czwartek, 15 września 2011

Stworzcie wlasna wersje nieba

Jak myślicie, czym jest niebo? Miejscem, do którego dusza powraca, gdy umiera wasze ciało? Miejscem, w którym w końcu możecie odpocząć, wolni od ciężarów życia? Nagrodą za dobrze przeżyte życie? Niebo to wszystkie powyższe rzeczy i jeszcze więcej. To miejsce, gdzie wszystko jest pokojem, gdzie królują radość i bezwarunkowa miłość, gdzie nie ma nienawiści, gniewu czy strachu. To miejsce, gdzie żyjecie w stanie doskonałości, wiedząc, że jesteście doskonali w ciele, i gdzie czujecie się pewnie i bezpiecznie. Ale Niebo nie jest miejscem, do którego „idziecie”, jest to coś, co nosicie ze sobą każdego dnia waszego życia. Jest ono tutaj z wami, dostępne od zaraz, w tej właśnie chwili. Swoimi intencjami i przekonaniami codziennie tworzycie swoją własną wersję Nieba w swoim życiu.

Gdy zasłona pomiędzy światem duchowym a materialnym się podnosi, jest teraz możliwe sprowadzenie Nieba na Ziemię, ponieważ ludzkość jest coraz bliżej stworzenia tej właśnie wibracji na tej planecie. Jeśli Niebo jest miejscem, które zawiera wszelkie błogosławieństwa, to Piekło jest miejscem ich pozbawionym. Ludzkość istniała gdzieś pomiędzy nimi dwoma, wierząc, że Niebo dostępne jest tylko nielicznym i po śmierci. Nie było to prawdą kiedyś, i nie jest nią teraz. Niebo jest stanem istnienia, w którym ludzkość współistnieje ze światem duchowym. A wy zbliżacie się do Nieba każdego dnia, w miarę jak idziecie naprzód swą duchową ścieżką i oddajecie się możliwości bycia współtwórcami swojego życia.

Czy żyjecie w Niebie albo przynajmniej blisko niego? Jeśli nie w ten sposób opisalibyście swoją rzeczywistość, wiedzcie, że taka możliwość jest dla was dostępna. Gdy już zdecydujecie się, że stworzycie własną wersję Nieba – w którym będziecie żyć w pokoju i harmonii z najwyższym celem waszej duszy, pracować z uniwersalną energią i poddawać się życzeniom swej duszy, pragnącej duchowego partnerstwa podczas waszej ludzkiej podróży – stanie się ono waszą rzeczywistością. Stwarzacie swoją wersję Nieba, gdy afirmujecie swoją doskonałość, gdyż w Niebie wszystko jest doskonałe, i żyjecie wiedząc, że jesteście potężni i zdolni zamanifestować każde swoje marzenie. Odsuwacie się od Nieba, gdy żyjecie w strachu i wątpliwości, kiedy pozwalacie, by chaos i dramat rządziły waszym życiem, i gdy wierzycie, że jesteście odłączeni od Źródła.

Zasłona pomiędzy światem duchowym i materialnym podnosi się coraz bardziej, w miarę jak ludzkość obejmuje swoją duchowość i pozwala wibracji Nieba zamieszkiwać na tej planecie. Każda osoba, która podnosi swoją wibrację, sprowadza więcej Nieba na Ziemię. Gdy stwarzacie swą własną wersję Nieba, pomagacie w tym procesie. W tym tygodniu określcie, jak wygląda wasza wersja Nieba. Jakie to uczucie: żyć w Niebie, jak bardzo jesteście szczęśliwi? Wiedzcie, że gdy wyrażacie intencję, aby wasze Niebo zaistniało w waszym życiu, stwarzacie energię potrzebną, aby się to wydarzyło. Waszym celem jest przyniesienie pokoju, radości i bezwarunkowej miłości dla całej ludzkości, poczynając od siebie samych. Stwórzcie swą wersję Nieba teraz i obserwujcie, jak manifestuje się ona w waszym życiu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza