czwartek, 15 września 2011

Nie czekajcie ani chwili dluzej

Rada Strażników Złotego Promienia: Wyższy iloraz światła i poszerzona świadomość.

Pozdrowienia i błogosławieństwa. Jesteśmy zbiorową świadomością Strażników Złotego Promienia i dzielimy się w obecnym czasie naszą wiedzą, aby wam pomóc w osiągnięciu następnego etapu ekspansji świadomości. Nasza energetyczna tłumaczka jest jedną z nas i zdecydowała się spełniać swą rolę ze środka cielesnego ubrania w tym magicznym dla waszej planety czasie. Wiadomości te otrzymuje ona z wyższych w porównaniu do Ziemi częstotliwości wibracyjnych. Rozpocznijmy tę sesję przekazu wiadomości.

Wiele osób odczuwa, że wewnątrz nich buduje się nowa energia. Kolejna fala ekspansji jest już na horyzoncie, dostępna dla was wszystkich w waszej podróży i ma to miejsce w kolejnych, poruszających się naprzód falach. Możecie to wyczuwać, zastanawiając się, co dalej, i co możecie z tym „zrobić”.

Chcielibyśmy wam przypomnieć, że zaktywowane częstotliwości boskie prowadzą do doświadczeń, które znacznie wykraczają poza zdolności waszego umysłu do ich zrozumienia, a nawet objęcia umysłem. Każde z was jest w stanie zaufać sobie i temu ziemskiemu doświadczeniu w stopniu wystarczającym, by zezwolić na swoją wielowymiarowość, poznać ją i stać się nią, bez konieczności polegania na dodatkowych dowodach. Solidny poziom Zaufania i Doświadczenia pozwala uniknąć konieczności wyjaśniania, rozumienia i udowadniania; możecie bez tego wszystkiego uznać realność tej sytuacji.

Ufanie, a potem Doświadczanie rzeczywistości wyższego wymiaru bez Dowodu, a może nawet bez Zrozumienia, jest uaktualnioną wersją sposobu podnoszenia waszych wibracji pośród tych Nowych Energii, jakie teraz są w waszym zasięgu. Rzeczywistość 3W często opiera się na uczeniu, studiowaniu, rozumieniu, a potem robieniu czegoś. To mentalnie ukierunkowane podejście dobrze działa w sytuacjach wymagających treningu i w zadaniach, których wykonanie nie przychodzi w naturalny sposób. Waszym celem – jako Boskich Dusz, doświadczających życia ludzkiego – jest pozwolenie sobie na bycie tym, kim naprawdę jesteście jako Dusza. Z naszego punktu widzenia nie wymaga to treningu i niełatwo to osiągnąć poprzez ciało mentalne. Doświadczanie swej boskiej jaźni poprzez wasze ludzkie cielesne ubranie jest najbardziej naturalnym dla was sposobem bycia.

Szkolenie i dobrze napisany życiorys nie są konieczne do tego, abyście mogli doświadczać waszej wielowymiarowości. Nie ma tu egzaminu wstępnego, do którego trzeba podejść i go zdać. Nie jest też konieczne, byście wiedzieli „kim jesteście” na poziomie duszy, zanim będziecie mogli w pełni doświadczyć waszej wielowymiarowości. Wielu już jest swymi przejawami z wyższych wymiarów, choć nawet nie zaczęli jeszcze zaglądać do życiorysu swej duszy. Nie ma to związku z jej doświadczaniem. Nie potrzebujecie życiorysu ani szkolenia. Już macie pracę. Jesteście już autoryzowanymi członkami boskiej rodziny. Dostaliście zezwolenie, aby doświadczać swej boskiej jaźni bez zajęć, certyfikatów czy też lat studiowania i sprawdzania waszego zrozumienia. Nic z tych rzeczy nie jest konieczne po to, abyście byli tym, kim już jesteście – jako Dusza, która zgłosiła się na ochotnika, aby doświadczać człowieczeństwa w jednym z najniezwyklejszych momentów w linii czasowej Ziemi. To, że sami się zgłosiliście, jest już znakiem waszej odwagi, waszej miłości i waszej nadziei i promieniuje to z waszego rdzenia. Tym właśnie jesteście, a nie tym, czy próbujecie się stać. Kiedy możecie temu zaufać, możecie się uwolnić od wszystkich programów, poglądów i „prawd”, które są w konflikcie z Wielkością, jaka jest wewnątrz każdego z was.

Ufanie, a potem doświadczanie, to sposób, w jaki istoty znane jako Wzniesieni Mistrzowie oraz wielu innych, przebywających w tym czasie w cielesnych ubraniach, jest w stanie objąć najwyższe energetyczne częstotliwości dostępne teraz w wymiarach ziemskich, i być nimi. Przyjaciele, częstotliwości zaplanowane dla Ziemi przewyższają nawet to, czego doświadczyli Mistrzowie. Ten plan jest teraz realizowany przez was, właśnie teraz. Dlatego dostarczamy wam nowego spojrzenia na sposób doświadczania i integracji tych najwyższych częstotliwości.

Proponujemy drogę ekspansji, która zaczyna się od ogólnej wizji tego, co jest możliwe. Po drugie, poproście o pomoc wasze duchowe drużyny wsparcia, waszą Wyższą Jaźń i Wszechświat, aby doświadczyć tej wizji jako waszej rozszerzonej rzeczywistości. Po trzecie, Ufajcie. Po czwarte, Zezwalajcie. Po piąte, Doświadczajcie. Ostatecznie nowe doświadczenia dostarczą wystarczających dowodów „z pierwszej ręki” dla waszej świadomości, aby mogła się rozwijać, poszerzając swój zakres wielowymiarowych rzeczywistości.

Wizja. Stwórzcie i utrzymujcie swobodną i dynamiczną wizję tego, co jest możliwe. Prosimy, przyjaciele, pozwólcie tu sobie na wielkie marzenia. Pozwólcie sobie na wzięcie pod uwagę najpiękniejszych wyobrażeń dla was, dla ludzkości, dla Ziemi, dla wszystkich, którzy zamieszkują na ziemskim planie. Stwórzcie wielkie marzenie, gdyż rozwijające się matryce są całkiem niewiarygodne we wszystkich tych obszarach. I to wy wprowadzacie te wzorce w rzeczywistość. Zaczyna się to od was. Od was, którzy w swym doświadczeniu odkrywacie wewnętrzne światło. Od was, którzy bawicie się i doświadczacie swego wewnętrznego światła i całej miłości, radości, pokoju i obfitości, które w naturalny sposób tu istnieją. Możecie wtedy rozszerzyć swoje poczucie jaźni poprzez wzbogacenie swych wypełnionych światłem doświadczeń, we wszystkich miejscach, we wszystkich swych rolach, we wszystkim czym jesteście. Staniecie się rozżarzoną, promieniującą kulą światła, która zmienia wszystko, co was dotyczy. Dzielenie się swoim światłem i sobą w dowolny sposób, który pochodzi od waszej boskiej jaźni, podwyższy wasz iloraz światła. Prosimy, uważajcie na instrukcje swojego ego, które mówi wam, żebyście poczekali, aż będziecie „gotowi”, aby dzielić się swoimi pochodzącymi z wyższych wibracji zdolnościami. Urodziliście się gotowi – są one naturalnym wyposażeniem tego, czym jesteście jako Dusza. Prosimy, nie czekajcie ani chwili dłużej, aby być Sobą – przybyliście tu, by tym być. Każde z was stanowi złożoną mozaikę pięknych kawałków boskiego materiału. Przynieśliście ze sobą wiele, wiele cech, aby bawić się nimi i ich doświadczać. Zacznijcie gdzieś tutaj doświadczać tej pięknej części, swojej Duszy. Zacznijcie gdziekolwiek, to nie ma znaczenia, gdzie. Zabawcie się swymi wielowymiarowymi możliwościami. Poćwiczcie sami i z innymi. Pobawcie się nimi. Pozwólcie im być naturalną częścią was samych podczas gdy rozszerzacie się, by zagrać wszystkie swe role w czasie swej podróży. To podejście pozwoli wam doświadczać waszego wewnętrznego światła we wszystkich aspektach waszego życia, podnosząc w ten sposób wasze wibracje. Podnosząc swe wibracje, poszerzacie swą wielowymiarowość. Z tego szerszego zakresu rzeczywistości wibracyjnych macie dostęp do prawdziwej wolności boskiej istoty, jaką jesteście, gdy doświadczacie bycia ludźmi jako ochotnicy na Ziemi w czasie obecnej ewolucyjnej fazy wzniesienia.

Proście. Poproście waszą drużynę duchowego wsparcia o pomoc. Jesteśmy tu dla was. Zawsze byliśmy. Szanujemy was za to, że odgrywacie tę rolę i jest dla nas przyjemnością pomaganie wam w przypominaniu sobie o waszej Boskości, waszej Mocy i waszej Misji. Cokolwiek, co oddziela was od waszej własnej wewnętrznej Boskości jest zakłóceniem; wiele istot celowo chce was rozproszyć. Poproście o naszą pomoc w rozpoznaniu, kim naprawdę jesteście: kochającą, pełną radości, swawolną istotą, którą znamy. Takie jest wasze Centrum. Taki jest wasz Rdzeń. Nie jest on na zewnątrz was, nie czeka na odkrycie podczas podążania krętą, najeżoną przeszkodami ścieżką. Zawsze był on wami i zawsze wami będzie. Proście.

Pozwalajcie. Pozwólcie doświadczeniom wejść do swojej rzeczywistości, do swoich prawd, do swoich systemów przekonań, do swojej świadomości. Pozwólcie sobie być najczystszym przejawem waszej boskiej jaźni, jakim byliście w czasie całej tej podróży, w czasie każdej podróży. Energie na Ziemi w tym czasie wciąż się manifestują, dostarczając niewiarygodnie szybkich i głębokich doświadczeń, pozwalając wam Być waszym światłem. Pozwalajcie.

Doświadczajcie. Doświadczajcie swych aspektów z wyższych wymiarów, które po prostu na was czekają. Te inne warstwy was samych zawierają nieograniczoną miłość, radość i wewnętrzny spokój. Wasza wielowymiarowa jaźń wie, że cały wewnętrzny spokój, miłość i bezgraniczna radość nie należą do rzeczywistości trzeciego wymiaru. Są one cechami wyższych częstotliwości, zaś wasze rzeczywistości wyższych wymiarów są odległe o coraz cieńszą warstewkę od miejsca, w którym niektórzy z was aktualnie się znajdują. Doświadczając swego wewnętrznego światła, ponownie łączycie się ze swym ośrodkiem serca, rozszerzając się ku wielowymiarowym warstwom swej Jaźni.

Dla wielu ludzi to podejście nie będzie się wydawało sensowne. Jesteśmy świadkami, jak wiele osób zaczyna swój rozwój od studiowania, wykładów i intelektualnych nauk w nadziei, że im bardziej ich umysł wypełniony będzie duchową i wielowymiarową wiedzą, tym więcej Boskiej jaźni oni doświadczą. Powszechnym podejściem do uczenia się jest rozpoczynanie od myślenia. Ścieżka, którą się z wami dzielimy, jest bardzo odmienna: pomaga wam ona przypomnieć sobie, kim naprawdę jesteście i dlaczego zdecydowaliście się doświadczać życia ludzkiego na Ziemi w tym magicznym czasie.

Oto przykład, opisujący, w jaki sposób ten proces działa.

Wyobraźcie sobie, że osoba, którą kochacie, poprosiła was, abyście zamknęli oczy i skosztowali czegoś. Czy zgodzilibyście się na to? Czy zdecydowalibyście się tego doświadczyć i ocenić, czy wam to smakuje, zanim dowiecie się, czym to jest? Jeśli nalegacie, by wasz drogi przyjaciel pokazał wam to, co chce wam dać do spróbowania, abyście się mogli dowiedzieć co to jest zanim tego spróbujecie, stawiacie umysłową ocenę przed doświadczeniem. Nie decydujecie się zaufać sobie albo tej drugie osobie w wystarczającym stopniu, żeby po prostu doświadczyć tego, a dopiero potem dowiedzieć się, czym to jest. Brak zaufania wypływa ze strachu. Strach jest przeciwieństwem miłości. To miłość istnieje w waszym Rdzeniu. Strach nosicie jak ubranie, jest on częścią waszego ziemskiego doświadczenia. Ale to doświadczenie się zmienia. Nadszedł czas na inny komplet ubrań, kiedy to decydujecie się zaufać…sobie, swojemu Rdzeniowi, a nie temu opartemu na strachu zestawowi programów, którym udawaliście, że jesteście.

Wyobrażanie sobie tego, co jest możliwe, ufanie, proszenie, pozwalanie, doświadczanie, a potem rozszerzanie waszej świadomości – to metoda podniesienia waszych wibracji, która jest dostępna dzięki Nowym Energiom obecnym teraz na Ziemi. Wszechświat zaprasza was, abyście doświadczali wyższych stanów istnienia w każdej chwili i bez instrukcji obsługi. Żądanie tej instrukcji i pozwalanie, by wasze ciało mentalne trzymało się wciąż tego „jak” i „dlaczego” jest podobne do gwałtownego naciskania na hamulce waszego Wzniesienia. Dopóki świadomość nie jest wystarczająco rozszerzona, by w prawdziwy sposób pojąć wasz stan istnienia w wyższym wymiarze, umysł analizujący nie jest w stanie rozszyfrować, zinterpretować ani zrozumieć doświadczenia wyższych wibracji. Niezdolność waszego ciała mentalnego do zrozumienia ich nie sprawia jednak, że stają się one mniej realne.

Tak, jak jesteście zdolni skosztować tej tajemniczej rzeczy, tak samo możecie doświadczyć wyższych wymiarów bez rozumienia ich w pełni, czy też nawet bez wiedzy, czego możecie doświadczyć. To Wszechświat, zharmonizowany z waszą Wyższą Jaźnią, proponuje wam tę degustację „w ciemno”. W rzeczy samej może wam się spodobać nowy smak tego jedzenia, choć nie w pełni zanalizowaliście jego pochodzenie, nie wiecie, kim jest szef kuchni, jaki jest zestaw składników, w jaki sposób zostały one zmieszane i w jakiej kolejności etc. Czasami musimy udowodnić naszemu ciału mentalnemu, co jest możliwe, doświadczając tej magii z pierwszej ręki. Cała analityczna procedura pochodzi z umysłu ego. Nie jest to dobre czy złe. Po prostu jest. Rozumienie nie jest częścią tej polecanej metody podniesienia waszych wibracji i poszerzenia waszej wielowymiarowości. Rozumienie nie jest konieczne dla doświadczenia tego, kim naprawdę jesteście. W jaki sposób to działa jest o wiele mniej istotne niż to, że działa, że doświadczacie i jesteście swą wielowymiarowością. Jest to prawdą mimo napadów złości waszego egoicznego umysłu, który domaga się zrozumienia i spowolnienia procesu, aby miał możliwość to przemyśleć.

Wejdźcie w Grę. Nie doświadczacie ludzkiego życia z pierwszego rzędu, jako świadkowie Wzniesienia. Nie siedzicie w amfiteatrze, przyjaciele. Wiemy to, ponieważ to wy jesteście Duszami, które noszą cielesne kostiumy. Każde z was w fizycznej formie jest członkiem drużyny, która jest na boisku. I nie jesteście debiutantami. Jesteście Zawodowcami. W żadnym razie nie patrzymy na was z góry. Jesteście równorzędnymi partnerami podczas obecnego skoku ewolucyjnego rodzaju ludzkiego, partnerami, którzy zdecydowali się grać swą rolę z wnętrza ludzkiej formy. Im szybciej utożsamicie się z byciem Specjalistami, którymi Jesteście, i którzy aktywnie uczestniczą w ekspresji własnej Boskiej Jaźni, tym szybciej będziecie mogli osobiście doświadczyć tej magii, na którą czekacie. Uznajcie to za oficjalne zaproszenie, by przyłączyć się do swych towarzyszy w ludzkiej formie, którzy już znajdują się na boisku.

Możecie się czuć zagubieni. Jest to nowy sposób Bycia. To w porządku. Oni też na początku nie wiedzieli, co robią. Zaufajcie. Niepotrzebna wam żadna strategia. Jest ona w was zakodowana. Zaufajcie. Nie jesteście wyrzutkami z „nieba”. W tej podróży jesteście w stanie objąć więcej światła niż w czasie jakiejkolwiek poprzedniej ziemskiej podróży. Taki jest plan i wielu już wprowadza ten plan w życie, zaczynając od samych siebie. Kiedy jesteście gotowi, ta zdumiewająca ilość światła będzie promieniowała również z waszego wnętrza.

Czy widzicie, jakie odczucie desynchronizacji możecie wywołać, uznając się za wiecznego studenta, za biernego obserwatora własnej Boskości?

A może już czujecie, że macie dostęp do swej wielowymiarowości? Wspaniale! Chcielibyśmy wam powiedzieć, że każdy doczeka się czegoś jeszcze większego. Rozwój dla nikogo nie jest sprawą „załatwioną”. Zauważamy waszą obecną częstotliwość wibracji dzięki poziomowi waszej radości. Niektórzy z was odczuwają radość w prawie wszystkich sytuacjach, rzeczach, doświadczeniach i rolach i jest to zarazem przyczyną, jak i skutkiem waszego wyższego poziomu wibracji. Czujecie, że przydałoby się wam więcej radości? Świetnie, zachęcamy was do przeczytania tej wiadomości raz jeszcze i tym razem odniesienia jej do siebie osobiście, a nie do przyjaciela czy ukochanej osoby, która, jak czujecie, powinna tę wiadomość usłyszeć. Czytacie ją dla siebie, drodzy przyjaciele. Wszystko zaczyna się od was samych. To ziemskie doświadczenie całe jest o was i o Wszystkim Co Jest, równocześnie.

Wyższe częstotliwości, które teraz wam towarzyszą, mają bardzo odmienną dynamikę niż jeszcze przed dwoma laty. Wszyscy mają równy dostęp do najwyższych częstotliwości, starzy i młodzi, doświadczeni pracownicy światła i nowicjusze, wszystkie linie Gwiezdnych Ludzi, wszystkie znaki zodiaku, wszystkie typy ciał, wszystkie kultury, wszystkie systemy przekonań, wszystkie płci…wszyscy w fizycznej formie na Ziemi w tej linii czasu mają jednakowy dostęp do swej wielowymiarowości. Każdy jest VIP-em (bardzo ważną osobą) w linii czasu Wzniesienia, o ile tylko zechce się z tym utożsamić.

Dzielimy się z wami naszą miłością, wdzięcznością i wielkim uznaniem za unikalną częstotliwość, jaką każde z was przynosi na ziemski plan przez samo wasze istnienie. Mamy nadzieję, że ta wiadomość pomoże wam w uzyskaniu dostępu do coraz większej ilości waszych boskich częstotliwości i zwiększy wasz iloraz światła bardziej, niż wam się to kiedykolwiek śniło. Niechaj wasze sny i marzenia będą wielkie, przyjaciele. Czujemy, że możecie nawet i je przekroczyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz