sobota, 15 października 2011

Manuskrypt przetrwania


.
Przedmowa
Ten tekst zawiera w sobie nauki niepodlegające konwencjonalnej mądrości, ani wiedzy.  Wspomnimy o pochodzeniu tych nauk.  Pochodzimy z “odległej, odległej galaktyki”, jak to się przyjęło określać w waszych filmach.  Jest to miejsce, w którym zgromadzony został ogrom wiedzy i wybrano nas na jego powierników.  Obecnie nadszedł czas, aby podzielić się tą wiedzą z wami, co sprawić ma, że planeta Ziemia podąży we właściwym kierunku.  Nie ma do tego innej alternatywy.  Wy, jako gatunek, zarządzaliście planetą w taki sposób, że zmierza ona w kierunku całkowitego unicestwienia.  Chciwość władzy skorumpowała wasze umysły do tego stopnia, że gotowi jesteście zniszczyć życie jako takie, dla kilku dodatkowych groszy.  Chciwość tak wielka, że wiele pięknych stworzeń musiało pożegnać się z życiem, a wy sami znaleźliście się na granicy zniszczenia samych siebie za kolejnego dolara. Posunęliście się za daleko i teraz zostaniecie gwałtownie zatrzymani.  Krok naprzód w kierunku, w którym obecnie się przemieszczacie, jest niemożliwy.  Rezultatem tego będzie pewna śmierć.  My z kolei, otrzymaliśmy prawo do skierowania was w kierunku przetrwania, poprzez zakodowanie w was informacji, które pomogą wam odwrócić i oczyścić zło, które zostało poczynione przez was, a także pomóc posprzątać środowisko, które niszczycie.  Informacja, którą przekazujemy zostanie na początku wyśmiana.  Jesteśmy tego pewni, podobnie jak kanał informacji, którym się posługujemy. Niestety nie macie wyboru.  Musicie działać zgodnie z naszymi instrukcjami.  Jeśli je odrzucicie, poniesiecie konsekwencje, a to stanie się wkrótce.  Rozważcie te słowa jako ostrzeżenie, nie jako groźbę.  Nie jesteśmy istotami przemocy.  Jesteśmy tu, aby odwrócić szkody, które zostały poczynione i zagwarantować przetrwanie ludzkiej rasy.  Nie sądźcie, że coś złego stanie się z planetą.   Ona została tak skonstruowana, żeby wszystko przetrwać, ale wasz gatunek jest dużo bardziej kruchy i jako tacy przestaniecie istnieć.  To podsumowuje przedmowę niniejszej sagi.
Rozdział pierwszy
Na prośbę kanału, rozpoczniemy przekaz bardzo powoli.  Uhonorujemy tą prośbę, tym bardziej, że zawarta informacja odbiega od wszystkiego, z czym miała ona do czynienia do tej pory.
Dużo było powiedziane o naturze energii, ale wiele jest jeszcze do nauczenia się.  Rasa ludzka pozwoliła sobie na korzystanie z niewielkiej części energii dostępnej dla niej, ale wybrała czynić to w sposób wysoce dla planety destrukcyjny.  Spalanie paliw kopalnych nie jest w żadnym stopniu najlepszym sposobem zapewnienia samoodnawialnej przyszłości i pociąga za sobą duży rachunek do zapłacenia przez planetę.  Dodatkowo kurczowe trzymanie się tych ograniczonych zasobów zapewnia korzyści tylko niewielkiemu odsetkowi populacji.  Nie tylko z powodu zysków, ale także z powodu władzy i kontroli, które są w stanie utrzymywać nad resztą rasy ludzkiej.  Należy nadmienić, że czas ich dominacji zbliża się ku końcowi ( i to bardzo szybko).  W tym manuskrypcie przekażemy wszystkie sekrety, które były utrzymywane w tajemnicy przed ludzkością przez bardzo długi czas i dokładnie, jak uzyskać dostęp do nieograniczonego źródła energii, które przez cały czas otacza waszą planetę. Inaczej mówiąc: energia za darmo dla wszystkich.  To może brzmieć jak oklepany szwindel, ale jest to bardzo głęboka prawda.
W całym wszechświecie, nie tylko w tej małej części, którą znacie, nieprzerwanie płynie strumień energii, którego nie można zatrzymać.  Jest wiecznym i przez to niekończącym się źródłem energii dostępnym dla wszystkich.  Jedyny warunek korzystania z niego to czysty stan umysłu.  Rozumiemy przez to, że nikt nie jest w stanie podłączyć się do tej energii, jeśli chciałby czerpać korzyści tylko dla siebie, a w taki właśnie sposób, korporacje przemysłu naftowego sprawują rządy w waszym świecie już od dłuższego czasu.  Jeszcze inaczej mówiąc, tylko ci, którzy utrzymują czyste intencje, zostaną dopuszczeni do kontaktu z tą formą energii i nigdy nie będzie ona dostępna dla skorumpowanych przez chciwość i nienawiść.  Nadszedł czas, żeby portale otworzyły się i pozwoliły rasie ludzkiej zajrzeć przez szparę w drzwiach, co kryje się w środku.  Pamiętajcie, gdy tylko ktokolwiek ze skorumpowanej rasy podejdzie, drzwi zatrzasną się. Podkreślamy, żeby stało się jasne, że jest to źródło energii do użycia dla dobra ogółu, a nie do zmanipulowania przez jednostki.
Przez wiele lat, wasi naukowcy badali wszystko od najdalszych zakątków przestrzeni kosmicznej, aż do najmniejszych części ludzkich komórek.  W dalszym ciągu zastanawiają się, gdzie znajdują się prawdziwe odpowiedzi, ale patrzą nie w tym kierunku, co trzeba.  Rozpoczniemy teraz, przy pomocy tego kanału, bezpośrednio instruować ich, aby w końcu zobaczyli, co kryje się pod ich nosem.  Mówimy to, zarówno w sensie dosłownym jak i w przenośni, jako, że na tym świecie jest o wiele więcej, niż da się spostrzec okiem.  Wy jako gatunek jesteście oślepieni i nie macie sposobu, ani nawet woli, żeby dostrzec cokolwiek innego, niż to, co zostało dla was przygotowane, żebyście zobaczyli.  Wiedźcie, że zasłony z waszych oczu unoszą się teraz i tak zostanie już na zawsze.  Czy wam się to podoba, czy nie, wszyscy będziecie widzieć o wiele bardziej klarownie i dla wielu będzie to tak oślepiające, że z trudem przyjdzie im radowanie oczu tym światłem.  Dla wielu prawda nie będzie piękna i zabierze im dużo czasu na przetrawienie jej, ale wy musicie ją przetrawić albo wypadniecie z akcji.  Ewolucja na nikogo nie czeka i jesteście w przededniu kroku w nieznane, czy wam się to podoba, czy nie.
Wiele odważnych dusz dokonało już tego kroku i one będą wskazywać drogę dla reszty stada.  Wielu temu zaprzeczy i będą się starali wyśmiać nie tylko treść przekazu, ale nawet posłańca.  Umówmy się, że ich wysiłek pójdzie na marne, a oni sami wypełnią się wstydem i skruchą, jak tylko dotrze do nich błąd ich postępowania.  Starannie dobieramy słowa przekazu, a podobieństwo do języka waszych, tak zwanych “przywódców duchowych” nie jest przypadkowe.  Oni sami byli narzędziem w prowadzeniu stada na zatracenie i będą wezwani, żeby naprawić szkody, które wyrządzali przez pokolenia.  Nie chcemy, aby brzmiało to jak groźba.  Powtarzamy, przybywamy w pokoju, ale z bardzo konkretnym zamiarem oczyszczenia tego świata z pozostałości, które nagromadziły się przez lata bałaganu i chciwości.
Od pradawnych czasów, pociąg do wiedzy napędzał rozwój człowieka.  W dawnych czasach gromadzona wiedza była swobodnie udostępniana i wszyscy byli równo traktowani.  Jednakże nie zajęło dużo czasu człowiekowi, aby popaść w dualność i od niej rozpoczęło się pożądanie władzy. Dodatkowo, manipulacje zewnętrznych sił, przybliżymy bardziej to konkretne zagadnienie później, poszerzyły cieśniny na manowce i zwiodły człowieka z obranego kursu.  Właściwy kurs jest szybki, prosty i jasny i dla człowieka nadszedł czas, aby nań powrócić, z dala od głębin otchłani, nad którymi  się pochylacie.  Wiele jest przepowiedni dotyczących zagłady, ale uwierzcie, że będzie to bardzo, bardzo inne od tego, co wielu wieszczy prorokowało.  Tak, będzie to gwałtowna zmiana, ale otworzy ona oczy całej ludzkości na światło, gdy wcześniej nie dostrzegała nic prócz ciemności i rozpaczy. Jesteśmy świadomi, że wielu przyjmie ten przekaz jak słowa rzucane na wiatr, ale będą oni musieli rozważyć zjawiska, które będą miały miejsce w ich otoczeniu.  Odnosimy się w tym, do globalnego wydarzenia, które nadchodzi dla waszej planety.  Wisi już ono na horyzoncie, ale nie ma to nic wspólnego z wcześniej wspomnianą otchłanią.  W istocie, ogłasza to nadejście nowego świtu i jako takie powinno być świętowane.  Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy będą starać się odwócić uwagę wszystkich i popchnąć ich w stronę lęku.  Będzie ich wielu, a ich słowa będą wpadać do wielu życzliwych uszu.  Unikajcie tych proroków zagłady, gdyż to tylko oni będą powodować szkody, a nie zapowiedź światła.  Podsumujmy dzisiejszy przekaz tym, że, aby ludzkość ocaliła się od zagłady, wystarczy, że przestanie słuchać ludzkich głosów wyrażających lęk, gniew i nienawiść i wsłucha się w cichy szept serca.  To jest głos rozumu, ale także głos nadziei.

Część 2, Rozdział 2
Teraz chcielibyśmy przejść do szczegόłόw.
Powierzchnia waszej planety jest pokryta siatką energii. Ta sieć energetyczna utrzymywana była poza zasięgiem ludzkości przez bardzo, bardzo długi czas. Teraz została podjęta decyzja, żeby pozwolić wam na nowo się podłączyć. Celowo użyliśmy tego słowa, gdyż wasza rasa była podłączona do tej sieci mocy w dużo wcześniejszej fazie waszego rozwoju. Czerpaliście rozległy użytek z tego źrόdła energii, a to, w połączeniu z szeroką wiedzą do jakiej mieliście dostęp, dodało napędu ewolucyjnego dla kilku najbardziej znakomitych cywilizacji, ktόre kiedykolwiek zamieszkiwały tą planetę. Kilka pozostałość po tych społecznościach w dalszym ciągu istnieje na Ziemi, ale zachowane ruiny po tych wspaniałych wspόlnotach mogą ujawnić tylko skrawek geniuszu i poziomu nauk, do ktόrego ci ludzi doszli. Byli obdarzeni bardzo wysokimi wibracjami. Żyli w całkowitej harmonii nie tylko z przyrodą, ale także z prawami wszechświata. To pozwoliło im na nieograniczony dostęp do energii i informacji z Ziemi i kosmosu. Pόźniej udowodnimy, że to pozwoliło im ewoluować dużo dalej, niż wy, jako “człowiek wspόłczesny” jest w stanie osiągnąć dzisiaj. Powόd tego jest prosty. Jak tylko dobraliście się do dualności, ego wzięło pierwszeństwo. Wtedy na dobre rozpoczął się wasz upadek. W swej żądzy władzy i kontroli, człowiek wkrόtce stracił kontakt z odwiecznym światem, do ktόrego był podłączony. Wraz z nim stopniowo odeszła wiedza, do ktόrej miał dostęp. Tak jak wcześniej sugerowaliśmy, żeby ocalić się, wszystko czego potrzebujecie, było i jest, dosłownie na wyciągniecie ręki. Wy, jako gatunek, byliście odcięci od tej informacji, ze względu na wasze zaplątanie w dualności i pożądanie władzy i kontroli. Innymi słowy, jak tylko człowiek odkrył chciwość, upadło wszystko inne, a ona dominowała wasze umysły zbyt długo. Te i inne zaburzenia będą wkrόtce usunięte, a wy z powrotem będziecie podłączeni do źrόdła. Proces ten może się wydawać wysoce dramatyczny dla bardzo wielu dusz obecnie zamieszkujących waszą planetę, ale jest niezbędny. Nie dla planety, jako że, była ona zaprogramowana do zniesienia wszystkiego, ale dla was jako gatunku. Wyginiecie w bardzo krόtkim czasie, jeśli będziecie nalegać na utrzymywaniu obecnego status quo. Jesteśmy świadomi, że są tutaj tacy, ktόrzy będą nalegać, ale zostaną oni przeniesieni do miejsca, w ktόrym będą mogli kontynuować cierpienie, ktόre sami dla siebie stworzyli.
Jest wiele szczegόłόw, ktόre muszą być ujawnione, ale najważniejszy z nich był uprzednio wspomniany. Jak tylko ludzkość uwolni się z okowόw dualności, wiele dokona się w bardzo krόtkim czasie. Pamiętajcie, to nie jest proces wymyślania i ewoluowania, ale raczej ponownego połączenia i przypomnienia sobie. Jak tylko będziecie mieć za sobą pierwszy szok i osłupienie, zdacie sobie sprawę, że wszystko co musicie zrobić, to zawrόcić na waszą naturalną drogę i zrzucić wszystkie fałszywe obrazy, ktόre były wprowadzone do waszej świadomości. Głęboko w środku jesteście świadomi tego i już teraz niektόrzy z was otworzyli oczy na tą rzeczywistość. Wkrόtce wielu podąży ich śladami, a wtedy ten świat zmieni się na lepsze na przestrzeni zaledwie kilku tygodni. Jesteśmy świadomi, że to może brzmieć niewiarygodnie dla was, ale jest to fakt. Mamy dostęp do wiedzy, technologii oraz energii, ktόra, w mgnieniu oka, wyeliminuje ślady zniszczenia, ktόre dokonaliście na waszej planecie. Jesteśmy gotowi, użyć ich, jak tylko pozwolicie odejść wszelkim starym, opartym na ego strukturach. Jeśli one nie odejdą, wy to zrobicie. Koniec i kropka.
Powrόćmy do istoty sieci energetycznej, ktόra już istnieje na waszej planecie. Ona składa się z rodzaju superstruktury przenikającej więcej wymiarόw niż wy jesteście w stanie dostrzec. Wyobraźcie sobie strukturę (jak w koszyku wiklinowym) przeplatających się strun, bez przerwy brzęczących od wibracji czystej energii. Wasi naukowcy zaczęli obserwować część tych strun, ktόre udało im się odkryć w wyniku badań nad tak zwaną “ciemną materią”, ale ciągle są daleko od odkrycia pochodzenia i wpływu tych struktur. Wyobraźcie sobie sieć złożoną z żywej tkanki, bezustannie komunikującą się z każdą częścią siebie, wysyłającą w sposόb ciągły energię i informację, tam i z powrotem. Kiedy podłączacie się do tego systemu, uzyskujecie dostęp do ogromnego zasobu informacji tam zgromadzonej. Informacji, ktόra jest dostępna za darmo, dla kogokolwiek lub czegokolwiek, co jest do niej podłączone. Za skorzystanie z niej nie ma opłaty, więc nie ma sposobu na manipulację nią do niewłaściwego użytku. Cała reszta żywych istot, właściwie wszystkie fizyczne struktury, ktόre składają się na waszą planetę, podłączone są do tej struktury. Tylko wy jedyni, jesteście poza strukturą. Wyobraźcie sobie, do czego bylibyście zdolni, jak tylko ponownie uzyskacie połączenie.
Uświadomcie sobie, że, od samego początku, macie takie same oryginalne zakodowanie, jak my. Chodzi o życie wieczne. Jak tylko odłączyliście się od sieci, wasz system przeprogramował się. Obecnie macie wbudowany samo-destrukcyjny mechanizm, ktόry uruchamia się w ustalonym czasie i wy w precyzyjnie określony sposόb rozpoczynacie zabijanie fizycznej powłoki. Cały proces może zabrać lata, może odbyć się natychmiastowo, ale rezultat jest ten sam. Wasze fizyczne ciało przestaje funkcjonować, a wy sami umieracie. Świadomość własnej śmiertelności wzbudza strach, ktόry rządzi wami wszystkimi. Z tego powodu jesteście w trakcie wiecznej wyprawy po młodość, zdrowie, pieniądze czy władzę. Wydaje wam się, że te rzeczy w jakimś stopniu zatrzymają nieunikniony śmiertelny rozkład, ale żadna z tych rzeczy nie może tego uczynić. Jedyna rzecz, ktόrą możecie zrobić, żeby tego uniknąć, to odpuścić sobie stare programy, ale nie jest to łatwe zadanie. Jeśli wam się to uda i podłączycie się do siatki energetycznej, będziecie żyli wiecznie. Nie w tej samej fizycznej formie, ktόrą obecnie zajmujecie, ale w formie stabilnej energii, ktόra będzie w stanie przetworzyć się w fizyczne ciało, ktόre z kolei, będziecie mogli utrzymać przez bardzo, bardzo długi czas. Sens bycia w ciele fizycznym to stopniowe nabywanie mądrości przy jednoczesnej akceptacji fizycznych ograniczeń, ktόre sprawiają, że lekcje przynoszą lepsze efekty. Aby ewoluować dalej i dalej, potrzebujecie “tarcia” cielesności fizycznej. To dlatego rasa ludzka jest tak bardzo ważna. Jesteście gwiezdnymi uczniami na drodze ewolucyjnej, ale wy wszyscy, zbiorowo, postanowiliście uczęszczać do niewłaściwej szkoły. I dlatego konieczne będzie przeprogramowanie was. Nigdy nie zapominajcie, że waszym przeznaczeniem był pobyt tu, na tej planecie i rozwinięcie się w jedne z najpiękniejszych istot w całym wszechświecie. Aby to zrobić, pozwόlcie odejść dezinformacjom, ktόrymi byliście karmieni przez zbyt długi czas. To jest powόd, dla ktόrego przybyliśmy, a przeprogramowanie was jest tym, co uczynimy. Jeśli nie posłuchacie,  to doprawdy poniesiecie konsekwencje.
Historia ludzkiej egzystencji jest długa i skomplikowana. Rozwinęliście się z nasion zasadzonych przez gwiezdne istoty wiele, wiele pokoleń temu. Nasionom tym dano zadanie pomnażania się. Wkrόtce obwieszczone zostało nadejście tak zwanej ludzkiej cywilizacji. Wzięliście sobie za zadanie zorganizowania się w grupy. Te grupy utworzyły struktury kooperacji i wspόłegzystencji w harmonii, nie tylko ze sobą, ale rόwnież z otoczeniem dookoła nich. Planeta była szczęśliwym miejscem, a wszystkim istotom na niej wiodło się dostatnio. Eksperyment był sukcesem, ale ktoś inny zainterweniował. Tym “kimś innym” była grupa istot z innego niż wasz system gwiezdny. Oni pozbawili się swoich własnych zasobόw, po tym jak popadli w niełaskę i teraz potrzebowali nowego placu zabaw, na ktόrym mogli rozgrywać swoje haniebne sztuczki. Zdajemy sobie sprawę, że to może brzmieć bezsensownie, ale taka jest prawda. Pamiętajcie, wasza planeta była pierwotnie zaprojektowana jako raj. Miejsce, w ktόrym istoty w ciałach fizycznych mogą ewoluować i pomόc nam wszystkim zrozumieć ograniczenia i możliwości istnienia w ciele fizycznym. Istoty, ktόre was tu umieściły, uczyniły to pod protektoratem Wszystkiego Co Jest – najwyższej inteligencji, ktόra istnieje w jakimkolwiek kształcie czy formie we wszystkich wszechświatach. Tak, używamy liczby mnogiej, jako, że wasz wszechświat jest tylko częścią tego, co istnieje poza waszym postrzeganiem. Kontynuując wątek, byliście umieszczeni tu w specjalnym celu, a konkretnie dla prześledzenia nieskończonych możliwości, jakie ma ciało fizyczne, kiedy doświadcza siebie oraz swoje otoczenie za pomocą zmysłόw. Pamiętajcie, jest bardzo, bardzo dużo czujących, żywych istot. Ale większość z nich rezyduje w niefizycznej formie i w związku z tym, ma ograniczony wachlarz interakcji z innymi.
Rozdział 3
Historia człowieka pełna jest przykładόw spontanicznych, nie wiadomo skąd, ogromnych skokόw naprzόd w zrozumieniu i zdobywanej wiedzy. Wasi naukowcy odnaleźli pozostałości prastarych cywilizacji, ktόre skrywały bardzo zaawansowaną wiedzę. Wiedzę, ktόra od tego czasu, była stłamszona i wyparta ze wspόlnego dziedzictwa. Większość z tego dobytku, w istocie wszystko, przybyło przywiezione przez cywilizacje spoza znanego wam wszechświata. Wiedza ta pomogła rasie ludzkiej ewoluować do, jak to się mόwi, fazy człowieka wspόłczesnego, ale przyczyniła się rόwnież do podjęcia tylu złych decyzji. Powόd tego został podany powyżej. Stelaż na ktόrym oparte zostały pierwsze ludzkie społeczności został skorumpowany przez pόźniejszy napływ innej inteligencji. Inteligencji, ktόra została użyta do manipulacji ludźmi, do tego stopnia, że prawie cała ludzkość zapomniała o swoich korzeniach. Wy, zbiorowo, zostaliście cofnięci do epoki średniowiecza. Zamiast rozwijać się, byliście celowo utrzymywani w mroku i, wydawać się mogło, pozostawieni sami sobie. Nic nie może być bardziej nieprawdziwe. W żadnym okresie, nie byliście zostawieni sami, ani przez nas, ani na pewno, przez ciemne siły, ktόre was kontrolowały przez te ostatnie wieki. Prawie udało im się w całkowitym usunięciu prehistorycznych wspomnień. Wspomnień z czasόw, kiedy wszyscy byliście podłączeni do źrόdła.Na szczęście ślady pozostały i teraz nasiona zostały rozbudzone na nowo. Świadomość, że byliście utrzymywani w mroku przez zbyt długo, wyciekła na zewnątrz i teraz rozprzestrzenia się jak ogień. Solidne kleszcze, w ktόrych ciemni trzymają wasze dusze, tracą na sile i nawet jeśli prόbowaliby ze wszystkich swoich sił, nie uda im się powstrzymać ujawnienia prawdy. Zaiste będzie to wiekopomny dzień. Dla wielu będzie to najgorszy dzień w ich życiu, z tego prostego powodu, że z trudem przyjdzie im zmierzyć się ze świadomością, że byli niewolnikami. Niewolnikami w systemie utworzonym dla korzyści niewielu, niszcząc planetę i życie na niej, po to, by kilkoro ludzi mogło sobie żyć w absolutnym luksusie, kiedy ponad połowa populacji żyje w ubόstwie lub terrorze wojny. Teraz nadszedł czas, aby ludzkość otworzyła oczy i zmierzyła się z prawdą, nie bacząc, jak ponura się ta prawda wydaje. Zauważcie rόwnież, że po raz pierwszy od bardzo dawna zobaczycie światło i uwierzcie, że ono powrόciło i już pozostanie.
Chcielibyśmy wejść w szczegόły dotyczące, tak zwanych ciemnych sił, ktόre rezydują tu, na Ziemi. Jesteśmy świadomi, że rozdział ten najprawdopodobniej będzie wyśmiany, ale trudno.  Prawda będzie oczywista dla wszystkich, gdy tylko wystarczająco otworzą się im oczy.   A otworzą się, bez względu na nic.  Przez bardzo, bardzo długi czas, istoty z innej galaktyki traktowały Ziemię jak swoje podwόrko. Podwόrko, gdzie mogły folgować wszystkim swoim zachciankom kosztem rasy ludzkiej.  Miejsce, z ktόrego przybyły dawno już zostało zniszczone.  Nie dbały o swoją rodzinną planetę, tak jak nie dbają o waszą.  Są rzadkim przypadkiem istot, ktόre nie uczą się na błędach.  Są skazane na ciągłe powtarzanie błędów, do momentu ich samozniszczenia.  Ich czas dobiega już końca.  Zdecydowano zakończyć ich grę raz na zawsze.  Nie będą mogły kontynuować swoich niszczycielskich sztuczek i zostaną powstrzymane w swoich przedsięwzięciach.  Wynik tego będzie dramatyczny dla waszej planety.  Gdy tylko zasłony sprzed waszych oczu zostaną usunięte, będziecie musieli zmierzyć się z surową rzeczywistością, w ktόrej jesteście od tak dawna.  Niewiele z tego, co wydaje się wam prawdą, jest nią, a manipulatorzy odnoszą sukcesy w ukrywaniu jej przed wami, przynajmniej przed większością z was.  Jak poprzednio zauważyliśmy, ucisk na wasze serca i umysły powoli, ale skutecznie zmniejsza się, a prawda zaczyna przeciskać się nawet do najciemniejszych zakątkόw.  Wiele będzie musiało być porzucone na wysypisku kłamstw.  Wielu będzie musiało zacząć wszystko od nowa, bo zbudowali swόj dom, bez fundamentόw, niczym domek z kart.  Teraz to wszystko runie.
“Co runie?”, zapytacie.  Odpowiedzią będzie: wszystko, co było oparte na kłamstwach.  Skała, na ktόrej stoją wasze społeczności skruszy się.  Gdy tylko upadnie struktura władzy oparta na lęku i manipulacji, upadnie też świat finansόw i handlu.  Opierają się na skrzywionym odczuciu wartości, nałożonym na wszystko, przez tak zwanych przywόdcόw finansowych świata.  Wszystko, co dostrzegacie wokόł siebie jest iluzją.  Nie istnieje coś takiego, jak wartość pieniężna.  Jest ona dosłownie kawałkiem papieru i liczbą na ekranie komputera, a one się nie liczą.  To wkrόtce stanie się oczywiste dla wszystkich w bardzo krόtkim czasie, a wtedy wszystko inne zacznie się sypać.  Bo jaka jest wartość towaru, jeśli nikt nie siedzi u gόry i nie określa jej z czysto egoistycznego punktu widzenia?  Czy potrzebujecie rządόw, ktόre nie mają do zaoferowania nic poza pustymi obietnicami lepszego jutra?  Dlaczego ktokolwiek miałby iść do pracy, ktόrej nie lubi, jeśli nikt mu za nią nie zapłaci?  Banki nie znajdą sobie miejsca w nowej przyszłości, jako że potrzeba obrotu pieniężnego całkowicie zniknie.  “Ale co z zatrudnieniem?”, zapytacie.  Co ludzie zrobią ze swoim życiem?  Nie obawiajcie się, pamiętajcie, nie jesteśmy tu po to, żeby zniszczyć, ale posprzątać.  Stare systemy zostaną zmyte, a nowe powstaną z prochόw starego świata.  Nowe systemy będą oparte na prawdziwej wartości, a nie na metce z ceną.  Wszyscy jesteście bezcenni, podobnie jak wasza planeta.  W chwili, w ktόrej zaczniecie to rozumieć, wszystkie systemy stracą swoją wartość.  Były one celowo ustanowione dla korzyści garstki osόb, trzymającej resztę was pod jej butem.  Nigdy o tym nie zapominajcie.  Za nimi czają się w cieniu, obecni władcy tej planety.  Te szaraki, reptylianie, nazwijcie ich, jak chcecie.  Ich prawdziwe imię to plaga i paskudzili oni ten wielo-wszechświat przez zbyt długi czas.  Teraz plaga ta będzie usunięta raz na zawsze.  Wszyscy będą mogli porządnie odetchnąć i znowu zacząć oddychać świeżym powietrzem wolności.  Ten dzień jest bliski, ale dużo pracy musi być wykonanej i wielu upadnie pod miotłą zamiatacza.
Rozdział czwarty
Napływ energii z centrum galaktyki do waszej planety wzrasta ostatnio wykładniczo.  Wasi naukowcy przyglądali się i oczekiwali wzrostu aktywności słonecznej, ale stopień niedawnych słonecznych erupcji zaskoczył nawet ich.  Nie myślcie, że to koniec.  Nadchodzą kolejne.  Będą ciężkim wstrząsem dla planety.  Rezultatem ich będzie, uszkodzenie waszej technologii, spowodowane burzami elektromagnetycznymi i CMEs (z ang. Koronalne Wyrzuty Masy: obłoki wystrzeliwanej przez Słońce plazmy – przyp. tłum).  Dodatkowo wyrzuty masy słonecznej miotają duże ilości dotychczas nieznanych cząstek, wycelowanych prosto w waszą i inne planety układu słonecznego.  Cząstki te przenikają do rdzenia wszystkiego, co zamieszkuje Ziemię.  Naukowcy dopiero zaczęli je rejestrować, ale są w stanie osłupienia i nie są w stanie ocenić, jak potężnym pakietem energii, te cząstki są.  Nic, co weszło z nimi w kontakt, nie pozostaje niezmienione. Nie ma obecnie na waszej planecie nikogo ani niczego, co byłoby się w stanie, przed tymi zapowiedziami zmiany ukryć.  Efekt ich działania przekracza obecne ludzkie zrozumienie, ale pełnią bardzo konkretną rolę, a dokładnie wykonują zadanie przeprogramowania każdej żywej istoty na tej planecie.  W taki sposόb wy wszyscy się wzniesiecie, czy tego chcecie, czy nie.  Jak widzicie, nie da się uniknąć końcowego rezultatu.  Samo przeprogramowanie podobne jest do bycia podłączonym do superkomputera, ktόry ładuje do systemu niekończące się strumienie informacji.  Celem tego jest obudzić was wszystkich ze snu, w ktόrym znajdujecie się od dłuższego czasu.  Bycie wyszarpniętym ze snu, zwłaszcza bez uprzedniego wyrażenia życzenia, żeby tak się stało, nie jest komfortowym procesem i takim nie będzie dla milionόw dusz, ktόre wybrały trzymanie zamkniętych oczu.  Niektόre odważne dusze już ośmieliły się spozierać spomiędzy powiek i dlatego udzielamy im za to pochwały.  Jesteście naprawdę odważnymi duszami i będziecie wskazywać drogę reszcie lunatykόw.
Tak jak mόwiliśmy, tego procesu nie można zatrzymać.  Istnieją wspomniane wcześniej ciemne siły, z ktόrymi musicie się zmierzyć.  One zrobią wszystko co w ich mocy, aby utrzymać znieczuloną snem populację.  Przegrali bitwę i wiedzą o tym. Pomimo tego, nie powstrzymają się od kolejnych prόb i dlatego chcemy, abyście byli czujni na wiele skrytych atakόw ze strony tych zdesperowanych istot.  Ich jedyną bronią jest strach, a strach przed zmianą jest obecnie najsilniej zaprogramowaną “podskόrną” ludzką reakcją.  Ci z was, ktόrzy czytają te słowa, już zdecydowali się na zmianę i dlatego są poza strefą działania ciemnych sił.  Jeśli jednak ponownie zdecydujecie się wpaść w sidła strachu z powodu czegokolwiek, co te dranie przygotują, wy także znajdziecie się na rόwni pochyłej, wiodącej ku beznadziejności i rezygnacji.  Pamiętajcie, nie ma znaczenia, co zostanie rzucone w was, a co wywołuje gniew, zniszczenie, przemoc i chaos, pozostańcie silnymi w waszych sercach i wiedzcie, że to tylko ostatnie z bόlόw porodowych.  Jedyne, co musicie zrobić, to pozostać w swoich sercach, tam mieszka głos przyczyny.  Głos, ktόry przeprowadzi was bezpiecznie przez chaos i zamieszanie, ktόre wkrόtce obejmą tą planetę.  Pamiętajcie, nie jesteście sami.  Zachęcamy was do poszukiwania porady u podobnych dusz, ktόre zobaczyły światło, a unikania kontaktu z przenikniętymi strachem lub gniewem.  One tylko ściągną was w dόł, a wtedy wszystko stracone.  Tym, natomiast, ktόrzy zdołają utrzymać się na powierzchni wśrόd szczątkόw strachu, powiedzie się.  Bierzecie udział w narodzinach nowej planety, na ktόrej światło poskromiło ciemność i gdzie jedyna ciemność to cień, rzucany przez cudowne, lśniące od was światło.
Rozdział piąty
Powracamy do kwestii połączenia energii i informacji.  Jak wspomnieliśmy, cały wszechświat, albo raczej wielo-wszechświat jest misternie połączony za pomocą sieci włόkien zawierającą całą, potrzebną komukolwiek lub czemukolwiek informację i energię.  Kiedyś rόwnież rasa ludzka była podłączona do tej sieci wspaniałości, ale jak tylko została odciągnięta od tego źrόdła oświecenia, straciła kontakt ze Wszystkim Co Jest.  To miało katastroficzne rezultaty nie tylko dla waszej planety, ale dla reszty istot wokόł was.  Uświadomcie sobie, że działa to jako swoisty hologram, zawierający część całości w każdej drobince, z ktόrych się całość składa.  Dlatego, jeśli ktoś psuje cząstkę, narusza całość.  W związku z tym, to co działo się na waszej planecie przez ostatnie kilka tysięcy lat, dotyczy wszystkich.  Dlatego też poświęcono wiele troski, żeby przywrόcić ład.  Można by zapytać “Czemu czekano tak długo?”. Odpowiedź jest prosta.  Byliście utrzymywani jako swego rodzaju laboratorium dla nas wszystkich, żeby przekonać się, czy będziecie w stanie odnaleźć drogę z powrotem do Światła we własnym zakresie.  Niestety rozwόj ostatnich wydarzeń potwierdził, że wprost przeciwnie, zmierzacie w stronę ciemności.  Dlatego otrzymaliśmy polecenie, żeby zainterweniować i przywrόcić porządek.  Może przyjść wam do głowy, aby zapytać:  “Kim jesteśmy?”.  Jesteśmy dobroczynnymi istotami, przedstawicielami wielu cywilizacji z innych wszechświatόw i innych wymiarόw.  Kolejna informacja może być trudna do przyswojenia przez niektόrych, ale jesteście otoczeni przez całą flotyllę, pozwόlmy sobie użyć określenia: “statkόw kosmicznych”, monitorujących i pomagających w posprzątaniu tego bałaganu.
Wielu z was ma silne wspomnienia z interakcji z kilkoma albo nawet całą grupą nas w rόżnych lokalizacjach i okolicznościach.  Pamiętajcie, że to są wspomnienia tylko wasze, nikogo więcej.  Będzie coraz więcej podobnych historii wychodzić na światło dzienne i ważne jest, żeby nie oceniać opowieści kogolwiek z perspektywy osobistego doświadczenia (albo braku takiego).  Jest to ważne, ponieważ tylko w przypadku, gdy wszyscy będziecie wspόłpracować ze sobą, odniesiemy sukces.  Jeśli wystąpią podziały i zaczniecie nawzajem niszczyć swoją wiarygodność, droga przed wami będzie dużo bardziej wyboista, niż jest to potrzebne.  Niestety ludzkość jest przesiąknięta podziałami i doradzamy, żebyście pozwolili rόżnicom po prostu być.  Rozwiązaniem może być zmiana sposobu edukacji z jednostkowym podejściem do każdego ucznia.  Niektόrzy z was mieli, albo będą mieli kontakt z istotami w bardzo fizyczny sposόb, inni tylko doświadczą zamglonego kontaktu na granicy fizyczności.  Pamiętajcie, to wszystko jest bardzo starannie przygotowane, żeby pasowało do waszych osobistych możliwości i ściśle określonej roli w całej tej kampanii.  Nie możecie iść drogą przeznaczoną dla kogoś innego. Wszyscy jesteście tak samo ważni, nawet jeśli ktoś jest oświecony odrobiną więcej uwagi.  Prosimy o odpuszczenie myślenia opartego na ego raz na zawsze.  Jeśli nie odpuścicie, opόźniacie swój proces i całą ludzkość wraz z nim.
Rozdział szόsty
Przez długi czas wielu obwieszczało koniec świata.  Teraz w końcu ten czas nadchodzi.  Śpieszymy z dodaniem:  Koniec świata, ktόry WY znacie, a nie koniec świata jako takiego.  Istoty ludzkie mają silnie zakorzeniony strach.  Jego część dotyczy tak zwanego końca czasu według kalendarza historycznie przyznanego Majom.  Wiele się o tym mόwi, ale niestety niewiele ma to sensu.  Są ziarna prawdy w masie informacji na ten temat, ale powiedzmy, że większość mija się z prawdą.  Jak poprzednio wspomnieliśmy, wczesne cywilizacje były dużo bardziej połączone ze źrόdłem niż człowiek wspόłczesny.  Przepastne zasoby informacji, do ktόrych uzyskał dostęp, dawno zostały zapomniane przez większość żyjących ludzi na planecie.  Kilka pozostałości z tej cudownej wiedzy jest utrzymywana przy życiu w przekazie ustnym w malutkich enklawach niektόrych tubylczych społeczności.  Znalazły one sposόb na utrzymanie jej schowanej przed niszczycielami z Zachodu, ktόrzy wyżynali ludy tubylcze w czasach wypraw po złoto i bogactwa.  Wiedza ta dopiero teraz po cichu przenika na powierzchnię.
Interesującym jest zaobserwować, w jaki sposόb wspόłczesnej kulturze udaje się wbić w strumień świadomości.  Jeszcze bardziej interesujące jest zobaczyć, jak niemal zawsze udaje się jej zniekształcić przekaz w taki sposόb, żeby przedstawiał tylko wąski punkt widzenia.  Stąd niekończący się ciąg, pełnych zagłady i ciemności hitόw kinowych Hollywood’u.  Musimy przyznać, że rozbawia nas, w jaki sposόb są zwykle przedstawiani tak zwane pozaziemskie istoty.  Ustalmy, że będziecie mile zaskoczeni w dniu, w ktόrym, po raz pierwszy, zobaczycie nas na własne oczy. To może zabrzmieć jak tani trick filmowy, ale zapewniamy, że nim nie będzie.  Przybędziemy, kiedy czas będzie właściwy i wtedy wszystko zmieni się w jednym momencie.  Wielu, wielu z waszych pobratymcόw będzie miało ciężki orzech do zgryzienia rozprawiając się z faktem, że ich cały system przekonań upadnie.  Zwłaszcza trudny orzech będą mieli tacy, ktόrzy ustawili swoje serca i umysły według dogmatόw duchowych albo systemu wierzeń stworzonych przez innych, ktόrzy byli bardziej zainteresowani w manipulacji, niż czyimkolwiek wzrostem duchowym.  Wszystko to, co brali za dosłowną prawdę, będzie zmiecione niczym ziarnka piasku podczas ulewy.  Wielu, wielu wpadnie w panikę i wybierze ten moment na pożegnanie się z życiem.  Nie lubimy zapowiadać śmierci, ale jasno oznajmiamy, że  wiele dusz zamieszkujących planetę w fizycznej formie zrozumie, że nie mogą tu już dłużej być.  Dusze te wybiorą zakończenie swojego istnienia, aby powrόcić w formie, ktόra ułatwi im uwolnienie się ze szponów ich starych schematόw myślowych.
To może się wam wydać ponure, ale jest to bardzo ważna część zrόwnoważenia planety.  Są tutaj tacy, ktόrzy już wiedzą, że ich praca się dopiero rozpoczęła w tym wcieleniu.  Wielu z tych, ktόrzy czytają te słowa z pewnością należy do tej grupy.  Zdaliście sobie sprawę, że byliście przygotowywani na tą konkretną okazję, żeby zostać tu i pomόc planecie i tym, ktόrzy na niej są, przejść przez ten trudny porόd.  Inni już zdecydowali, że nie przejdą całego tego procesu.  Zamiast tego, wcielą się ponownie w nowe fizyczne ciała wyposażone we wszystkie nowe programy, ktόre sprawią, że nie tylko będą idealnie pasować do nowych wibracji, ale rόwnież pozwolą podnieść wibracje przez samą swoją obecność na Ziemi.
Ostrzegamy, abyscie nie brali tego jako sygnału do próby ucieczki przez wyjścia, aby rozpocząć znów ten proces samym.  Nie jest to istotą tego przekazu.  Zostaliście wybrani, żeby wykonać bardzo konkretne zadanie i nie będzie wam dane zmierzanie w złym kierunku.  Zdajemy sobie sprawę, że jest to bardzo kontrowersyjne i jest wiele niezrόwnoważonych dusz, ktόre złapałyby okazję, żeby skoczyć z klifu, jeśli możemy użyć tej nietaktownej metafory.  Jeśli wybiorą taką opcję, będzie to tylko i wyłącznie ich decyzja.  Wszyscy, ktόrzy byli przygotowywani, żeby uczestniczyć w tym procesie, wiedzą, że muszą wytrzymać do końca, bez względu, jak ciężko może być.  Nie wątpimy, że odczuwanie ciężaru już się dla niektόrych rozpoczęło.  Droga przed wami nie jest najłatwiejsza i dlatego jest bardzo ważne, żebyście zrozumieli waszą osobistą odpowiedzialność w tym wszystkim.  Pamiętajcie, jesteśmy z wami, dosłownie krok za krokiem przez całą drogę, ale rόwnież doskonale zdajemy sobie sprawę, że ostatecznie to WY będziecie musieli przebrnąć w kierunku tej nieuchwytnej, końcowej mety.   Wszystko to, co my możemy zrobić, to zapewnić wam niezbędne narzędzia i wsparcie do waszej dyspozycji i postarajcie się uwierzyć, kiedy mόwimy, że zapewnienie wam tylko tego jest bardzo ciężką pracą.  Jesteście naprawdę najodważniejszymi z dusz i oddajemy wam cześć.  Uczyniliście już tak dużo i z pewnością już przekroczyliście nasze oczekiwania.  Nie możemy prosić o nic więcej.
Rozdział 7
Kształtowanie się nowego człowieka nadciągało już od bardzo dawna. Jak już mówiliśmy wy, jako gatunek wyewoluowaliście z nasion zasianych przez siły zewnętrze dawno, dawno temu. Rozwój w spójną fizyczną istotę, zdolną manifestować i tworzyć jest następnym krokiem w tym procesie. Pielęgnowano was ku temu a teraz nadchodzi punkt przełomowy w nauce. Przygotujcie się na wspaniały czas w waszym życiu!  Nie dajcie się wprowadzić w błąd – to nie będzie spacer po parku – daleko do tego, zaufajcie nam, gdy mówimy, że będzie to warte każdej przelanej kropli krwi i każdej z wylanych łez, gdy ujrzycie rezultaty. Wielu z was przeszło piekło, jak to się zwykło mówić, więc nie obce wam ciężkie czasy. To pozwoli wam przetrwać nadchodzące czasy.
Powtarzamy: pamiętajcie, że jesteście pod opieką, nie tylko pod naszą, ale wiele, wiele życzliwych wam istot obecnie przemierza wasze nieba i lądy i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić wasze przejście przez próbę ognia w jednym kawałku.  Powód tego, że proces ten jest tak wyczerpujący nie tylko dla waszych ciał, ale również dla waszej psychiki jest łatwy do wyjaśnienia.  Dosłownie wymienia się wasze przewody elektryczne ( tłum: przeprogramowanie systemu nerwowego) w taki sposób, aby stare systemy kontrolujące wasze ciała i mentalne procesy stały się nieaktywne.  Wtedy podłączani jesteście do nowych systemów w dokładnie ten sam sposób jak robicie to z waszymi komputerami. Następuje w ten sposób wielki restart a rezultat końcowy tego procesu nie zawsze daje się łatwo opanować.  Wielu z was miało wiele problemów, którym musieliście stawić czoła – nie tylko, jeżeli chodzi o wasze fizyczne ciała, ale z całym mnóstwem przygotowań, które składają się na resztę waszego codziennego życia.  Efekt końcowy tego, to zwykle fizyczne i psychiczne wyczerpanie i jest czasami bardzo, bardzo trudno skupić wam uwagę.  Jesteśmy tu, aby przypomnieć wam, że będziecie w stanie ukończyć ten proces, nawet, jeżeli czasami tracicie całą wiarę.  Proszę pamiętajcie, aby prosić o pomoc, jeżeli nie czujecie się zdolni kontynuować dalej.  Jesteśmy w pobliżu was cały czas i jesteśmy więcej niż chętni, aby podać wam pomocną dłoń. Pamiętajcie proszę, ze pomoc może się objawić w bardzo, bardzo odmienny sposób od tego, w jaki sobie ją wyobrażaliście a my często doświadczamy, że przegapiacie naszą wyciągniętą dłoń.  Wy ludzie jesteście tak skonstruowani w waszych sposobach myślenia – jak i kiedy powinna nadejść pomoc – prawie tak, jakbyście oczekiwali zobaczyć niebieski sygnał świetlny karetki pogotowia nadjeżdżającej by pomóc wam wyjść z olbrzymiej opresji. Przeważnie proponowane rozwiązanie, aby pomóc wam wyjść z opresji jest o wiele łatwiejsze, ale uparcie odmawiacie, aby spojrzeć w odpowiednim kierunku. Zamiast tego, uporczywie wyglądacie w długą i pustą drogę, skąd nie nadciągnie żadna pomoc. Prosimy obudźcie się, jesteśmy bliżej niż myślicie.
Rozdział 8
O tym, jaki ten proces ma efekt na ludzkie ciało. Do tej pory doświadczaliście tak zwanych ‘symptomów Wzniesienia’ z powodu tego intensywnego przeprogramowania, jakiemu się was poddaje. Istnieje kilkadziesiąt stron internetowych, na których zbieracie się by dyskutować o bieżących kłuciach, bólach, psychicznych i fizycznych dolegliwościach. Może rzeczywiście tak jest. Nawet gdyby to miało konkretną wartość, że zbieracie informacje w tym temacie, aby trzymać swoją głowę nad powierzchnią wody, pamiętajcie, że te objawy nie są tak ważne, aby spędzać nad nimi zbyt wiele czasu martwiąc się.  Jak już mówiliśmy, wasza własna obawa o śmierć jest tak mocno zakorzeniona w waszym systemie, że cokolwiek przeżywacie na płaszczyźnie fizycznej, co nie jest uznawane jako zwykłe lub normalne, wywołuje w was bardzo silny strach.  W rzeczywistości w wielu, bardzo wielu istotach takich jak wy, ten strach zatrzymał ich na ich drodze do Wzniesienia, ponieważ stracili cała nadzieję, że ten proces może mieć jakąkolwiek wartość.  Nie tylko dla nich, ale i dla reszty planety również.  Rozumiemy to, ponieważ nie jest to łatwe zadanie do osiągnięcia.  Nie ma nawet garstki z was, którzy by nie zostali złożeni do łóżka chorobą i prawie całkowicie odizolowani od świata  na dłuższy czas i wiemy, że rzeczywiście daje się to większości z was bardzo we znaki, ale my uparcie powtarzamy, że jest to łatwo dająca się ominąć część tego procesu. Jeżeli byśmy nie nałożyli na was tego wyczerpującego przeprogramowującego programu, wasze fizyczne i psychiczne ciała mogłyby ulec spustoszeniu, gdy się wszystko zacznie.  Nie mamy zamiaru pokazać nasz brak szacunku wyrażając te słowa, raczej używamy ich by przypomnieć, że pomimo, że to doświadczenie samo w sobie nie jest przyjemne, wynik końcowy na pewno taki będzie.  Wielu straciło swoje zaufanie w ten proces i nie winimy ich za to.  Trudno jest musieć raz po raz dawać sobie radę stawać z powrotem na nogi, gdy nadchodząca lawina energii światła nabiera rozpędu z każdą godziną. Mamy dla was głęboki szacunek za waszą wytrwałość i nigdy nie zapominany, że jesteście w tym pionierami. Nigdy przedtem ci, którzy byli uwięzieni w fizycznych ciałach nie wzięli na siebie tak długo trwającej i intensywnej zmiany i wierzcie nam, gdy mówimy, że stoimy po waszej stronie i oklaskujemy wasze wysiłki w tym wszystkim.  Łatwo wam, może powiecie, jako że to nie my musimy cierpieć konsekwencji tego, czego wy doznajecie.  Wszystko, co możemy powiedzieć to to, że jak zobaczycie nowy świat, wszystko natychmiast zapomnicie, tak jak wyczerpana matka trzymająca nowo narodzone dziecię w swoich ramionach, po długim i bolesnym porodzie.  Nie macie pojęcia jak blisko już jest ten moment i dlatego błagamy was, abyście zdołali głęboko oddychać przez tych kilka intensywnych bóli porodowych a wtedy wkrótce, naprawdę wkrótce będziecie mogli głęboko westchnąć z ulgą.  W międzyczasie jest jeszcze sporo do zrobienia. Większość sami już robicie, ale my też jesteśmy zajęci przygotowywaniem was wszystkich na tę ostateczną bitwę.  Chcemy się podzielić się z wami pewnymi wiadomościami na temat tego, co dzieje się z wami wewnątrz waszych ciał.
Jak już nadmieniliśmy wcześniej, początkowo zaprojektowano was abyście posiadali bardzo długo żyjące fizyczne ciało, zdolne do długiego życia poświęconego ewolucji psychicznych zdolności. Jednakże po tym jak dokonano na was manipulacji poprzez wcześniej wymienioną plagę zewnętrznych istot, wiele z tych systemów zostało wyłączonych lub nadpisanych,  jak to się mówi w języku komputerowym.  Pamiętajcie, że nie jesteście oddzielnymi stworzeniami, które zawierają w sobie niezgłębioną fizyczną istotę.  Jesteście fizyczną manifestacją Wszystkiego Co Jest, innymi słowy jesteście połączeni z olbrzymią siecią energii, która otacza wszystko wokół was.  Wielu zaczęło już to rozumieć i również niektórzy z waszych naukowców dotknęli tego tematu.  Zwą to nielokalnym umysłem, innymi słowy, zaczęli również widzieć, że wasze mózgi nie są realną siedzibą rzeczy, która zwą umysłem.  To taki kwantowy skok dla każdego z was, że to przyznajecie, ponieważ przez długi czas większość z was była całkowicie przekonana, że jesteście jak porozrzucane stateczki na przepastnym pustym oceanie.  Nic dalszego od prawdy.  Wasz „umysł” nie jest WASZYM umysłem.  Jesteście fizyczną manifestacją małej części olbrzymiej, wszechobecnej inteligencji.
Fizyczne ciało, jakie zamieszkujecie w tym momencie, jest tylko bardzo dobrze skonstruowanym pojazdem, który ułatwia wam dosłownie chodzić, doświadczać siebie i wszystkiego wokoło w bardzo specyficznym kontekście, a mianowicie polegającym na byciu i oddziaływaniu wzajemnie na siebie poprzez zmysły, jakimi to fizyczne ciało może reagować. Jak już wcześniej mówiliśmy, istnieje wiele cywilizacji, dlatego też jesteście w centrum uwagi dla nas wszystkich.  Wracajmy do tematu fizycznego ciała.  Zostało zaprojektowane, aby znieść wszystkie uciążliwości, jakie napotkałoby w jakimkolwiek życiu, jakie by wiodło.  Ma wbudowany samo-naprawiający się mechanizm, który może zadziałać w każdej części ciała i naprawić cokolwiek, co zostało zniszczone, czy byłaby to wada zewnętrzna czy wewnętrzna.  Całkowitym tego skutkiem jest, że wasze ciało mogło być w pełni funkcjonalne poprzez bardzo długi czas, do momentu, do którego uznano by, że nadszedł czas, aby zakończyć to fizyczne życie i zacząć nowe.  Innymi słowy, gdy osoba zamieszkująca ten fizyczny pojazd, poczuła, że nauczyła się wszystkiego, czego mogła w danych parametrach, zaczyna od nowa w nowym fizycznym ciele w nowych fizycznych parametrach.  Innymi słowy zaczyna nowe życie z innymi rodzicami w nowej lokalizacji. To funkcjonowało bardzo dobrze, ale nadciągnęli manipulatorzy.  Nie trzeba mówić, że długie życie i zdobywanie olbrzymiej wiedzy – nie było zgodne z ich interesami, więc zdecydowali was przeprogramować.  A do tego byli niesamowicie skuteczni!  Teraz przeciętna długość ludzkiego życia to kilka dekad.  To także poważnie ogranicza szansę na rozwój zdolności psychicznych, zwłaszcza, że głęboko zakorzeniony strach, hamujący waszą przyrodzoną wiedzę, a skazujący was na pewną śmierć, trzyma was z dala od możliwości wejścia w olbrzymi depozyt wiedzy, która was otacza.
Ponieważ jesteście bardzo dobrze świadomi faktu, że obecne ciało ludzkie jest bardzo słabe i cały czas narażone na nie najbardziej łagodny klimat, który powoduje spustoszenie waszego fizycznego pojemnika na wiele sposobów.  Przypominamy, że powietrze, którym oddychacie jest tak zanieczyszczone chemikaliami, że samo już to jest szkodliwe, jeżeli się mieszka w nie najlepszej lokalizacji.  W dodatku do tych wszystkich substancji zanieczyszczających powietrze, które was otaczają na planecie, upieracie się na połykaniu żywności i lekarstw preparowanych przez człowieka, które to zawierają jeszcze bardziej szkodliwe substancje. Nie miejcie złudzeń, że niektóre z tych rzeczy z nalepkami typu: „bezpieczne do konsumpcji przez człowieka” jest niczym innym jak zwykle kimś czającym się w cieniu, kto dosłownie zabija was.  Innymi słowy wielkie biznesy farmaceutyczne i dóbr konsumpcyjnych wywodzą się z czarnych energii i musicie szukać ciężko i długo by znaleźć coś nieskażonego ich chciwością.
Dawki tego wszystkiego oczywiście powodują, że ciało nieuchronnie zaczyna niedomagać, prawie od samego momentu, kiedy się rodzi.  Cierpi ono z powodu zbyt wielu dolegliwości, niektóre spowodowane przez zewnętrzną interwencję, ale też niektóre wprowadzane są przez wasz własny układ.  Pozwólcie nam wyjaśnić.  Jak już mówiliśmy, oryginalnie działaliście według programu, który był tak inteligentny, że samoczynnie wyszukiwał nieścisłości w swym działaniu.  Gdy tylko coś zostało wykryte, natychmiast wysyłał wiadomość, która alarmowała tak zwany samo naprawczy program.  Ten zaczynał działać, odpalając takie nośniki, aby zapewnić, że komórki, które powodują zniszczenie zostaną naprawione.  Lub inaczej mówiąc, kazano im działać zgodnie z całą resztą.  Jak już może jesteście świadomi, wszyscy z was nadają na pewnej fali.  To znaczy, że nosicie pewną wibrację, która jest jak niczyja inna i tak długo, jak wasze ciało jest zestrojone same z sobą, może żyć w harmonii przez jakąkolwiek pożądaną długość życia.  Jeżeli nie jesteście zharmonizowani, musicie je przywołać z powrotem do pierwotnej wibracji tak, aby działało bez zarzutu z całym programem, z którym zostaliście stworzeni.  Teraz wiele rzeczy może wybijać was z równowagi i a nawet powodować, że dostrajacie się do fałszywych wibracji, co jest konsekwencją braku działania „dostrajających komórek”, jak je możemy nazwać.  Normalnie te od razu by zareagowały, aby dostroić te komórki, które nadają na innych tonach.  Sprawa załatwiona.  Ale teraz te dostrajające komórki zostały rozłączone, więc zamiast wracać do harmonii, więcej i więcej waszego ciała ulega wybiciu z równowagi i panuje tu chaos.  Dobrym tego przykładem są wszystkie te tak zwane choroby auto immunologiczne, które szerzą się w tej chwili, gdzie ciało dosłownie rozrywa się samo na strzępki.  Dzieje się tak, ponieważ stara pamięć samo-naprawy została tak zaburzona, że działa w przeciwnym kierunku, dosłownie atakując nic niepodejrzewające komórki w waszych ciałach, jak by były jakiegoś rodzaju intruzami.  Rak jest następnym powalającym z nóg i śmiercionośnym pasożytem, że tak powiemy.  Pasożyt to nie najlepsze słowo, aby go opisać, jako że wasze własne komórki zaczynają rozmnażać się w niekontrolowany sposób i w wielu przypadkach powodują, że całe ciało na koniec umiera.  Pasożytnictwo najlepiej opisuje to, co robią te komórki, a mianowicie kradną pożywienie, które przeznaczone jest dla innych części, w ten sposób głodzą wasz system i okradają z energii życiowej.  Nie będziemy nawet wspominać o spustoszeniu, jakie dokonują dodatkowo tak zwane nowoczesne kuracje. Najlepsze określenie to trucie was samych w celu zatrzymania tych nieokiełznanych komórek na ich drodze.  Czasami zatrzymują je, ale krucha równowaga waszego fizycznego ciała jest zazwyczaj bardziej zniszczona tym procesem w ten sposób powodując, że nawet więcej komórek nie chce potem prawidłowo działać.
Wróćmy do przeprogramowania. Następną interesującą sprawą jest to, że wbudowano wam mechanizm samo-zniszczenia. Wasz układ działa na delikatnie zrównoważonym chemicznym koktajlu, że tak powiemy, a system dokrewny kontroluje wszystko, co dzieje się wewnątrz was. Maleńkie porcje różnych hormonów są wydzielane przez różne gruczoły dokrewne w waszym ciele i działają jak system kontrolny i decydują, co się wydarzy, gdzie i kiedy.  Równowaga jest tak subtelna, że najmniejszy brak informacji przemieni cały system w chaos.  Wasi naukowcy robili w tym temacie badania, ale niestety nie są dobrzy na tyle, aby ujrzeć pełnię obrazu, jaka istnieje.  Bardziej są zainteresowani szukaniem najmniejszych cząstek zamiast tego jak są połączone, więc mają szansę przeoczyć najbardziej oczywiste fakty.  Całe wasze ciało non stop porozumiewa się ze sobą, jak już powiedzieliśmy, rozbrzmiewa w swojej unikalnej melodii, a te substancje chemiczne są jej żywą częścią.  Są „nutami” że tak powiemy i każdy wie, że jeżeli pomieszają się wam nuty w melodii, już nigdy nie będzie ona taka sama.  Recz się ma tak samo z wami. Zostaliście zaprogramowani, aby śpiewać złą piosenkę lub raczej jej skromniejszą część.  Zostaliście zaprogramowani, aby od razu zaczynać wyłączać te życiowe sposoby komunikowania się i w ten sposób zapewniając sobie początek wszystkich problemów, które już po krótkim czasie mnożą się i rosną.  „To normalna część ludzkiego procesu starzenia się” powiedzą wam, naukowcy, którzy nie potrafią wytłumaczyć dlaczego wasze komórki nagle odmawiają odmładzania.  To nie tak.  Zostały ZAPROGRAMOWANE, aby tak działać, ale bynajmniej nie przez tych, którzy programowali was oryginalnie.  Teraz zostaniecie przeprogramowani aby było tak, jak na początku i zostaniecie przywróceni do krystalicznego sposobu życia i wszyscy zaczniecie śpiewać najbardziej nieskazitelną i piękną pieśń na nowo.  To nie oznacza jednak że możecie ostrożność oddać wiatrowi i zacząć żyć lekkomyślnie.  Będziecie ciągle pełni mocy, aby utrzymać siebie nieskazitelnymi i czystymi, nie ma co do tego wątpliwości.  W rzeczywistości ta odpowiedzialność zaważy na was bardziej niż w przeszłości.  Nie będzie kogo winić na zewnątrz za to, co dzieje się nie tak w waszym systemie ani też nie będzie możliwe iść do lekarza i poprosić o tabletkę. Jeżeli chcecie pozostać w harmonii, musicie wszyscy nauczyć się słuchać swego ciała, powie wam co robić a czego nie.  I wierzcie nam, kiedy mówimy, że lista ta będzie długa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz