sobota, 15 października 2011

Eksplozje w podziemnych bazach

Benjamin Fulford podał w sierpniu informacje mówiacą że w wyniku tarć wewnątrzych wśród iluminatów doszło do wysadzenia w powietrze dwóch podziemnych baz w którym znajdowało się 60 tys. ludzi wraz z całym zaopatrzeniem potrzebnym do przetrwania planowanego ludobójstwa w 2012 roku.

Bazy miały według niego znajdować się w Waszyngtonie i w Denver,Colorado.Dowodem na to że miało to miejsce jest zapis sejsmograficzny który zamiast pokazywać kilka małych wstrząsów i jeden duży - kulminacyjny jak to miejsce kiedy dochodzi do naturalnych trzęsień ziemi pokazuje tylko jeden silny wstrząs a po nim kilka małych a to jest typowy zapis eksplozji.

Atak miał byś jasną informacją dla kabały:nie schowacie się w waszych bunkrach kiedy my będziemy ginąć na powierzchni w 2012 roku w zaaranżowanej katastrofie.
Witam, jestem Benjamin Fulford. Jestem rzecznikiem organizacji o nazwie Stowarzyszenie Białego Smoka. Jesteśmy międzynarodową grupą finansistów, wojskowych, ludźmi agencji wywiadowczych oraz członków tajnych organizacji jak również dziennikarzy i zwykłych obywateli, którzy są zdegustowani nigdy nie kończącymi się kosztownymi wojnami, tworzonymi przez kompleks militarno – przemysłowy. Zużywają oni ponad 90% oszczędności całej ludzkości w celu rabunku ropy naftowej, grabieży krajów, a efektem jest działania jest chaos.
Zdecydowaliśmy się by powstrzymać tych ludzi. Jeśli by się udało uwolnić pieniądze zrabowane przez kompleks militarno – przemysłowy i użyć ich na cele pokojowe, to w ciągu kilku miesięcy można by powstrzymać nędzę i zniszczenie środowiska. Wtedy moglibyśmy wejść w fazę postępu jakiego nigdy przedtem nie było poprzez ujawnienie wszystkich dostępnych technologii, które są przez nich ukrywane dla ich prywatnych celów i dla ich tajnych grup. Wchodziłoby w to nade wszystko ujawnienie tzw. „darmowej energii” – możliwości jej tworzenia praktycznie bez żadnych kosztów własnych, która umożliwiłaby każdemu człowiekowi życie na poziomie milionera.
W tej chwili powoli odcinamy dostęp do pieniędzy dla militarnej części rządu Stanów Zjednoczonych. Oświadczyliśmy im, że nie będą mogli więcej pożyczać dla swoich zabójczych celów. Daliśmy im do zrozumienia, że muszą przekształcić kompleks militarno – finansowy z „miecza w pług”. Ostatecznie udostępnimy im pieniądze by być pewnym, że nikt nie pozostanie bez pracy. To samo planujemy w przypadku przemysłu petrochemicznego – pozwolimy wygasić go w taki sposób by nikt na tym nie stracił. Jeśli uwolnimy dostęp do darmowej energii, Kanada stanie się rajem tropikalnym, będziemy mogli dziesięciokrotnie zwiększyć zarybienie oceanów, inne planety będą mogły być możliwe do zamieszkania przez człowieka.
Chcemy po prostu uwolnić siebie jako gatunek spod kontroli tej antycznej kabały. Jest to grupa ludzi, która używa morderstw, łapownictwa, wojen i ośmieszania jako sposobów na kontrolę społeczeństwa. Z uwagi na to, że kończą im się pieniądze, stali się bardzo niebezpieczni.
W związku z ich nadciągającym bankructwem, grozili atakiem na Japonię za pomocą broni tektonicznej. Oświadczyli, że jeśli nie damy im pieniędzy to zatopią Japonię w oceanie. Flota amerykańskich okrętów została wysłana w pobliże północno-wschodniego wybrzeża Japonii, gdzie na dnie oceanu podłożono bomby nuklearne i je zdetonowano w celu wytworzenia tsunami i zniszczeń. Aby ukryć promieniowanie pochodzące z tych bomb, dodatkowo spowodowano sabotaże w różnych japońskich elektrowniach atomowych. To nie było naturalne tsunami, jeśli bowiem by tak było to fala osiągnęłaby Hawaje i inne wyspy. Nie, tam był określony pojedynczy cel, a coś takiego nie może się wydarzyć w naturze.
Liderami tej grupy są członkowie różnych znanych organizacji, jak Bilderberg, Rada Stosunków Zagranicznych (CFR) i różnych grup rycerskich. Czołowymi postaciami są tu George Bush Sr., Henry Kissinger, David Rockefeller, Jay Rockefeller, Papież, książę Karol i wielu innych. Wiemy gdzie się znajdują i kim są.
Mamy obecnie poparcie wielkiej grupy agencji wywiadowczych, w to wchodzą agencje tajnych stowarzyszeń wliczając w to (niezrozumiałe) … Yakuza, członków CIA, NSA, Pentagonu, mamy ludzi z MI6, British Security, kooperujemy z ludźmi z KGB i FSB, japońskim establiszmentem militarnym. Nasza siła w świecie rośnie i nie pozwolimy tym kryminalistom zachowywać się jakby byli bezkarni.
Jeśli się zdobywa taki kraj jak Irak i morduje ponad milion ludzi, to jest się kryminalistą i zgodnie z literą prawa powinno się być skazanym. Nie uda się już wam więcej w ten sposób postępować.
Dostali oni od nas ostateczny termin i wiedzą, że nie żartujemy. Znajdziemy ich i aresztujemy, gdziekolwiek by się nie ukryli na tej planecie. Ich jedyną szansą jest zgoda, wzorem południowoafrykańskim, na stanięcie przed, Komitetem Prawdy i Pojednania. Jeśli zgodzą się na to i przestaną nękać i torturować nas gatunek i naszą planetę, wtedy im jeszcze wybaczymy. Jest to jednorazowa oferta.
Chcemy pokoju, zakończenia głodu i niszczenia środowiska naturalnego i chcemy odzyskać możliwość postępu, która została nam zabrana – chcemy mieć przyszłość, która nam się należy. Dziękuję.
Mój ulubiony ekspert w kwestiach niezwykłych – Richard Hoagland – aby dokładniej przyjrzeć się okolicznościom w jakich miało miejsce trzęsienie ziemi w Mineral, zadał sobie trud aby zobaczyć co działo się wówczas na niebie w kwestii ciał niebieskich. Okazało się wówczas, że planeta Mars znajdowała się 39 stopni nad horyzontem, a 39 dzielone na dwa, daje 19.5. Dlaczego jest to tak interesujące? Bo azymut trzęsienia ziemi mierzony od jego epicentrum w Mineral miał 19.5 stopnia. Dla wielu osób ta liczba nie będzie miała zbyt dużego znaczenia, ale pojawia się ona z zaskakującą regularnością co wskazuje, że jest istotną liczbą zapisu i nie jest przypadkowa. Nie wiadomo jest niestety dlaczego ktoś kto używa jej do tego co robi, musi powtarzać ją z taką częstotliwością. Być może jest to związane z fizyką hiperprzestrzenną i polem torsyjnym, gdzie 19.5 pełni niezwykle ważną rolę. Liczba ta jest także częścią starożytnych wierzeń religijnych i Richard Hoagland pisał o tym w książce „Dark Mission”. Tego typu starożytne rytuały i masońskie powiązania można dostrzec nie tylko w NASA, ale w wielu innych organizacjach jak choćby USGS.

Mając w ręku jedynie garść przypuszczeń, powiązań i teorii możemy przypuszczać jaki cel mógł przyświecać wywołaniu takiego trzęsienia ziemi. Być może był to eksperyment z polem torsyjnym, który w tej skali miał sprawdzić reakcję ludzi rządzących w Waszyngtonie? Trzęsienie ziemi było odczuwalne w 22 stanach od Alabamy aż po Maine i jest to niewątpliwie ogromny obszar. Mimo, że było dość silne nikt w jego wyniku nie utracił życia. Trzęsienie ziemi z epicentrum w miasteczku Mineral, miało siłę 5.8-5.9 w skali Richtera. Nieco silniejsze wstrząsy, bo 6.2 zniszczyły Haiti i przyczyniły się do śmierci 200 tys. ludzi. To staje się jakby kolejną wskazówką, że została użyta siła – być może broń – by wysłać ostrzeżenie do kogoś w Waszyngtonie. Częścią tego ostrzeżenia był także huragan Irene, który właśnie przewalił się przez Wschodnie Wybrzeże USA. Towarzyszyła mu wielka aktywność HAARP-a na Alasce ale tym razem to nie HAARP jest odpowiedzialny za powstanie huraganu, bo za jego pomocą próbowano wypchnąć Irene do oceanu co się nie powiodło. Nieoczekiwanie więc mamy do czynienia z liczbą faktów, które zostawiają wiele znaków zapytania i wskazują, że za wszystkim niekoniecznie stoją tylko siły natury.
Ian Crane [były wysoki rangą pracownik przemysłu rafineryjnego] jest Brytyjczykiem Nr 1 zajmującym się ‘głęboką polityką’. Oto skrót jego wypowiedzi ze spotkania w londyńskiej YMCA z 11 IX 2011.

W dniu 10 rocznicy 11 IX, chciałbym przedstawić wypowiedź Iana Crane’a [Ian Crane’s take] nt. eksplozji reaktora atomowego w Fukuszimie, który mniej lub więcej zniszczył Japonię jako państwo przemysłowe. Z pewnością dotyczy to wszystkich, którzy usiłują zmierzyć się z tą sprawą. Czy był to izraelski atak fałszywej flagi?

Czy była to kolejna demonstracja motta Mosadu ‘będziesz prowadzić wojny przez oszustwa?‘

Przypomnijmy, że 7 VII w Londynie, w londyńskim metrze, pracowała izraelska firma ochroniarska Verint Systems, podobnie jak 11 IX izraelskie firmy ochroniarskie pracowały na ważnych lotniskach w Bostonie i Nowym Jorku.

Ian popiera zdumiewającą interpretację Jima Stone’a tego wydarzenia, tutaj here.

1. Japonia irytuje Izrael:

a) 11 marzec 2010 – dokładnie rok przed wydarzeniem, Japonia ubolewa nad izraelskimi ekspansywnymi planami budowy na Zachodnim Brzegu: ‘Japonia żąda żeby nie wdrażać tych planów’. ‘Żąda’, tak? Czy może trzeba dać jej nauczkę?

b) 18 luty 2011 – Japonia po raz pierwszy zagłosowała przeciwko Izraelowi w ONZ

c) luty 2010 – Japonia zaoferowała wzbogacenie uranu dla Iranu

2. Japonia zatrudnia izraelską firmę ochroniarską na terenie reaktora nuklearnego w Fukuszimie (firma z Arawy zwana Magna BSP. Arawa – rejon obok Dimony). Cytat: „Jest udokumentowane, że grupa z Izraela, pracująca wyłącznie w dziedzinie obrony Izraela, otrzymała nieograniczony dostęp do japońskiego obiektu nuklearnego, który następnie zrobił BUM!”.

3. Wkrótce po przybyciu Magna BSP, w Japonii pokazuje się wirus Stuxnet. Był to twór Mosadu / CIA, używany do zniszczenia irańskiego reaktora atomowego w 2010 roku. Wirus ten może zakłócić technologię przepływu cieczy tak, żeby pokazywane parametry wyglądały tak jakby system funkcjonował normalnie.

4. W reaktorze nr 3 Izrael umieszcza ogromną ‘kamerę’ o wadze 1.000 funtów [ok. 400 kg], ale faktycznie był to mini-ładunek nuklearny

5. W Japonii o godz. 14:48 ma miejsce trzęsienie ziemi o sile 6,8 w skali Richtera, a nie 9 (tzn. 100 razy słabszy) z epicentrum na lądzie. W związku z tym, czy w Fukuszimie wybuchł ładunek nuklearny, niszcząc reaktory 3 i 4? Poniższy zapis (ujawniony przez Jima Stone’a) pochodzi z Kurihara, około 100 km na północ od Fukuszimy:

Obrazek

EKSPLOZJA: „Ściany obudowy miały najcieńsze punkty z najniższych, jakie pozwoliły General Electric zaprojektować ściany o grubości minimum 4 stóp [1,20 m] z żelbetonu, mogły być minimum 8 stóp [2,4 m] grubości i zostały całkowicie zniszczone. Cały beton został wyrwany z prętów zbrojeniowych, które pozostały w pozycji wiszącej. Reaktor 3 zniknął całkowicie, jak widać na tajnym zdjęciu wykorzystanym do porównania zniszczenia ze schematem, a reaktor 4 wydaje się być rozerwany na strzępy, jak widać na tym tajnym zdjęciu poniżej. Żółtą kopułę, która powinna siedzieć na górze reaktora 4, można zobaczyć po złej stronie budynku. Ten rodzaj zniszczenia wskazuje na użycie twardej broni; nie zrobi tego mieszanka powietrza z wodorem. Reaktory nie są wykonane z folii aluminiowej. Oprócz tego, nie było w ogóle żadnej możliwości wybuchu w reaktorze 4, on był pozbawiony zasilania [defueled?]. Więc co, jeśli można wiedzieć, WYSADZIŁO GO? I to jest brudne pytanie, którego nikt nie zadaje – jak to się stało?”

Obrazek
góra: reaktor powinien być tutaj

dół: a kopuła jest tutaj
http://www.jimstonefreelance.com/reactorlid.jpg

6. O 15:00 zaczyna się japońskie tsunami, zalewając reaktor: to nie mogłoby wywołać takich zniszczeń, czy zniszczyć wszystkie urządzenia zabezpieczające. Na wszystkich zdjęciach tsunami, nikt nie uciekał czy panikował z powodu trzęsienia ziemi, jego skutki były tak straszne, gdyż nie spodziewano się go. Jak mówi Jim Stone, ‘fałszywą opowieść o 9 (siła trzęsienia) wykorzystano jako przykrywkę sejsmiczną dla nuklearnego tsunami o sile 9,0, zdetonowanego w rowie japońskim (gdzie nie występują znaczne trzęsienia ziemi). . . Jest oczywiste, że NIC nie działo się wzdłuż japońskiego wybrzeża do chwili pokazania się tsunami’.

Reaktor 3 całkowicie zaginął.

Czy to tsunami wywołano sztucznie, przez ładunek nuklearny na dnie oceanu, czy w pobliżu pęknięcia płyty tektonicznej?

To jest WOJNA Z ZIEMIĄ: „Porównajmy schemat z pozostałościami reaktora 3 poniżej. Jest bardzo oczywiste, że nie można znaleźć nic z wielu ton wysoko radioaktywnego plutonu w basenach, cały poziom, na którym były, zniknął całkowicie”. Tony plutonu?

Obrazek

http://www.jimstonefreelance.com/containment.jpg

Miejmy nadzieję, że Japończycy będą dyskutować na temat tych uderzających faktów, wydających się wskazywać na sprawców tego zniszczenia: tylko oni mogą sprawdzić istotne szczegóły. „Uważam, że jedynym powodem tego, że zarząd Fukuszimy nie mówi o tym jak było naprawdę, jest to, że status ofiary był tak dobrze zapewniony określonej grupie etnicznej, że wskazanie na nich palcem byłoby samobójstwem, nawet jeśli starają się was zabić”. (Jim Stone) Bez komentarza!

Więcej informacji o ‘Jimie Stone’ (pseudonim), który mówi, że pracował dla NASA i miał certyfikat dostępu do ‘najtajniejszych’ materiałów, specjalizującym się w broni elektronicznej – tutaj
Proszę zwrócić uwagę na daty: 11 marzec, zamach w Madrycie 11 marzec 2004 roku, po 11.września 2001 roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz