sobota, 15 października 2011

Wiadomosc od Plejadiańskiej Wysokiej Rady

Te bajeczne ogłoszenia dotyczące Życia Pozaziemskiego poza planetą nadejdą do waszych odbiorników telewizyjnych całkiem szybko i te ogłoszenia zapoczątkują wasz powrót do glorii pełnej świadomości. Gdybyśmy tylko mogli wam wszystkim przekazać jak dobrze wam idzie i jak dużo miłości i dumy my wszyscy czujemy z waszego powodu. Kochani, ziemskie słowa nie mogą efektywnie przedstawić tej Boskiej Miłości, którą was honorujemy. Ujawnienie i pierwszy kontakt są całkiem ważne, lecz jak powiedzieliśmy wcześniej te zdarzenia będą tylko wstępem do czegoś bardziej świetnego, co już niedługo będziecie w stanie zrozumieć i zgłębić. Ten nadchodzący okres czasu rozdrażni wiele nieprzebudzonych dusz w wielu aspektach ich snu, więc dla niektórych może się to zamanifestować jako czas chaosu. Ci z was, którzy są przebudzeni, są błogosławieni by nieść tę świętą wiedzę, którą posiadacie, to tak jakby trzymać ‚dobrą głowę na waszych ramionach’ w tych czasach i życie we własnej Prawdzie zobaczy wiele korzyści. I wy będziecie w następstwie dawać korzyści dla tych wokół was, którzy nie wiedzą co myśleć o tych wszystkich nagłych, nowych objawieniach i zmianach.
.
Teraz jest bardziej niż kiedykolwiek czas aby w pełni ugruntować siebie w Duchu i Boskości, jako że Boskość będzie źródłem spokoju i podstawą, na której będziecie polegać. Jest wiele dusz, które zaczynają właśnie się budzić myśląc, że mogą opóźnić niektóre z ważniejszych Lekcji Życia, które mają do przerobienia do momentu aż nadejdzie Pierwszy Kontakt. Kochani, musimy was poinformować, że po prostu nie może tak być, jako że jesteście na Ziemi w tych końcowych czasach dla bardzo szczególnych celów, aby uczyć się jeszcze trudniejszych lekcji, które wzmocnią was na dalszy okres czasu jaki jest bezpośrednio przed wami. Kochane Dusze, każda cząsteczka bólu, której doświadczyliście i przecierpieliście służy wyższym celom przygotowania was. Wielu z was zrozumie, że zgromadziliście jeszcze więcej siły z uczenia się tych trudnych lekcji i w rezultacie dały wam one cenne informacje i objawienia o Życiu, które zostaną z wami poprzez wieczność.
.
Oczywistym jest, że każdy wysiłek jaki wkładacie na powierzchni Ziemi jest zanotowany i oklaskiwany przez nas w wyższych wymiarach. Czas nie istnieje dla nas i możemy spędzić dosłownie ‚tygodnie’ waszego ziemskiego czasu świętując w szczęściu. To jest to, jakim życie powinno być. Wy wszyscy jesteście przeznaczeni, aby stale świętować i ciągle być radosnymi z tego co posiadacie i my rozumiemy, że czasami otwieranie się na te uczucia wymaga okazywanie samym sobie Miłości w szczególny sposób. Podczas, gdy to jest prawdą, zbytnie przesadzanie jest ‚śliskim zboczem’ na ścieżce do egoizmu, którą już zwiedziliście niezliczoną ilość razy. Niektórzy z was ciągle robią to w obecnych dniach. Odejdzie to w przeszłość z naszym przybyciem. Lecz znowu musimy podkreślić, że czekanie na lądowanie istot pozaziemskich na Ziemi w celu zaczęcia rozwiązywania waszych głęboko zakorzenionych problemów jest czymś czemu będziecie się opierali. Te najgłębiej zakorzenione problemy powinny być teraz rozpoznane i przeobrażone w tych końcowych czasach, zanim my ponownie podejmiemy pracę z wami na waszej Ziemi. Pragniemy, abyscie byli wszyscy duchowo silni jak to tylko jest możliwe, jako że wasze Światło będzie bardzo potrzebne w tym natychmiastowym okresie przed nami.
.
Kochane Dusze, jako że ‚stare’ jest demontowane, wielu z was będzie zmagało się z intensywnymi emocjami i uczuciami. Jest wiele głęboko ukrytego gniewu przemykającego się poprzez waszą kolektywną świadomość Ziemi i wielu, którzy stworzyli ten gniew i karmili go, teraz nagle uzmysławiają sobie iluzoryczną naturę słowa ‚gniew’, szczęśliwie możemy dodać. Ostatecznie zaczęliście zdawać sobie sprawę z zasięgu najgorszych waszych uczynków jakie popełniliście i mówimy‚ to już najwyższy czas! Od czasu upadku Atlantów wasza kolektywna świadomość była w ciągłym upadaniu na rzecz najgłębszych z głębokich ciemności, których wszechświat miał jeszcze doświadczyć. Liczne dusze, które teraz zaangażowały się, aby zmienić te czyny urosły teraz w miliony, gdybyśmy tylko mogli zakomunikować jak uradowani i podekscytowani jesteśmy widząc to wydarzenie. I ani chwili za wcześnie!
.
Gdy ten proces rozpadania się tego co stare jest kontynuowany, wielu ponownie zauważa, że wszystko wydaje się zintensyfikowane. Dobre chwile wydają się świetne, a złe momenty wydają się okropne. To jest to wszystko częścią tego dosyć trudnego procesu i to jest coś o czym wy wszyscy wiedzieliście, że podejmiecie go w tym czasie na Ziemi. To jest czas, w którym oczywiście przygotowaliście się przez niezliczone, trudne życia na Ziemskiej sferze, dosłownie setki żyć musieliście przeżyć, tylko po to, żeby przygotować się do tego ziemskiego doświadczenia. Kochani, wcale nie przesadzamy, kiedy mówimy, że Ziemia jest jedną z najtrudniejszych planet na wzrastanie i uczenie się. Jednakże, potencjał do nauki niewyobrażalnej wręcz ilości lekcji w jednym tylko życiu na Ziemi jest czymś co powinno być zauważone i dlatego tak wiele wzniesionych dusz życzy sobie, aby być inkarnowanymi na Ziemi. Jest to znane poprzez cały ten wszechświat, że Ziemia jest pewnego rodzaju ‚planetą mistrzów’ do inkarnowania, aby uczyć się lekcji, które prawdziwie robią dusze niewyobrażalnie silnymi w ich Boskości.
Nasze dzieci rozmawiają o Ziemi w legendarnych znaczeniach, niektórzy wyobrażając siebie będących na niej i bohatersko pomagających kruchemu kolektywowi świadomości dusz we wzniesieniu. Kochane dusze z planety Ziemi, jesteście bohaterami!! Zawsze byliście!! Prosimy was, abyście to ogarnęli!!
.
Pozdrowienia dla Wszystkich! Jestem SanJAsKa z Plejadiańskiej Rady Dziewięciu. Przybyłem przed wami wszystkimi, aby podzielić się moimi słowami Miłości i Galaktycznej Mądrości. Mogę powiedzieć z absolutną pewnością, że ja i Plejadiańska Wysoka Rada jesteśmy z każdą jedną duszą, która czyta te słowa, pomimo że wy nas nie widzicie. Jesteśmy indywidualnymi aspektami znacznie wyższej istoty świadomości, a zatem jesteśmy w stanie być z jakąkolwiek duszą, której energia jest połączona z naszą w jakikolwiek sposób. Ta więź, którą mamy z Ziemią i wszystkim co na Niej jest jest nierozerwalna, tak jak jest nierozerwalna Boskość z najczystszą Miłością. Byliśmy z wami wszystkimi na wiele sposobów, których nawet nie odnotowaliście i czasami wielu z was starało się zacząć konwersacje z nami tylko aby myśleć, że nie komunikujemy się z powrotem, kiedy tak naprawdę robimy to za każdym razem. I więc myślicie, że ci którzy kontaktują się z nami przez czanelowanie nie dopasowali się do szczególnych umiejętności, które są dostępne tylko dla niewielu. WY WSZYSCY macie to połączenie głęboko w sobie i w większości, po prostu polega to na zaakceptowaniu, że przewodnictwo, które odbieracie jest bardzo prawdziwe.
.
Jest dużo Pracowników Światła, którzy odbierają nasze przewodnictwo każdego dnia, lecz nie uświadamiają sobie tego lub nie akceptują, że źródła, z którymi się komunikują są Boskie. Zamiast tego, wielu zakłada, że objawienia i olśnienia, które odbierają pochodzą z ich własnych głów. Kochani, życzylibyśmy sobie, żebyście sobie uświadomili, że to nie tak działa. Było powiedziane, że wasze mózgi są jak komputery; chcielibyśmy pójść dalej w głąb tej analogii mówiąc, że wasze mózgi są komputerami które w sposób ciągły są podłączone do sieci, Internetu dusz, jeśli wolicie, które pasują do ich własnych energii . Ta kolektywna świadomość Ziemi jest zawarta w ciałach i umysłach was wszystkich. Wasza kolektywna świadomość nie jest po prostu zewnętrzną jednostką, do której obudzone dusze mają dostęp. Kochani, WY WSZYSCY macie dostęp do waszej kolektywnej świadomości, lub ‚sieci’ dusz cały czas, tylko to po prostu zajmuje trochę czasu na uzmysłowienie sobie, że wiele myśli, które posiadacie, nie pochodzi tak naprawdę z was. Wasze umysły i mózgi po prostu odbierają je z innego aspektu waszej kolektywnej świadomości.
.
Teraz, ta kolektywna świadomość Ziemi nie jest tylko siecią dusz, która jest dostępna poprzez mózg i umysł. Poza tą siecią istnieje znacznie większa, znacznie bardziej Boska sieć wzniosłych dusz i przewodników. Ta sieć jest tym, co wiele mediów, świadomie lub nie, osiąga kiedy są dyktowane nasze słowa i kiedy ich prowadzimy. Kochane dusze, nie mogę wystarczająco podkreślić tego: WY WSZYSCY macie dostęp do tej wielkiej sieci CAŁY CZAS i znowu to wymaga uznanie tego, że dostaliście się do czegoś znacznie świetniejszego, niż cokolwiek wcześniej znaliście i ponad wszystko, przewyższające czyjeś własne ‚ego’, które by próbowało wciągnąć wasz umysł z powrotem na ten niższy aspekt waszej kolektywnej świadomości. Czy tłumaczę to jasno, Kochani? Czy słowa, które wam daję rezonują z wami, czy brzmią prawdziwie? Wiele ze świętych prawd, które dzielimy z wami tak naprawdę już znacie, głęboko w sobie. Z nadchodzącym ziemskim wzniesieniem teraz jest czas, aby nie tylko uzyskać dostęp do tej świetniejszej części samego siebie, ale także pozostać tam ugruntowanym po wszystkie czasy!
Wasze kontrolowane media i programy telewizyjne będą próbowały trzymać wasze umysły ‘przytępione’ na niższym aspekcie waszej kolektywnej świadomości. Oni wiedzą, że poprzez nadawanie pewnych nisko wymiarowych materiałów, mogą utrzymywać umysły oglądających skupione na tym jedynym aspekcie waszego Życia. To jest bardzo sprytna sztuczka tak trzymać was wszystkich w dole. I tak jak reszta ich sztuczek, aby trzymać trzymać was w dole, będzie wyeksponowana i przeobrażona!
.
Jestem SanJAsKa z Plejadiańskiej Rady Dziewięciu i razem z Plejadiańską Wysoką Radą zachęcamy was wszystkich, aby spędzać czas w Naturze. Boskie energie zewnętrznego świata są zawsze gotowe i czekają, aby obmyć wasze byty i rozpocząć pomagać wam odczuwać jaśniej i być bardziej ugruntowanymi w duchu. Podłączcie się do tej energii wiatru, drzew, kwiatów i traw dookoła was. Znajdziecie tam dużo korzyści i błogie połączenie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz