceń, które kabał powoduje w twoim życiu, w twojej nauce i twojej pracy z nami. Jest to częścią ich ostatnich desperackich prób powodowania strachu i chaosu. Musisz pozostać silna i pewna siebie w tej materii i nie dopuszczać ich do siebie, ani w sferze psychologicznej ani emocjonalnej. Mogą kontynuować tego rodzaju ataki dopóki nie oduczysz się reagować strachem i paniką. Bycie pracownikiem Światła ma wiele aspektów i częścią tej roli jest zauważanie ataków we własnym życiu i też zagrożenie w życiu bliskich ci osób.

Niepowodzenie kabała w zapaleniu nafty i spowodowania eksplozji w twoim domu wycofało ich na jakiś czas.
Twój nowy dom okaże się miejscem działającym dla twojego największego dobra, ponieważ jest bezpieczniejszy, nowszy i bardziej centralny. Masz teraz trochę czasu na przeprowadzkę i będziesz zadowolona z końcowego rezultatu. Będziemy cię pilnować i zapewniać twoje bezpieczeństwo tak samo jak czyniliśmy to przez ostatni tydzień. Bardzo cię kochamy.

Energie roku 2012 oczyszczą wiele niepotrzebnych energii i ci o niskiej wibracji zostaną dotknięci w szokujący sposób. Wiele dusz zakończyło już swoje życiowe kontrakty i opuszczają Matkę Ziemię. Niektórzy też zaaranżowali przedwczesne zakończenie swoich kontraktów. Wielkie oczyszczenie trwa i ma miejsce podczas gdy do ciebie mówimy. Bardzo mało tego co już nie powinno istnieć na Matce Ziemi zdoła przetrwać nadchodzące energie. Wibracje Światła są obecnie bardzo silne i będą wciąż wzrastać, aż do kulminacji 21 grudnia 2012. Więc bądźcie gotowi na niezłą przejażdżkę. Pod koniec roku będziecie w daleko lepszej pozycji, zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie.

Oczekujemy na przyjęcie wielu z was z otwartymi ramionami, gdy przybędziecie na nasze statki. Wkrótce będzie tak wiele obecnej miłości i świadomości na Matce Ziemi, że pozaziemskie życie stanie się ewidentne nawet dla wielu z tych, którzy nigdy wcześniej o tym nie myśleli. Stanie się też oczywiste, że nie będzie potrzeby, aby się obawiać nas albo naszej technologii, kochani. W końcu jesteśmy waszymi utraconymi braćmi i siostrami, którzy ochraniali was za sceną przez wiele stuleci. Trzymaliśmy się z dala niewidoczni, śledząc wasze pragnienie doświadczania dualności bez bezpośredniego udziału z naszej strony. Życzyliście sobie, by nasze powiązania pozostały ciche i niewidzialne, dopóki nie przebudzicie się znów z waszej długiej drzemki. Teraz czas już nadszedł, kochani.

Jestem SaLuSa z Syriusza i jesteśmy tu, czekając z gotowością, by otworzyć nasze ramiona dla naszych ziemskich krewnych i przyjaciół

Dziękuję, SaLuSa

SaLuSa do mnie – Laura Tyco, 11 stycznia 2012

http://galacticlauratyco.blogspot.com/2012/01/salusa-to-me-11-jan-2012-we-are.html

1 komentarz:

  1. Panie Boże Ty jesteś całym naszym bytem. Pobłogosław wszystkich i pozwól, aby oczy, uszy i serce każdego człowieka na tej ziemi zwróciły się do Ciebie Panie. Tylko w Tobie nasze wieczne życie. Amem, Amen, Amen Panie

    OdpowiedzUsuń