sobota, 1 października 2011

Rewolucja w Nowym Jorku

Poniższy tekst dostałem e-mailem od Gallusa. Nie odpowiadam dokładność informacji, jednak zamieszczam to z uwagi an potencjalnie śmiertelnie poważne konsekwencje dla naszej cywilizacji, jakie zostały wytworzone przez klany gangsterskie i skrajnie rasistowski syjonizm – zakłada on unicestwienie większości ludności globu, a plany stworzone pod koniec XVIII wieku, później korygowane, są systematycznie wprowadzane w życie. Należy zrozumieć różnicę pomiędzy rasistowskim syjonizmem i judaizmem, który jest również ofiarą tej zbrodniczej filozofii. Żydzi, tak samo jak i reszta ludności są w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Jesteśmy bardzo blisko kolejnego ogólnoświatowego konfliktu zbrojnego – III wojny światowej, która pochłonie nie miliony, a miliardy ludzi. Grozi nam użycie wszelkich broni masowej zagłady – od atomowej, poprzez biologiczną i chemiczną, aż po najnowsze bronie psychotroniczne i mikrofalowe. Tę sytuację można powstrzymać rozumiejąc istotę systemu wytworzonego przez globalistów. Największa świadomość istnieje w społeczeństwie amerykańskim. Stąd na USA idzie największy atak banksterów. Jeśli możemy się spodziewać skądś ratunku i wyzwolenia, to najpewniej będzie to ze strony Stanów Zjednoczonych. I chyba jesteśmy świadkami takich rewolucyjnych przemian.
Ciekawe są wystąpienia osób takich, jak aktorka Roseanne Barr, żydowska antysyjonistka, która pewnego czasu nawoływała Żydów do pójścia „drogę Jezusową”. Po dokładniejszym przejrzeniu materiałów na jej temat okazało się, że Roseanne jest satanistką!
Z kolei Alan Watt wczoraj mówił u Alexa Jonesa:
„Jest to planowany chaos. Cały świat ma się połączyć w jedną złączoną siłę, pod przewodnictwem jednego rządu. Zapominamy o ich celu, patrzymy się tylko na chaos. Ja jednak zawsze patrzę się na tym jaki oni maja cel.  Zrealizowali np. zjednoczoną Europę, a kryzysy europejskie mają na celu połączenie krajów w jeszcze większym stopniu – poprzez rezygnację z jakiejkolwiek suwerenności i podporządkowanie się jednemu bankowi. W Ameryce wprowadza się również chaos, by zintegrować nie tylko północą, ale wszystkie kraje Ameryki. Nie mówi się o tym, ale np. wszystkie tajne dane Kanady są dostępne dla służb specjalnych USA. Każdy miesiąc wprowadza jeszcze większą integrację. To samo się dzieje na Bliskim Wschodzie, Nowej Zelandii, Australii – gdzie tworzy się trzeci blok. O to właśnie chodzi, mówił o tym Carroll Quigley…”
Trudno więc wyrokować o tym co się naprawdę dzieje na podstawie kilku doniesień. Ludzie mogą działać w dobrej wierze, ale wykonywać nieświadomie to czego chcą światowe elity satanistyczne.
Materiały wideo:
========================================================================
Z e-maila (Gallus)
INFORMACJE Z OSTATNIEJ CHWILI! mój informator z NY poinformował mnie, że grupa rewolucjonistów będzie się reorganizować w 3 duże grupy!
Plan jest taki:
  • 1 group: picket the barracade at Wall Street (BARYKADA NA WALL STREET)
  • 2 group: hold occupied Liberty Plaza Park (OKUPACJA LIBERTY PLAZA PARK)
  • 3.group: disperse through out NYC for media awareness (ROZPROSZENIE SIĘ NA TERENIE NOWEGO JORKU W CELU ZAINTERESOWANIA MEDIÓW)
Proszę Państwa, nie wiem na ile ta rewolucja jest sterowana przez grupę hakerów „anonymous” (prawdopodobnie to ich inicjatywa), ale jedno jest pewne, że ta rewolucja jest świadomym buntem przeciw Syjonistycznym bankierom. Mam podstawy, żeby tak uważać, ponieważ od 2 dni bez przerwy obserwuję sytuację na Wall Street i słucham jedynego radia, które nadaje informacje na cały świat 24/7.
Ci ludzie są bardzo świadomi i w radiu rozmawiają: o bogatych Żydowskich rodzinach takich jak Rothschild, Rockefeller, o syjonizmie, Izraelu, obozach FEMA, masonerii, Illuminatach, o zniszczeniu bankierów. Powinniśmy ich wesprzeć!, ponieważ bardzo rzadko się zdarza, aby rewolucja przebiegała w tak świadomy sposób.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz