środa, 15 lutego 2012

Nasza transformacja w roku 2012

Dzisiaj mamy zamiar dużo wam przekazać. Chociaż słowa zabrzmią zwyczajnie, energia w nich zawarta pomoże przyspieszyć wasze przeniesienie się do 5., 6. lub 7. wymiaru. Zaczynamy.
Rok 2011 był rokiem imponującego rozwoju duchowego Pracowników Światła. Rok 2012 będzie kontynuował ten proces z położeniem nacisku na przemianę waszej fizycznej istoty. Postrzegacie swoją ziemską istotę jako sumę części składowych – fizycznej, emocjonalnej, duchowej i intelektualnej, a ten rok jest dla was rokiem przemiany fizycznej. Prosimy, pamiętajcie, że nawet jeśli te części, o których mówimy nie są kompletne lub w należytym stanie, na obecnym etapie są zupełnie wystarczające.

W roku 2011 większość z was skupiała się na swoich uwarunkowaniach wewnętrznych i duchowych. Na przykład, nauczono was, jak uśmierzać cierpienie lub postrzegać je inaczej i jak scalić wasze rozsypane cząstki. Na wiele różnych sposobów poszerzyliście waszą wiedzę duchową.
Rok 2012 uwydatni waszą przemianę duchową, lecz dużo ważniejsze w tej informacji jest to, że rozszerzycie waszą istotę fizyczną. Nie chodzi tu o przybranie na wadze lub zwiększenie wzrostu – według waszych obecnie używanych metod pomiaru powiększania ciała – lecz o potwierdzenie i wykorzystanie waszych umiejętności charakterystycznych dla Nowego Czasu.

Wielu z was odczuwa pewien rodzaj komfortu w swojej pięciowymiarowej duchowości. Obecnie łączycie się z waszym światem duchowym na sposoby, które przed rokiem nie przyszłyby wam do głowy. Być może dodaliście do swojej istoty więcej cząstek. Być może obecnie odbieracie przekazy, uzdrawiacie lub rozróżniacie inne cząstki duchowe. Niezależnie od poziomu, czujecie się w waszych duchowych uwarunkowaniach dużo lepiej niż dwanaście miesięcy temu.

Tak samo zmienią się w ciągu następnych dwunastu miesięcy wasze fizyczne uwarunkowania. Niektórzy z was ciągle mają nadzieję na ekspansję swojego DNA lub odkryją, że to już się stało. Zjawisko to nasili się w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Inni z was odkryją, że odbierają nieco inaczej swój świat fizyczny. To również bardzo się uwydatni. Dzieje się tak dzięki temu że wasz rozwój duchowy pomaga wzmocnić wasze ciała fizyczne.

Niedawno, bo w tym tygodniu na kanale audycji radiowych zwróciliśmy uwagę na to, że wielu z was, czyli ci, którzy obecnie noszą okulary lub potrzebują aparatów słuchowych, odkryją, że te udogodnienia nie będą im potrzebne w nadchodzących miesiącach. Nie będzie już potrzeby ukrywania cierpienia i strachu, które szerzą się na ziemi od eonów.
Czy teraz kwestionujecie nasze przemyślenia, ponieważ przewidujecie, że te udogodnienia nie będą wam potrzebne w starszym wieku? Śmiejemy się, ponieważ wielu z was obecnie w pełni liczy na to, że ze względu na ich udoskonalone umiejętności duchowe zamanifestuje się to, czego sobie życzą, a nie wierzą w to, że możliwy jest wzrost lub rozwój fizyczny. Starzenie się waszych ciał rozumiane jako automatycznie wdrażany proces związany z wiekiem jest systemem przekonań, które nie mają już dłużej zastosowania.

Na pierwszym miejscu postawiliśmy wasze duchowe doskonalenie, ponieważ wasze duchowe uwarunkowania są niewyraźnie zarysowane, więc łatwiej by wam było przenieść swoje wzorce przekonań, niż zaufać swojej fizyczności. Przekonanie wywodzące się ze Starego Czasu, że starzenie się automatycznie wymaga fizycznego wspomagania, począwszy do laski do aparatów słuchowych, od sztucznych zębów do tego, czego potrzebę dla siebie i innych deklarujecie, poniża was, zanim nastąpi wasza nieuchronna śmierć.
Prosimy, zwróćcie uwagę na narastającą liczbę doniesień medialnych na temat ludzi, których uznaliście za starszych, a tymczasem oni znowu podjęli naukę, zawarli związek małżeński lub żyli życiem pełnym radości. W roku 1970. ty, dziecko Boomersów, spodziewałeś się, że twoi rodzice, mając sześćdziesiąt lat, wkrótce staną się zniedołężniali fizycznie. A i rzadko słyszałeś o tym, by ktoś dożywał wieku 100 lat. Obecnie wiek stu lat jest uważany coś niezmiernie rzadkiego, lecz nie jest czymś niezwykłym.

Przez długi czas staraliście się ignorować cierpienie Ziemi. Jako takie stało się ono dla was ważniejsze w miarę jak rozwijaliście swoje duchowe umiejętności, w miarę jak wewnętrznie przemieszczaliście się od bólu do radości i podnosiliście stopień percepcji przeszłych wydarzeń. Widzicie więcej piękna na Ziemi. Kiedy patrzycie na radość innych, nie chcecie, by ten obraz przechodził przez szkła okularów, które zasnuwają mgiełką wasz ekran. Kiedy słuchacie, jak inni się śmieją, nie chcecie już,
by ten dźwięk był przytłumiony. Chcecie poznawać Nowy Czas przy pomocy wszystkich swoich fizycznych możliwości, a nawet więcej. I tak będzie.

We wcześniejszym blogu oznajmiliśmy, że w roku 2012 komunikacja będzie kluczową sprawą. Ta myśl nadal jest prawdziwa, a nawet jeszcze inne fizyczne przejawienia was w procesie odnawiania. Kiedy nie będziecie już potrzebowali żadnych fizycznych instrumentów, które zagłuszają wasz świat, będziecie słyszeli, widzieli i czuli prawdziwe myśli i odczucia innych. Tak stanie się również z nimi. A my dodamy, że dzięki waszej pracy duchowej z ostatniego roku jest prawie niemożliwe, abyście mieli wokół siebie ludzi z nieharmonijnymi wibracjami lub mówiących wam nieprawdę. Stajecie się coraz bardziej jak dzieci.

Podobnie jak to jest z dziećmi, zachwycają was barwy kwiatów, zdumiewa was zachowanie psa lub czujecie radość na myśl o nowej przygodzie.
Czy teraz rozumiecie, gdzie zaprowadzi was ta przemiana, to przejście w 5. wymiar i wyższe? Powracacie do radości odkrywania, niezależnie od tego, czy macie 35, 99 czy 110 lat. Nie stajecie się tak zdziecinniali jak ci, których uważacie za starych, lecz będziecie jak niemowlę – co ma tak dużo do nauczenia z tak wielką ekscytacją.

Czy wszyscy z waszego otoczenia będą wam pobłażać, kiedy na nowo będziecie odkrywać swoje środowisko? Nie. Niektórzy zechcą pozostać we zamglonym 3-cim wymiarze. Czy oznacza to, że są gorsi niż wy? Wcale nie. Oni poprostu odkrywają inne części swojej rzeczywistości. Wszyscy obecni mieszkańcy Ziemi ostatecznie przeniosą się do wymiaru 5. oraz wyższych. Oni zrobią to tylko wtedy, gdy będzie to dla nich właściwe.
A dla was rok 2012 będzie ekscytującą przejażdżką! Poznacie radość odkrywania, którą z taką przyjemnością spostrzegacie u dzieci – łącznie ze szczerą i otwartą komunikacją. Otworzyliście się duchowo w roku 2011 i będziecie nadal podążać tą ścieżką.

Rok 2012 jest rokiem przeznaczonym na otwarcie się pod względem fizycznym – i jak ekscytująca, zadziwiająca będzie to przygoda. Jesteście kochani. Jesteście podziwiani. A my patrzymy na was i czekamy, aż otworzycie się na inną, ekscytującą fazę waszej ziemskiej/duchowej istoty. Jesteście naprawdę dzielnymi i pełnymi chwały osobistościami Wszechświata. Niech tak będzie. Amen.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz