sobota, 15 października 2011

Wyspa El Hierro moze przyniesc kataklizm

Rozmowa z 2 września 2011 jest bardzo interesująca, bowiem dotyczy tematu, o którym już tu pisaliśmy – wyspy La Palma obok El Hierro w archipelagu Wysk Kanaryjskich, która od kilku miesięcy jest „bombardowana” małymi trzęsieniami ziemi, dotąd było ich ponad 7 tysięcy! Co ciekawe, nie ma o tym nawet wzmianek w oficjalnych mediach, a władze Wysp Kanaryjskich podjęły niedawno decyzję o ewakuacji mieszkańców El Hierro, gdyż jeśli dojdzie do erupcji na sąsiedniej wyspie La Palma to cała wyspa El Hierro zostanie zalana.
A na wyspie La Palma znajduje się wulkan, którego zachodnia część zwana Cumbre Vieja, stanowi zagrożenie dla całej cywilizacji.
Po szczegóły odsyłam do publikacji podanych w artykule od El Hierro:

Temat zagrożenia ze strony Wysp Kanaryjskich po raz pierwszy pojawił się w polskojęzycznych mediach na blogu Zenobiusz, tak więc po raz kolejny poczciwemu Zeno zawdzięczamy ujawnienie niepokojących faktów. Rozmowa z Timem Rifatem z 20 września w całości zamieszczona jest tutaj:
Sądzę, że wywiad zawiera bardzo interesujące informacje i daje wytłumaczenie takich zdarzeń jak np. katastrofa smoleńska. Jeśli bowiem Prezydent Kaczyński był przeciwny tarczy rakietowej, to dla elit światowej mogło nie być innego wyjścia jak usunięcie tej przeszkody. Także Andrzej Lepper mógł posiadać pewne informacje, które przeszkodziłyby budowie tej instalacji.
Tłumaczy też to co się stało w Fukushimie. Mogło to być pole testowe dla Rotszyldów, którzy w ten sposób badają odporność człowieka na promieniowanie z zalanych reaktorów.
Władze japońskie, które mogłyby uchronić ludność z okolic elektrownie robią wszystko by narazić ją na skutki promieniowania – jest bardzo dziwne zachowanie. Jak wiadomo, sprawa zniszczenia reaktorów w Fukushmie nie jest tak prosta jakby się to wydawało – trzęsienie ziemi nie mogło spowodować pęknięć obudów reaktorów, a stało się to jeszcze przed uderzeniem tsunami. Oczywiście są to tylko domysły.

=======================================================================
Jeff Rense: Łączymy się z Anglią, skąd będzie do nas mówił Tim, który wstał bardzo wcześnie by się podzielić z jego poglądami na to co się dzieje (…) W ONZ jest głosowanie na temat możliwości stworzenia państwa palestyńskiego, które oczywiście powinno być zatwierdzone już dawno. Jeśli by się to udało, to byłoby to wielką przeszkodą dla syjonistycznego „Wielkiego Izraela”, który chce wybić lub wygonić Palestyńczyków z West Bank i Gazy. Jak ty to widzisz?
Tim Rifat: Amerykanie to oczywiście zawetują. Pamiętaj, że cały Zachód jest już całkowicie kontrolowany przez Żydów Rotszyldów. System bankowy, który jest uzależniony od Rezerwy Federalnej (FED), Banku Anglii i wszystkich pozostałych banków centralnych, które są w całości kontrolowane i posiadane przez Rotszyldów, całkowicie pozbawił kraje suwerenności, politycy pełnia tylko rolę „wystaw sklepowych”- cały Zachód został przejęty przez bankierów Rotszyldów. Tak naprawdę, politycy nic nie znaczą, rozkazy są wydawane przez Rotszyldów, wszystkie kraje zachodnie są w całości własnością Rotszyldów, tak więc „gra jest skończona”.
Rotszyldzi jak wiadomo założyli państwo Izrael, tak więc szansa na wykolejenie Izraela przez pozwolenie na powstanie państwa palestyńskiego wynosi zero.
JR: Jak się do tego odnoszą syjonistyczne media w Wielkiej Brytanii?
TR: Mówi się o tym, że Palestyńczcy chcą własnego państwa, jednak jest oczekiwanie na to, że USA to zawetuje, gdyż jak wiadomo ten kraj śpi w łóżku razem z Izraelem. Mówi się, że Palestyńczycy nic nie znaczą, nie mają żadnego wpływu na geopolitykę i są czymś mniej znaczącym od karaluchów dla Izraelitów i Żydów Rotszyldów. Ale niedługo dojdzie do prawdziwej rozgrywki.
Po III wojnie światowej, którą był upadek Związku Radzieckiego, gdy użyto broni okultystycznej przez wykorzystanie super – agentów psychotronicznych (super-psychic) zatrudnionych przez MI6 do rozbicia Związku Radzieckiego, co się zakończyło sukcesem. Jeśli w to nie wierzycie, to radzę posłuchać audycji Jeffa Rense z 1997 roku gdzie w 3 godzinnej rozmowie mówiłem o wojnie psychotronicznej. Napisałem też na ten temat 3 książki. Skończyło się to dla mnie opuszczeniem uniwersytetu (…)
Teraz jednak jesteśmy w sytuacji gdy Zachód jest bankrutem, Grecja stanie się bankrutem, o ile w ciągu następnych 25 dni nie otrzyma kolejnej pomocy w wysokości 8 miliardów dolarów by mogła funkcjonować przez następne kilka miesięcy. Ale to wszystko jest powiązane ze „świniami”, Portugalią, Hiszpanią, Włochami, ma to też połączenie z Francją, której banki są umoczone. Jeśli Grecja pójdzie na dno, to i one pójdą. Najważniejszy jednak jest rynek kredytów, czyli sposób w jaki banki zdobywają fundusze. Inwestorzy przestali pożyczać bankom, te więc nie mają krótkoterminowych pożyczek. Tak więc system bankowy w Europie znalazł się w punkcie implozji.
Już 5 lat temu mówiłem, że problemy się pojawią, jeśli Rotszyldzi nie podbiją Rosji, i w ten sposób nie przejmą wszystkich jej zasobów, oczywiście nic nie dając Rosjanom w zamian. Nie udało im się przejąć ogromnych zasobów Rosji, w związku z czym musieli się sami karmić.
Mimo, że III zimna wojna została wygrana, to nie została w całości wykorzystana, czym byłby totalny podbój Rosji przez Żydów Rotszyldów – na wzór podboju przez nich Zachodu, co miało miejsce w 1913 roku, gdy założono Rezerwę Federalną.
Na ich nieszczęście pojawił się Putin, który zadziałał jak barykada. Przed nim Stalin miał być tym, który przekaże Rosję Żydom Rotszyldom, a tak naprawdę tak się nie stało. Putin po upadku Związku Radzieckiego nie pozwolił na całkowite przejęcie kraju przez Instytut Rotszyldów, który finansował wszystkich żydowskich oligarchów, przejmujących majątek Rosji.
Ponieważ to się nie udało, Zachód musiał sam się zdać na własne zasoby. Ostrzegałem o tym już 5 lat temu, że należy z tym skończyć – teraz Rotszyldzi żerują na klasie średniej, w ten sposób się jej pozbywając, gdyż oczywiście ich nie stać na jej utrzymanie. Zachód nie produkuje wystarczająco dużo by utrzymać styl życia tych krajów: wielki sektor publiczny, darmowa służba zdrowia, wielka ilość pijawek żyjących z benefitów systemu, np. w Wielkiej Brytanii mamy 3 miliony rodzin, które od 4 pokoleń w ogóle nie pracowały, mamy 3 mln imigrantów, którzy przyjechali w ciągu ostatnich kilku lat – wszyscy się mnożą jak szczury, wykorzystując nasz system opieki zdrowotnej.
Zachód jest skończony, Rotszyldzi niszczą więc sektor publiczny, zmieniając go w system gregoriański, w którym jeśli nie jesteś bogaty to będzie ci bardzo ciężko.
Podbicie Rosji zawsze było w planach – wsadzenie jej pod buty Żydów Rotszyldów.
Nastąpiła jednak częściowa zemsta w postaci zwycięstwa Putina nad Rotszyldami w postaci ich agenta Żyda Medwiediewa. Opiekuje się nim Cameron, który przyleciał do Rosji w zeszłym tygodniu.
Rotszyldzi dokonali wielkiego rytuału w celu destabilizacji Rosji, powodując katastrofę samolotową, w której zginęli członkowie zespołu hokejowego – było to symboliczne poświęcenie w dniu okultystycznym.
Ale tak naprawdę Żydzi Rotszyldzi żyją w śmiertelnym terrorze, ponieważ istnieje „miecz Damoklesa” skierowany na nich. Jeśli bowiem runie Vieja – gigatonowa skała na Wyspach Kanaryjskich, będzie to koniec Ameryki. Fala jaka się wytworzy „zrobi Fukushimę” z całego Wschodniego Wybrzeża, zatopi Londyn, Holandię, całe atlantyckie wybrzeże Francji itd.
Można to zrobić w bardzo łatwy sposób. Magią enochiańską (enochian magic), której użyto do destrukcji Związku Radzieckiego, teraz ja sam mógłbym spowodować, że Vieja runie. Oczywiście Rotszyldzi obawiają się tego, gdyż spowodowałoby to geologiczną destrukcję Zachodu.
Ale zagrożenie jest z innej strony – Rosjanie i Chińczycy, mogliby w każdej chwili z łatwością spowodować upadek Vieja.
Oczywiście, mamy do czynienia z Rotszyldami, którzy posiedli całe bogactwo – Zachód ma tak dużo długów, ze rządy nie będą nigdy w stanie ich spłacić. Dłużni są bankom Rotszyldów, którym do tego jeszcze muszą spłacać odsetki. Tak więc politycy i kraje całkowicie straciły kontrolę i są totalnie rządzone przez Żydów Rotszyldów za pomocą banków centralnych.
Rotszyldzi są postawieni w ofensywie gdyż oczywiście wiedzą, że Vieja może być wysadzona w morze, czy to będzie eksplozja nuklearna, za którą oczywiście obarczy się Al-Kaidę, czy też z użyciem wojny okultystycznej, o której wiemy, że jest skuteczna, gdyż użylismy jej do destrukcji Związku Radzieckiego.
Jeśli do tego dojdzie, to cały świat się więc zmieni – nazywam to scenariuszem 4 wojny światowej, którą niekoniecznie musi być wojna nuklearna. Wystarczy wysadzenie skały Vieja.
Będzie to oznaczało koniec Ameryki i NATO. (…)
JR: Cumbre Vieja oznacza „Stary Szczyt” – jest to aktywny wulkan, właściwie krawędź aktywnego wulkanu, na wyspie La Palma q archipelagu Wysp Kanaryjskich. W 1999 roku BBC zrealizowało film na ten temat, była to jedyna medialna wzmianka na ten temat. Tytuł był „Mega-tsunami, fala zniszczeń” („Mega-tsunami, wave of destruction”), przez co sugerowano, że upadek zachodniej części wulkanu Cumbre Vieja mógłby spowodować mega-tsunami, co by się na pewno stało. Ta historia jest naprawdę niezwykła. Kilku naukowców stwierdziło, że w przypadku erupcji wulkanu, czy też jakiegoś innego wydarzenia, zachodnia część Cumbre Vieja, która jest olbrzymią skałą, w sposób katastrofalny wpadłoby pod wpływem grawitacji w otchłań oceaniczną, generując tzw. mega-tsunami. Jak obliczono, gruzy z wulkanu przemieściłyby się po dnie oceanu wytwarzając falę o początkowej wysokości ponad 1969 stóp (645 metrów), a odległość pomiędzy grzbietami fali mogłaby osiągać nawet 2 kilometry!
Fale przemieszczałyby się z prędkością 1000 km/h. Jak szybko fale się mogą przemieszczać, widzieliśmy w Japonii. W ciągu godziny fala zalałaby cały brzeg Afryki, południową Anglię w ciągu około 3,5 godziny, a całe wschodnie wybrzeże Ameryki w ciągu około 6 godzin. Czy możemy sobie wyobrazić panikę?
Po przejściu pierwszej fali nastąpiłyby kolejne, mniejsze, każda o wysokości około 197 stóp (60 metrów). Mogłoby to się skumulować do kilkuset metrów wysokości, jednocześnie zachowując swoją wyjściową prędkość. Modele komputerowe wskazują, że fala mogłaby sięgnąć co najmniej 16 mil wgłąb lądu (ponad 25 km). To zniszczyłoby większość amerykańskich miast wzdłuż wschodniego wybrzeża, zginęłyby dziesiątki milionów ludzi,  w miastach takich jak Boston, Nowy Jork czy Miami.
Jak wspomniał Tim, a to nie są żarty, wiele elektrowni nuklearnych byłoby zniszczonych jak Fukushima. Nie mam pojęcia ile ich jest, prawdopodobnie kilka tuzinów – w Anglii, Francji i na Wschodnim Wybrzeżu USA. Nastąpiło by więc wszędzie stopienie reaktorów, byłaby to bez wątpienia największa katastrofa w historii świata. A spowodowane byłoby to tylko upadkiem kawałka wulkanu do Atlantyku.
TR: Sytuacja mogłaby być jeszcze gorsza, jak w scenariuszu opisanym w książce Pata Robinsona, gdy muzułmańscy terroryści porwali nuklearną łódź podwodną, a następnie detonowali jeden z pocisków nuklearnych w Vieja. W tym przypadku dzielni amerykańscy marynarze powstrzymali ich na chwilę przed wypuszczeniem bomby. Oznacza to jednak, że rosyjscy ani chińscy stratedzy wojskowi nie muszą planować żadnej wojny konwencjonalnej z NATO, ponieważ np. Chiny nawet nie posiadają takiego potencjału nuklearnego, który mógłby spowodować szkody porównywalne z wysadzeniem Vieja. Wystarczy, że zakupili 300 km kwadratowych Islandii, co pozwala im na wypuszczenie niewidzialnego dla pocisku „stealth cruise” na Vieja.
(zob: http://eideard.wordpress.com/2011/09/02/chinese-land-developer-wants-to-buy-300-sq-km-in-iceland/)
Jak wiadomo, China przeznaczyły już 100 mln dolarów na zakup takiego obszaru w Islandii. Amerykanie i NATO w związku z tym dostają szału, dzieje się to w ostatnich kilku tygodniach. Niewidzialne pociski „stealth cruise” istnieją, ponieważ British Aerospace je produkuje – mówiliśmy już o tym wcześniej.  Oczywiście, są niewykrywalne i można je odpalić z łodzi podwodnych.
Tak więc Vieja stała się dla Pentagonu priorytetem numer 1, wysłano już łodzie podwodne z Los Angeles, które otoczyły wyspę. Mówi się o zainstalowaniu bariery przeciwrakietowej wokół niej, gdyż praktycznie jest to jedyny cel w potencjalnej wojnie z Ameryką i NATO.
Rosjanie mają jeszcze więcej atutów – bombowce nuklearne, które mogą wypalić niewidzialne pociski, mają też ogromną flotę łodzi podwodnych, co powoduje, że istnienie Vieja staje się koszmarem dla Ameryki i NATO.
Jest też jeszcze jeden scenariusz – koszmar, że w ciągu 20 lat jest pewne, że Irańczycy stworzą lub kupią łódź podwodną, która jakoś się dostanie w pobliże Vieja. Taka opcja powoduje, że Chiny albo Rosja w każdej chwili mogą zdetonować Vieja i zrzucić winę na Al-Kaidę.
Wówczas Iran podzieli los Korei Północnej, o której też nie wiadomo, czy za 20 lat nie będzie miała łodzi podwodnej mogącej wysadzić Vieja. W tym czasie jeszcze inne kraje mogą mieć takie możliwości, jak Brazylia czy Argentyna, co jest koszmarem dla Rotszyldów, którzy mają już całkowitą kontrolę nad Zachodem (…) Mają tam całkowitą władzę i żadna rewolucja nie jest w stanie ich obalić.
Jedyną więc szansą ich obalenia jest wysadzenie Vieja. (…)
Rotszyldzi muszą więc zrobić wszystko by do tego nie dopuścić. Używają więc wojennych metod okultystycznych. Mój znajomy z komitetu rządowego powiedział, że z „czarnego budżetu” USA zainwestowały co najmniej 100 mln dolarów na budowę małego reaktora nuklearnego wielkości łóżka, który był umieszczony  pod „oknem kuchennym” – miałeś jego zdjęcie na swojej stronie. Dlatego go przenieśli 25 metrów na północ na ulicę Belgrade. Przewożą go tam i z powrotem, blokują wyjazd karetek, ale Chińczycy i Rosjanie już o nim wiedzą (…)
Przejdźmy do trzeciego problemu, którym jest HAARP na Alasce.
JR: Jak mówiłeś, jest jeszcze instalacja na wschodnim Cyprze.
TR: Tak, jest to brytyjska instalacja, o której dowiedziałem się ze źródeł rządowych. Zasilana jest z elektrowni nuklearnej i ma moc około połowy HAARP z Alaski. Grecy cypryjscy w związku z tym mieli wielkie rozruchy (zob.: http://www.unexplained-mysteries.com/forum/index.php?showtopic=143689). Brytyjczycy wysłali samochody by je stłumić, zmusili ich do nieprzekraczania granic bazy Acrotiri, a jak się dowiedziałem, później rząd brytyjski zakupił komputery dla wszystkich szkół by im zamknąć usta.
Jest jeszcze jeden HAARP w Norwegii. Te urządzenia mogą służyć do wytworzenia rezonansu za pomocą fal radiowych w celu wysadzenia Vieja. Teraz, jeśli Chińczycy faktycznie zakupią tę dużą połać Islandii, to będą mogli wybudować tajną bazę HAARP, podobnie jak ta w Acrotiri. Wtedy mogliby użyć rezonansu radiowego z tej swojej tajnej bazy.
JR: Umówmy się, że ta baza będzie tajna tylko dla szerszego ogółu…
TR: Powiedzmy otwarcie, jeśli Vieja wpadnie do oceanu, to NATO i Ameryka przestają istnieć, a Rotszyldzi nie mają możliwości by oskarżyć Rosjan czy Chińczyków o to, gdyż nie będą mieli do dyspozycji aparatu militarnego Ameryki, na który idzie większy budżet niż na armie wszystkich innych krajów łącznie. Nie mogliby więc rozpocząć wojny nuklearnej z tego powodu.
JR: To jest jednak karta ostateczna …
TR: Jest jeszcze gorzej, Irańczycy budują elektrownie atomowe, Bushehr już się buduje, jak wynika z rosyjskich źródeł, a 10 kolejnych jest w planie. Wtedy będą w stanie wybudować własną broń rezonansową w ciągu najbliższych 20 lat. Rosjanie są w stanie wybudować to w każdej chwili, być może nawet już mają…
JR: Trudno dyskutować kto wygra jeśli Vieja się zawali, ponieważ wszystkie elektrownie atomowe zostaną  zatopione i będzie całkowite stopienie reaktorów, co zatruje całą północną hemisferę śmiertelną dawką radioaktywności. Kto więc wygra?
TR: Ale. Widzimy układ sił w tym momencie, gdy NATO i Ameryka działają w trybie szaleńca i przeciągają strunę. Dlaczego to się musi stać? Mamy kogoś kto się nazywa Hillary Clinton, jest to „wariatka w Waszyngtonie”. Udała się niedawno do Rumunii i podpisała układ z Rumunami, którzy teraz będą mieć na swoim terenie urządzenia przechwytujące pociski, które w przyszłości zostaną przekształcone w ich najnowszą generację. W umowie zagwarantowano umieszczenie olbrzymiej ich ilości, będą one mieć za zadanie zestrzelenie wszystkich rosyjskich pocisków, co uczyni bezużyteczną całą flotę broni strategicznych. Wiemy, że niektóre satelity są w stanie widzieć łodzie podwodne, po pozwoli na zniszczenie rosyjskich łodzi podwodnych. Brytyjski niewidzialne pociski zbudowane przez British Aerospace są w stanie zaatakować Rosję odbierając jej jednocześnie możliwości kontrolne.
Wiemy już, że Rotszyldzi wydali takie rozkazy, ponieważ Polska i inne kraje podpisały umowę w sprawie tej tarczy antyrakietowej, choć wcześniej obiecywały Rosji, że nigdy do tego nie dojdzie.
Ale teraz jest to już stwierdzony fakt, tak więc Rosjanie są między młotem a kowadłem, gdyż wiedzą, że Rotszyldzi wydali już rozkaz przyszłego ataku na Rosję. Będzie to atak uprzedzający, który zniszczy wszystkie rosyjskie możliwości ataku nuklearnego…
JR: Wątpię żeby im się udało zniszczyć choćby większość rosyjskich pocisków międzykontynentalnych. Rosjanie w zemście przecież mogą się pokusić o zawalenie Vieja (…) Polecam nagranie na YouTube Davida Icke „The Bloody Rothschilds”, ma dwie części – pierwsza jest na temat całej tej rodziny.
Fragment nagrania:
„Jak bogata jest rodzina Rotszyldów? Historycznie ich bogactwo było ukryte w skarbcu, ich tajne fortuny nigdy nie były liczone ani nie podlegały żadnemu audytowi. Historycy rodzinni mają za zadanie stworzenie iluzji, że ci ludzie biednieją, jednak badacze oceniają ich majątek na blisko 500 bilionów dolarów (500,000 miliardów), co jest więcej niż połową całego majątku świata.”

To wystarczy by mieć pojęcie o tej rodzinie.
TR: Jeśli się ma tyle, to się nie chce tego stracić. Jest jeszcze czwarty aspekt całej sprawy, którym jest zmiana pozycji Ziemi wobec centrum Galaktyki, jak wiadomo pozycja się zmienia z wyśrodkowania kołowego do pulsarowego. Rotszyldzi wybudowali CERN i ten wielki zderzacz (collider) w Ameryce, po to utrzymać siły kołowe na naszej planecie w celu powstrzymania wyrównania pulsarowego, które powoduje wielkie trzęsienia ziemi. Jeśli się ma do czynienia z nowymi zjawiskami fizycznymi potęgującymi trzęsienia, jest to poważna sprawa, zwłaszcza jeśli chodzi o Vieja, która znajduje się na styku płatów tektonicznych. Vieja może się więc zawalić dokładnie w momencie gdy nastąpi wyrównanie, w roku 2012. Tak więc ten scenariusz jest też możliwy.
Z 500 bilionów majątku, ma się całkowitą kontrolę Zachodu. W przypadku zawalenia się Vieja z jakichkolwiek powodów, zostanie się bez Ameryki jako uniwersalnego bandyty i bez NATO jako przygłupa psychotronicznego – czegoś w rodzaju satanistycznego Batmana, gdyż oni są oczywiście satanistami, co potwierdza ich pedofilski rodzaj stosunków międzyludzkich.
Bez tego Batmana nie będzie ochrony przed gojami – i tak, jak tylko północna hemisfera zostanie zniszczona, Chiny z ich olbrzymią ilością ludzi zaczną podbój pozostałych jeszcze terenów możliwych do życia – Afryki, Ameryki Południowej, Australii, Nowej Zelandii (…)
Aby podporządkować sobie Chiny, Rotszyldzi nie mają innego wyjścia jak zdobyć Rosję, która byłaby buforem powstrzymującym Chińczyków od przejęcia kontroli nad światem.
Tak więc, geopolitycznie Rotszyldzi wiedzą już, że Ameryka i NATO zostaną zniszczone, jest to nieuniknione, choć nie musi się to stać dzisiaj czy jutro. Oznacza to, że Rotszyldzi muszą zdobyć kontrolę nad Rosją i jej potężnymi terenami oraz kapitałem nuklearnym. Pamiętajmy o tym, że Chińczycy mają mały arsenał nuklearny, tak więc nawet jeśli nawet zostałaby połowa arsenału rosyjskiego po uprzedzającym ataku NATO, wystarczyłaby do powstrzymania Chińczyków. Rotszyldzi muszą więc zdobyć Rosję by powstrzymać Chińczyków gdy nastąpi zawalenie się Vieja.
Jeśli więc Putin będzie znów kandydował na re-elekcję, to można się spodziewać zamachów na jego życie. Wiadomo, że Medwiediew jako Żyd poprzez działania Camerona przeszedł do obozu Rotszyldów.
Będzie coś w rodzaju szantażu wojny nuklearnej przeciwko Rosji – jakby przyłożenie „pistoletu do głowy”, mówią tak: „pozwalamy tylko na rządy Medwiediewa i oligarchów, którzy mają odzyskać kontrolę Instytutu Rotszylda, albo przy granicach będą zainstalowane pociski nuklearne i przejmiemy Rosję siłą”. Można się więc spodziewać wzrostu napięcia pomiędzy NATO i Ameryką, a Rosją.
Jeśli Medwiediew będzie znów prezydentem, to będzie to znaczyło, że elity rosyjskie się przekręciły i oddały Rosję Instytutowi Rotszylda. Nastąpi wtedy powolne przejmowanie kontroli nad Rosją przez Rotszyldów pod drugą kadencją Medwiediewa.
Rotszyldzi, jeśli przejmą kontrolę nad Rosją, będą bezpieczniejsi, bowiem nawet w wypadku upadku Vieja, ze swoimi 500 bilionami, będą mogli przenieść swoją działalność do Rosji, będą mogli przenieść swoich umiłowanych Żydów do Patagonii, która jest wykupywana nawet w tym momencie. Chińczycy nie będą mogli wówczas nic zrobić, jako że Rosja miałaby ich pod kontrolą ze swoim arsenałem nuklearnym, powiększonym o to co pozostanie z arsenału Ameryki. Pamiętajmy o tym, że Ameryka zginie gdy Vieja wpadnie do oceanu – całe Wschodnie Wybrzeże zostanie zalane, a zniszczone elektrownie atomowe całkowicie wytrują ludność.
JR: Czy możesz sobie wyobrazić co dziesiątki milionów ludzi zrobi gdy na 6 godzin przed katastrofą dowie się co ich czeka? To może tłumaczyć, dlaczego buduje się tak wiele schronów podziemnych w ciągu ostatnich 30 lat – ponieważ rządzący znają scenariusze, które faktycznie mogą się zrealizować. A Cumbre Vieja jest jednym z nich.
TR: Cumbre Vieja jest tym, który się na pewno wydarzy, jakkolwiek by na to patrzeć. Inny scenariusz, z asteroidami jest wytworem Hollywoodu. Rotszyldzi będą mieć kontynuację władzy tylko gdy Rosja znajdzie się „pod ich butem”. Tak więc tarcza rakietowa ma zmusić Rosję do zaakceptowania  Medwiediewa na drugą kadencję i usunięcie Putina.
Mówią Putinowi – „idź na emeryturę,daj sobie spokój i daj nam przejąć władzę jak to było z naszym ulubieńcem Jelcynem. Nadstaw nam dupę, bo inaczej zrobimy z Rosją to, co zrobiliśmy z Unią Europejską i Ameryką, a nie mamy teraz innej możliwości. Tak więc damy Rosji taką ofertę, której nie będzie mogła odmówić”.
Cała ta sprawa z Vieja w efekcie przyniesie podbój Rosji, ale nie w ciągu 20 lat, ale kilku następnych misięcy. Putinowi nie wolno godzić się na re-elekcję, a Medwiediew musi to zrobić by żydowscy oligarchowie mogli przejąć calkowicie kontrolę nad Rosją.
JR: Zgodzę się z tym scenariuszem. Jeśli się zna Tima, to wiadomo, że traktuje wszystkich równo i nie obawia się nazywać spraw po imieniu oraz zadawać niewygodnych pytań.Robi to od lat.
TR: Jeśli mówię Żyd Rotszyld, nie mam na myśli Żydów w Izraelu, którzy protestują na ulicach z powodu żydowskich oligarchów w tym kraju, a oni są agentami Rotszyldów. Żydzi Rotszyldzi są wżenieni w brytyjską rodzinę królewską, tak więc może lepiej ich nazywać anglo-żydowskimi Rotszyldami. Są oni więc częścią brytyjskiej rodziny królewskiej. A zwykły Żyd w Izraelu jest tylko mięsem armatnim i osłoną dymną. Doją oni ten Izrael tak samo jak doją Amerykę i Europę. Nie znaczy to, że przepadam za izraelskimi Żydami, ale jeśli chodzi o wskazanie na prawdziwych gangsterów, władców świata, tych którzy powodują kolapsy ekonomiczne, to są to Żydzi Rotszyldzi – ożeniony z Kamilą i tą Żydówką Tate z rodziny brytyjskiej. Tak więc będziemy mieć Królową Rotszyldową na tronie z tą Tate.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz