czwartek, 1 grudnia 2011

Kosmiczne wiesci...

W drugiej połowie przyszłego roku, Lemurianie, którzy są waszymi starożytnymi Braćmi i Siostrami dołączą do was z Wewnętrznej Ziemi i wraz z innymi odwiedzającymi będziecie się wiele uczyć. Będzie więcej niż wystarczająca ilość pomocy w różnych projektach, do których będziecie wezwani. Oczywiście to nie zakończy się ze Wzniesieniem, ponieważ jest to początek nowej ery współpracy, aby wynieść was do poziomu Galaktycznych Istot. Tak więc najbliższe lata będą naprawdę ekscytujące. Również osiągniecie stan bycia, gdzie zmiany w waszym ciele fizycznym przezwyciężą stany, które wcześniej prowadziły do ​​starzenia się.

Nie wszystko wydarzy w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Jednak szybkość, z jaką będą one nadchodzić będzie was bardzo zajmować. Wasz poziom świadomości został podniesiony 11.11.11. i nadal będzie wzrastać w dalszej przyszłości. W związku z tym staniecie się wszechwiedzący i zasłużycie na prawo miana Mistrza.

W ostatnich dniach kabała, który może zaoferować teraz tylko symboliczny opór, ich moc została poważnie osłabiona. Zawsze byliśmy w stanie podróżować na waszym niebie dość bezpiecznie, a od czasu do czasu dowiadywaliście się o rozbitych statkach, należały one niezmiennie do intruzów, takich jak Szaraki i ich przyjaciół Reptylianów. Wkrótce będziemy czuć się swobodniej i będziemy bardziej otwarci w podróżach wokół Ziemi, naszym zamiarem jest, aby więcej z was zobaczyło nasze statki. Wkraczacie w okres dużej aktywności na Ziemi i poza nią. Ta Boska data Ujawnienia szybko się zbliża. Uzgodnienie na niezbędne przygotowania do jego ogłoszenia muszą być zrobione.

Wysoka Rada Plejadian (Mira) 17.11.11 W ramach naszej pracy koncentrujemy się na obszarach, gdzie nasza uwaga jest najbardziej potrzebna. Prosimy też o waszą modlitwę i skupienie uzdrawiania dla Bliskiego Wschodu, Japonii, Wysp Kanaryjskich, Zatoki Meksykańskiej, Argentyny, Europy i dla wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Proszę koncentrujcie się również na rządowych reformach na całej Ziemi. Jesteśmy z wami w tych zmianach.

Monty (Weronika) 13.11.11 Przypominam, po raz kolejny, abyś upewniła się, że masz wystarczającą ilość przechowywanego pożywienia, gdyż Kabał będzie próbował kontrolować dostawy żywności. To będzie tymczasowe, ponieważ w Nowej Energii żywność nie będzie konieczna tak jak jest teraz. Pożywienie stanie się przyjemnością tak, jak czekolada jest teraz.
Jesteście 99%. Macie 99% energii. Czy muszę mówić więcej? Razem odniesiecie sukces.

DK (Terri) 10.11.11 Jesteśmy w bardzo intensywnym okresie czasu, mniej więcej do końca tego roku. Wszystko zaczęło się 28 października i będzie trwało do końca grudnia 2011 roku. Więc to będzie duży nacisk w świecie i na was. To bardzo ważne, aby utrzymać spokojne centrum i kiedy z niego wychodzicie, nie pozostawajcie na zewnątrz zbyt długo. Świadomie wracajcie do cichego stanu pokoju.

SaLuSa (Mike Q) 9.11.11 Świat patrzy na upadek w Europie, który będzie miał daleko idące konsekwencje. Problem w znalezieniu rozwiązania jest taki, że nie ma wystarczających pieniędzy na sfinansowanie jakiejkolwiek formy pomocy lub wywiniecie się z trudnej sytuacji. Stary system nie może już dłużej służyć tym zaangażowanym krajom i nowy musi być stworzony, aby całkowicie rozwiązać problem. Odpowiedź oczywiście czeka w gotowości i nasi sojusznicy przedstawią swój plan w odpowiednim czasie. Bądźcie pewni, że niedogodności dla was będą krótkotrwałe.

GF (Niebiański Wędrownik) 7.11.11 Wkrótce zobaczycie duży pokaz naszych statków nad dużym miastem w Europie jako potwierdzenie od nas, że tu jesteśmy. Znamy wasze obawy, strach, znamy wasz ból i niezadowolenie. Niech to będzie naszą miarą komfortu dla was, nasi przyjaciele. Jest zawsze najciemniej przed świtem.
Wkrótce kilka rządów światowych ogłosi oskarżenia w toku wobec głównych graczy na międzynarodowych rynkach finansowych w reakcji na protesty i w odpowiedzi na wzrost energii Światła, które szybko wymiata ciemność.

Rada 12-tu (Ann A.) 06.11.11. Koordynujemy grupowe „głosowanie”, czy ujawnić naszą obecność w tym roku, następnym, lub jakiś czas później. Jest wiele inteligentnych osób na waszej planecie, które mogą sobie z tym poradzić, najważniejszym i najbardziej dramatycznym zjawiskiem od pojawienia Jeszuy około 2000 lat temu. Nasze pojawienie się na arenie międzynarodowej zmieni natychmiast planetę i bez możliwości regresji. Gdy pasta do zębów jest poza tubką, nie ma szansy wsadzić ją z powrotem i dlatego też Ujawnienie jest opóźniane, omawiane, planowane, ponownie planowane, opóźniane po raz kolejny. Odsetek ludzi, którzy nas powitają jest wystarczająco duży. To rządy stoją na naszej drodze. Wiele szkód, mogłoby się wydarzyć bez odpowiedniego zabezpieczenia.

Większość z was doczeka się Pierwszego Kontaktu. Ci, którzy odejdą przed tym doniosłym wydarzeniem zajmą pierwsze rzędy siedzeń na wewnętrznych płaszczyznach. Nikt tego nie przeoczy. To dlatego tu jesteście.
Słyszymy i czujemy frustrację tych, którzy pragną połączyć się z ich pozaplanetarną rodziną i przyjaciółmi. Jesteśmy zawsze z wami. Monitorujemy wasze światło na co dzień. Wysyłamy wam światło, gdy jest na niskim poziomie. Pragniemy tego spotkania bardziej niż możecie to sobie wyobrazić. Chcemy zakończyć te misję i też odjechać do domu. Bądźcie nieugięci w swoich pragnieniach zamanifestowania naszego wejścia do historii ludzkości – byliśmy częścią waszej historii.

SaLuSa (Mike Q) 5.11.11 Na całej planecie pojawiają się nowe formy życia i to będzie odnotowane z czasem w wiadomościach. Powstają nowe gatunki zwierząt i roślin. Wiele waszych obecnych gatunków owadów i zwierząt odchodzi, ponieważ nigdy nie były przeznaczone do życia w częstotliwościach, do których wchodzicie. Nie opłakujcie ich, ponieważ to jest ich cykl życiowy w tej rzeczywistości.

Q’uo (Carla L. Rueckert) 5.11.11 Wydarza się wielki przewrót w status quo. To będzie początek tego, co ma być znane jako wielki kryzys jest to jednak opacznie rozumiane, jako że jest to ogromny ruch w kierunku świata bardziej sprawiedliwego. To tylko będzie wyglądać katastrofalne. W rezultacie wyłonią się przeciwne fale przekonań, ale pozostaje tylko jedna prawda.
2012 rok będzie przebudzeniem ludzi Ziemi do nowej formy rządu. Przeszkody zostaną usunięte i będzie duży postęp w dziedzinie finansów i bankowości. Tak, będzie wiele do zrobienia i ci, którzy starają się asystować planecie do coraz bardziej zielonego, bardziej dziewiczego miejsca tak jak kiedyś, zaczną projekty, które się do tego przyczynią.

Każda istota będzie dotknięta tymi zmianami i choć wyglądają one negatywnie, zapewniamy was, że nie są. Jest to początek tego, co stanie się balansem energii na Ziemi. Nie twierdzimy, że to się skończy w dzień lub dwa.

Utrzymujcie swoja równowagę, poniewaz wielkie zmiany zachodzą i masy lądowe zostaną naruszone. Zachowajcie spokój wiedząc, że jest to niezbędny krok Matki Ziemi, ale ludzie zostaną oszczędzeni.

W pewnym sensie, nie dajemy wam tego, co uważacie za dobre wieści, ale to co można uważać za druzgocącą wiadomość: że nie ma szybkiego zakończenia ekstremalnych zagrożeń pogodowych, których możecie się spodziewać. Dobrą wiadomością, moi przyjaciele, jest jednak to, że w ten sposób Ziemia umożliwia ogromnej większości ludzi, by zamieszkać w pokoju i bezpieczeństwie, raczej niż zaistnienie jednej globalnej katastrofy, która spowodowałyby zniszczenie ziemskiej populacji.

SaLuSa (Mike Q) 4.11.11 Logicznie Europa jest w pobliżu paniki, gdy Grecja nadal dąży do przeprowadzenia referendum na temat swojego zadłużenia, ludzie są w nastroju, że odrzucą wprowadzenie większych cięć albo kar, aby je pokryć. Jeżeli tak się stanie, to jest prawie koniec Euro, co w konsekwencji doprowadzi do upadku tego systemu, gdy inne kraje także upadną. Oznacza to, że w ciągu kilku tygodni a nie miesięcy przyszłość Europy będzie będzie zdecydowana i otworzy to drzwi do nowego systemu finansowania, który pokona powstałe problemy. Nie chcemy tych upadków dla was, ale dopóki to się nie wydarzy, nie będzie dość jasno, aby wprowadzić alternatywy do przyjęcia. Bądźcie pewni, ze wszystko jest gotowe do wprowadzenia, co oznacza, że ​​okres zakłóceń i niepewności będzie stosunkowo krótki.

SaLuSa (Mike Q) 2.11.11 Wielu z was zauważyło w tym roku jak czas przyspieszył bardziej niż kiedykolwiek i będzie tak nadal. Można zatem mieć pewność, że to, co pozostaje z tego cyklu przejdzie w mgnieniu oka, ale będzie to jak najbardziej radosne doświadczenie. Nie bójcie się, będziecie na bieżąco informowani o tym, co się dzieje i co równie ważne, dlaczego.

Arkturianie (Marilyn R.) 30.10.11 Widzieliście wiele zmian na Bliskim Wschodzie i zobaczycie dużo więcej. To ma być potężnym rokiem zmian dla wielu.
Nadchodzą wydarzenia, którymi nie możemy się z wami podzielić w tym czasie, ale mówimy pozostawajcie w centrum prawdy przez cały czas. Nie poddawajcie się strachowi, gdy kłamstwa podawane jako prawdy przez tych u władzy zaczną zawalać się, gdy wiele jest do objawienia o waszej przeszłości, a także teraźniejszości. Ci, którzy odebrali siłą wasze prawa będą mieli wiele do tłumaczenia, a ich gry nie mogą być kontynuowane w nowym świetle.

Arkturianie (Marilyn R.) 17.10.11 Uważajcie na tubę torus (ang. tube torus) pojawiającą się w technologii, co znacznie posunie ludzkość do przodu w ciągu następnych sześciu lat. Zobaczycie wielkie zmiany w technologicznych postępach, z których wiele będzie rozwiązywać niektóre z wyzwań jakie macie ze środowiskiem, takich jak zanieczyszczenie i z waszymi energiami, z którymi nie wiecie co zrobić. Są to wszystkie elementy, które zaczynają osiągać punkt krytyczny.
SaLuSa (Mike Q) 30.09.11 Ten rok zakończy się spektakularnym zwycięstwem dla Światła i z tym przyjdzie perspektywa całkowitego pokoju na Ziemi po raz pierwszy od tysięcy lat. Utrzymujcie tę wizję i w ten sposób pomożecie to zamanifestować, i podnieść tych wokół was

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz