czwartek, 15 września 2011

Juz czas dokonac rewolucji w swiadomosci

JAM JEST Babadżi.
Dziś przyszedłem do zdecydowanej rozmowy. Moje zdecydowanie ma przejść na tych z was, którzy współbrzmią z moją wibracją zmiany.
Będąc we wcieleniu, mówiłem o tym, że rewolucja nadchodzi. Wszystkie terminy, wyznaczone na początek rewolucji, już minęły. Więc przygotowujcie się do zmian, które staną się naprawdę rewolucyjne! Te zmiany maja odbyć się w waszej świadomości. Jak tylko one zajdą w waszej świadomości, natychmiast wszystko wokół zacznie płonąć w ogniach rewolucji. Będzie zmiecione wszystko, co teraz zarządza „balem”. Zwykłe wasze otoczenie. Wszystko, do czego przywykliście. Wszystkie wasze przyzwyczajenia i przywiązania.
To jest nieuniknione, ponieważ nie pokrywa się z Boskim planem i nie odpowiada ewolucyjnej drodze rozwoju ludzkości.
Gdy nie działają prośby, gdy człowiek upiera się, nie podporządkowując się prawu, wtedy należy zastosować siłę. Wtedy, gdy ludzkość nie podporządkowuje się Boskiemu Prawu, a terminy przeznaczone do uświadomienia upływają, należy zastosować zforsowanych metod.
To, do czego przywykliście i uważacie za nieodłączną część swojej egzystencji, tak naprawdę na większą skalę nie odpowiada temu, co powinno być na danym etapie rozwoju ewolucyjnego. Dlatego bardzo wiele sfer ludzkiej działalności podlega rewolucyjnym zmianom.
Przywykliście do spożywania mięsa i wyrobów mięsnych. Musicie z tego zrezygnować, ponieważ wibracje planu fizycznego podnoszą się i żeby wasze ciało fizyczne odpowiadało tym wibracjom, wam należy przejść na wysokowibracyjne rodzaje pokarmu roślinnego.
Przywykliście spożywać alkohol. Zmuszeni będziecie pozostawić go raz na zawsze. To samo dotyczy nikotyny, narkotyków.
Przyzwyczailiście się bez kontroli korzystać z energii seksualnej. Przyjdzie się wam powrócić do czystości. Ponieważ, na ile potraficie zachować wasz potencjał seksualny, zależy na ile będzie żywotne następne pokolenie ludzi. Wszystko, co nieżywotne, nie potrafi istnieć w nowym świecie.
Przyzwyczailiście się rozkoszować oglądaniem telewizji. Wam należy pozbyć się tego nawyku. Ponieważ wam należy wypracować jakość koncentracji na Wyżczej rzeczywistości, a wszystko to, czym jest wypełniony eter telewizyjny i radiowy, przeszkadza wam w skupieniu się na Wyższej rzeczywistości.
Widzicie, że te zmiany, które nadchodzą, zmiotą co najmniej połowę waszego przemysłu. Industrię masowych rozrywek, produkcję środków odurzających, niejakościowego pokarmu.
To naprawdę rewolucyjne zmiany. To wszystko powinno się wydarzyć. Tylko w tym przypadku ludzkość udowodni swoją zdolność do dalszej ewolucji.
Na jednej szali wagi wszystkie „dobra” waszej cywilizacji, które wymieniłem powyżej, do których ludzkość jest przywiązana i z którymi nie kwapi się rozstać. Na drugiej szali wagi – samo istnienie planety Ziemia, fizycznego planu/platformy planety Ziemia.
Wam należy w krótkim historycznym terminie się zdecydować. Im więcej czasu poświęcacie na rozważania, tym mniej szans dokonania przejścia w sposób łagodny. Tym większe prawdopodobieństwo globalnego kataklizmu, którzy zniszczy nieudaną cywilizację.
A wszystkiego winą – wasza niechęć do zmian. Wasza niechęć przestrzegać Boskie Prawo.
Boskie Prawo przywiduje urządzenie społeczeństwa na zupełnie innych zasadach: gdy człowiek coraz więcej jest zdolny do przejawu swojej Boskiej przyrody. Wasza cywilizacja sprzyja temu, że człowiek przejawia swoją diabelską naturę. Dlatego kwestia wyboru jest aktualna. Wybór w szerszym zakresie dotyczy tego, czy chcecie postępować na drodze ewolucyjnego rozwoju, czy chcecie znaleźć się na śmietniku nieudanych cywilizacji przeszłości.
Dla tych z was, kto dokonuje słusznego Boskiego wyboru, mimo że otoczenie wciąż pozostaje na starej drodze oderwane od Boga i Bogokierownictwa, droga jest otwarta.
I nawet jeśli coś się przydarzy planecie, dostaniecie przepustkę do innych światów, które odpowiadają waszym wibracjom.
Zaczęło się odliczanie każdego człowieka, którzy jest w stanie udowodnić swoje prawo na wejście na następny ewolucyjny stopień.
Wam mówiono o supermożliwości, która się otwiera. Wam się mówiło, iż teraz łatwo dokonać zmian, ponieważ wszystkie Niebiosa okazują wam pomoc i opiekę. To naprawdę błogosławione czasy, w których żyjecie. Pewni indywidua szybkim krokiem idą w górę. Inni ludzie na tyleż szybko staczają się w dół.
Każdy dostaje szansę do przeżycia.
Każdy dostaje pomocną dłoń.
Ale Prawo wolnej woli nie pozwala interweniować, jeśli z wasze strony nie słychać krzyku o pomoc.
Nawet gdy sytuacja jest bardzo skomplikowana stworzoną przez was karmą i gdy nawet ostatni grzesznik w ostatniej chwili zwróci się ku Niebiosom o pomoc, nie mamy prawa odmówić.
Więc wołajcie o pomoc – i pomoc nadejdzie!
Módlcie się o ratunek – i ratunek nadejdzie!
Zawierzcie Bogu – i Bóg stanie się waszym patronem i kierownikiem!
Potrzeba tylko waszej chęci zmiany.
Potrzeba tylko waszej chęci służyć ewolucjom planety Ziemia!
Nie przeoczcie tej możliwości, która otwiera się teraz!
Trudno jest uświadomić wtedy, gdy wszystko jest dobrze. Znacznie szybciej uświadomienie następuje, kiedy sytuacja staje się absurdalna i nawet głuchy i ślepy zaczynają rozumieć, że coś jest nie tak.
Dlatego nie przestaję przychodzić i krzyczeć wam do uszu: „Już czas!”
Już czas na dokonanie rewolucji waszej świadomości!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz