niedziela, 13 marca 2011

Karmiczna Dyspensa Boska

Rada Plejadian jest z wami, aby was pocieszyć, ponieważ czujemy wibracje strachu, przygnębienia, smutnych prognoz, które obecnie przenikają tak bardzo waszą rzeczywistość ziemską. Dociera to do was poprzez dzienniki telewizyjne, w formie indoktrynacji, o której mówiliśmy tak często – bo ci co są u władzy chcieliby, abyście uwierzyli, że ten czas tranzycji jest trudny, że niemożliwe jest dla Ziemi uzdrowić siebie w obecnym czasie, że nie ma wystarczających środków na planecie, aby przetrwać. Ale tak wcale nie jest!
Pomówmy o koncepcji dyspensy bożej. Wiele dyspens boskich zostało udzielonych waszej planecie i waszym ludziom w tym czasie. Oznacza to, że my – istoty gwiezdne i Wzniesieni Mistrzowie i Rady Światła i Galaktyczna Federacja Światła - nie mogliśmy wcześniej ingerować w waszą rzeczywistość, ponieważ wasza rzeczywistość jest zaprojektowana jako ta o wolnej woli, w której musicie tworzyć swoją własną rzeczywistość i musicie uzdrawiać się sami.

Ale ponieważ doszło do takiej ingerencji na waszej planecie przez tych, którzy kontrolują i używają was – przez tych, którzy wykorzystują zasoby Ziemi nierozsądnie i którzy zachęcają was do wierzeń, że jesteście ludzkimi bogami, którzy mogą panoszyć się nad wszystkimi roślinami i zwierzętami i królestwami Ziemi – ponieważ ingerencja była do takiego stopnia, że jesteście teraz w kryzysie – i ponieważ w pewnym momencie wejrzano w waszą przyszłość, że nie będziecie w stanie podnieść swojej świadomości tak jak to zostało zaprojektowane w ramach planu Boskiego dla Gai w tym szczególnym momencie w czasoprzestrzennym kontinuum. Uzgodniono więc w całym Wielowersie, że pomoc jest konieczna. I ta pomoc przyszła w pewnych formach.

Po pierwsze, zostało polecone, że Świadomość Chrystusa lub Siatka Jedności ma być wytworzona i umieszczona wokół planety. Jest to siatka świadomości, która w istocie pozwala podnieść wam wasze wibracje TERAZ do Jednego Serca; Świadomości Jedności Uniwersalnej, dzięki czemu możecie doświadczyć siebie jako jedność ze wszystkimi innymi istotami w tym z gwiezdnymi. Ta siatka została umieszczona wokół Ziemi w celu rozpuszczenia negatywnych i ograniczających sieci, które nie pozwalały wam zrozumieć, że jesteście istotami Światła, całkowicie zdolni do przemieszczania się przez wymiary i tworzenia rzeczywistości według swojej woli.
Jest też boska dyspensa dotycząca waszej karmy – ponieważ już nie jest uznane za właściwe, abyście przerabiali swoją karmę, która została nagromadzona przez wiele, wiele wcieleń na Ziemi, które przeżyliście do tej pory – wcieleń ze światłem i wcieleń, w których ciemność przenikała waszą duszę (i nie ma tu osądzenia). Już nie macie czasu, aby odgrywać teraz te dramaty. Czas, w którym żyjecie teraz jest na przebudzenie – i przebudzenie jest jedyną rzeczą, która was teraz uratuje.

Przebudzenie oznacza, że trzeba odpuścić wszystkie myślowe transmisje, które zostały zasiane w indywidualnych społeczeństwach i globalnej świadomości – myślokształty, które spowodowały, że jesteście w separacji, strachu, niepokoju, defensywie i konkurencji. Te same myślokształty i systemy wierzeń, które spowodowały, że byliście ze sobą w stanie wojny. Tym razem w przebudzeniu doszło do dyspensy boskiej dotyczącej waszej karmy. Jest nadal prawdą w tej chwili, że to co tworzycie i czynicie zostanie wam zwrócone – Jest to podstawowe Prawo Przyciągania – jest ono ciągle w operacji i zawsze będzie we wszystkich wszechświatach. Ale na tym innym poziomie pozostałości karmy z innych wcieleń, jest możliwe, aby po prostu odpuścić te karmiczne kontrakty. Można po prostu zdecydować, ze jedyna karma, jedyny aspekt, w którym karma operuje w twoim indywidualnym życiu ma do czynienia tylko z tym co czynisz teraz – ma to związek z tym, kim decydujesz się być teraz.

Jest to czas dezintegracji i jest to czas w waszych osobistych życiach, w których, jeśli nie zdecydujecie się przebudzić, jeśli nie zdecydujecie się przejąć kontrolę nad swoim życiem i rzeczywistością, jeśli nie zdecydujecie się połączyć ponownie ze zwierzętami, roślinami i ludźmi na waszej planecie, wasze życie będzie trudne. Czym bardziej tkwicie w strachu i gęstości, tym bardziej, jak roboty wyłączacie się od swego prawdziwego świetlistego ja, siedząc przed narzędziami indoktrynacji, waszymi telewizorami – im częściej wybierzecie taką rzeczywistość, tym cięższe będzie wasze życie.

Jest teraz czas przebudzenia! I przez przebudzenie, poprzez wybranie ponownie waszego prawdziwego Bycia w świetle i połączenie się ze wszystkim innym na waszym świecie, a także przez możliwość posiadania i tworzenia tego, co wybieracie z serca – najlepiej sobie pomożecie. To jest to, co pozwala wam posuwać się do przodu z wdziękiem i swobodą i radością! I nie jest to trudne zadanie, prawda? Aby wybrać radość nad strachem, aby wybrać wolność nad niewolą, aby wybrać poruszanie się wewnątrz wiecznego przepływu miłości, które jest energią Źródła, Boga Matki-Ojca. To nie jest znojny obowiązek, czy jest na to czas teraz, kochani ludzie?

I w oczekiwaniu na wasze Uniwersalne przebudzenie, abyśmy mogli być w pełnym kontakcie z wami raz jeszcze, żegnamy was, Namaste.
miłość, miłość, miłość

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz