czwartek, 15 grudnia 2011

Sto do potego setnej

Zmierzch bogów, godność ludzka, kryształy i:
Życie, Życie, Życie.
Ja jestem pośród Was, pośród Was – Nosicielem wszystkich Tworzeń Bytu
- ARCHANIOŁ METATRON.
Kosmiczne kanały energetyczne, kryształowe impulsy Światła zyskują nowy wymiar działania (skutków), siły i siły Tworzenia.

Jest zarządzone:

1.
Ley lines (pasma linii promieniowania geomantycznego*) podnoszą zdolność transmisji (przekazywania) o 100100 razy.

2.
3 Kryształowe Czaszki dotarły na swoje miejsce tego Świata, tam gdzie powinny być teraz gdy Rzeczy przyjmują swoją formę.3.
Potwierdzone jest iż miejscami tymi są: masyw himalajski, Peru i Europa – bliższe detale na ten temat zostaną zamieszczone w następnym przekazie.4.
Złoty Wiek Prawdy i Autentyczności właśnie się zaczął.5.
Ostatnie, lecz najbardziej przerażające kłamstwa na których wspiera się ten Świat – zostaną ujawnione.
Ludzie widzą to, czego jeszcze nie widzieli i wiedzą że boskie społeczeństwo w sensie Tworzenia i Stwórcy jest możliwe do zbudowania przez rzeczy małe i proste.6.
Stwórca jest wielki.
Nastąpił koniec Czasu bez Stwórcy dla tych którzy stoją w tym rezonansie, koniec racji bytu na planecie 5D dla ludzi małej wiary i dla bojaźliwych, dla tych którzy nadal chcą „przesypywać” Dzbany Losu na Liniach Czasowych.Od 11.11.2011 (11-11-11) na kanały energetyczne tego Świata działa o 10010 razy więcej energii, przesyłanej do ludzkiego ciała i do planety, jej potęga podnosi się z każdym dniem o dziesięć, przez co 21.11.2011 zostanie osiągnięty nowy status 100100*. Do Punktu Czasowego 12.12.2012 zadba on o wyjątkowe zmiany na tym Świecie. Transformacja wszystkich niedoskonałości – abyśmy z dniem 01.01.2013 (nie w sensie statycznym czy stałym!) – mogli zacząć z budowaniem nowego społeczeństwa.

Byśmy na fundamencie który do tego czasu zostanie położony mogli zbudować pierwszy mur z mocnego kamienia na Wieczność dla Wieczności.

Ja jestem pierwszym pośród pierwszych i jestem mostem, schodami, bramą i Drogą dla tych ostatnich, którzy zdecydują się na przejście do Światła.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz