czwartek, 1 września 2011

Wspolczucie a wspolodczuwanie

Pozdrawiamy was drodzy, witamy was miłością i w pełnym rozumieniu chaosu, którego doświadczacie na całej planecie. Rozumiemy te kwestie, które wydają się być tak rażące dla wszystkich w tej chwili. Wydaje się, że nie ma na nie rozwiązania i macie rację – nie ma na nie rozwiązania na poziomie, na którym tego rozwiązania się szuka przez tych, którzy nie rozumieją, że energia zmienia się bardzo szybko. Szuka się rozwiązań z poziomu, który się skończył i już odchodzi. Muszą zostać wdrożone nowe rozwiązania, takie rozwiązania, które współgrają z nowymi i wyższymi wibracjami, które teraz zalewają planetę – nowe sposoby rozumienia i rozwiązywania. Pozwólcie odejść temu, co stare i skończone, otwórzcie się na nowe i lepsze sposoby rozwiązywania spraw, które musicie rozwiązać jako społeczeństwo. Te same się wam ukażą, jeżeli pozwolicie sobie być otwartym na zmianę.
Ciągle jest jeszcze wielu, którzy funkcjonują z punktu widzenia opartego o strach. Uniwersalny ludzki umysł ukazuje wam to, co jest mu znane i zawiera przekonania 3-go wymiaru, w które zawsze wierzono. Musicie wyjść poza ludzki rozum w olbrzymi bezkres Boskiego Umysłu. Takie jest zadanie medytacji; nie po to, by mieć metapsychiczne doświadczenia ani nie po to, by manifestować ludzkie „zachcianki” (chociaż takie mogą być zewnętrzne skutki), ale po to, by wprowadzić was w stan wewnętrznej ciszy, w której po prostu odpoczywacie w Jedności ze wszystkim. Zacznijcie akceptować i domagać się jedności z Boskością, a z tego Bezkresnego Źródła napłyną nowe pomysły, ponieważ dla Źródła nie ma żadnych ograniczeń. Umysł w swym prawdziwym funkcjonowaniu jako aleja świadomości interpretuje i formuje tą Boską obecność na zewnątrz jako nowe sposoby rozwiązań, nowe formy, nową ziemię. Zrozumcie, że nie tracicie nic rzeczywistego, po prostu doświadczacie tych rzeczy teraz na wyższym i lepszym poziomie.
Jesteście Boskimi istotami w waszej prawdziwej tożsamości i dlatego też macie bezkresne źródło pomysłów i sposobów rozwiązywania i bycia. Problem w tym, że tego nie wiedzieliście i większość nie była gotowa na poznanie tego aż do teraz. W swojej niewiedzy byliście skłonni wierzyć, że jesteście „mniej niż zero”. Kościoły uczyły was, że jesteście robakami w pyle dopóki nie odbyliście pewnych rytuałów lub nie uwierzyliście w pewne doktryny. W waszej niewiedzy zaakceptowaliście to, dobrowolnie oddając waszą moc tym, którzy żądali jej dla siebie, przekonując was, że tylko oni wiedzą, co jest dla was dobre. Tak niestety ciągle jeszcze się dzieje, ciągle jest wielu, którzy wierzą w fałszywe i inspirowane przez „ego” nauki, myśląc, że tylko niewielu z ludzi jest zdolnych poznać, co jest prawdą. Ci z was, którzy to czytają wychodzą z labiryntu fałszu. Budzicie się do prawdy o waszej prawdziwej tożsamości i jesteście gotowi odebrać moc, którą w swojej naiwności oddaliście wielu innym ( jak nie wszystkim) krzykliwym i opartym o ego głosom waszych rządów, kościołów, mediów itd., itd…. Zawierzcie waszej intuicji we wszystkich sprawach. Jeżeli jakakolwiek nauka mówi o separacji i dualności – wiedzcie, że pochodzi ona ze starej energii. Jesteście Jednym i to jest nigdy niezmienną prawdą.
Jesteśmy tu również, aby powiedzieć wam, że wszystko przebiega zgodnie z planem. Wkrótce ujrzycie zmiany w sposobach działania i wierzeń.  Przed wami są wielkie zmiany. Bądźcie cierpliwi, albowiem trochę zajmuje to czasu zanim energia znajdzie się w miejscu, z którego możemy was bezpośrednio uczyć. Wkrótce będzie coraz więcej możliwości widzenia naszych statków. Będzie to pierwsze uświadomienie  dla tych, którzy nie wierzyli lub nawet nie brali tego zjawiska pod uwagę do tej pory. Będzie to wprowadzenie dla tych, którzy ciągle tkwią w rozumowaniu, w jakim inni chcieli, abyście mieli o istotach z innych planet. Nie jesteście sami. Czy mogłoby tak być, aby Twórca Bezkresnego Źródła stworzył tylko jedną planetę, jedną rasę i na tym by poprzestał? Wielu na ziemi wierzy, że rasa ludzka jest najwyższą kreacją, ale piękni ziemscy ludzie w rzeczywistości stoją na najniższym szczeblu bardzo długiej drabiny. Dopiero teraz dostajecie szansę przesunięcia się na wyższy szczebel, jeżeli tak wybierzecie. Kreacja jest niekończącym się wyrazem Twórcy.
Bądźcie świadomi faktu, że dużo z tego, czego was uczono jest fałszywe, jeżeli chodzi o to, kim jesteście i o to, kim my jesteśmy. Istnieje tylko Jedna, ale bezkresna manifestacja Jedynej wszędzie obecnej świadomości. Obserwujemy was, rozumiemy i widzimy wasze zmagania, jako że sami też przechodziliśmy ewolucję. Nie taką może jak wy, ale wielu z nas również żyło na Ziemi a wielu z was pochodzi oryginalnie z innych planet. Posiadamy takie doświadczenie i technologie, aby zaoferować naszą oświeconą pomoc w tym znaczącym czasie. Ziemia to trudna szkoła a wy, którzy ewoluujecie w ziemskich szkołach, kończycie je, jako potężne i oświecone istoty, ponieważ przebudziliście się mimo 3-cio wymiarowej energii. Musicie to wiedzieć i pamiętać, że to wy wybraliście aby tu być. Prawo wolnej woli dotyczy wszystkich, nikt nikogo nie zmuszał, aby być na ziemi, zwłaszcza w tym czasie.
Jeżeli by tylko ludzie mogli zaakceptować fakt, że życie nie ma końca i jest w rzeczywistości Boskim życiem, wtedy zrozumieliby, na czym polega ewolucja. Życie nie polega na krótkim pobycie na Ziemi, przeżyciu kilku uciech i odejściu; to proces, który trwa całe eony czasu. Jesteście „tak starzy jak Bóg i tak młodzi jak każdy nowy dzień” jak mawiał zachodni mistyk Joel. S. Goldsmith. Trzymajcie się tego, Kochani, trzymajcie się tej prawdy, że nie możecie nigdy umrzeć, czy wam się to podoba czy nie, chociaż czasami pewnie bardzo byście tego chcieli. Jesteście tutaj z własnego wyboru na długą drogę. Czy wybierzecie czy nie, aby rozciągać wasze przebudzenie na wiele więcej inkarnacji – jest to wasz wybór.  Dano wam szansę, aby być na Ziemi w tym ważnym czasie i abyście mogli się wznieść do 5-cio wymiarowej energii wraz z Gają, – jeżeli tak wybierzecie.  Ci z was, którzy to czytają, już wybrali, ale nie oczekujcie że wasi przyjaciele czy rodzina dokona tego samego wyboru.  Nigdy, przenigdy nie próbujcie zmuszać innych, aby wierzyli w to, co wy, ponieważ mogą nie być na to gotowi.  Zmuszanie jest narzędziem ciemnych, wyrażeniem się „ego”; wiarą w to, że wy macie rację a inni są w błędzie.
Wielu opuszcza ziemię z własnego wyboru ( wyboru dokonanego na głębszym poziomie), wybierając późniejszy powrót do nowych i wyższych energii. Zadaniem wyższych istot jest nie wtrącać się w podróż innych, ale być wewnętrznie skupionym i obecnym, rozrzucając na prawo i lewo ziarna prawdy tym łaknącym wiedzy i uczenie ich, gdy o to poproszą. Ci, których uważamy za jeszcze nieprzebudzonych, mogą mieć jeszcze lekcje do przerobienia, o których nie macie pojęcia. Pozwólcie każdemu dokonać ich własnego wyboru, jeżeli chodzi o Wzniesienie i skoncentrujcie swoją własną energię na pogłębianiu wiedzy, kim i czym jesteście.
Spróbujcie nie dodawać negatywnej energii światowego chaosu poprzez nieustanne myślenie o nim i w ten sposób jej potęgowanie. Skupcie się na swoim wnętrzu, medytujcie, bądźcie pomocni dla tych, którzy szukają pomocy, ale nigdy nie pozwólcie sobie zatopić się w energii współczucia. Zawsze starajcie się utrzymać w energii współodczuwania, ponieważ kiedy współczujecie, wchodzicie na niższe energie danej sytuacji i zwykle czujecie się energetycznie wyczerpani.  W momencie, kiedy współodczuwacie – jesteście w stanie zobaczyć i zrozumieć przeszkody, ale nie wchodzicie w ich energię.
Utrzymujcie swoje pole energii przejrzyste i wypełnione światłem w każdej sytuacji, przypominając sobie na każdym kroku, że ja i Ojciec jesteśmy jednym.  To wasza ochrona, wasza prawda – wasz nowy i wyższy stan świadomości.
W miłości, jesteśmy Grupą Arkturian.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz