sobota, 1 października 2011

12 krokow do 2012 roku

Już nikt nie wątpi, że zbliżamy się do nieubłaganego momentu naszej historii jako rodzaj ludzki. Nawet sceptycy nie mogą zaprzeczyć, że coś dzieje się na poziomie planetarnym, coś co sięga poza konflikty społeczne i ekologiczne lub transformację naukowego wzorca.
   Dla tych, którzy przeżywają tę rzeczywistość jak doświadczenie energicznej ekspansji i łączności, nastąpiło przyspieszenie czasu. Gwałtowny wzrost, zrywanie więzi, znikanie dolegliwości prawie bez stosowania leczenia, zwiększona percepcja, synchronizacje bez granic.
   Wydaje się, jakbyśmy żyli we wspaniałym parku rozrywki, w którym niespodziewanie uaktywniły się wszystkie efekty specjalne, a my próbujemy wszystkich gier jednocześnie.
   Czasem jest to zabawne, czasem przejmujące dreszczem, lecz kontynuujemy próbując znaleźć cel dla każdego doświadczenia, czując każdy moment jakby był ostatnim.
   Niektórzy znaleźli swoją własną busolę by utrzymać się w osi. Inni dopiero teraz zdają sobie sprawę, że potrzebują takiej busoli zanim rzeczywistość zwali im się na głowę.
CODZIENNA MEDYTACJA - NAJWAŻNIEJSZE POŁĄCZYĆ SIĘ KAŻDEGO DNIA Z SAMYM SOBĄ I Z OBECNOŚCIĄ BOSKIEGO ŚWIATŁA I MIŁOŚCI
Wczoraj było to godne polecenia, dziś jest niezbędne. Codzienna medytacja jest paliwem naszego ciała i naszej duszy by móc przejść ten czas. Róbcie to w prosty sposób: trzy fazy, świadome oddychanie, rozluźnienie w ciele, napełnienie światłem. Im prościej, tym łatwiej będzie wcielić to w życie jako nawyk.
JASNA INTENCJA
Nie możemy kontynuować życia jak ktoś, kto wsiada do samolotu i mówi do pilota: zabierz mnie dokąd chcesz. Potrzebujemy mapy. Każdego ranka zapiszcie w swoich zeszytach cztery rzeczy: intencja na dzisiaj, intencja na miesiąc, intencja na rok i intencja na całe życie. Możliwe, że każdego dnia będziecie coś zmieniać, lecz taki plan podtrzyma wasze działania.
REJESTRACJA SNÓW
Nasze sny prowadzą nas w kierunku naszej ewolucji. Zawsze to robiły, lecz teraz jest to bardziej niezbędne, abyśmy zwracali uwagę na to, co one nam mówią. Praktykujcie zapamiętywanie snów, zapisujcie chociaż ich nie rozumiecie, dzielcie się z innymi.
CAŁKOWITE ODŁĄCZENIE
Dawne związki i postacie z przeszłości znajdują się w naszym polu. Naszym celem jest, aby zakończyć i zamknąć wszystkie sprawy, odłączając się od wszystkiego, co odzwierciedla nasz dawny sposób bycia. Pożegnajcie się autentycznie, włącznie z listami pożegnalnymi, które będą zawierać: wdzięczność, przebaczenie i odpowiedzialność za odcięcie. Odkryjecie, że otrzymacie w zamian nadzwyczajną energię.
SPOŁECZNE POŁĄCZENIA
Spotkajcie się ze swoimi parami, z którymi podzielacie filozofię życia. Zmiana zastanie nas zjednoczonymi. Uczestniczcie w wydarzeniach, wystawach, globalnych medytacjach, forach ... utrzymujcie połączenie. Bierzcie udział w kursach, seminariach. Twórzcie swoje własne święte kręgi.
RYTUAŁY Z ZIEMIĄ
Matka Ziemia ewoluuje razem z nami. Faktycznie to ona jest inicjatorką tego ruchu i głównym powodem, że zmierzamy w kierunku lepszego losu. Jest okrętem, który nas niesie przez wszechświat. Róbmy rytuały w sposób jak najprostszy i uniwersalny: ofiarując dar z pokarmu i miłości do niej i jej stworzeń.
CZAS W PRZYRODZIE
Wystawiajcie się na słońce, choćby tylko na taras i choćby padał deszcz ... kontaktujcie się z energią naturalną w każdej nadarzającej się sposobności. Spacerujcie zamiast wziąć taksówkę, obserwujcie oznaki wiatru i chmury. Nabierajcie witalności i czystości.
SZTUKA
Wyrażajcie się twórczo, nawet kiedy nie czujecie artystycznych zdolności. Sztuka jest wrodzonym przymiotem gatunku ludzkiego. Malujcie, modelujcie, rysujcie, śpiewajcie, tańczcie, grajcie. Róbcie to sami albo z kimś innym lecz pozwólcie, aby dusza wyrażała się swoim własnym kodem, którym jest sztuka.
UCHWYĆCIE SIĘ SWOICH MARZEŃ
Każda dusza ma jakieś marzenie i to jest jej cel (gwiazda przewodnia). Znajdujcie to, co was uszczęśliwia i idźcie za jego tropem. Porzućcie ostatecznie wszystkie te ograniczające uprzedzenia i wierzenia, które wam mówią co „wolno" a co nie. Kiedy nadejdzie oczekiwany moment dla nas jako gatunku na nic się nam nie przydadzą te uprzedzenia oraz postępowania według tego „czego się od nas oczekiwało". Odnajdźcie swoją misję właśnie TERAZ.
CZYSTOŚĆ KARMICZNA
Nasze pola energii są pełne odpadków, pozostałości, które już nie są przydatne dla naszego wzrastania. W innych czasach być może potrzebowalibyśmy lat , aby zrozumieć i przekształcić te resztki karmicznych doświadczeń. Dziś przyspieszenie i zmiany w naszym DNA powodują pękanie krystalizacji starożytnych. Oczyszczajcie to co pozostało po nich pracą z czakrami, uzdrawianie dźwiękiem, pracą energetyczną i tym, co macie w zasięgu.
WYPOCZYNEK
Wszystko to, co nadchodzi powoduje w nas poważne zmęczenie. Materia jest powolniejsza w chwili dostosowywania swojej dynamiki do dynamiki świadomości. Chrońcie się odpoczywając wystarczającą ilość, a nawet więcej. Jeśli możecie, róbcie sobie sjestę kiedy tego potrzebujecie, nie ważne, w którym momencie dnia. Jeśli nie macie takiej możliwości, zastąpcie drzemkę wyjściem „w jakiejś sprawie" na czas dla rozluźnienia i regenerującego milczenia.
WYŻSZA OPIEKA
Towarzyszą nam istoty duchowe o różnych barwach i częstotliwościach, lecz z tym samym wielkim projektem: być świadkami wspaniałego momentu, w którym gatunek przechodzi z jednego wymiaru do innego (Tak! To jesteśmy my!). Do pewnego stopnia mogą pomóc nam poprzez połączenie pełne Miłości, zachętę i inspirację

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz