czwartek, 1 września 2011

Gwiezdna rodzina - Sassani

Galaktyczna Federacja Światła została utworzona ponad 4,5 Miliona lat temu aby zapobiec dominacji i wykorzystaniu tej Galaktyki przez międzywymiarowe siły Ciemności. Obecnie w jej skład wchodzi ponad 200.000 członków – gwiezdnych nacji, konfederacji i związków.


Około 40% Federacji to rasy humanoidalne natomiast pozostała część to różne formy odczuwających Istot/Bytów. Większość członków Galaktycznej Federacji Światła reprezentuje w pełni Świadome Istoty.


Aby zapoznać Was z naszą Gwiezdną Rodziną, będziemy co jakiś czas przedstawiać informacje na temat ras/gatunków będących członkami Galaktycznej Federacji. Informacje te pomogą Ci zidentyfikować lub zinterpretować wszelkie doświadczenia, które być może miałeś/miałaś już z niektórymi z tych właśnie Istot.


Naszą intencją jest wspieranie dobrej woli i zrozumienia pomiędzy Gwiezdnymi Narodami, a w szczególności z tymi, które odpowiedziały na wezwanie naszej Ziemskiej Duchowej Hierarchii aby asystować nam w procesie naszego Wznoszenia, Transformacji.

SASSANI

Nazwa Członka Federacji: SASSANI ze świata Essassani;


Data wstąpienia do Federacji: ?


Lokalizacja: konstelacja Oriona;


Odległość od Ziemi: około 500 lat świetlnych;


Forma życia: humanoidalna, hybryda ras: ludzkiej i Zeta Reticuli;


Wygląd: humanoid, podobny do ludzi z Ziemi, ślady cech Zeta Reticuli;


Sassani ze Świata Essasani sa rasą która jest efektem udanej hybrydyzacji dwóch ras: Ziemian i Zeta Reticuli. Pochodzą prawdopodobnie z linii czasowej odległej od naszej o około 300-700 lat w przyszłości.
Sassani (czyli „Istoty Światła”) reprezentują kombinację najlepszych cech charakteryzujących obydwie z ras: Ziemian i Zeta Reticuli. Posiadają zdolności telepatyczne, sensytywność (wrażliwość) i intelekt Zeta oraz ludzką witalność, emocjonalność, seksualność, fizyczne aspekty jak i ludzką ciekawość, skłonność do szybkiego rozwoju. Są bardzo sympatyczni, obdarzeni bogatym humorem i stosunkowo „płynni” (labilni) w ich emocjach.


Są – można tak śmiało powiedzieć – naszymi „kuzynami”. Między innymi z tego powodu „kibicują” w obecnej Transformacji Ziemi. Są i będą jednymi z „heraldów” głoszących bezwarunkową Miłość którzy służą nam pomocą w powrocie do Źródła Wszystkiego.


Wg samych Sassani nazwa ich cywilizacji oznacza „miejsce żyjącego Światła”. Miejsce zamieszkania – Essassani jest odległe od Ziemi około 500 lat świetlnych w kierunku konstelacji Oriona. Sassani są Istotami fizycznym lecz nie w takim sensie w jakim my pojmujemy „fizyczność”. Ponieważ żyją oni w Wyższej Wibracji niż nasza ich system gwiezdny nie jest jeszcze widoczny dla dostępnych nam instrumentów.


Darryl Anka utrzymuje kontakt z Istotą Essassani o nazwie Bashar (arm. „posłaniec, kurier”), aczkolwiek Bashar nie jest w rzeczywistości jej imieniem. W społeczności Essasani Bashar nosi inne imię i jest pewnego rodzaju „dowódcą”.


Sassani są społecznością telepatów. Ich powierzchowność przypomina ziemską, euroazjatycką aczkolwiek oczy Sassani są wyraźnie większe niż oczy ludzi z Ziemi. Skóra jest jaśniejsza, koloru szarego. Wzrost ok 1,55 – 1,60m. Kobiety mają białe włosy, natomiast u mężczyzn włosów brak.

Przedstawiciel rasy SassaniKobieta Sassani

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza