czwartek, 1 grudnia 2011

Blizniacze dusze


Często czujemy wielką samotność.
Czujemy jakby jakaś część naszej duszy została nam odebrana. Nie rozumiemy co się z nami dzieje.
Nasze ludzkie serca otwierane są na nową mądrość. Czakry wypełniają się światłem. Świadomość człowieka stopniowo ulega zmianie. Prawdziwa ludzka natura bardzo powoli budzi się spirytualnie.
Kiedy Bóg stworzył duszę, miała ona równy balans energii: męskiej i żeńskiej. Jedna jej połowa  była  energią męskiej świadomości a druga połowa, energią świadomości żeńskiej. Yang i ying. Każda indywidualna dusza jest cząsteczką, w której mieszka Bóg.
Dusza na planie duchowym jest androgenem.
Androgyn reprezentuje jednocześnie męskość i żeńskość. Jest jednym magnetem.
Słowa: " Ja i moja oblubienica jesteśmy jednością",  odnoszą się do okresu duchowego, kiedy jeszcze dusza była niepodzielna. W momencie mocnego zagęszczenia duchowej otoczki,  nastąpił podział na mężczyznę i kobietę.
Bliźniacze dusze - dwie połówki mają dokładnie taką samą wibrację i taką samą częstotliwość światła.
Inkarnują się na Ziemię na zmianę, raz jako mężczyzna - męska energia, albo jako kobieta - żeńska energia.
W tym czasie druga połowa zostaje na planie duchowym. Czuwa nad swoją bliźniaczą połówką, pomaga jej, jest jej opiekunem duchowym. Rzadko to się zdarza, ale mogą inkarnować się obie połowy, jako mężczyzna i kobieta, w dwóch różnych ciałach. Wówczas z reguły mają do wypełnienia na Ziemi wspólną, ważną misję. Z
darza się również, że bliźniacze dusze schodzą  razem na Ziemię w jednym ciele.
W takim ciele, kiedy obie połowy męska i żeńska osiągają wspólny balans energii, zachodzi proces podnoszenia się kundalini. Unia, zjednoczenie dwóch odrębnych dusz, które dawno temu zostały rozdzielone. Dotychczas wędrowały samotnie poprzez cały ciąg inkarnacji. Wówczas następuje bardzo silne wyzwolenie energii spirytualnej.
Proces powrotu do domu. Zjednoczenie duszy z Bogiem.
M
ówi się, że bliźniacze dusze pochodzą od jednego androgyni, podzielonego w swoim czasie. Są jednością i w przyszłości zostaną ponownie złączone stając się na planie duchowym,  ponownie androgynem. Dusze bliźniacze łączy miłość platoniczna (bezpłciowa) i poczucie, że wspólnie tworzą nierozłączną parę - Jedność.
Wspólna polaryzacja: mężczyzna i kobieta. Mężczyzna niesie światło i inteligencję.  Kobieta, miłość i intuicję.
Uzupełniają wspólną energię, tworzą wielki magnet, posiadają odrębną biegunowość,
pozytywną i negatywną. Jest to wspólna natura androgynus, balans.
We wszechświecie występują również  bliźniacze płomienie i bliźniacze promienie.
Bliźniaczy Płomień lub Bliźniacze Dusze to dwie połówki tej samej całości, para niosąca ten sam Płomień. Każdy z nas posiada swoją bliźniaczą duszę, z którą jesteśmy rozłączeni podczas inkarnacji. Każda połówka doświadcza własnych dróg. Dwie bliźniacze dusze inkarnują się w ludzkiej naturze lecz przychodzi ten czas kiedy obie bliźniacze połówki się spotykają. Następuje to w ostatnim wcieleniu na planie Ziemi, oboje w tym samym czasie wniebowstąpią.

Człowiek podróżuje po Ziemi długi czas bez kontaktu ze swoim bliźniakiem. W czasie inkarnacji każdy bliźniak jest odrębną duszą, nie jest tylko połówką, każda z połówek musi nauczyć się balansować w swoim ciele dwie energie: męską i żeńską, musi posiąść umiejętność zjednoczenia się ze swoją bliźniaczą duszą.

- Jeśli spotkasz bliźniaczą duszę czujesz olbrzymią miłość jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyłeś,
- jest dokładnie odbiciem twojej osoby,
- posiada ten sam stan świadomości, komunikujecie się bez słów w życiu fizycznym i duchowym.
W chwili inkarnacji kiedy jedna połówka schodzi do ziemskiego życia, druga pozostaje na innym poziomie, "co na górze to i na dole". Stąd też wynika, że dusze inkarnują się naprzemian, jako mężczyzna i kobieta, przychodzą do życia naprzemian jako dwa promienie tego samego Bliźniaczego Płomienia, ale wspólnie niosą wszystko co znajduje się w tym związku. Tylko w ten sposób można rozpoznać świat iluzji jak również ostatecznie uwolnić się od każdej iluzji. Ważnym etapem dla dwóch bliźniaczych dusz jest integracja polaryzacji. Obie połówki muszą ze sobą silnie współgrać. Polaryzacja jest niezbędnym warunkiem alchemicznym zachodzącym podczas transformacji, w którym każdy dualizm doprowadzony zostanie do jedności.
Budzi się ciało i Energia Kundalini - święty ogień zapala się instynktownie, zmierza do zjednoczenia z własnym duchem, uwalnia blokady, ukierunkowuje myślenie, dwa aspekty energii: męska i żeńska - Ida i Pigala już wspólnie połączone wchodzą do kanału Shusumny i zmierzają do czakry korony. Aktywują wyższą świadomość. Kundalini jest mechanizmem i bazą wyjściową do wydobycia się z więzienia i wstąpienia w ogień transformacji.
Ludzkie pragnienia będą tym budulcem, który poruszy kod świetlisty. Od nas samych zależy czy otworzymy się na połączenie z Jednością czy energia Kundalini posłuży nam do tworzenia swojego indywidualnego wzoru w celu zaspokojenia swoich ziemskich pragnień. Od samego człowieka zależy czy wygra duch czy materia. Jeśli duch okaże się silniejszy doprowadzi do niepowtarzalnego indywidualnego wzrostu ewolucyjnego, da dostęp do uniwersalnej mądrości. Jeśli postawimy na materię rozwiniemy w sobie wysoką inteligencję, uczepimy się ciała fizycznego, wyzwolimy w ciele poczucie pewności i wielką wiarę we własne siły, stłamsimy własnego ducha. W tym stanie człowiek doświadcza egoświadomości, samorealizacja przyczynia się do separacji z Boskim Źródłem.
W ten sposób stwarzamy sobie zupełnie nową rzeczywistość. Pojawi się strach przed śmiercią i wielkie pragnienie życia na Ziemi, Twoja duchowa swoboda zostanie ograniczona i zamiast wspinać się po stopniach wysokiej piramidy aby doświadczyć głębin oceanu zakotwiczasz się na długi czas albo na zawsze w zawężonym polu świadomości, nie wykorzystujesz swojego prawdziwego potencjału i jakże daleko odpływasz od płaszczyzny spirytualnej. Otwierasz inną oktawę ukształtowaną z potrzeb własnego ego co cię czyni mniejszym i gorszym od prawdziwej rzeczywistości. Tam podzielisz własny los z podobnymi bytami chociaż każdy będzie wibrował na własny sposób i będzie ślepo bronił własnej filozofii. Takie połączenie energii Kundalinii nie pochodzi od aspektów światła.

Człowiek, który poddaje się procesowi transformacji w drodze uwalniania od materializmu przyciąga Najwyższe pola świadomości, które odrywają go od wszelkich iluzji świata.
W chwili budzenia się świetlistego kodu uruchamia się DNA, jest to czas na powrót Bliźniaczej duszy. Czas na wielkie Zjednoczenie, rozpoczyna się podróż do Boskiego Źródła. Czujemy się kompletni jako jedność. W chwili kiedy drugi bliźniak oddala się odczuwamy samotność i opuszczenie, popadamy w depresję. Tylko połączenie ze swoim bliźniaczym Płomieniem daje wejście w wniebowstąpioną przestrzeń już niczym nie ograniczoną - wielowymiarową. Bliźniaczy Płomień jest aspektem oryginalnego Źródła: Ojciec - Matka, dwa aspekty doskonale wybalansowane.
Połączenie "góry i dołu", wniknięcie Boskiej Energii w ciało jest sekretnym małżeństwem męskiej i żeńskiej energii. Celem takiego małżeństwa jest duchowa ewolucja i wniebowstąpienie. Unia dwóch źródeł: fizycznego "ja" i Wyższego "Ja", obie strony muszą mieć jednakowo silne i wybalansowane pola.

Trudno jest dokładnie wychwycić naszym zmysłom związek Bliźniaczego Płomienia i Sekretnego Małżeństwa. W chwili zjednoczenia osoby te popadają w celibat. Jedni schodzą do ostatniego wcielenia razem i idą przez życie tą samą drogą, inni łączą się "góra - dół", zdarzają się przypadki narodzenia się dwóch bliźniaczych dusz w jednym ciele.

Boska energia wnika w ciało tworząc jednakowy rezonans. Zjednoczony Święty Płomień budzi anielską naturę. Bliźniacza para uwalnia się z labiryntu złudzeń materialnych i mentalnych, od tej pory wyruszają we wspólną podróż. Znane są słynne bliźniacze pary, które spotkały się na Ziemi:

Jezus i Maria Magdalena,


Św. Franciszek z Asyżu i Św. Klara.


Luigi i Mari Beltrame Quattrocch
(1880-1951 i 1881 - 1965)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz