poniedziałek, 26 grudnia 2011

Stan wyjatkowy w Polsce

Komentarz monitorpolski: Poniższy tekst dostałem mailem od niejakiego „Leśnego”. W czerwcu zamieściłem jego artykuł „Leśny do Polaków: przeczytajcie to proszę…”, który skopiowałem z jednego z komentarzy na tym blogu. Artykuł okazał się „hitem” – przeczytało go kilkadziesiąt tysięcy ludzi tylko na tym blogu. Pojawiło wiele wiele kopii na innych blogach i stronach.
Niniejszy artykuł jest wyraźnym rozszerzeniem tamtego, jest jednak jeszcze poważniejszy w tonie – jest to wyraźne ostrzeżenie przed nadchodzącą tragedią. To, że na terenie Polski rozpoczęła się II Wojna Światowa nie było przypadkiem, może być tak samo i teraz, co przewiduje „Leśny”. Na koniec mojego komentarza mam do was prośbę – jeśli ktoś potrafi zrobić z tego artykułu dokument w formacie .doc czy .rtf to proszę mi dać znać. Moglibyśmy go zamieścić do ściągania i drukowania dla tych co nie potrafią się poruszać po internecie.
No i trzymajcie za mnie kciuki, nie wiem czy ktoś inny by się to odważył opublikować w Polsce. Może tylko Zenobiusz. Nie blokuję komentarzy – zobaczycie ich metody by to zdyskredytować. Będą ze mnie robić Żyda, PiS-owca itd – wszystko żeby odwieść od tematu głównego. A przecież ja nawet tego nie pisałem…
Acha, znów wprowadziłem moderację – np. nie będzie tu ataku na Kościół Katolicki, bo jest to zagrywka satanistów. Musimy zrozumieć, że ci ludzie chcą nas wszystkich pozabijać.
===================================================================

Leśny: Na dniach w Polsce szykuje się stan wyjątkowy*

kopia w formacie .doc do ściągnięcia poniżej. Dziękuję czytelnikowi P.P. za pomoc.
Na tym blogu pojawił się w czerwcu mój  post  link który powstał rok temu. W związku z tym, że wydaje się Polsce grozi wprowadzenie stanu wyjątkowego i to już niedługo, postanowiłem napisać coś na ten temat, ponieważ czasu zostało niewiele. Ale o tym w drugiej części postu.  Jak ktoś nie lubi długich tekstów niech czyta na raty.
Ci którzy rządzą jak im się wydaje światem potrzebują jednego – bezmózgich robotników wykonujących polecenia bez świadomości w jakiej rzeczywistości żyją. I SYSTEM robi to doskonale. Wyłącza naszą świadomość. Obecnie działania zatruwania powietrza, wody i żywności oraz środowiska przyspieszyły.
Pytacie co robić.  Moja odpowiedź – przygotować się i zmienić  obecny tryb życia tzn. PRZESTAŃ KARMIĆ SYSTEM.
Czy myślicie że światem żądzą państwa, premierzy czy prezydenci? To tylko marionetki w rękach SYSTEMU.
Czym jest SYSTEM jak działa i gdzie płyną nasze pieniądze.  O Systemie, zobacz załącznik nr. 1 poniżej artykułu.
Chcesz zmienić rzeczywistość w której żyjesz  – Zacznij od Siebie. Może to banalne co napiszę, ale:
 • Przestań pić alkohol (akcyza karmi SYSTEM)
 • Przestań palić papierosy(akcyza karmi SYSTEM)
 • Nie zażywaj narkotyków. One wyłączają twoją świadomość
 • Ciało człowieka składa się głównie z WODY.
 • Pijąc zanieczyszczoną wodę będziesz chorował
 • Pij czystą wodę.
filtrowanie odwróconą osmozą
WODA KRANOWA nie nadaje się do picia. Ta butelkowana w sklepach również (fluor). Kup i zamontuj w domu filtr osmozy odwróconej (500PLN). Ten filtr zatrzymuje 99% takich dodatków do wody kranowej jak ołów, arsen, rtęć, aluminium, azotyny, siarczany, pestycydy, fluor (trucizna).  Te wszystkie dodatki wyłączają twoją świadomość – niszczą Nasz mózg. Możesz też kupić  destylator do wody (500 PLN).
Mikroelementy  związki chemiczne (np. wapń czy magnez) niezbędne życia których jest brak w czystej wodzie po filtrowaniu lub destylacji uzupełniamy hodując i jedząc kiełki.
Kup kiełkownicę i odpowiednią ilość nasion do kiełkowania:
http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/zasady-zywienia/kieki-zycia_33634.html
Kiełki zawierają całą gamę witamin i mikroelementów niezbędnych do życia i nie trzeba iść do apteki.
Musisz posiadać tyko nasiona. Kup je.
Jak masz taką możliwość i miejsce wykonaj własne ujęcie wody, np. odwiert 10cm średnicy 10m głębokości Koszt ok. 1000 PLN. Pompa El 300-500 PLN. Pompa ręczna 200-300 PLN.
Aspartam jest obecnie najniebezpieczniejszą dopuszczoną substancją na rynku, jaką dodaje się do żywności. Nie używaj żywności  i napojów opartej o aspartamie (np. napoje typu light, guma do żucia). Aspartam wyłącza twoją świadomość.

Nie używaj pasty do zębów z fluorem (to jest trucizna). Nie kupuj patelni i garnków opartych na teflonie. One uwalniają podczas smażenia fluor. Kup zamiennik – naczynia patelnie z powłoką  ceramiczną bądź ceramiczne (myją się równie łatwo co teflonowe).

Nie kupuj produktów opartych o glutaminian sodu-wzmacniacz smaku (np. chipsy). Czy wiedziałeś że glutaminian sodu jest narkotykiem?!!!  Glutaminian sodu wyłącza twoją świadomość.
Nie kupuj produktów zawierających modyfikowaną kukurydzę i soję jako dodatki. To jest czyste GMO. Jedząc ten syf skazujesz się na raka oraz bezpłodność w trzecim pokoleniu. Jak walczyć  z GMO?
Nie kupuj produktów zawierające modyfikowane dodatki. Co tu będę dużo mówił  wystarczy spojrzeć na plakat po lewej:
PO i PSL za GMO (100% poparcia) to ludobójstwo na naszych dzieciach i wnukach. Jakim trzeba być głupcem , zdrajcą czy hipokrytą, żeby zatwierdzić coś takiego.
Na naszym rynku od jakiegoś czasu funkcjonuje wiele produktów zaprawionych GMO. Zaczynam- Firma PROFI Grabów n/Prosną (przetwory spożywcze) przykład – Fasolka po bretońsku
http://img98.imageshack.us/img98/9708/10422661.jpg
Gotowe Danie – Krupnik z mięsem indyka:
http://img40.imageshack.us/img40/9910/32061013.jpg   Pasztet z drobiem i pomidorami: http://img717.imageshack.us/img717/7636/55171552.jpg
Ja już żadnego produktu tej firmy nie kupię. Dosyłajcie w komentarzach znalezione produkty. Z wkładką GMO wraz ze zdjęciem. Będziemy wiedzieć jakie firmy bojkotować. Zrobimy ich spis i będziemy drukować ulotki. Pamiętajcie również że wszystkie produkty zawierające soje bądź jej pochodne to soja GMO, ponieważ niemalże 100% produkcji soi to soja modyfikowana (omijajcie te produkty). Podobnie jest  kukurydzą. Szukajcie kukurydzy z Węgier. 

Wyłącz lub wyrzuć TV. Jak Ci żal się go pozbyć używaj TV jako monitora. Przestań czytać gazety i słuchać radia. To tylko pranie mózgu przez SYSTEM. Używaj internetu  w poszukiwaniu prawdy. To jest jedyne medium gdzie można jeszcze znaleźć jej trochę.
Masz karty płatnicze? Weź nożyczki i je potnij. Dzięki chipom w karcie SYSTEM wie gdzie jesteś, gdzie i co kupujesz i za ile i jak wyglądasz (monitoring bankomatowy). Wydawaj tyle ile zdołasz zarobić  i płac  gotówką
Będziesz anonimowy dla SYSTEMU.
Przestań się zadłużać (brać kredyty). Płacąc odsetki popierasz największą siłę SYSTEMU (korporacje bankowe) LICHWĘ. Przypomnij sobie co to jest barter. Zacznij wymieniać się rzeczami i usługami ze znajomymi rodziną, czy wspólnotą w której działasz.  Omijasz wtedy SYSTEM. Np. Usługa fryzjerska za 1h korepetycji angielskiego. Pamiętaj, że  SYSTEM zabiera z TWOJEJ pracy ponad 80% podatkach  i para podatkach (np.ZUS, akcyza, opłaty, opłaty skarbowe, PIT-y, SRIT-y itp). Barter pozwala na godziwą wymianą rzeczy i usług bez zbędnych pośredników. Zawieś tablice w społeczności w której żyjesz i pracujesz. Powieś ofertę swojej usługi, ew. rzeczy. Niech inni wpisują na tą tablicę swoje oferty bezgotówkowo. Jak potrafisz zrób stroną WWW z wymianą uług i rzeczy na zasadzie barteru.
Gdzie możesz jeźdź rowerem zamiast samochodem nie płacisz wtedy SYSTEMOWI podatków (akcyza karmi SYSTEM).
Wróć do naturalnych sposobów leczenia – witamina C (naturalna):
Srebro koloidalne (naturalny antybiotyk na każdą bakterię). Na ten temat nie brakuje informacji w internecie, np:

Złoto koloidalne na raka i inne choroby (szukaj Invex, Stanisław Szczepaniak)
Witamina B17 (lek na raka)ciecierzyca, gorzkie migdały brzoskwini:

Dr George Ashkar
Poznaj metodę Dr.Ashkara (oczyszczanie organizmu z chemizacji żywności i wody powodujące raka)
Tu nawet możesz zadawać pytania na forum nawet osobiście dr. Ashkarowi jeśli znasz język angielski:
Kup książki o ziołach, pójdź na kurs zielarski, aby móc  rozpoznawać naturalne zioła rosnące w naturze i naucz się z nich korzystać . Codex Alimentarius  niszczy właśnie ostatnie sklepy zielarskie w Polsce. Teraz możemy polegać tylko na sobie!!!!!!
Korporacje Farmaceutyczne jeden z głównych filarów SYSTEMU korzysta z tego, że żywność którą jemy i woda jest zatruta (schemizowana) i przez to więcej chorujemy a oni robią na NAS kasę. System lecznictwa obecnie jest po to abyśmy chorowali a nie byli zdrowi.Zdrowy pacjent nie przynosi SYSTEMOWI dochodów.
Unikaj systemu lecznictwa jak tylko możesz. Szczególnie szczepień (rtęć, aluminium w składzie szczepionki) – one niszczą twój mózg.
Wiem, że w całości nie da się uniknąć lekarza (stomatologia, chirurgia, anestezjologia). szukajcie uczciwego, który wam nie będzie doradzał szczepienia. Tu masz wypowiedzi odważnych uczciwych lekarzy (w drugiej części):
Nie kupuj „żarówek energooszczędnych”,  które nie są ani oszczędne ani ekologiczne są to po prostu neonowki z rtęcią. Ich trupio blade -mrugające światło szybko doprowadzi cię do okulisty. Kupując taką żarówkę wprowadzasz rtęć  do środowiska ponieważ nie ma dostępnych punktów utylizacji takich żarówek i trafiają one na śmietniska. Kup zwykłe żarówki nieszkodliwe dla środowiska póki są. Za dwa lata dyrektywa unijna zakaże ich produkcji. Najlepiej zrób sobie zapas. Żarówka zwykła 1zł – neonówka z rtęcią 10 zł wybieraj. O szczególnych  właściwościach zdrowotnych  neonówek wypełnionych rtęcią:
Świetlówka kompaktowa, czyli my, ekofrajerzy:
Nawiąż kontakt z producentem żywności na wsi. Kupuj żywność dla siebie, rodziny i znajomych. Ta żywność jest na pewno zdrowsza od sklepowej. Kupując bezpośrednio omijasz SYSTEM i promujesz lokalnych producentów.
Globaliści dbają o bioróżnorodność dla siebie i składają nasiona z całego świata w lodowych bunkrach, a nam dają w zamian monokulturę GMO herbu Monsanto. Róbmy to samo. Lodowych bunkrów nie mamy ale mamy
piwnice, spiżarnie czy ziemianki. Rozproszony zapas nasion będzie trudny do likwidacji. Zbierajmy nasiona dawnych odmian owoców i warzyw od sąsiadów. Z działek pracowniczych, przydomowych ogródków czy znajomego chłopa którego nie stać  na chemizację. Czy chociaż kupmy nasiona ze sklepów ogrodniczych polskich firm nasiennych póki jeszcze są dostępne w sprzedaży i „zabunkrujmy” je zanim zaleje nas monokultura GMO herbu Monsanto.
Ktoś z Nas na pewno przetrwa przyszłą szykującą się zawieruchę. Na początek na pewno przydadzą się zdrowe nasiona.
Polska jest niezwykle bogatym krajem. Jesteśmy jedynym krajem w Europie  niemalże całkowicie samowystarczalnym energetycznie. 85% energii elektrycznej oraz ogrzewania mamy z węgla. Węgiel przy obecnych cenach za ropę można  zgazować  i zamienic  na paliwo do samochodów. A starczy go na wiele lat.
To ewenement w skali Europy. Potencjalne bogactwo – geotermia pokrywa 80% powierzchni Polski.
To niewyczerpalne źródło czystego darmowego ciepła za darmo dla Polski i na eksport. Prawie 1/3 Polski jest pokryta lasami (ewenement w skali Europy).  W głębokim kryzysie opał będzie pod ręką. Nie wspominając o bogactwach naturalnych takich jak miedź.
Czy wiedzieliście że Polska jest drugim na świecie producentem srebra?
Jesteśmy potencjalnie niezwykle bogatym krajem zarządzanym przez durni, złodziei i zdrajców przypadkowo tylko mówiących po polsku. Mamy nie zniszczone i schemizowane do końca drobne rolnictwo indywidualne. W razie rewolucji czy zawieruchy w Europie będziemy się wymieniać  miasto – wieś barterem jak za okupacji,
podczas gdy na zachodzie europy będą przymierać  głodem. Jeszcze żyje pokolenie pamiętające okupacje hitlerowską czy później komunę. Historia nas  nie rozpieszczała. Przetrwanie mamy we krwi.
Samo siedzenie przed kompem i ekscytacja bo coś się wydarzyło niewiele da. Trzeba ogarnąć prostotę obecnego przekrętu i zacząć działać.
Macie czas do końca września może krócej. Wybory 9 października. Obecny rząd bunkruje zapasy i sprzęt pozwalający przetrwać  w warunkach bez prądu ponieważ wiedzą ze w Polsce szykuje się rozpierducha i będzie wprowadzony stan wyjątkowy. Czeka nas to samo co w Norwegii czy w Hiszpanii (2005) tylko na większą skalę. Pamiętacie co się działo w ostatnio w Londynie będzie tak i u nas – palone domy plądrowane sklepy (tylko wielu miastach).
Londyn był testem do tego co ma się dziać w Polsce tylko na większą skalę
.
To będzie pretekst do wprowadzenia stanu wyjątkowego. Będą też przy okazji rozruchów wyłączenia prądu. To podkręci tylko zamieszki. Na początku służby specjalne będą podpalać domy i sklepy czy banki resztę zwali się na chuliganów i kiboli oraz PIS umiejętnie podkładając „dowody”. Przecież to jest skrajna prawica.
Nasz rząd już o tym wie i się do tego przygotowuje.
NASZ RZĄD bunkruje sprzęt za nasze podatki żeby się przed nami schować!!!
NASZ RZĄD będzie sobie robił rauty i zabawy śmiejąc się  do rozpuku z tych co pozostaną na górze, a na ulicę wypuści wojsko i policję do pacyfikacji ludności ogłaszając stan wyjątkowy.
Apel do tych co mają kredyty we frankach. Omówiona powyższa omówiona sytuacja wywinduje franka do poziomu 5-6 PLN/CHF. W Przeliczeniu na złotówki te kredyty będą niespłacalne. Banki zażądają dodatkowych zabezpieczeń  albo spłaty kredytu. Procedury będą wdrażane automatycznie. Te banki nie są polskie, ponieważ nie ma już praktycznie polskich banków. Tu litości nie będzie.
A na NASZ RZĄD nie liczcie. Jak macie dodatkowe aktywa typu dom, mieszkanie czy samochód poza kredytem przepiszcie to na kogoś, bo stracicie wszystko. Ta spekulacja na franku była zaplanowana i miała na celu przejęcie nieruchomości opartych o kredyt frankowy a później małych banków które będą upadać nie
mogących sprzedać takiej ilości przejętych mieszkań na upadającym rynku nieruchomości. Bankrutujące banki i  zlicytowane nieruchomości trafią do wielkich korporacji bankowych za 10-20%ich realnej wartości.
I o to tu tylko chodziło. Macie miesiąc na działanie.
Jeszcze jedna uwaga niezależnie od tego czy stan wyjątkowy będzie wprowadzony czy nie złotówka i tak po wyborach poleci na pysk ponieważ okaże się że Polska ma nie 800 MLD długu tylko 3000 MLD (3 biliony). Taki będzie koniec kreatywnej twórczości ministra Wzrostowskiego. Na koniec roku, początku przyszłego szykują się również problemy z wypłatami rent i emerytur.  (Masz mieszkanie na kredyt w CHF pilnuj się):
Wprowadzenie stanu wyjątkowego ma na celu niedopuszczenia sił w Polsce myślących w kategoriach patriotycznych dbających o interes Polski i Polaków, którzy będą robić to samo co Orban Na Węgrzech czyli wprowadzenie podatków od marketów i korporacji , podziękowanie międzynarodowym lichwiarzom
za kredyty ,palenie upraw GMO, ochrona życia od poczęcia oraz odwołanie się do Boga w konstytucji.
Zróbcie zapasy i zgromadźcie sprzęt do przetrwania przy założeniu że mogą być przerwy w dostawach prądu.
Co powiesz dziecku? „Tata daj mi jeść”, a na ulicach będzie policja i wojsko ganiająca za szabrownikami i prowokatorami podpalającymi budynki. A w domu nie będzie wody, bo właśnie wyłączyli prąd.
Lista zapasów jest w załączniku 2. Zapasy pod artykułem.
Jeżeli SYSTEM będzie pewny, że uda mu się sfałszować wybory zamachów nie będzie. U władzy nadal PO PSL  zrealizuje do końca niszczenie i sprzedaż Polski oraz dalszą emigrację Polaków za granicę zniszczenie rolnictwa indywidualnego poprzez GMO oraz sprzedaż Lasów Polskich i resztę koncesji na gaz łupkowy za przysłowiową złotówkę oraz dalsze geometryczne zadłużanie Polski u międzynarodowych banksterów. Przemysłu już nie mamy. Został skutecznie zlikwidowany.
Zostało jeszcze do likwidacji rolnictwo. Po zatwierdzeniu GMO już nikt od nas nic nie kupi ani zachód ani wschód.
Wariant  siłowy i wprowadzenie stanu wyjątkowego jest przygotowany na wypadek niemożności sfałszowania wyborów. Wersja siłowa i wprowadzenie stanu wyjątkowego daje władzę Prezydentowi czyli PO i po to ta wersja jest przygotowana. PO – władzy nie oddamy.
Nie jestem i nie byłem zwolennikiem Jarosława Kaczyńskiego. On  z jego bratem byli częścią SYSTEMU i realizowali jego cele. Jednak od pewnego momentu gdy zaczęli realizować własną politykę SYSTEM skazał ich na śmierć. Wszystkich którzy  pracowali dla SYSTEMU a poszli swoją drogą – najpierw jest szantażowana a później likwidowana. Przekonał się o tym John i Robert Kennedy.
Więcej o tym w spowiedzi agenta (mechanizmy karania niepokornych rządzących):
O tym się nie mówi ale na J.Kaczyńskiego dokonano już kilka zamachów. On wie SYSTEM skazał go na śmierć. Cudem uniknął losu brata. Jedni mówią, że miał szczęście inni że opaczności nad nim czuwała.
Ja liczę na to, że Kaczyński z osobistej zemsty na SYSTEMIE pójdzie drogą Orbana.
I tego SYSTEM boi się najbardziej.
PIS to na razie jedyna licząca się opcja polityczna która ma w swoich szeregach polskich patriotów. Jest mała szansa na uzyskanie większości propolskiej i tak jak na Węgrzech  samodzielne rządzenie oraz możliwość zmiany konstytucji. I tego SYSTEM boi się najbardziej!!!!!
Armia nas nie poprze. Nie mamy już armii. Została skutecznie rozmontowana przez zdrajcę Kl… (wiadomo o kogo chodzi). Prawie całe patriotyczne polskie dowództwo zostało zlikwidowane lub zwolnione z wojska. Mam tylko nadzieję że w przypadku wygranej PIS-u obecne dowództwo nie zwróci przeciwko nowemu rządowi albo nie poprosi o pomoc NASZYCH PRZYJACIÓŁ za wschodniej lub zachodniej granicy.
Ciekawe kto będzie w tych wyborach głosował na PO czy PSL.
Obie te partie w 100% głosowały za GMO.
To jest ludobójstwo na Polakach w 3 pokoleniach.
Czy iśc na wybory czy nie???
Bojkot wyborów to nie jest dobre rozwiązanie. Czym mniej ludzi pójdzie tym łatwiej będzie zfałszowac wybory. Pamiętajcie o tym. Gdyby jednak doszło do wariantu siłowego podczas zamieszek:
NIE DAJCIE SIĘ WYCIĄGNĄC NA ULICE CZY ZADYMY W MIEŚCIE – IM WŁAŚNIE O TO CHODZI. NASZEJ KRWI I PODZIAŁU SPOŁECZEŃSTWA, ORAZ WPROWADZENIA ZAMORDYZMU.
MAJĄC DOSTĘP DO WODY I ZAPASY W DOMU MOŻEMY SIĘ ORGANIZOWAĆ. TWÓRZMY MAŁE GRUPY BRONIĄCE NASZYCH DOMÓW BLOKÓW PRZED PODPALENIAMI CZY PLĄDROWANIEM.(widziałem takie akcje podczas burd i zadym w Egipcie – przed blokiem mieszkalnym stała grupa kilkudziesięciu facetów z młotkami maczetami czy nożami broniąca bloku przed podpaleniem czy splądrowaniem-o to właśnie chodzi o lokalną obronę i organizację).
BEZ ZAPASÓW NIE DA SIĘ ORGANIZOWAC I SYSTEM MA NAS W RĘKU. ZROZUMCIE PO DWÓCH DNIACH BEZ JEDZENIA CZY WODY GRZECZNIE PRZYJMIECIE WSZYSTKO CO SYSTEM ZAPROPONUJE, ALBO BĘDZIECIE ZMUSZENI DO PLĄDROWANIA MIASTA RAZEM Z PROWOKATORAMI Z KONIECZOŚCI!!!!
Jak ktoś chce poczytać więcej o sztuce przetrwania w warunkach miejskich przy braku prądu i zamieszkach
Polecam http://domowy-survival.pl/ Naprawdę warto przeczytać całą zawartość bloga.
Czy to nas czeka. Polskę. No cóż….
Poczytajcie teksty Alefa-Sterna o planowanej akcji przed wyborami czy ostatnie wypowiedzi Krzysztofa Jackowskiego dotyczące  Polski w październiku i listopadzie. I jeszcze może dla wierzących  od ” Żywego Płomienia” z prywatnych orędzi fragmenty z 30 lipca 2011.r:
„Zaplanowali oni (masoni) kolejną, masową eksterminację ludzkości prawie wszystkich ludzi na planecie. Będą chcieli uderzyć najpierw w Polskę. Obecny rząd tak łatwo nie zechce oddać raz zdobytej władzy. Obmyślili działanie, mające na celu wyniszczenie całego Narodu Polskiego. Polska masoneria rozpoczęła skoordynowane działanie wielofazowe. Posiadają w swojej władzy finanse, media oraz rząd. Zechcą rozpocząć działanie, mające na celu likwidację jak największej liczby prawdziwych patriotów.”
”Już niedługo rozpocznie swoje działanie bojówka masonerii. Wykonają oni rękami różnych ludzi, szereg zamachów w Polsce. Odczujecie to jako naród bardzo boleśnie. Będzie to jednocześnie znakiem wam danym przeze Mnie, że mówię prawdę”
Ktoś pytał co będzie jak nic nie zrobimy. SYSTEM zaplanował to w każdym calu.
Bardzo krótko dokąd zmierzamy:
 1. Depopulacja aż do uzyskania poziomu ok. 500 mln ludzi
 2. Wystarczająca ilość wojska i policji do utrzymania porządku. Bydło jest już zakolczykowane, koty i psy zachipowane. Czas na nas. A to wszystko dla Naszego Dobra.
 3. Zaczipowanie wszystkich, którzy przeżyją w miastach - gettach otoczonym murem i strażą, połączonych siecią autostrad i kolei również strzeżonych i ogrodzonych. Reszta świata dla elity.
 4. Kobiety i mężczyźni żyją osobno. Sex na rozkaz. Dzieci odbierane i  wychowywane od początku przez SYSTEM.
 5. Totalna kontrola.
 6. A na Ziemi Jeden rząd. Jedna waluta. Jedna armia. Jedna religia  i 500 mln niewolników.
Pytacie jaka religia? Lucyferianizm. To nie będzie jutro ale do tego wszystko zmierza.
Najbliższa przyszłość :
Atak na Iran i blokada cieśniny Ormuz. Podwyżki cen ropy min 200-300 USD za baryłkę. Wzrost cen paliwa, żywności, usług min 200-300% w Europie.  Spadek cen nieruchomości do poziomu minus 50-80%, licząc ze szczytu (2007-2008r). Gwałtowny spadek wartości Euro i walut lokalnych w tym złotówki.
Masowe windykacje niespłacalnych hipotek . Chaos gospodarczy i społeczny. W końcu wywołanie rewolty Islam przeciwko-krzyżowcom (czyli Europie). Rozpocznie się we Francji później w innych krajach Europy, gdzie jest dużo imigrantów pochodzenia islamskiego.
Polskę czeka zapaść gospodarcza. Spadek wartości złotego, gwałtowny wzrost ubóstwa  i bezrobocia, problemy z wypłatami świadczeń socjalnych. To nas czeka już wkrótce.
W skrócie co robić:
 • Zmień tryb życia (opis powyżej)
 • Przekaż informacje innym w jakim matrixie żyjemy
 • Sprawdź dostępność wody pitnej(braki w dostawach prądu)
 • Zróbcie zapasy
 • Postarajcie się o alternatywne źródła ogrzewania i podgrzewania potraw i wody
 • Archiwizujcie na twardy dysk informacje które uważacie za ważne
Całe strony wraz z podstronami można ściągać  np.  programem WinHTTrack. Wkrótce pojawi się cezura.
 • Poznajcie sąsiadów, wracajcie do wspólnot czy stowarzyszeń, w których kiedyś działaliście.W małych grupach będzie łatwiej przetrwać.
 • Jak ktoś ma taką możliwość, niech dotrze do środowisk straży pożarnej.
To była jedyna formacja  paramilitarna broniąca nas przed ostatnimi kataklizmami. Taka oddolna obrona na pewno się przyda. Armia Polska jest rozwalona ale może ktoś się tam ostał. Na policję bym nie liczył.
Co trzeba zrobić żeby szybko załamać obecną strukturę tak zwanej Cywilizacji?
To proste wystarczy wyłączyć prąd. Bez wody, ogrzewania, oświetlenia, ani możliwości kupienia czegokolwiek w sklepie, następnego dnia Europa przechodzi do średniowiecza.
Przygotowani będziemy trudniejsi do złamania przez SYSTEM.
p.s.
Zwracam się do wszystkich agentów pracujących dla SYSTEMU próbujących dyskredytować ten wpis.
Pomyślcie o Sobie. Jak wykonacie zadanie zostaniecie zlikwidowani. Po prostu nie będziecie już potrzebni, a wasza wiedza będzie niewygodna dla SYSTEMU.
Rozsyłajcie ten link, budźcie się i zacznijcie budzić innych. Trzeba zatrzymać to szaleństwo.
Przestańcie współpracować z SYSTEMEM. Wybierajcie lepsze dla Siebie póki jest jeszcze wybór.
leśny
===========================================================================
ZAŁĄCZNIKI
===========================================================================
1. SYSTEM
SYSTEM działa niezwykle prosto. Zależności i funkcjonowanie SYSTEMU pokazuje poniższy filmik (11 min)
Jest w kształcie piramidy. To symbol SYSTEMU. Warto go zgrać na HDD (np. instalując RealPlayer).
Ten opis dotyczy USA. Ale cały świat działa właśnie w ten sposób.
Krótko. Piramida władzy i zależności. Na samym czubku piramidy władzy kilka rodzin bankierskich takich jak Rothschild, Rockefeller, Du Pont, Onassis, Morgan itd.
Poniżej międzynarodowe kartele bankowe, jeszcze niżej międzynarodowe korporacje, niżej system rządów i państw opartych na wojsku i policji i urzędów podatkowych. I my na samym dole piramidy niewolnicy płacący podatki na całą strukturę powyżej. Rządy i państwa są po to i tylko po to żeby wycisnąć za pomocą urzędów podatkowych ew. aparatu represji wycisnąć  max ilość pieniędzy i posłać  do góry.
Obecnie ponad 80% z naszej pracy to podatki. Razem z bankami (kredyty prywatne na dom czy samochód) to jest ok. 90% z naszych dochodów. Niewolnikom zostaje co najwyżej 10% z własnej pracy.
Na tym schemacie macie dokładne nazwy poszczególnych struktur piramidy władzy. W dolnej części nazwy korporacji. Nie chcecie karmić SYSTEMU nie kupujcie ich produktów.
http://img52.imageshack.us/img52/4241/schematpiramidynazwy.jpg
Powyższy schemat nie obejmuje dwu ostatnich warstw tj państw , rządów i na samym dole nas niewolników.
Są tutaj: http://img849.imageshack.us/img849/851/poziomrzduwd.jpg
Widać dokładnie gdzie ma nas rząd i jak im na nas zależy. Oczywiście w Europie są wyjątki np. Islandia czy Węgry.To są wzory dla przyszłej Polski. Kto wierzy w demokrację i w dobre intencje państwa jest w będzie.
===========================================================================
2. Zapasy
Przykład: Zamiast plastikowych pieniędzy które „Zawsze Czekają w Ścianie?”- np. brak prądu!!!
Może lepiej mieć to:
 • pieczywo chrupkie suchary
 • wszelkie możliwe konserwy słoiki
 • mięsne warzywne, tłuszcze (smalec)
 • olej sól cukier ryż makaron
 • czosnek (naturalny antybiotyk)
 • dostęp do wody jak nie będzie w kranie
 • kawa herbata + dodatkowo  na  wymianę (barter)
 • benzyna ropa drewno węgiel
 • oświetlenie awaryjne świece (zapalniczki zapałki) latarki+baterie i akumulatory
 • Gaśnica (brak prądu-częsty kontakt z otwartym ogniem)
 • zestaw wędkarski
 • wiatrówka + zestaw śrutu (w ekstremalnych sytuacjach można zapolować na gołębie czy kaczki)
 • maszynka do zagrzania wody (np. gazowa lub benzynowa) i potraw
 • szybkowar dla oszczędności w zużywaniu energii w gotowaniu potraw
 • zapas butli gazowych albo kartuszy gazowych benzyny (prymus)
 • ręczniki kuchenne papier toaletowy
 • mydło w płynie
 • rower najlepszy na kryzys energetyczny + zapas najszybciej zużywających się części
 • alternatywny system ogrzewania i elektryczności.
 • Radiotelefon
 • Radio na baterie
 • Gaz pieprzowy „pistolet gazowy bez wymaganego  zezwolenia” (bezpieczeństwo)
 • Filtr do ręcznego uzdatniania wody, pastylki do uzdatniania wody(np. chlorowe-tylko doraźnie i w sytuacji wyjątkowej długoterminowo trzeba znaleźć inne rozwiązanie alternatywne)
 • Leki witaminy materiały opatrunkowe i antyseptyczne
 • folia do zbierania deszczówki uwzględniając liczbę domowników zgromadź zapasy na min 2-3 miesiące. Jak nie masz środków to chociaż na 2-3tyg.
 • Zapas  odpowiednio do ilości domowników.
Energia Elektryczna:
Jesteśmy uzależnieni od systemu który dostarcza  nam prąd w sposób wręcz  niewolniczy. Jak to ktoś kiedyś powiedział po wyłączeniu prądu następnego dnia Europa przechodzi do średniowiecza. Wyobraźcie sobie np. sytuacje zima , na dworze –15 st duże miasto blok na dużym osiedlu i wyłączają prąd np. na 3 dni.
Nie ma wody gazu ogrzewania światła, nawet prozaicznej możliwości spłukania WC. A takie sytuacje myślę nas wkrótce czekają. Jeżeli będziemy na to przygotowani będzie nam łatwiej przetrwać. Na tym właśnie bardzo zależy SYSTEMOWI na niewolniczym uzależnieniu od prądu. Możemy tylko częściowo temu zaradzić
 • Zrobienie systemu awaryjnego-oświetlenie na 12V (akumulator samochodowy jest na 12V-Kup taki i trzymaj naładowany w domu- zawsze jeszcze możesz wyciągnąć z auta).
 • Oświetlenie niskoprądowe najlepiej żarówki diodowe ew. ledowe na 12V. Są bardzo  wydajne(mały pobór prądu).
 • Jak dysponujesz odpowiednimi środkami kup  gotowy zestaw akumulatorów z panelami słonecznymi na 12V
 • Piecyki naftowe, gazowe na propan butan
 • Ew. na opał koza, kominek
 • Podgrzewanie potraw, gotowanie wody
 • Maszynki gazowe na propan butan, ew na benzynę (np. prymus)
===========================================================================
3. Na raka (nadesłane  przez G.R.)

WITAMINA C i AMINOKWAS LIZYNA, ZIELONA HERBATA, SPRAWDZONE
Optymalna dawka witaminy C, lizyny i innych komórkowych składników odżywczych jest naukowo udokumentowanym sposobem biologicznej walki z rakiem.
Lizyna = hamuje rozpad tkanki
Witamina C = wspomaga odbudowę tkanki.
Nasz organizm nie produkuje żadnego z tych składników. Tu więcej info:
LyCin to jest witC z Lizyna 1000mg dawka jest tego 0,5 kg to starcza na m-c jeżeli by zażywać 3 x dziennie koszt 110zł
to jest też potrzebne na raka w tym jest zielona herbata to jest to polifenole EGCG tak to trzeba by wypić 70 herbat to prawdopodobnie kosztuje 125zł i potrzebny krzem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz