środa, 15 lutego 2012

Aniolowie Opiekunowie

Każdy z nas ma kilku Aniołów Opiekunów. Ponadto przez życie prowadzą nas również Przewodnicy Duchowi, którzy mogą zmieniać się w ciągu naszego życia wraz z naszym rozwojem duchowym. Niektórzy są dodatkowo obdarzeni opieką specjalnych istot towarzyszących im na życiowej ścieżce. W związku z różnorodnością Przewodników Duchowych i dodatkowych Opiekunów ograniczę się do krótkiego opisu naszych osobistych Aniołów

Anioł Serca

Anioł Serca wpływa na naszą emocjonalną naturę i może pomóc nam wznieść nasze emocje na wyższy poziom. Ten Anioł łączy się z nami przez naszą czakrę serca i pomaga nam doświadczyć bycia jednością z miłością Wszechświata. Wszystkie formy ekspresji emocjonalnej człowieka oraz doświadczenia są związane z Aniołem Serca.


Ten Anioł może pomóc nam nauczyć się więcej o sobie, naszym potencjale i naszej podstawowej naturze. Uczy nas jak się rozwijać i pomaga odnaleźć się w życiowych lekcjach, które zapewniają nam nieustanny wzrost i rozwój. Jego naturą jest wspierać nas w życiu, delikatnie i z pozytywną energią kierując nas na ścieżkę powrotu do boskości. Powrotna ścieżka do domu prowadzi przez radość, a ten Anioł jest naszym łącznikiem z radością.

Anioł Duszy


Anioł Duszy albo „Anioł Wcielenia” jest łącznikiem bezpośrednio z Bogiem. Nasz Anioł Duszy zarządza naszym kontraktem na to życie. Cokolwiek życzymy sobie zamanifestować w tym życiu może być zamanifestowane JEŻELI jest częścią tego kontraktu. Ten Anioł pracuje dla nas, przynosząc nam połączenie z boskością i cały potencjał manifestacji.

Ma on najsilniejszy wpływ na nasze życie, a szczególnie na naszą fizyczną naturę. Może on pomóc nam pokonać własne ograniczenia oraz wypełnić nasz kontrakt z Bogiem, który jest celem naszej duszy. Anioł Duszy czyni to poprzez aktywowanie w nas boskich cech, które on sam reprezentuje.
Anioł Duszy uczy, że wszystkie aspekty ludzkiego życia są boskie. Nawet najbardziej doczesne nasze potrzeby albo prośby nie pozostają poza zasięgiem anielskiego wsparcia. Interesującym jest to, że anioły wynoszą te doczesne zainteresowania na boski poziom i pomagają w manifestowaniu ich w świecie fizycznym. Kiedy przywołujemy anioła i prosimy go o pomoc, otrzymujemy to, o co prosiliśmy, ale często w formie, jakiej wcześniej nie braliśmy pod uwagę. Anioły istnieją w naszym świecie, ale mają wyższe wibracje i nasze zmysły nie są zdolne ich dostrzec. Są one nas świadome i czynią wszystko, co mogą, aby wesprzeć nas i prowadzić przez życie fizyczne. Jeżeli ludzie proszą anioły o pomoc, to Aniołowie Duszy zaoferują im najwyższe dary, które mogą dać. Możemy przywołać Anioła Duszy, a on zaoferuje nam nauczanie, przewodnictwo, wyższą świadomość i fizyczne wsparcie w życiu.

Znając Anioła Duszy, który prowadzi Cię przez życie masz większą szansę poznać siebie samego.

Anioł Intelektu

Ten Anioł Stróż przynosi nam określone cechy umysłowe, które manifestują się jako określony rodzaj inteligencji emanujący z Boskiego Umysłu. Uważa się, że nasz Wszechświat stworzony jest z Energii Umysłu, definiowanej jako twórcza myśl Boskiego Umysłu. Nasz Anioł Umysłu przynosi nam określone cechy kreatywności i „wewnętrznej wiedzy”, która manifestuje wiele okoliczności w naszym życiu.

Anioł Ścieżki Życia

Anioł Ścieżki Życia pomaga zdefiniować nam ścieżkę w życiu, energię w naszym podpisie i naszą dominującą czakrę. Te istoty są Archaniołami i Stróżami Sefirotów Drzewa Życia. Dano Im dar mowy, by porozumiewać się werbalnie z rodzajem ludzkim. Zostali oni wyznaczeni, by służyć nam jako nauczyciele, prowadzący nas do mądrości i oświecenia. Służymy z tymi Aniołami przez kotwiczenie energii Sefirotów w świecie, stając się narzędziami dla przepływu Boskiej Energii.


Nie zapominajmy o Aniołach, szczególnie o naszych Aniołach Opiekunach. Jednym z ich zadań jest wspierać nas w naszym życiu. Pamiętając o tym warto prosić Anioły o pomoc czy wskazówkę. Anioły szanują naszą wolną wolę, więc bez naszej prośby nie bardzo mogą ingerować w nasze życie. Jednakże, jeśli tylko je poprosimy z głębi naszego serca i otworzymy się na ich pomoc, to z pewnością ją otrzymamy. Pamiętajmy jednak, że pomoc ta może być bardzo subtelna - może objawić się nam wskazówką w czasie snu, może napisem, obrazem lub liczbą, może słowem wypowiedzianym przez kogoś czasem zupełnie obcego, może piórkiem znalezionym w dziwnym miejscu, a czasem sytuacją postrzeganą przez nas jako niesamowity zbieg okoliczności. Pomoc będzie zawsze, jeśli tylko o nią poprosimy, jednak nie zawsze będzie to pomoc w takiej formie, jak tego oczekujemy. Będzie to pomoc najwłaściwsza dla nas w danym momencie naszego życia. Jednakże coś co nam wydaje się najwłaściwsze niekoniecznie musi takie faktycznie być z punktu widzenia naszego rozwoju i dalszego życia. Tak czy siak otwórzmy się na znaki, bo naprawdę warto.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz