środa, 23 lutego 2011

Nibiru

Nibiru kolejne informacje.

Autorem artykułu jest Mateusz SzczęsnyW sieci istnieje coraz więcej informacji na temat katastrof jakie mają nadejść w 2012 wraz z nadejściem Nibiru. Sprawdź jakie informacje przekazuje kolejny filmik.

Już w roku 1982 Amerykańska instytucja NASA wysunęła hipotezę możliwości istnienia dodatkowej planety w układzie słonecznym, o której jeszcze nic nie było wiadomo. Szef zespołu badawczego IRAS mógł jedynie powiedzieć, że jest to ciało niebieskie wielkości Jowisza, nadchodzące z kierunku konstelacji Oriona, ale co to jest dokładnie nie są w stanie określić.

Nibiru posiada kilka księżyców, jej proces przelotu poprzez nasz układ słoneczny może trwać od kilku tygodni az po kilka miesięcy, potem natychmiast zanika, ale ślady jakie zostawia po sobie sa nieodwracalne.

Streszczając pokrótce dalsza cześć, już 15 maja 2009 roku Nibiru będzie widoczna na południowych częściach Ziemi. Już dwa lata później będzie widoczna gołym okiem przez każdego człowieka. 21 grudnia 2012 roku ma przeciąć ekliptykę. Największe spustoszenie ma przynieśćw lutym 2013 roku, kiedy to Ziemia znajdzie się pomiędzy Nibiru a Słońcem.

Wszystkie główne instytucje obronne USA znają prawdę i czynią w kierunku opracowania ochrony odpowiednie kroki. Watykan też o wszystkim wie, a po mimo wszystko nie informują ludzi o prawdzie.

60% ludności zginie. Kolejne 60% ludności która przeżyje, zginie z głodu lub innych kataklizmów spowodowanych typową reakcją łańcuchową. Czy jesteście gotowi na to co ma nadjeść? Nie czas i pora zawracać sobie głowę takimi myślami, wszystko przyjdzie w swoim czasie.

Tak więc przesłanie filmu jest jednoznaczne, Ziemie i ludzkość czeka zagłada czy należy ufać tym przesłaniom i zawracać sobie tym głowę, odpowiedź na to pytanie powinniśmy postawić sobie sami.


Pozdrawiam

Szczęsny Mateusz

---

Zapraszam na mojego autorskiego bloga, warto!


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz