środa, 23 lutego 2011

Biala woda

Biała woda

Autorem artykułu jest Danuta WachowskaNa naszej kuli ziemskiej jest najwiecej wody. Jesteśmy jedną planetą w znanym nam kosmosie o tak wielkiej ilości wody. Człowiek też zawiera w sobie najwięcej wody. Czy dbamy o to jaką wodę pijemy i w jakiej zażywamy kąpieli? Woda, to podstawa naszego życia. Warto zadbać o nią.

To heksagonalna woda o regularnej strukturze. Wygląda pod mikroskopem jak płatki śniegu. Woda zamarznięta jest zawsze biała, podobnie jak śnieg w zimę. Kiedy jest ostry mróz to śnieg iskrzy w słońcu. To niebywałe zjawisko przyrody daje nam impuls do zastanowienia się nad wodą, którą pijemy i spożywamy wraz z pokarmami.

Nasz organizm składa się średnio z około 70% wody. To bardzo dużo i warto się zastanowić, jaką wodę pić aby być zdrowym i czystym od wewnątrz czyli białym w środku. Odpowiednia woda oczyści nas i przetransformuje nasze ciało na odbiór wyższych wibracji, które coraz szybciej spływają z głębi kosmosu.

Wiadomo jest, że woda z kranu choć pozbawiona bakterii, to zawiera zabójczy chlor oraz mnóstwo zanieczyszczeń metalami ciężkimi i azotynami z nawozów sztucznych. Oprócz tego woda z kranu zawiera pamięć miejsca w którym spada na ziemię, w postaci deszczu. Jeśli spadnie na gnojownik czy składowisko odpadów z oczyszczalni, to zachowa tę informację też w naszym kranie.

Aby zlikwidować negatywną informację wody z kranu, pomocne są mikroorganizmy w postaci ceramiki. Wrzucone do wody po 10 minutach kasują wszystkie poprzednie informacje do zera. Wodę z kranu powinno wlewać się do słoja szklanego z ceramiką i poddać odstaniu, najlepiej na słońcu. Wymazuje się pierwotna informacja i przy okazji usuwa zabójczy chlor, który ulatnia się z wody.

Tak przygotowaną wodę używamy do picia i gotowania oraz kąpieli. Ceramikę można stosować w basenach i kąpieliskach. Oprócz tego możemy do tej wody dodać „wody diamentowej” i ją rozmnożyć w słoju szklanym, która nadaje wodzie nowe informacje z 4 i 5 wymiaru.

Nie jest to poziom fizyczny wody. Informacje te działają zgodnie z potrzebami duszy. Można prosić o rozjaśnienie trudnej sytuacji lub sprowadzenie z kosmosu brakujących witamin i pierwiastków dla zdrowia ciała. Woda diamentowa ma zadanie przygotować ziemię i ludzi do przejścia w piąty wymiar. Oczyszcza środowisko i uzdatnia wodę do picia.

Woda diamentowa z ceramiką jest bardzo subtelna, delikatna i bardzo miła w piciu. Potrawy gotowane na niej są wyjątkowo smaczne. Woda diamentowa przyśpiesza naszą świadomość abyśmy mogli spokojnie i bez obaw przejść przez czas kosmicznej transformacji ziemi około roku 2012. Odprogramowuje nasze ego, jeśli na to pozwolimy.

Woda diamentowa potrafi wykasować wszystkie sztuczne uprawy i genetycznie zmienione rośliny. Oczyszcza zbiorniki wodne, rzeki, jeziora i morza. Wystarczy wlać trochę i sama się rozmnoży. Woda ta będzie naprawiać i przywracać dawny, zdrowy ekosystem w rolnictwie.

Woda diamentowa szybko ulega multiplikacji dzięki czemu oczyszcza wszystko z czym się spotyka. To wspaniałe narzędzie wspomagające nas w transformacji ciała i odnowienia środowiska.

Na temat wody diamentowej możecie poczytać w częściowo przetłumaczonej już książce z języka francuskiego, którą na życzenie osób szczerze zainteresowanych prześlę mailem. Ważną sprawą dla wody pitnej jest jej ph i odpowiednia jonizacja. Woda w butelkach plastikowych zawiera jonizację dodatnią, bardzo szkodliwą dla zdrowia. Są urządzenia bardzo drogie, które zmieniają ph i jonizację, wytwarzając wodę kangen. Natomiast my możemy sami zmieniać jonizację w odpowiednich butelkach po Alveo. Sama tak stosuję.

Do uzyskania odpowiedniego ph służy płyta zmieniająca ph wody z kranu na 8,5 lub na 9,5. Tworzy żywą wodę, bardzo podobną do źródlanej lub świętych źródeł. Płytka energetyzuje i oczyszcza wodę z metali ciężkich oraz podnosi poziom metali lekkich jak magnez i wapno. Obniża poziom azotynów i poprawia jej klarowność.

Płytkę można zakupić w firmie Energie Życia u Barbary Ciereszko w Białymstoku.

Tak przygotowana woda jest bardzo dobra do picia i gotowania potraw. Powstaje lekko słodki jej smak. Sama jej używam od niedawna i dlatego chcę podzielić się z innymi tą wiedzą, że działo odkrywczo na psychikę oraz przyśpiesza transformację. Usuwa zanieczyszczenia z organizmu i likwiduje wiele chorób, jeśli ktoś jest na to gotowy ( zrozumiał sens choroby).

Tak oczyszczona woda ma piękną strukturę. Pod mikroskopem wygląda cudownie i biało, co widać na zdjęciu z Instytutu Masaro Emoto w załączonej do płytki instrukcji. Jest to woda żywa. Woda martwa jest w butelkach z plastiku.

Stwierdzono, że zdrowe tkanki są zawsze otoczone heksagonalnymi cząsteczkami wody a uszkodzone komórki natomiast otoczone są wodą martwą. Woda heksagonalna powoduje lepsze nawodnienie i absorpcje składników odżywczych w związku z tym nie czuje się głodu.
Woda chlorowana z kranu wysusza skórę i dlatego skóra pęka.

Czysta woda ze świętych źródeł jest sama w sobie lecznicza, gdyż ma zasadowe ph i działa pozytywnie na organizm, oczyszczając z toksyn całe ciało. Płytka ph 9,5 spełnia podobne życiowe zadanie. Samo picie dużej ilości dobrej żywej wody, powoduje oczyszczanie organizmu i likwiduje wiele chorób.

Pijmy zatem wodę żywą i diamentową abyśmy mogli szybciej wzrastać w odkrywaniu naszej schorowanej duszy i jej uzdrawianiu. To ważne zadanie stoi przed nami w chwili obecnej wielkiej transformacji, której apogeum przypada na rok 2012.

Kto chce wejść do nowego świata, ten powinien zadbać o swoje ciało aby wysokie energie mogły bez przeszkód przepłynąć przez jego organizm. Już w tej chwili schodzą z głębin kosmosu wysokie energie i dlatego tak dużo ludzi choruje. Nie są zsynchronizowani na ich odbiór. Opór stwarza choroby i konflikty.

Tak przygotowana woda wybiela nasze wnętrze, gdyż oczyszcza z trucizn dzisiejszej technologii żywieniowej. Synchronizuje organizm na przyjęcie nowych wysokich wibracji kosmicznych.

Osoby zainteresowane wodą żywą i diamentową mogą się skontaktować się ze mną przez stronę internetowa podaną niżej. Jestem w posiadani wody diamentowej i chętnie prześlę jej próbkę za darmo do dalszego rozmnażania.

---

Danuta Wachowska www.danuta.stronawww.eu


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

1 komentarz:

  1. Witam, strona paniDanuty Wachowskiej niestety nie dziala, czy moge prosic o aktualny kontakt? Dziekuje

    OdpowiedzUsuń