niedziela, 13 marca 2011

Twoja przyszłość zależy od Ciebie

Steve Beckow: Kmdr. Adamu, czy możesz trochę powiedzieć o boskich terminach i wolnej woli? SaLuSa z Syriusza mówi, że:
”Potwierdzimy, że w całym kontekście waszego Wzniesienia, jest ostateczna data nadana nam, w oparciu o którą musimy być w stanie rozpocząć naszą działalność. Możemy uznać za konieczne by zrobić pierwszy krok i usunąć tych, którzy opóźniają nas w naszej misji dla Ziemi i dla wszelkiego życia na niej. (SaLuSa, 22 marzec, 2010)”
Rozumiem, że przed tym ”dniem ostatecznym” galaktyczni muszą respektować wolną wolę, ale po nim nie muszą tego robić w takim samym stopniu.
Jednak również przypuszczam, że ”ostateczna data” nie jest czymś spójnym, ale ma specyficzne niuanse. Czy mógłbyś dać nam pewien wgląd w tę sprawę i jej związek z Prawem Wolnej Woli, który pomoże nam zrozumieć jak Światło może i nie może postępować w odniesieniu do ciemnych w obecnym czasie?
Adamu mówiący poprzez Zingdad’a: Mój drogi Steve. Jaka to przyjemność znowu mówić do ciebie. Będziemy mieli wiele dyskusji i też uważam, że jest ważne, aby zrobić mały krok wstecz i dostarczyć nieco kontekstu. Jeśli trochę rozumiesz mój punkt widzenia to moje słowa będą też łatwiejsze do zrozumienia.
Na początek, mój przyjacielu, nie mam stopnia wojskowego. Jestem po prostu Adamu. Imię ”Adamu” jest starożytne. Jego początki sięgają pierwszej cywilizacji ludzkiej w Lirze. Słowo to oznacza coś w rodzaju ”pierwszego człowieka” i może być używane w odniesieniu do czcigodnego dziadka lub ewentualnie mędrca plemienia. Coś w tym rodzaju. Jako takie jest całkiem popularne w cywilizacjach Liry i Plejad.
Mój młody przyjaciel, Zingdad, pamięta mnie pod tym imieniem. Jego pierwsza inkarnacja do tego systemu galaktycznego była ze mną właśnie w Lirze. Byłem jego … mentorem i nauczycielem.
Od tamtego czasu osobowość, którą znał i kochał osiągnęła powrót do zjednoczenia z kolektywem dusz Plejadian. Jestem teraz Jednością ze wszystkim czym jesteśmy. Tak więc, w rzeczywistości prowadzisz teraz rozmowę z integralnym bytem tego co jest ci znane jako cywilizacja Plejadian. Jednak istotnie byłoby bardzo trudne dla mojego młodego przyjaciela by prowadzić rozmowę z całym umysłem wszystkiego czym jesteśmy i ja ofiarowuję się jako pośrednik.
Mam nadzieję, że to ma sens. Po przedstawieniu tego kontekstu przejdę do odpowiedzi na twe pytania.
Pozwól, że zaznaczę, że nie mam zwyczaju komentowania myśli i wypowiedzi innych. Robienie tego sugerowałoby, że ich spojrzenie może być niesłuszne lub może być przeze mnie oceniane. To nie jest mój pogląd. Każdy ma własną prawdę, jako że jest to ich boskie prawo oraz obowiązek, a prawda jednej istoty nie może podważać prawdy drugiej istoty. Więc pozwolę sobie na przeformułowanie twoich pytań. Proszę skieruj je do mnie ponownie jeśli źle zrozumiałem twoje zapytanie.
Zdaje się, że pragniesz wiedzieć czy jest ostateczny termin, do którego interwencja w stosunku do społeczności planetarnej nastąpi i musi nastąpić przez pozaziemskie agencje. Również chcesz wiedzieć jak pozaziemscy będą postępować w stosunku do waszej wolnej woli.
Mój przyjacielu, istnieje tyle płaszczyzn tego pytania, że ciężko będzie znaleźć dla ciebie jedną, jasną odpowiedź. Czy wiesz że są różne poziomy wymiarów? Rozumiesz, że wasz świat egzystuje na poziomie świadomości trzeciego wymiaru? Że istnieją piękniejsze, delikatniejsze poziomy istnienia w innych wymiarach? I że każdy z nich jest krokiem do przodu ponownie w kierunku prawdziwej spójności… jedności wszystkiego?
Jeśli to pojmujesz, będzie ci łatwiej zrozumieć odpowiedź na twoje pytanie. Gdyż zaprawdę, nie ma wyłącznie jednego, właściwego rezultatu dla waszej planety. Istnieje olbrzymia ilość różnych rozwiązań i każde z nich będzie miało miejsce. Każde będzie prawdziwe. Wasza pojedyncza linia czasowa rozdzieli się na wiele. I tak, jest jedna konkretna data na rozdzielenie linii czasowej i ta data nie może być zmieniona.
Pozwól, że do tego odniosę się najpierw. Żadna planeta ani gwiazda w całym wszechświecie nie stoi w miejscu. Wszystko jest w ciągłym ruchu. Gdy te ciała wędrują przez przestrzeń i w zawiłym tańcu przeplatają się wokół siebie nawzajem i tak wielki zegar wszechświata cały czas tyka. Zaiste w trzecim wymiarze ta wędrówka przez przestrzeń JEST czasem. Te dwie rzeczy są jednym i tym samym.
Tak więc wasza planeta przemierza aktualnie obszar podwyższonej energii. Cały układ słoneczny to przechodzi. Wraz z podwyższoną energią, wasza planeta przygotowuje się do zmiany swojej częstotliwości. Istnieje pewien moment, w którym ilość energii jest absolutnie optymalna i natychmiast nastąpi stopniowa transformacja.
Jak wy tego doświadczycie? I co przyjdzie po tym? Są to pytania zbyt szerokie, aby na nie tu odpowiedzieć. Prosta odpowiedź brzmi tak, że wszystko zależeć będzie całkowicie od waszego własnego poziomu świadomości. Są ludzie nastawieni na pożogę na planecie. Są ci, którzy życzą sobie konfliktu. To są ci, dla których niewyobrażalnym jest posuwać się naprzód i nie czynić przy tym destrukcji. Nie można im odmówić prawa do ich kreacji. Na szczęście istnieją bardziej radosne okoliczności dostępne dla tych, którzy pragną je stworzyć. Jeśli jesteś gotów na nową rzeczywistość globalnej harmonii, wówczas również to jest przyszłą rzeczywistością, którą możesz sobie stworzyć.
Widzisz Steve, przekazuję ci że ty, każdy z was, jest fundamentalnym składnikiem w determinowaniu tego, co ma w zanadrzu dla was wasza własna przyszłość. Wy decydujecie.
Czy będzie mieć miejsce interakcja z istotami pozaziemskimi? Tak, z pewnością. Na każdym poziomie powyżej waszego wymiaru, całe armady statków wyczekują na waszą uwagę. W chwili przejścia staniecie się natychmiast świadomi ich istnienia zupełnie tak, jakby były tam od zawsze. Staną się tak zwyczajną częścią waszej rzeczywistości jak samochody na ruchliwej ulicy.
Lecz jakie będą ich zamiary? I jak będą z wami współgrały? Ponownie, jest to całkowicie zależne od was. Steve, czy nie zastanowiło cię podczas czytania przekazów, że niektóre istoty nie mówią o niczym innym prócz pokoju i miłości, podczas gdy inne poruszają wyłącznie kwestie nadużyć, brutalności i dominacji?
Prawdopodobnie myślałeś, że część z nich była w błędzie, a inne miały rację? Właściwie, powiem ci, że żadna z nich nie była w błędzie i wszystkie miały rację. Jednakże twój wewnętrzny przewodnik w twym sercu, podpowiada ci z czym rezonujesz i co jest twoją prawdą. Jest to dobry wskaźnik, pokazujący czego doświadczysz.
Nie jesteś jednak tego ofiarą. Możesz z całą pewnością zmienić to, co przed tobą leży. Możesz to zmienić poprzez przebudzenie się na swoją wrodzoną naturę stwórcy i przejęcie kontroli nad własnym przeznaczeniem. Zmieniasz przez to energetyczny rezonans i przyciągasz do siebie nowy, inny rezultat w momencie tranzycji.
Kończąc odpowiedź na to pytanie: Tak, Steve, będzie określony moment, w którym wielkie zmiany będą widoczne – boski termin, jak to ująłeś. I owszem, w niektórych rzeczywistościach będzie miał miejsce konflikt. W niektórych rzeczywistościach jest wielu, którzy pragną tego dla rozwoju własnej duszy. Te grupy pragną konfliktu i jest ich prawem by go dostać. Są jednak inne poziomy rzeczywistości, w których istoty rozwinęły się w kierunku tworzenia i oddaliły się od niszczenia. Dostaniesz to co tworzysz i tak, widzisz, bez względu na to co wybierzesz, twoja wolna wola zawsze jest najważniejsza.
Należy oczywiście zwrócić uwagę, że zawsze miałeś opcję stworzenia tej iluzji, że nie posiadasz wolnej woli. Zawsze miałeś możliwość stworzenia tego, że nie jesteś stwórcą. Dlatego właśnie możliwym jest postrzeganie, że nie posiadasz w niektórych sytuacjach wolnej woli. Lecz jest to iluzja, przez którą możesz przejrzeć jeśli tylko zechcesz. Mam nadzieję, że odpowiedziałem na twoje pytanie w satysfakcjonujący sposób. Damy odpocząć mojemu przyjacielowi i będziemy kontynuować odpowiedzi na twoje kolejne pytania następnym razem.
.
Jestem Adamu z Integralnej Istoty cywilizacji Plejadian

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz