niedziela, 13 marca 2011

Przekazy z Grupy Arkturianów

Jesteśmy tutaj w tym nowym dniu, aby powiedzieć wam o zmianach, które wydarzają się na Waszej planecie. Jesteście w początkowej fazie wielu zmian, które będą miały miejsce na całym świecie. Jest to czas, który wydaje się być okresem buntu, ale to co się rzeczywiście dzieje, to przebudzenie mas do ich prawa wolności. Teraz jest czas, kiedy nieznane dla nich, ludzie czują się otwarci na wyższe energie, które powodują, że czują oni potrzebę i chęć doświadczenia wolności. To znaczy wolności od tyranii tych, którzy są dyktatorami; wolności od tych, którzy każą wam wierzyć, że ich potrzebujecie i wolności od tych, którzy potępiają was za to, że nie wierzycie w taki sposób jak oni. To potężna energia, Drodzy, która teraz budzi wielu by zrozumieli, że byli trzymani w niewoli przez garstkę.

Pamiętajcie proszę o fałszywych prorokach. Mówimy o tych, którzy będą mówić do was delikatnie to, co wydaje się być prawdą, ale to po prostu jeszcze inny sposób na utrzymywanie was w niewoli. Prosimy ufajcie swojej intuicji i nie dajcie się ogłupiać, jako że fałszywych proroków będzie wielu w tym czasie na Ziemi. Wielu rozprzestrzenia STRACH objawiając co ma za chwilę nastąpić i używają swych „jedwabnych języków” powodując jednocześnie w was strach przed wojną nuklearną (która nie nastąpi, ponieważ tak zostało ustalone przez wyższe energie) i katastrofami (które są częścią oczyszczania Ziemi, ale które będą przeprowadzone przez Gaję tak delikatnie jak tylko to możliwe). Bądźcie uważni i koncentrujcie się wewnątrz siebie prosząc o wskazówki, jak rozpoznać informacje, które pochodzą ze źródła prawdy, a które nie. Ważne jest, aby na bieżąco być poinformowanym, jednak nie pozwólcie, aby waszą świadomością zawładnął strach, który następnie zasila cały obraz. Wiedzcie, że jesteście twórcami. Nie dodawajcie swoich energii do tych pozornie negatywnych zdarzeń, co z kolei daje im większą moc.

Nawet ci, którzy otrzymują przesłania, chyba że zachowują czystość i pełnię światła, będą odbierać fałszywe wiadomości, nawet wtedy gdy uważają, że przynoszą prawdziwe informacje. Przekazywane wiadomości przechodzą przez posłańca i wynoszą jego energię. Wielu wciąż myli zwykłe medium z posłańcem duchowym, a nie jest to jedno i to samo. Istnieje wiele energii o niższych wibracjach, które tylko czekają na okazję aby mówić poprzez kogoś. Z wyższymi energiami obecnie na tej planecie, wielu zdaje sobie sprawę z możliwości usłyszenia i zobaczenia innych częstotliwości i zaczną oni otrzymywać przekazy. Jeśli zdecydujesz się na otrzymywanie przekazu ZAWSZE UTRZYMUJ SWOJE POLE ENERGII W ŚWIETLE I WYZNAJ, ŻE POZOSTAJESZ OTWARTY TYLKO NA ISTOTY ŚWIATŁA. Jest to bardzo ważne. Są tacy, którzy z powodu swej ignorancji lub ego otwierają się w sposób niedbały, co nie służy ani im ani tym, którym te wiadomości przekazują. Wiadomości od Istot Światła zawsze posiadają energię miłości i nadziei, nigdy strachu i negatywizmu i zawsze przekazują energie, które pomagają przenosić się wam na wyższe częstotliwości prawdy. Niech to będzie przestrogą dla was, moi Drodzy. Strzeżcie się fałszywych proroków.

Ta wiadomość nie ma was martwić, ale zaszczepić w was potrzebę odzyskania waszych zdolności rozeznania, gdyż nauczono was i zaakceptowaliście to, że potrzebujecie innych aby mówili wam, co jest dla was najlepsze. To wielki krok, ale jest konieczny w waszym rozwoju. Nigdy nie potrzebujecie nikogo, aby mówił wam co macie robić. Niech informacja i porady od innych będą waszym wolnym wyborem pochodzącym z głębi was. Jest w porządku pytać tych, którzy mogą mieć większy wgląd w pewnych kwestiach. Na pewno jest to ich dar dla świata, ale zawsze należy zadawać sobie pytanie, „Jak się z tym czuję?” Jeśli to nie rezonuje z wami, nie czujcie się zobowiązani, aby to akceptować, nawet jeśli ten, którego pytacie jest uważany za eksperta w tej dziedzinie.

Wiele energii zalewa waszą planetę w tym czasie prosto ze słońca. Wiele nowych częstotliwości, których ziemia nie doświadczyła wcześniej. Wprowadzają one zmiany w sposobie waszego myślenia i w sposobie w jaki robicie pewne rzeczy. Nie wierzcie że wpadacie w obłęd, Drodzy, tak jak niektórzy uwierzyli. Po prostu dostosowujecie się do nowych, wyższych częstotliwości światła. Wielu z was doświadcza jakiegoś nowego bólu i pędzi do lekarza, który mówi wam, że nie widzi nic złego. Często te bóle oczyszczają stare energie, stare przekonania na temat chorób, psucia się i komórkowego dziedziczenia - energii z poprzednich wcieleń. Jest to oczyszczanie energii meridianów i otwieranie energią portali w waszych ciałach fizycznych. To także oczyszczanie czakr i otwieranie nowych, wyższych czakr nigdy nie wykorzystywanych wcześniej.

Wielu z was ma problemy z zaśnięciem. To też jest częścią integracji energii. Wiele integracji musi odbywać się, podczas gdy odpoczywacie, ale nadal pozostajecie we własnych ciałach. Ponieważ większość ludzi jest zajęta cały dzień, noc to jedyny czas, kiedy odpoczywacie, przebywając w ciele, gdy jeszcze nie śpicie. To akurat jest coś dobrego, a nie problem. Jesteście przyzwyczajeni do myślenia, że musicie spać całą noc, aby nie być zmęczonym następnego dnia. To tylko przekonanie, ale to się zmienia.

Odpuście wszystko co jest stare i bądźcie otwarci na pytanie „Czy to rzeczywiście prawda?” Eksperci pracują w trzecim wymiarze, jak każdy wie. Wiele z tego z czym macie do czynienia obecnie nie jest jeszcze znane. Nowe pomysły przychodzą do was od bardziej oświeconych naukowców, ale oni teraz siedzą cicho i na razie rozważają o tych rzeczach w ciszy swoich serc. Odpuście swoją zależność od tzw. ekspertów, bo ta zależność wprowadziła was w wiele kłopotów, w których siedzicie po uszy. Nie osądzamy was, ale wyjaśniamy jak stare energie dyktowały wam jak prowadzić życie, bo wierzyliście że potrzebujecie kogoś poza sobą, kto powie wam jak żyć.

Jesteście istotami światła w swojej prawdziwej istocie. Nadszedł czas, aby zabiegać o prawdziwe „ja”. Aby to zrobić, nie wolno bać się uwalniania z systemu przekonań wszystkiego, co już nie rezonuje dalej z wami. Eksperci są po prostu ludźmi, którzy poświęcili się określonym tematom. Jeśli temat został całkowicie przestudiowany w trzecim wymiarze dualności i separacji, to nie jest on na najwyższym poziomie, który mógłby być znany. Zgadza się? Proszę zastanówcie się nad tym, Drodzy.

W miłości mówimy, że jesteśmy Grupą Arkturian

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz