czwartek, 1 marca 2012

Usuwanie negatywnych istot z waszej przestrzeni

Na początek Federacja Galaktyczna chce przekazać osobistą wiadomość Gregowi: Jak widzisz, jest oczywiste, że niechciane i niezapraszane istoty pozaziemskie znowu weszły do twojej przestrzeni, aby utrudniać naszą komunikację. Wygrywamy tę bitwę. Ta inna drużyna o tym wie i desperacko próbuje hamować nasz rozwój, posuwając się nawet do spowalniania tempa w jakim informacja chanellingowa dociera do odbiorców. Oczyściliśmy twoją przestrzeń od wpływów tych negatywnych istot pozaziemskich tak jak zarządziłeś. Mogą one próbować wrócić w przyszłości, ale my będziemy blisko, by chronić ciebie oraz twoją rodzinę i aby pozbyć się ich wpływu na twoje sprawy. Pamiętaj proszę, że wszystko jest znowu dobrze i możemy się ponownie komunikować. Wznawiamy teraz nasz przekaz .
Dziś jest wielki dzień. Dziś, my – Galaktyczna Federacja Światła, poczyniliśmy wielkie postępy przeciwko ciemnym i widzimy wyraźnie ich bliski koniec. Nie mają już potężnej broni, której mogliby w jakikolwiek sposób użyć przeciwko ludzkości. Nie zostały im już żadne opcje. Doskonale wiedzą, że ich sytuacja jest beznadziejna. Nadszedł czas, by się poddać. Nawet ci najbardziej uparci z nich i zaślepieni widzą to wyraźnie i przyznają sami przed sobą i przed innymi, że to koniec. Szukają teraz drogi wyjścia, by uniknąć kary, która z pewnością zostanie na nich niebawem nałożona. Szukają teraz chochołów, by ich użyć jako kozłów ofiarnych do obwiniania i do odbycia za nich srogiej kary.

Chcemy dalej oczyszczać przestrzeń Ziemi z tych istot i uwolnić wasz świat od ich ciemności na dobre. Obecnie zabieramy się do rozpoczęcia naszej finałowej części tego oczyszczania, które utoruje drogę obwieszczeniom Ujawnienia. Te Ujawnienia będą następnym wielkim krokiem w naszej wieloaspektowej kampanii, która ma za zadanie asystowanie ludzkości we wznoszeniu się z głębin ograniczonego trójwymiarowego świata do praktycznie nieograniczonego świata pięciu wymiarów. Nasza pomoc jest potrzebna w wielu istotnych dziedzinach, ale dopiero gdy wolno nam będzie nawiązać z wami otwarty kontakt, będziemy mogli rozpocząć pracę nad tymi projektami. Ponownie powtarzamy – dopilnujcie waszych spraw w domu. Przygotujcie się na kilka dni lub nawet tygodni przerw w świadczeniach i tymczasowe zamknięcie sklepów z żywnością. Nasze ogłoszenia na pewno w pewien sposób zakłócą zwykły przebieg wydarzeń w waszych społecznościach. Ale te zakłócenia będą krótkoterminowe i wszystko szybko wróci do normy, tyle tylko, że będziecie wreszcie wiedzieli na pewno, że nie jesteście sami i że my jesteśmy tutaj.

Jesteśmy tak bardzo podekscytowani w związku z tymi nieuniknionymi wydarzeniami, które mają nastąpić. Czekaliśmy dłużej nawet niż wy, jako że zaczęliśmy przygotowania wiele waszych inkarnacji temu. Jak już wam mówiliśmy, cieszyliśmy się dobrodziejstwami nieprzerwanego strumienia świadomości, kiedy wy jeszcze podążaliście ścieżkami fizycznych inkarnacji, pozbawieni świadomej pamięci waszej przeszłości i waszej prawdziwej wielowymiarowej tożsamości. Wspomnienia powrócą do was niedługo. Wielu mocno się zdziwi i zachwyci, kiedy dowie się jakie są ich prawdziwe imiona i uniwersalne dziedzictwo. Wy wszyscy macie wspaniałą historię. Stanowicie znacznie więcej niż widzicie to dzisiaj. Jesteście wszyscy nieśmiertelnymi istotami światła, które przybyły tutaj, aby wyćwiczyć się w dualności, aby doświadczyć ograniczeń i wyzwań świata podzielonego na wiele frontów i składać sprawozdania na temat tego wszystkiego, czego się tutaj nauczyliście waszym ludziom jak również wielu innym rasom i cywilizacjom tego Wszechświata.

Jesteście wszyscy bardzo ważnymi odkrywcami, a wkrótce staniecie się nauczycielami dzielącymi się swoimi czynami i przygodami podczas wykładów i lekcji w klasach w całym wszechświecie. Właśnie dlatego sugerujemy, żebyście nie odliczali dni do naszego otwartego kontaktu z wami. To się wydarzy, zobaczycie ten dzień, ale teraz jest ważne, byście nie pozwolili temu konsumować całą waszą energię. Zamiast tego spróbujcie znaleźć czas, aby w ciszy spojrzeć wstecz i oddać się refleksji nad waszym życiem. Co widzieliście? Co odczuwaliście? Czego doświadczaliście na zewnątrz jak również wewnątrz was? Co moglibyście zrobić inaczej? Spróbujcie skatalogować te emocje i spróbujcie narysować mapę tego, dokąd te emocje was doprowadziły. Jak efekt miał na was strach? A co z miłością? Wszystkie wasze emocje są ważne i będziecie proszeni o podzielenie się waszymi doświadczeniami. Wykorzystajcie ten czas na przyglądanie się niektórym z nich, zawsze będąc w stanie uważności, by badać je z dystansu, w bezpiecznym stanie emocjonalnego odseparowania.

Nie ma powodu, aby przeżywać emocjonalnie te doświadczenia na nowo – nie nie byloby dla was dobre. Jesteście proszeni o nieemocjonalny przegląd swojego życia, to wszystko. Pamiętajcie, wszystko zostało zaprojektowane, by było dla was lekcją. Doświadczenia przynosiły wam traumy i zamieszanie, a do was należało znalezienie rozwiązania tych problemów i sytuacji. Wiedząc o tym, nie pozwólcie tym wyreżyserowanym epizodom, by wpłynęły na was mentalnie i emocjonalnie, tak jak to się działo w przeszłości. Jesteście teraz poza tymi doświadczeniami i jesteście proszeni o ich przegląd w celach edukacyjnych, podobnie jak przegląda się podręczniki historii w szkole przed egzaminem końcowym. Egzamin będzie niedługo. Teraz jest czas na zrobienie przeglądu starannie i z emocjonalnym dystansem.

I pamiętajcie, aby usunąć negatywne istoty z waszej przestrzeni, po prostu głośno wydajcie komendę. Możecie sformułować to własnymi słowami, możecie też wzorować się na następujących słowach: “Oto rozkazuję, aby wszystkie negatywne istoty pozaziemskie i ziemskie zostawiły moją przestrzeń teraz i na zawsze i natychmiast opuściły mój dom i moje okolice”
My natychmiastowo zadbamy o to, aby te wszystkie negatywne istoty zostały szybko i skutecznie usunięte z waszej przestrzeni, tak jak tego sobie zażyczyliście. W ten sposób ta służba jest świadczona. Zapraszamy każdego członka naszej rodziny światła, aby wypowiedzieli to lub podobne zarządzenie, a my zadziałamy natychmiastowo, by wam w tym pomóc. My, Galaktyczna Federacja, dokonaliśmy tego zabiegu wiele razy w służbie dla wielu z was, szczególnie w służbie tych, którzy byli na oczach Kabała i jego sług. Nie ma powodu do strachu – jesteśmy waszymi obrońcami, podczas, gdy wy kontynuujecie swoją pracę jako pracownicy Światła, przywracając miłość i światło w tym zaciemnionym świecie, który przez to codziennie robi się jaśniejszy. Taka jest nasza misja. Jeśli będziemy działali razem, nic nas nie zatrzyma, nic nas nie spowolni.

Poświęćcie trochę czasu na wygłaszanie tej komendy regularnie, a wasze otoczenie będzie patrolowane i oczyszczane przez nas od wszelkich negatywnych istot. Wielu z nas jest ekspertami w tej dziedzinie i cieszymy się z możliwości asystowania wam w ten sposób. Potrzebujemy tylko waszej komendy, aby natychmiastowo przystąpić do akcji. Pamiętajcie, wszystko w tym trójwymiarowym świecie jest oparte na wyborze, i my potrzebujemy waszego pozwolenia, aby was wesprzeć. Zrobimy wtedy wszystko co w naszej mocy, aby przybyć wam na pomoc. Taka jest nasza obietnica dla was, dla członków naszej rodziny światła. Dzisiaj pomogliśmy naszemu channelerowi Gregowi, jak również pomogliśmy wielu innym. Po prostu zarządźcie, by wasza przestrzeń osobista została oczyszczona ze wszystkich istot negatywnych, a zrobimy wszystko co co w naszym stanie, aby wam w tym pomóc.

Będziemy w dalszymi ciągu robić wielkie kroki w oczyszczaniu drogi dla naszego ponownego połączenia. Trzymajcie się swoich przekonań i podawajcie dalej informacje o naszym nadchodzącym spotkaniu. Nie zostaniecie z ‘pustym workiem’ jak to bywało. Nie zawiedziemy was. Wasze słowa i wysiłki nie pójdą na marne. Uhonorujemy nasze przeświadczenia i nasze obietnice. Będziemy z wami wkrótce.

Jesteśmy waszą Rodziną Światła z Gwiazd.

Galaktyczna Federacja przez Grega Giles, 20.1.2012

http://ascensionearth2012.blogspot.com/2012/01/message-from-galactic-federation-12012.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz