środa, 1 lutego 2012

Przeslanie Archaniola Metatrona

Ukochani, słowa kluczowe, które daję Wam do przemyślenia i medytacji w tym miesiącu to: wibracja, częstotliwość, świadomość, inspiracja, dobrobyt, edukacja, pauza, umiłowanie i siła.


Witajcie w pełni ekspresji Ery Wodnika! Z początkiem miesiąca otworzy się strumień światła, aktywując wyższe oktawy energii. Rozważ energetyczne połączenie się z poziomem limitującym potencjał jednostki, by dotrzeć do najwyższych poziomów wibracji i energii. Podczas tego miesiąca ta limitująca zasłona będzie usunięta. Wraz z tą zmianą wielu z Was będzie w procesach dotyczących tematów niepodległości i wolności kontra kontroli i dominacji. Inni będą pracowali nad pozytywną wiarą w siebie, definiując ją poprzez bezinteresowność i manifestacje ego, aż osiągną balans. Energie będą silniejsze niż opór i zniszczą stare wzorce u wszystkich. Ukochani, styczeń przynosi lekcje, ale nie muszą one być ciężkie albo niszczące! Używajcie tej energii jako okazji, by dokonywać pozytywnych wyborów. Weźcie 100% odpowiedzialności za swoje życie.


Długo terminowe wzorce łączą Jowisz, Saturn, Uran i Neptun w ścisłej energetycznej konfiguracji manifestującej odrodzenie w świecie. Te aspekty wiążą się z cyklami energetycznymi ujawnianymi 360 i 720 lat temu, łączącymi stare metody i współczesne czasy. Przynoszą one płynącą energię, inspirację i odżywienie poprzez duchowe źródła. Jako że wewnętrzne planety poruszają się przez ich cykl każda dotknie tych planetarnych sfer, aktywując i uwalniając energię. Strumień oferuje możliwości i pozytywne współdziałanie w Twoich relacjach. W najlepszym wypadku wizja i inspiracja będą Twoje. Będąc pod presją albo stawiając czoła wyzwaniom najgorsze, co możesz doświadczyć, to niestałość albo brak kierunku i frustrację, które wydają się być niezdolnością do podjęcia działania.


Energie pełni księżyca 9 stycznia mogą zamanifestować opóźnienia w strumieniu finansów. Energie wspierają komunikację, marketing i edukację. Na poziomie globalnym mogą manifestować kryzys finansowy i „zaniedbania”. Z początkiem miesiąca pojawia się tendencja, by odzywać się bez pytania albo mówić rzeczy, które wpływają negatywnie na Twoją osobistą sytuację. Środek miesiąca ujawnia Twoje jakości przywódcze, chociaż mogą one zamanifestować się w sytuacjach intensywnej presji.


W kwestiach wprowadzania zmian w życiu lub wyznaczania celów mają radą jest, aby styczeń był miesiącem czekania, planowania i zdyscyplinowania siebie, by utrzymać status quo (nie zmieniony stan rzeczy). Niektórzy będą czuli presję autodestrukcyjną; inni nie zdołają wziąć odpowiedzialności za swoje życie, polegając na szczęściu i mając nadzieję na cud. Niektórzy odkryją, że poruszają się z jednej sytuacji kryzysowej w inną.


Daty, które mogą zamanifestować osobiste kryzysy albo zmiany na Ziemi to 1, 13 lub 19 stycznia. Bardzo intensywne energetyczne aspekty przypadną na 22-23 stycznia i mogą wywołać zmiany na Ziemi, burze, narodowe / globalne kryzysy ekonomiczne albo wybuch wojny. W tym czasie w centrum uwagi będą również choroby wirusowe.


Od 9 do 16 stycznia aspekty między Wenus, Saturnem i Neptunem przyniosą intensywną tęsknotę, by znaleźć swoją drugą połowę. Aspekty z połowy miesiąca oferują sukces w miłości za pośrednictwem Internetu. Twoje słowa będą niezwykle potężne, telepatyczne, przynoszące jasne obrazy do umysłów innych. Energie mogą prowadzić do poważnych sytuacji emocjonalnych i nagłego zaangażowania. U niektórych będzie tendencja, by wycofać się albo odrzucić oświadczyny, ponieważ ta droga może im się wydawać najlepszym rozwiązaniem. Pojednania i odnowienie miłości w istniejących relacjach są możliwe 13 stycznia. Zyskujesz wglądy i błyski percepcji. Twoje serce otworzy się na boski plan. Twoja zdolność zrozumienia Twojego ukochanego wniesie harmonię i równowagę we wzburzone relacje. 14 stycznia strumień może zamanifestować stan błogości i pogłębiania duchowej miłości do wszystkich!


Te energie mogą pobudzić niektórych twórczo; inni będą mieli trudności w wyraźnym postrzeganiu świata. Renesansowa energia płynąca w styczniu będzie sprzyjać artystom, wspierając ich w ich twórczych działaniach.


Energia nowiu księżyca 23 stycznia przyniesie zakłopotanie i niepewność dotyczącą właściwego kierunku działania. To jest dobry czas, by oszczędzać energię i kapitał. Unikaj ryzyka i pomyśl dwa razy zanim podejmiesz działanie. Jest to też dobry czas, by uwolnić siebie poprzez darowanie innym odzieży i innych rzeczy, których już nie używasz.


Od 23 stycznia nadejdzie stresujący energetycznie czas. Wielu z Was będzie odczuwało fizyczne i emocjonalne wyczerpanie albo przemęczenie i apatię. Jeśli to możliwe weźcie w tym czasie kilka dni wolnego i pozwólcie energetycznej „burzy” przejść spokojnie, bez dokonywania dużych zmian życiowych. Użyjcie tych energii, by nauczyć się kontrolować swój gniew, pomyślcie zanim powiecie i manifestujcie osobistą dyscyplinę. Szukajcie ciszy wewnątrz siebie, a wewnętrzny pokój zacznie rządzić waszym życiem.


W kwestii polityki globalnej energetyczny strumień między 13 a 23 stycznia może wywołać dobrowolne wycofanie się urzędnika publicznego. Wydarzenia wywołane przez ten strumień energii będą zaskoczeniem dla każdego. Oskarżenia, brak głosów zaufania, albo dobrowolne transfery władzy mogą widnieć w globalnych nagłówkach i uderzać w globalne systemy polityczne w stopniu, który może zamanifestować wojnę.


Od 19 stycznia rozpocznij mentalne i emocjonalne przygotowanie się na otwarcie bramy energetycznej 12 lutego 2012. Kodowanie 12/02 manifestuje rozwój, świadomość duchową i kodowanie, by założyć boską rodzinę. Skutkiem tego otwarcia będzie nowa wizja boskości. Ta brama pozostanie otwarta do 22 marca 2012 i zamanifestuje prorokowane na 2012 olbrzymie zmiany w świecie i Twojej osobistej wspólnocie. Dla niektórych zmiany będą subtelne; inni będą przytłoczeni ich intensywnością. Obiema drogami rodzaj ludzki będzie wspierany, by wyjść poza lęk, uwalniając najniższe wibracje i będzie pchany do wyższego poziomu rozwoju.


Brama zbiega się z aspektami, które dostarczają ogromnego energetycznego pobudzania w światowym punkcie. Ten strumień energii będzie kontynuowany przez 2012. Pobudza on najciemniejsze regiony Ziemi i ludzkiej świadomości, co może przynieść tragedię dla niektórych rodzin i społeczności. Aspekty świata, które były ukryte przed Światłem i naruszały boskie / uniwersalne prawa będą ujawnione, być może zyskując uzdrawianie. Publiczną uwagę przykują zagadnienia zniewolenia przez nałóg i handlu ludźmi. Inne zmiany skupią się na metodach używanych w edukacji. Ukochani, ignorancja jest największym złem. Ta energia otworzy najciemniejsze zakamarki Waszej świadomości ujawniając Waszą ignorancję w tym czy innym obszarze! Podstawy wiedzy w Twojej świadomości i w społeczeństwie rozwiną się i będą kwitnąć w Świetle inspirując rodzaj ludzki do bardziej wzajemnie zależnej, globalnie świadomej formy świadomości.


Społeczne i osobiste aspekty życiowe, które przynoszą ograniczenia (ubóstwo, zbrodnię, uzależnienie, długi) będą ujawnione i tym samym zaczną rozwijać się rozwiązania. Możecie się spodziewać większej ilości skandali seksualnych oraz ataków na zagadnienia skupiające się na rodzinie, macierzyństwie i dzieciach. To daje możliwości, by zweryfikować osobiste i kulturowe wartości, kreując tym samym moralną i etniczną zmianę. Błagam każdego z Was, by rozważył przyłączanie się do swojej społeczności dokonującej pozytywne zmiany. Skupcie swoją uwagę na sposobach zamanifestowania swojego wyższego Ja zamiast niższego Ja.

Ukochani, szukajcie swojej radości. Styczeń oferuje możliwość, by wycofać się z biznesu świata i uzyskać dostęp do głębokich rezerwuarów duchowej świadomości odnajdując swój prawdziwy cel. Pamiętajcie, że ścieżka „do domu” jest wspólną podróżą wybrukowaną dzieleniem się radościami! Doceniaj swoich ukochanych, dedykuj siebie swojej rodzinie i szukaj następnej oktawy Światła. Jestem Metatron.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz