środa, 23 lutego 2011

Anioly mroku czesc II

LUCYFER - Anioły Mroku Część II

Autorem artykułu jest Elżbieta EllisJako wróżka pracuję z energiami Tarota i Run. Uwielbiam medytacje z Aniołami, świetlistymi Istotami. Każdy z nas nosi w sercu zalążek dobra i zła.
Co robią Anioły ciemności ?
Lucyfer - imię jego oznacza ”Niosący Światło”.

Lucyfer był najbardziej doskonały spośród Aniołów, które stworzył Bóg. Anioły miały bezustannie wielbić Boga, oddawać mu chwałę i cześć.

Lucyfer był Aniołem niezwykłej piękności, mieszkał w Edenie, ogrodzie Boga. Przyozdabiały go kamienie szlachetne, diamenty, onyksy, szafiry, rubiny.
Lucyfer był wielkim herubem na świętej górze Bożej.

Lucyfer zapragnął jednak wywyższyć się nad majestat Boga i być równym Bogu, a nawet przewyższyć w dostojeństwie swego Stwórcę. W ten sposób dopuścił się grzechu pychy i zarozumialstwa. W niebie zawrzało. Część Aniołów nadal chwaliła Boga i oddawała Mu cześć, część zaś Aniołów dała swe poparcie Lucyferowi.
Jak podaje księga Ezechiela, rozgniewany Bóg zrzucił na ziemię nieposłuszne Anioły i Lucyfera, ich przywódcę.
Od tego czasu istnieją siły Dobra i siły Zła. W każdym z nas codziennie, bezustannie toczy się walka dobra ze złem. A co zwycięży? Zależy tylko od naszej wolnej woli.
Pamiętajmy jednak, że Anioły ciemności powstały również z siły i mocy Boga.

Siły Lucyfera
pokazują się nam pod postacią samouwielbienia. Kochają kłamstwo, zarozumialstwo, pychę oraz wszelkiego rodzaju żądze i uzależnienia. Żywią się arogancją i energią człowieka uwikłanego w spory, przeklinającego, agresywnego. Kiedy przez swoje złe uczynki człowiek oddala się od Boga, natychmiast otoczony zostaje przez Anioły Mroku, które poprzez mamienie i złudne obietnice coraz bardziej pogrążają duszę ludzką.
Głos sumienia z każdym złym czynem, myślą lub pragnieniem staje się coraz cichszy, aż w końcu zdezorientowany człowiek mówi, że tylko sobie zawdzięcza szczęście, pieniądze i dobrobyt. Często człowiek zaprzecza istnienia Boga, idzie do przodu niszcząc innych po drodze.

Kiedy siły Lucyfera zagoszczą w twoim życiu, przygotuj się nawet na ciężkie próby. Może to być choroba, brak pieniędzy, bieda. Nieszczęśliwa miłość lub uzależnienie od nałogu, samotność lub pycha są idealną pożywką dla Aniołów Mroku i ich księcia Lucyfera.
Skąpstwo, próżność i przecenianie swoich możliwości, to też działanie sił Lucyfera w naszym życiu. Żądza władzy, pieniądza czy wyzysk dają siłę Lucyferowi, który chętnie żywi się energią zabłąkanego człowieka. Mieć więcej i więcej, za wszelką cenę zdobyć bogactwo i władzę nad innymi. Podeptać innych, słabszych, by wyjść na swoje. Rozejrzyj się wokół siebie Drogi Wędrowcze. Na co dzień spotykasz takie postawy niektórych ludzi..

Jak często myślimy, że bogactwo, lokaty bankowe, własny dom pałac, piękny samochód i bogate ubranie lub koneksje i znajomości, dostarczą nam radości i poczucia bezpieczeństwa. Czym więcej posiadamy, tym częściej jednak umieramy z niepokoju, jak najlepiej zabezpieczyć nasz majątek.

Czasem wystarczy tylko poważna choroba, wypadek lub pożar, by człowiek uwikłany w materię przeżył rozczarowanie. Czy można kupić zdrowie, życie lub spokojne sumienie?
A może nadszedł moment rozliczenia się ze swoich uczynków, bo życia zostało już niewiele?
Ile bogactwa zmieści się w kieszeniach zmarłego?
Człowiek rodzi się nagi, a kiedy umiera, jego majątkiem pozostają tylko dobre czyny.
Każdy z nas toczy wewnętrzną bitwę, co chwilę podejmuje dobre i złe decyzje. Jeśli uświadomimy sobie i rozpoznamy zło tkwiące w naszych sercach, łatwiej będzie nam dokonać wyboru i iść w stronę światła.
Aby odpędzić od siebie złudne światło Lucyfera i Aniołów mroku, wystarczy przystanąć na moment.

Poproś wtedy swojego Anioła Stróża o pomoc, wezwij Archanioła Michała na ratunek. Otocz się światłem, módl się swoimi słowami, zawierz w miłość Boga, a odczujesz nadchodząca pomoc. Proś o uwolnienie a miłość Świetlistych Istot ochroni cię, da siłę i nadzieję na zwycięstwo dobra, które mieszka w Twym sercu.
Teraz, po przemyśleniach już wiesz, co masz zrobić, jak żyć, by tu na ziemi być radosnym i szczęśliwym człowiekiem.

Autor:
Elżbieta Ellis - www.4taroty.pl
imgimg
---

www.4taroty.pl
Elżbieta Ellis - wróżenie, tarot, karty Anielskie, wróżby, medytacje - oferuję to wszystko, co pomoże zrozumieć siebie i odnaleźć spokój i szczęście w swoim życiu. Zapraszam na seans pełen pozytywnej energii.


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz