czwartek, 15 września 2011

Struktura swiatow

Ukochani ludzie!

Czas kończy się teraz! Tak właśnie jest.

Ostatnie decyzje zapadły, ostatni Duży Cykl Życia zamyka się. Jedni przeżywają się na nowo w ograniczeniu, a dla innych otwierają się Bramy Nieba i otrzymują wgląd w strukturę Tworzenia.
Wszyscy ludzie, Dusze, które dotychczas nie brały pod uwagę pójścia w 5D pozostaną definitywnie w 3D „żywi” (*reinkarnować będą w inne miejsca w 3D). Ci, którzy kierują się ku Podniesieniu i przynajmniej biorą taką możliwość pod uwagę pozostaną jeszcze jakiś na Poziomie 5D z konkretnymi częściami swojej Duszy – najpóźniej jednak do 21.03.2012.
Kosmiczna Rada oceniła już wydarzenia w 3 linii Wymiaru starej Gai TERRA Xx3.
Konsekwencje są następujące: planeta Starego Czasu zostanie kompleksowo zrestrukturyzowana, co oznacza zagładę wszystkich form humanoidalnych – semihumanoidalnych. Jest to proces, który teraz się zaczął. Mistrzowie opuścili już ten Poziom i ludzie którzy tam jeszcze pozostali zostali pozostawieni samym sobie ponieważ – i to jest ten punkt – tak zadecydowali dla siebie. To jest respektowane i to oznacza teraz, iż zostanie zastosowany odpowiedni Plan Tworzenia.

Istoty ludzkie ze względu na swoje decyzje znajdą się tam, gdzie chcą się urządzić (*zamieszkać).

Na poziomie 5 Wymiaru czujecie że stanął rozwój Gai 3D i niejako „obok” czujecie tą dużą zmianę.

Konkretnie mówiąc nastąpi wzrost następujących obserwacji:
1. ludzie, którzy dotychczas na swojej drodze do Światła „kokietowali” (*żartowali, bawili się tym), odwrócą się radykalnie od tego i staną się na nowo niewolnikami ich starych wzorców. To dotyczy Waszego najbliższego otoczenia i przez to wszystkie, nawet najdłużej trwające przyjaźnie rozpadną się. Ten proces nabierze teraz tempa – obserwujcie więc to, co dzieje się w waszym najbliższym otoczeniu;

2. ludzie, którzy zdecydowali się na 3D stracą na początek wszystkie części Duszy. To jest część zabierania ich z powrotem w 3D. Większość jednak zostanie z 2 częściami Duszy, aż do momentu gdy stracą swoje ciała;

następnie wydarzy się to, że ci którzy Podnoszą się ze Światłem z powodu Powodzi Światła staną się młodsi i młodsi natomiast ci, którzy nie chcą być przez to dotknięci z powodu Powodzi Światła staną się starsi i starsi, ponieważ ich materialne ciała nie będą mogły tego Światła znieść
- można powiedzieć iż wypalą się;

człowiek, który zdecydował się pozostać w 3D nie posiada uprawnień do decydowania o swoich częściach Duszy i żyje na płaszczyźnie Tworzenia, gdzie nie potrzebuje obecności wszystkich części Duszy. To jest ważne, by to zrozumieć;

3. w trzecim kroku powłoka cielesna Człowieka zostanie usunięta i Istota zostanie przygotowana na niematerialnym Poziomie do ponownego Życia na materialnej Linii Wymiaru. To jest proces, który wymaga czasu i który właśnie się zaczął;

4. jako następna, czwarta opcja występuje Transfer Dusz. Wymiana Dusz jest popularnym sposobem, który będzie teraz używany. Z obecnych 7 miliardów ludzi, którzy jeszcze tutaj żyją, do Lini Czasu 03.2012 musiałoby ponad 6 miliardów pozostawić swoje ciała, ponieważ tak wielu zdecydowało się ostatecznie na 3D. Tak jednak się nie stanie. Ostatecznie pozostaną tylko ci, którzy poddadzą się zmianie lub na których ta zmiana zostanie przeprowadzona za pozwoleniem i zgodą ich Duszy;

5. piątym faktorem (*czynnikiem) są zmiany w przyrodzie, Matka Ziemia płacze, jest w żałobie, ale żyje, przebudza się i pozbywa się ludzi którzy ją zniewalają, depczą i nie szanują.
W następnych miesiącach, krótko przed Punktem roku 2012 Życie na Ziemi 3D
zostanie zlikwidowane i wielu ludzi zmieni Poziom ich Bytu.
To jest nowa faza, w której oddziela się ziarno od plew. Jednoznacznie, jasno i ostatecznie Stwórca odciąga te Światy od siebie i każdy znajdzie się tam, gdzie chce otrzymać doświadczenia, które przynoszą wzrost i Światło – nawet jeśli dla niektórych oznacza wiele Okresów Czasowych.

Tak jak przekazane zostało przez EA’H SAT NAM’, Opiekuna Wszystkich Światów, wszystkie Korytarze są zamknięte – nikt nie może przejść z 3D do 5D i odwrotnie
- więc teraz Istoty na podstawie ich decyzji zostaną zakotwiczone.

Wszyscy ludzie którzy są żywi w 5D dostaną wszystkie części Duszy z powrotem, aby mogli stać się KOMPLETNI. Wszyscy ludzie którzy zdecydowali się na 3D będą tracić je po kolei, aż do 10-ciu części Duszy. Pozostawione będą tylko 2 części ich Duszy, by na tym Poziomie gęstości w ogóle mogły egzystować. Ten niematerialny Transfer jest w pełnym toku; zatem wszystkie energie 3D zostaną wycofane z 5D.
Hologramy staną się pełne i Światy napełnią się tym Duchem, któremu chcą służyć.
Do 21.03.2012 ludzie którzy poważnie myślą o pozostaniu w 5D mają możliwość iść poprzez swoje Procesy. Ta data nie jest jednak stała, ponieważ daje ona tylko pewne ramy czasowe. Patrząc jednak w przyszłość może ta data wypełnić się wcześniej.
Jeszcze przed miesiącami było nawet z naszego punktu widzenia niejasne, w którym kierunku powieje wiatr, do jakich środków posunie się ludzkość w 3D, teraz jednak pokazuje się że chce się ona zniszczyć aby otrzymać to doświadczenie, lecz zaprawdę wielu nie wie co czyni. Uważajcie na dwie rzeczy:

a. Transformacja na powierzchni Ziemi, przebiegunowanie i jego konsekwencje;

b. Transformacja w Waszym najbliższym otoczeniu, ponieważ wielu ludzi odwróci się od tego, co czynicie, od Światła, którym jesteście;
Obie te rzeczy są znakami Końca tego Czasu, Czasu który ujawnia i wymaga ostatecznych, końcowych decyzji – ponieważ Ciemne Siły w 3D prowadzą ten Świat ku końcowi i do zagłady.

Wielu ludzi czuje dzisiaj smutek, są osłabieni, pełni niezadowolenia i Wy nie wiecie dlaczego? Tak naprawdę nie ma ku temu powodów. Ja powiem Wam: to są wstrząsy i zniszczenia w 3D, które postrzegacie poprzez zasłonę Hologramów.

Te „emocje” uspokoją się, jednak jest to proces który nie następuje z dnia na dzień. Będzie ich coraz mniej i mniej, ponieważ Światy rozdzielają się więcej i więcej. Te Hologramy – można tak powiedzieć – zostaną rozdzielone.
„Wędrowanie” tu i tam, między 3D i 5D jest OD NATYCHMIAST zabronione i niemożliwe dla kogoś, kto jest na jednym z tych Poziomów ucieleśniony. Niematerialne Transfery części Dusz mają teraz najwyższy priorytet aby jedni stali się kompletni a inni byli wyposażeni w siły, które są im niezbędne do ponownego udziału w Grze i dramacie zniszczenia.
Powinniście wiedzieć że wiele ludzi ma bardzo wysoko rozwinięte części Dusz – prawdziwie MISTRZOWSKIE Dusze. Wiele tych Dusz nie chce – na poziomie ludzkiej decyzji – pozostać na Gaia 3D aby być tam zniszczonym.

Jednak wolna wola Człowieka jest tutaj pierwszym kryterium, które musi być spełnione.

Decyzje zostały w znacznym stopniu podjęte i zostanie to teraz urzeczywistnione na podstawie podjętych decyzji.

Ja jestem JESUS SANANDA, Opiekun tej ludzkości która jest wolna w wyborze, nawet jeśli wybrała niewolę.

Idziemy do Światła, my dziedziczymy Królestwo Boże, już dzisiaj, lecz dla wielu będzie dzisiaj inaczej. Także oni wejdą do Nieba – w swoim czasie.

Ten, który Was bezgranicznie kocha.

Ukochane Dzieci Stwórcy od którego wszyscy pochodzimy!

Chcemy znów zwrócić uwagę na Energie zarządzające ludzkimi Energiami.

Co dzieje się w otoczeniu Człowieka, kiedy on myśli, czuje, działa?

Wszystko ma na to wpływ! To pierwszy i najważniejszy fakt!
Wy jesteście „chemicznymi Istotami”.
To nie jest pojęcie techniczne i nie pokazuje ono bezduszności, lecz oznacza wręcz coś przeciwnego, ponieważ wszystko to co robicie jest w rezonansie z otoczeniem. Może to prowadzić do oporów lub do akceptacji w zależności od działań, jak również i myśli.

Wasze pole wibracyjne jest czystym Polem Rezonansowym które składa się z drgań elektromagnetycznych.

Cały Czas wysyła ono sygnały, wszystkie one są niewidoczne, lecz coraz więcej ludzi może je czuć i odczuwać. Dlatego też niektórzy w Waszym otoczeniu czują się dobrze a niektórzy wręcz przeciwnie.

Każde spotkanie międzyludzkie ma miejsce na tym Poziomie Energetycznym.

Albo „chemia jest” albo „chemii nie ma”.
To jest zdanie które dokładnie o tym mówi.
Wszystko to co Człowiek w Życiu codziennym ukrywa przed widocznym wyrażaniem Życia dla innych ludzi jest odczuwalne na energetycznym Poziomie, przez co powstaje „bycie komuś bliskim” lub „bycie dalekim”.

To jest już znane, tak więc daję tutaj ponownie te informacje, abyście mogli zobaczyć jak wszystko ma na to wpływ i że nie jest już możliwe ukrywanie Rzeczy lub też uwalnianie ich „pokątnie” w Istocie z nadzieją iż zostanie tam niewidoczne na wieki.

Dzisiaj chodzi o to, abyście nie słuchali na słowa ludzkie, czy poświęcali uwagę czynom ludzkim,
lecz na to jak to odczuwacie w danej sytuacji / bliskości otoczenia.

Zbyt mało zwracacie na to uwagę. Jeszcze jesteście kierowani zachowaniem tzw „wzorca MUSZĘ„. Jeszcze kieruje Wami społeczeństwo wraz z jego ograniczeniami. Jeszcze zbyt często jesteście w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze i dlatego znajdujecie się często w sytuacjach które kradną Wam energię i kosztują Was zbyt dużo a przynajmniej w niewłaściwy sposób.

Zrzucanie Energii już dawno dotarło do bardziej zaawansowanego Poziomu charakteryzującego się tym, że dzieje się „niewerbalne” i Istota nie może tego przyporządkować.
Dlaczego czuje się słaby?
Dlaczego czuję się taki „wypluty”?
Co to w ogóle jest?

Dotychczas byli to „złoczyńcy”, „złodzieje Energii” których można było jasno określić, lecz jest to teraz trudniejsze ponieważ działa to teraz pod przykrywką (*w ukryciu) bezpośrednio na subtelnym, niematerialnym Poziomie.

Dlatego dla Was, ci którzy jesteście już wytłumaczeni i w Świetle jest ważnym abyście wczuwali się w każdą sytuację, wchodzili w otoczenie jeśli podążacie za zaproszeniami. Jeśli często otaczacie sie ludźmi których bardzo polubiliście, którzy zauważyli Waszą przemianę i partycypują w Waszym Świetle jako cichy uczestnik - to często nie przystoi (*nie powinno być), ponieważ z Waszego Pola Energetycznego jest zabierane zawsze bez pytania i bez zapewnienia wyrównania (równowagi).
Ale jak to jest możliwe?

Potrzebna jest temu dobra ochrona! Gdy przebywacie pośród ludzi chcących brać udział w Waszym Świetle bez zainteresowania własnym Podnoszeniem się, to nie przystoi (*nie powinno być) i dlatego należy zastosować energetyczną ochronę która uczyni Was nietykalnymi i ta ochrona jest tym efektywniejsza im bardziej sami jesteście dokładni w rozpoznaniu zależności (*przyporządkowań) i im bardziej dokładne są Wasze działania w celu zapobiegania już na samym początku takim atakom.

Wasze świadome działanie jest miarą i tam gdzie nie macie być – tam należy się trzymać z daleka. Każda samowola albo automatyczne działanie aby odpowiadać starym wzorcom czyni każdą ochronę nieskuteczną ponieważ Ochrona Energetyczna jest zawsze połączona ze świadomym działaniem.

To oznacza:
proszę, sprawdzajcie zawsze z kim i co macie do czynienia. Każdą swoją decyzję podejmujcie stosownie do tego. Ponieważ teraz nieświadomi rozpoznają Wasze Światło i chcą mieć w nim swój udział nie stając się jednak sami świadomymi. To zachodzi bardzo często w Waszym najbliższym otoczeniu.
Idźcie zawsze za swoim uczuciem, kierujcie się własna intuicją!

Jak to odczuwacie, to jest ten Punkt, ponieważ to WY decydujecie o swoich spotkaniach jeszcze zanim mają one miejsce poprzez zasadę rezonansu Waszego Pola Magnetycznego – drgań Waszego ciała.
JA PROSZĘ MISTRZÓW O OCHRONNY PŁASZCZ ZE ŚWIATŁA,
PŁASZCZ KTÓRY WCIĄŻ OD NOWA JEST ZASILANY
W TYM ZAKRESIE W JAKIM JA ROZPOZNAJĘ I STAJĘ SIĘ ŚWIADOMYM.
W ten sposób jest gwarantowane że każda energetyczna ochrona jest dopasowana do Waszego Statusu i odpowiada Waszemu Podnoszeniu się. Już niedługo będzie możliwe łatwe rozróżnianie CO, GDZIE i KIEDY jest coś dla Was.

Dziś Zrzucanie Energii jest ważnym tematem i już od dawna nie dzieje się na Poziomie werbalnym.

Jeśli czujecie Pole Energetyczne które „nie jest dobre” to unikajcie go, chyba że doprowadziło Was tam jakieś zlecenie (*zadanie).

Rozróżniajcie proszę zawsze z czym macie do czynienia, bo często zsyłani jesteście i macie tam być, gdzie jest „nieprzyjemnie” aby przynieść tam Wasze Światło. Jednak to musi być klarownie rozpoznane i przez Was przyjęte zanim w ten sposób postąpicie.
To jest czas w którym postanawiane są prawdziwe przyporządkowania.
Energie ludzi nie mogą już dłużej się mieszać ze sobą tak jak chcą, aż każdy straci swoje uczucie dla siebie samego.

To jest czas „Wyrównywania Energii” poprzez co każdy Człowiek wraca do swojej siły. Wszystkie obce Energie odchodzą od Istoty i wszystkie odebrane Energie wracają do Istoty.

Poprze to dopiero Człowiek jest w całej swojej sile i dlatego jest tak znaczącym aby obchodzić się ze swoimi Energiami świadomie i w pełnej ostrożności.

Ten kto chce Wam zabrać to co jest Wasze nie powinien mieć do tego dostępu i Wasza Przebudzona Świadomość rozpoznaje coraz bardziej z jakim otoczeniem ma do czynienia kiedy jesteście pośród ludzi lub w otoczeniu które ma zamiary dobrze na Was skorzystać.
Używajcie powyższego zarządzenia i z czasem staniecie się otoczeni Ochronnym Płaszczem ze Światła.

Dopasowujcie Wasze działania, sprawdzajcie dokładnie ponieważ im bardziej jesteście Świadomi tym bardziej kompleksowa jest ochrona której potrzebujecie, bowiem wielu ludzi nie chce się ani zmienić ani przemienić lecz szukają w Waszym Świetle ulgi aby znosić swoje Życie.

Czujecie coraz więcej z tego co jest i co jest dla Was dobre, co jest współbrzmiące i co ma być – tak, Wy jesteście Przebudzeni.

Wy nie potrzebujecie już więcej dramatów innych, ani ich energii, ani ich próśb które tylko jedno mają na celu – zabrać od Was siłę aby nie musieć w sobie nic zmieniać.

Ten Czas nie daje na to więcej miejsca.
Tak właśnie jest.

Z tą Wiedzą i z wyzwaniem abyście się całkowicie świadomie stawili temu Procesowi każdego dnia stoi do Waszej dyspozycji coraz więcej Energii i siły ponieważ to poniektóre co było dotychczas możliwe przestaje działać.

Ja jestem JESUS SANANDA i jestem źródłem każdego uzdrowienia.
Jestem tamą dla każdego nadużycia siłą mojej Świadomości i Miłością którą jestem.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza