czwartek, 1 marca 2012

Nie będzie nic, co byłoby przed wami ukrywane

Wielu z was zmaga się dzisiaj z przeciwnościami losu. Na waszej ścieżce zostały umieszczone pewne przeszkody. Obserwujemy, że wielu z was podejmuje decyzję o ich usunięciu i kontynuuje swoją służbę z niezmąconym spokojem, nie zniechęcając się chwilowym zamieszaniem, czy przerwą w pracy. Wśród was są też tacy, którzy zdecydowali się zboczyć z kursu i obejść przeszkody, obierając nową ścieżkę. Kłaniamy się im również, ponieważ, jak was od dawna zapewniamy, zawsze poważamy i szanujemy każdą waszą decyzję. Wszystkie drogi prowadzą w końcu do światła, nie ma innej możliwości i te istoty również tam dotrą, ścieżką, którą właśnie dla siebie torują.

Chcemy dzisiaj porozmawiać z wami, naszymi oddanymi pracownikami Światła o tym, jak wspaniała jest praca, którą wszyscy wykonujecie. Widzimy, jaki trud wkładacie w wypełnienianie swoich zadań. Bijemy wam brawo za wysiłek, który podejmujecie, by wytrwać w obliczu niekończących się testów waszej siły i zaradności. Gdy byliście wyznaczani do tej misji, wierzyliśmy, że nie dopuścicie do tego, by coś stanęło wam na przeszkodzie w jej wypełnieniu i widzimy teraz jasno, że to był mądry wybór. Kontynuujcie swoją pracę i nie zniechęcajcie się pozornymi przeszkodami, mając na uwadze fakt, że całe to wasze trzeciowymiarowe doświadczenie jest chwilami bardzo zagadkowe i mylące. Jesteście wszyscy Mistrzami poruszania się w tym ziemskim labiryncie. Znajdujecie się już bardzo blisko wyjścia i wkrótce wydostaniecie się i ujrzycie światło. Nic nie może was już ani powstrzymać ani opóźnić na waszej ścieżce, ponieważ przecie pełną parą do przodu i pokonaliście już wiele przeszkód na tej drodze. Ufajcie i bądźcie pewni, że dotrzecie na miejsce waszego przeznaczenia.

Przejdźmy teraz do kwestii ciemnych kabali; my, Galaktyczna Federacja Światła bezustannie, dzień po dniu, godzina po godzinie, unieszkodliwiamy ich wrogą machinę. To piękny widok. Krok po kroku, to, co kiedyś stanowiło groźny zestaw broni i żołnierzy, dziś jest systematycznie likwidowane i rozpraszane. Dawna potęga rozpada się na kawałki; wszędzie panuje chos i zamęt. Ci, którzy jeszcze zostali, by kontynuować walkę, widzą już , że ich porażka jest nieunikniona i czekają w strachu na czas, w którym sprawiedliwości stanie się zadość i będą musieli odpowiedzieć za swoje czyny. I tak będzie. Przywódcy tych sił zbrojnych wiedzą już, że są następni w kolejce, po tym, jak ich oddziały zostały rozbite i zamiecione jak kawałki szkła. Zdają sobie sprawę, że ich czas nadchodzi i dziś, zamiast dawnej brawury oraz pragnienia wojny i podboju, czują raczej lęk, strach i wstyd za swoje postępki. Boją się teraz bardzo, że zostaną oddzieleni od swoich rodzin i przyjaciół, taka jest jednak ich karma; taką ścieżkę obrali, by przerobić te same lekcje, co my. Mamy te same lekcje do przerobienia, jednak robimy to na różne sposoby. Wszyscy oni zostaną potraktowani po ludzku i fair, pomimo, że sami się tak nie zachowywali.

Również ich szefowie zostaną zgromadzeni i uwięzieni w celu wymierzenia im sprawiedliwości za czyny, których dokonali. Nie poprzestaniemy, dopóki wasz świat nie zostanie oczyszczony z tych, którzy uknuli i zaplanowali zniewolenie was, nasi bracia i siostry. Tak właśnie musi się stać, aby grunt pod nasze ponowne, pokojowe zjednoczenie został przygotowany. Zostało już bardzo mało czasu do tej wielkiej chwili i mamy razem tak wiele do zrobienia. W jaki sposób mielibyśmy współpracować, jeżeli Kabale wciąż knuliby przeciwko nam? Dlatego też, muszą zostać odsunięci a my, razem z innymi sojusznikami Ziemi, podjęliśmy się tego zadania. Zachowajcie jeszcze odrobinę cierpliwości a uda nam się osiągnąć ten cel. Z każdą chwilą zbliżamy się coraz bardziej do tego nieuniknionego momentu. Nie robimy sobie przerw i cały czas wypełniamy swoją misję. Nie ma dnia, w którym nie czynilibyśmy postępów, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że z waszej perspektywy może to wyglądać inaczej. Jest tak z powodu mediów, które zaciemniają wam prawdziwy obraz tego, co się dzieje, jak również ze względu na naszą potrzebę zachowania dyskrecji. W nadchodzących dniach zostanie uniesiona ta kryjąca prawdę zasłona i wszystkie informacje zostaną wam udpostępnione; nie będzie nic, co byłoby przed wami ukrywane. Tak będzie działał wasz nowy świat. Jest to podstawowa cecha charakteryzująca galaktyczne społeczeństwo, jako że swobodny przepływ informacji jest zasadniczy dla jego prawidłowego funkcjonowania.

Przez eony lat wiedza była przed wami ukrywana na polecenie ciemnych, którzy utrzymywali was w ten sposób pod kontrolą. W miarę jednak, jak wymyka im się ona z rąk, każdego dnia coraz bardziej, zyskujecie coraz lepsze środki do swobodnego komunikowania się między sobą. Czy widzicie, jak te dwie sprawy są ze sobą powiązane? Czy dostrzegacie sposób, w jaki wzajemnie na siebie wpływają? Dlatego ciemni tak bardzo boją się swobodnego przepływu informacji i waszej wolności słowa i to dlatego na przestrzeni lat stopniowo ukrócali wasze prawa, bojąc się, że nadejdzie kiedyś taki dzień jak ten. Jeszcze dziś rozpaczliwie usiłują ukraść wam prawo do wolności słowa i swobodnej komunikacji, ale można to porównać do walenia głową w mur, jako że wy, ludzie nie godzicie się więcej na ograniczanie waszych swobód, w zamian za składane przez nich fałszywe obietnice, dotyczące zapewnienia wam ochrony.

Tak wielu z was widzi teraz jasno, że nigdy nie potrzebowaliście ich ochrony, ponieważ jedynymi waszymi wrogami byli właśnie oni. Oni są tymi, którzy was raz po raz atakowali, obwiniając o to waszych braci i siostry, którzy byli z kolei również bezustannie przez nich atakowani i cała wina o to spadała na was. Tak wielu z was zdaje sobie z tego wyraźnie sprawę i odmawia swojego dalszego udziału w tej grze. Na wasze życzenie, ta gra się skończy i my wam w tym pomożemy. Jest to jedno z zadań, do których jesteśmy lepiej od was przygotowani i jest to jeden z głównych powodów, dla których tu teraz jesteśmy i wam służymy.

Oczekujcie wieści dotyczących aresztowań przywódców przestępczych kabali. Zapewniamy was, że te aresztowania będą miały miejsce. Nie zawiedziemy was i dotrzymamy danego słowa. Nasi sojusznicy są na miejscu, by rozpocząć te masowe aresztowania; wszyscy czekają tylko na sygnał. Jak już wspomnieliśmy, wydarzenia te będą ukrywane przez niektórych przedstawicieli waszych mediów, ale przejrzycie to. Dopilnujemy tego. Widzimy, że wielu z was na bieżąco monitoruje pojawiające się wiadomości i cieszy nas niezmiernie, że tak wiele osób dotrzymuje nam kroku na każdym etapie naszej misji. Widzimy, jak informujecie siebie nawzajem o najnowszych wydarzeniach i jesteśmy pod wrażeniem waszej pracy zespołowej i nie tylko jej. Zaglądając w waszą historię można stwierdzić, że jeszcze niedawno, tak wielu z was nie było w stanie zjednoczyć się i działać we wspólnej sprawie, jak to ma miejsce teraz. Obserwujemy, jak bardzo rozwinęliście się jako jednostki oraz, jak potężni jesteście, jako grupa, i jak z każdym dniem coraz bardziej rośniecie w siłę i nabieracie rozpędu. Widzimy, jak nie ustajecie w swoich wysiłkach, dopóki nowy świat nie przebije się przez powierzchnię. Widzimy ten wielki dzień i chcemy, abyście i wy go sobie wizualizowali , ponieważ to jest wasz cel i osiągnięcie go jest teraz w waszym zasięgu.

Nie zatrzymujcie się i nie zwalniajcie, ponieważ posiadacie teraz siłę, której zawsze potrzebowaliście, by wasz nowy świat znalazł się w waszych rękach. Już prawie osiągnęliście cel; wiemy że wielu z was już to czuje i wiemy, że nie przegapicie tej szansy i nie pozwolicie, by te wszystkie lata ciężkiej pracy poszły na marne. Podziwiamy niezmiernie waszą siłę, odwagę i wolę poruszania się naprzód w obliczu tak nieubłaganych okoliczności. Oklaskujemy wasze nieustające wysiłki i mówimy wam, wspaniałe istoty, że wasza wola odniesienia zwycięstwa w tej epickiej walce z ciemnością jest kuźnią potężnej energii i mocy.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła.

Wiadomość od Galaktycznej Ferderacji Światła przez Grega Giles’a, 13 lutego 2012.
http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2012/02/gfofl-21312.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz