niedziela, 13 marca 2011

Przekaz z Galaktycznej Federacji dot. Japonii

Drodzy Nauczyciele!
Co radzicie w związku z tsunami w Japonii?

Odpowiada Jezus Chrystus,

Przede wszystkim zachować spokój, wewnętrzną stabilność i Świadomość, że w Kosmosie i na Ziemi działają prawa Natury, które człowiek ma szanować i rozumieć, umieć się dostroić tak, aby żyć w jedności i koegzystencji z materią i duchem.

Wiadomo, że serce boli gdy ogląda się obrazy na żywo z tragedii jaką niewątpliwie jest obecna wielka fala wody w Japonii, że ogarnia człowieka swego rodzaju paraliż, strach, bojaźń, niezrozumienie.

Zastanówmy się jednak ile mikro trzęsień ludzkich przebiega codziennie w każdym człowieku, ile razy świadomie ludzie dopuszczają się ogromnych wzburzeń w sobie, które są trzęsieniem Ziemi dla milionów, miliardów tkanek, komórek, organów wewnętrznych, ogólnego stanu człowieka. Nie rozglądaj się wokoło, na innych. Zacznij od siebie. Czy twoje wzburzenie, złość, zapaść emocjonalna coś teraz pomoże Ziemi, Japończykom? Na pewno nie, bo prawo energii mówi wyraźnie – podobne przyciąga podobne, to jak żyje wpływa na ogół.

I to co może zrobić mądry człowiek, to zachować spokój, zrównoważyć siebie i uspokajać wzburzone fali energii, emocji, negatywnych myślokształtów. Nie na siłę, ale z wyższego poziomu rozumienia, bycia jednością wylać z siebie tyle Światła ile jest to możliwe, wiedząc, że otrzyma się Go jeszcze więcej z pola wyższych wymiarów, bo one wspierają miłość, dobro, uduchowienie. Można zaprosić Istoty Anielskie, Kosmiczne, aby to, co jest możliwe do zrobienia w zgodzie z Prawami Uniwersalnymi, Prawami Kosmicznymi dokonały, pomogły. Nie skupiajmy się w tych prośbach tylko na Japonii, bo to jest skutek, a tam, gdzie zadziało się wszystko to, co przyczyniło się do tej tragedii.

Mądry człowiek szuka przyczyn na wielu płaszczyznach i poziomach, działa wielowymiarowo. Czy ludzkość działa wielowymiarowo? Czy stara się żyć w zgodzie z naturą własną i Naturą jako tako? Czy rozwija siebie dla nas wszystkich?

Oczywiście, trzeba też wspomóc tę sytuację ziemskim wymiarem gęstości, czyli pomocą materialną, mentalną, uczuciową. Zrobić coś dla tamtego regionu i ludzi. Zastanowić się, co mogę dać od siebie, a może łatwiej pójdzie, gdy zbierze się nas więcej i coś wspólnego wymyślimy. Może podejmę decyzję, aby pomóc komuś i czemuś innemu, bo Japonia daleko, a to wielokrotnie uniemożliwia aktywne przejawianie, a co za tym idzie zastój, dojście do punktu, w którym powiem – a co ja mogę?

A ja wam powiadam, że dużo możecie, bardzo dużo, o wiele więcej niż myślicie. Przestańcie lamentować, szukać winnych, obarczać winą siłę wyższą, Ziemię, Boga.

Zmieniajcie się, rozwijajcie w sobie Boga, to wtedy będziecie mieli większy, pozytywny wpływ na wydarzenia w swoim życiu, co z pola jedności oznacza zmiany na dobre we Wszechświecie. Proste, stare prawdy – miłujcie, bądźcie w Jedni z Ojcem.

To moje przesłanie na każdy dzień życia, na każdą sytuację, zdarzenie. Wtedy jest się w pełni świadomy cudu życia duchowego i materialnego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz