środa, 1 czerwca 2011

Alex Jones oznajmia poczatek wojnu domowej w USA

Departament Sprawiedliwości wystosował list do teksańskich senatorów grożący zablokowaniem każdego lotu samolotowego z Teksasu! (…) Jest to czysty terroryzm państwowy rządu federalnego, który wyraźnie nie uznaje suwerenności stanów (…) Prezenter radiowy i telewizyjny, którego program staje się szybko nr 1 w USA,  Alex Jones, przeszedł dzisiaj samego siebie (…)
Stany Zjednoczone są jedyną szansą by obalić satanistyczny „rząd światowy” NWO, który podstępnie przejmuje kolejne państwa. Europa jest praktycznie nie do uratowania – następuje totalna zapaść ekonomiczna, pozatwierdzane są totalitarne ustawy, które uczynią z tego tworu jedno wielkie państwo policyjne. Ruina ekonomiczna, represyjny wymiar sprawiedliwości, przejmowanie dzieci przez państwo, aborcja, niszczenie zdrowia za pomocą szczepionek, GMO, brak dostępu do elementów niezbędnych dla normalnego funkcjonowania organizmu czy wreszcie jawna eutanazja – to są tylko niektóre czynniki wielkiego ludobójstwa jakie dokonywane jest na Europie.
I żadna „rewolucja” nie jest w stanie temu zagrozić – może tylko sytuację pogorszyć, gdyż autorami tych rewolucji są globalistyczni agenci. Chodzi o szybką zmianę systemów z demokratycznych w dyktaturę – po to by rozpocząć bezwzględną walkę z opozycją, która zaczęła gwałtownie rosnąć na skutek dostępnych w internecie informacji o istocie tego „rządu światowego”.
Podobnie w krajach arabskich facebookowe „rewolucje” nie są niczym innym jak usuwaniem przywódców, którzy rozumieją istotę problemu i stoją na drodze satanistom. Krajom, w których się tego nie da zrobić grozi wojna – jak Pakistanowi.
Najlepszym dowodem prawdziwych intencji globalistów jest ponad 5 milionów ofiar „pomocy humanitarnej” w Iraku i Afganistanie, a na skutek stosowania zubożonego uranu i innych broni masowego rażenia ilość ofiar będzie systematycznie rosnąć.
Kluczem sukcesu NWO jest totalna kontrola nad mediami, które nie są niczym innym jak źródłem ogłupiającej propagandy. Większość istotnych informacji to są zwykłe kłamstwa tworzone przez działy propagandy w armii NWO – Nato, Pentagonie i we wszelkiego typu agencjach – CIA, Mossad, MI5 i in.
W USA dzięki wolności słowa gwarantowanej konstytucyjnie, istnieją jednak stacje radiowe, które nie są kontrolowane przez satanistyczny rząd w Waszyngtonie. Prawo zezwala na wykorzystywanie fal radiowych, dzięki czemu niezależne audycje są dostępne dla milionów Amerykanów. Do tego oczywiście dochodzi internet. Próby ograniczenia wolności słowa przez takie organizacje pozarządowe jak ADL czy Southern Poverty Law Center nie skutkują – społeczeństwo ma duży wpływ na decyzje Kongresu amerykańskiego, tacy ludzie jak Ted Pike od lat uprzedzają totalitarne zapędy agentów NWO. Nawet podstępnie wprowadzony tzw. „Patriot Act” nie ograniczył wolności słowa w USA. Tak więc w eterze prowadzona jest od kilku lat wojna informacyjna, która zaczyna przybierać coraz ostrzejsze formy.
Dowód na wstrzymywanie licznika na youtube: 302 wyświetlenia...317 komentarzy
Prezenter radiowy i telewizyjny, którego program staje się szybko nr 1 w USA,  Alex Jones, przeszedł dzisiaj samego siebie. I nie ma co się dziwić. Kongres w Teksasie bez głosu sprzeciwu (138 – 0) zaakceptował ustawę HB 1937, zaproponowaną przez Republikanina David Simpsona. Ustawa kryminalizuje m.in. poniżające sprawdzanie pasażerów na lotniskach przez agencję federalną TSA. Pracownicy tej agencji mają za zadanie dokładne sprawdzenie pasażerów przed odlotem. Paranoja osiągnęła taki poziom, że ludzie są macani w intymnych miejscach, nie oszczędza się też dzieci – niedawno pisaliśmy o idiocie z TSA, który szukał bomby w pupci niemowlaka…
Owszem, jest wybór – można się poddać badaniu przez specjalny skaner, który czyni człowieka nagim. Skanery tego typu wykorzystują wysokoenergetyczne promieniowanie rentgenowskie, co dla osób często podróżujących może się  źle skończyć. Sprawa zagrożenia ze strony skanerów została odpowiednio nagłośniona i mało kto się na to godzi. Tak więc rząd federalny dał alternatywę – poniżające macanie. Macanie jest niezgodne z prawem amerykańskim – w normalnych warunkach za takie przestępstwo grozi wieloletnie więzienie. Można tu przypomnieć sprawę Rafała Pietrzaka, który odbywa karę 30 lat więzienia za rzekome molestowanie córki swojej konkubiny (http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,6097280,Zly_dotyk___10_lat_pozniej.html). A pracownicy federalni TSA wykonywali takie czynności ustawowo!
Amerykanie zaczęli więc zakładać sprawy karne i cywilne w swoich stanach, powołując się na Konstytucję i prawa stanowe. Sprawę założyła m.in. była Miss USA, która była molestowana seksualnie przez pracowników TSA, sprawę założył były gubernator Missouri, Jesse Ventura, któremu ściskano jądra i w sposób nieprzyzwoity to komentowano.
W całych stanach wprowadza się kontrole nie tylko na lotniskach, ale i na dworcach kolejowych – to ostatni pomysł satanistycznych senatorów rodzaju Chucka Schummera. W planie są kontrole w mallach, sklepach i na ulicy. Wszystko w imię walki z kilkoma terrorystami, którzy są produktem agencji globalistycznych.
Kongresmeni stanowi w Teksasie postanowili się więc zdecydowanie temu przeciwstawić. W przypadku gdyby zaklepano HB 1937, działania pracowników TSA byłyby zabronione karnie. Za każdy przypadek macania groziłoby 4 tys dolarów kary i do roku w więzieniu. Ustawa HB 1937 miała być dzisiaj zatwierdzona przez Senat Teksasu, lecz Rząd Federalny wykonał to co potrafi najlepiej – zaczął straszyć senatorów.
Departament Sprawiedliwości wystosował list do teksańskich senatorów grożący zablokowaniem każdego lotu samolotowego z Teksasu!
Na nic argumenty, że macanie jest niezgodne 4-tą poprawką do Konstytucji, że jest bezpodstawne i że narusza godność osobistą obywateli. Jest to czysty terroryzm państwowy rządu federalnego, który wyraźnie nie uznaje suwerenności stanów.
Alex wezwał swoich słuchaczy w Teksasie by zjawili się tłumnie w budynku Kongresu stanowego i zaapelowali do swoich senatorów i przekonali ich by nie ulegli groźbom Departamentu Sprawiedliwości. Jest to pierwsze otwarte wezwanie Alexa Jonesa do czynnego działania.
„Chcę żeby każdy z was teraz, właśnie w tym momencie gdy są obrady, poszedł do budynku Kongresu (…) Ja idę tam teraz wraz z moją ekipą, będę tam fizycznie i będę się domagał moich praw (…) Musimy zmusić media by się tym zajęły – dzwońcie do każdej stacji i powiedzcie im, że Naród idzie do Kapitolu dzisiaj (…) Dajmy znać tym zboczeńcom, którzy rabują nasze domy, farmy, bankrutują nasz kraj dla zagranicznych banków, że się nie damy. Niech ten dzień 25 maja pozostanie w pamięci jako ten dzień, w którym rozpoczęła się prawdziwa walka o wolność. Idziemy na Kapitol i damy im znać, że nie damy sobą pomiatać. Senatorowie muszą wiedzieć, że jeśli na każdą groźbę federalną mają mokre portki, to nie nadają się na Teksas i powinni zrezygnować, śmiecie! Już dwa razy obywatele Teksasu poradzili sobie z okupacją federalną, po wojnie domowej – właśnie z tego Kapitolu (…) Nie zostanę ich niewolnikiem i się nie poddam”
Wystąpienie Alexa może mieć przełomowe znaczenie. Admistracja federalna zaczyna się sypać – jest to wynik masowego przebudzenia społeczeństwa amerykańskiego, co w dużej mierze jest zasługą Alexa, którego codziennie słuchają dziesiątki milionów Amerykanów. Prezydent Obama w każdej chwili może zostać usunięty, jako że świadectwo jego urodzenia jest fałszywe.
Syjoniści, którzy przejęli kontrolę nad USA już dość dawno nigdy nie mieli aż takiej przewagi w rządzie jak teraz – dlatego też zapewne będą stosować wszystkie metody z terroryzmem włącznie, jak to pokazali 11 września 2001 roku.
Szala zaczyna się przechylać na stronę Amerykanów, dlatego najbliższe miesiące, tygodnie, a może nawet dni mogą być naprawdę ciekawe…

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz