środa, 1 czerwca 2011

Zmiany,ktore czujemy przed przemiana 2012 roku

Po otwarciu Siódmego Portalu pod wpływem  Pas Fotonów, jak również wzrost aktywności Wielkiego Słońca, pojawiły się nowe zjawiska, które wiele osób opisuje niewłaściwie. Zniesiony został welon? Zaczynamy , dostrzegać, to co skryte i niewidoczne?
Obrazek
Objawy energetyczny:
1) Spotkanie ludzi z tą samą „duszą”. Spotykamy jedną lub więcej osób, z którymi czujemy się całkowicie „połączeni”. Uczucie otwartego serca, dużo emocji i chęć połączenia się z tą osobą lub ze wszystkimi. To tez może się zdarzyć w dużych grupach.

2) Spotkanie pokrewnymi duszami. Spotykamy osoby o naszej wibracji, nie potrzebujemy słów do komunikowania się, natychmiast ustanawiamy łączność telepatyczną, miłosną, nie zobowiązującą. Nie obchodzi nas jej osobista historia, jest całkowita akceptacja, nie ustawiamy programów lub strategii, płyniemy w czasie. Gdy spotykamy się fizycznie, generuje się taka energia, że inni odbierają ją tak jak energię elektryczną.

3) Bardzo przyjemne sny. Budzimy się z poczuciem, że byliśmy w pięknym miejscu i ze wspaniałymi ISTOTAMI, pamiętamy je bardzo szczegółowo, natura jest bujna i piękna, są kolorowe światła, kryształowy, złoty, platynowy ... czasami pokazują nam wyraźne przekazy, inne po prostu przekazują nam uczucie miłości i radosnej energii. Budzimy się szczęśliwi, a uczucia przedłużają się na cały dzień.
4) Wizualizacji energii. Widzimy wokół nas latające kolorowe kule, geometrię światła, widzimy błyski w aurze innych. Inni widzą czakrę serca z mandalą trójkątów tantrycznych oświetlonych na klatce piersiowej albo trzecie oko ze swoim kolorem indygo.

5) Poczucie synchronizacji. Wszystko płynie synchronicznie, wychodzimy z domu, wszystkie światła mamy zielone, zawsze znajdzie się miejsce dla naszego pojazdu. Zegarki pokazują 11.11, 2:22, 3:33, 4:44 do 5:55, tablice samochodowe tez z liczbami mistrzowskimi. Pomyślimy, że musimy coś rozwiązać i rozwiązanie przychodzi samo. Pomyślimy o kimś, do kogo chcemy zadzwonić lub zobaczyć i osoba ta pojawia się. Wszystko płynie w synchronizacji, jesteśmy jak woda.

6) Pełne zaufanie, że wszystko jest dobrze. Postawa obserwacji. Patrzymy na zewnętrzną rzeczywistość i mimo tego co widzimy, pozostajemy wewnętrznie przekonani, że wszystko jest w porządku. Jest poczucie absolutnej pewności.

7) Wizualizacja i poczucie, że wszystko wokół topi się. Wspólna rzeczywistość zaczyna wibrować i staje się przejrzysta, wszystko wydaje się być żywe. Silne poczucie JEDNOŚCI, nie istnieje podział w tych częstotliwościach, nasze ciało tętni ze wszystkim. Ekstaza.

8) Bezwarunkowa miłość do wszystkiego i wszystkich, potrzeba podziękowań. Nasze serce jest otwarte, i czujemy miłość do wszystkiego. Łzy płyną z byle jakiego powodu i czujemy się bezbronni, ale spokojni. Wszystko jest boskie, wszystko jest święte.

9) Zapach róż i innych kwiatów. Twórca, anioły i wielu innych wrażliwych mistrzów, darują nam manifestację zapachów, często podczas medytacji w grupie lub gdy bierzemy udział w ceremonii. Balsamy aromaty pozwalają nam zharmonizować się i zrelaksować. Pomaga nam wyłamać się z racjonalnych struktur, sceptycyzmu oraz pomaga myśleć o cudach.

10) Spontaniczne i ekstatyczne przeżycia. Nieoczekiwanie nasze ciało daje nam poczucie dobrobytu, nasza kundalini spaceruje przez całe ciało i daje nam ogrom przyjemności. Osobista Ekstaza.

Oto niektóre mniej przyjemne objawy fizyczne, zwłaszcza gdy nie jesteśmy w harmonii i straciliśmy pewność, że wszystko jest dobrze. To jest częścią przejścia z jednego do drugiego wymiaru, tak jak wahadło, dotąd aż odnajdziemy harmonię:
1) Uczucie elektrycznego mrowienia w całym ciele. Energia płynie w twoim organizmie inaczej i bardziej intensywnie, wydaje się, że tysiące igiełek kują razem lub na przemian, zwłaszcza w rękach i nogach, po kręgosłupie i po plecach, jest to przebudzenie kundalini. Najważniejszym tu jest nie opierać się, ale pozwolić jej przepływać, pomaga w tym głęboki oddech, zobaczysz wtedy, że to uczucie staje się delikatne i przyjemne.

2) Zawroty głowy i poczucie bycia w letargu. Wszystko dzieje się bardzo szybko. Poczucie, że tracimy kontrolę nad rzeczami, a zwłaszcza nad czasem. Najlepsza pomoc, chodzić boso i ćwiczyć uziemienie wszystkie wcielenia tu i teraz, np. w medytacji.

3) Bóle mięśni i bóle głowy. Czasami nie czujemy się dobrze z tym co robimy, mamy poczucie winy, że nie jesteśmy "normalni", że wszystko w naszym życiu dzieje się inaczej. Także wtedy, gdy organizm otrzymuje energię o wysokich drganiach a ta zderza się z naszymi sztywnymi strukturami, co powoduje walkę przechodząc przez ciało, a opór wobec zmian sprawia, że jest to bolesne. Pomaga w tym, dobra dieta oczyszczająca bez żywności powodującej zakwaszenie organizmu (mąki rafinowane, kawa, napoje gazowane, itp. ..) pijemy herbatki ziołowe detoksykujące, wzmożona aktywność fizyczna (spacery, joga, tai-chi, ...) A najlepszym sposobem łagodzenia bólu jest płacz, polecam dużo płakać. Pić dużo wody.

4) Uderzenia i bóle serca. Serce jest jednym z najbardziej wrażliwych sfer naszego ciała, właśnie ono pozwala nam łączyć się z tą wewnętrzną przestrzenią, w której nie istnieje czas i możemy nazywać ją 4D. Nasze serce rośnie energetycznie i reaguje na nasze obawy na zmiany. Najlepszy sposób to akceptować i puszczać. Możesz tez oddychać głęboko przeponowo, za każdym razem gdy Ci się to zdarzy.

5) Grypa, przeziębienia i nagle zapalenie wirusy. Ciało przekroczyło poziomu nasycenia i to przyczynia się do jego kryzysu. Zaleca się po prostu odpocząć i wypić dużą ilość wody.

6) Biegunki i wymioty. To spowodowane jest również sytuacją skrajnego napięcia. Opór wobec zmian powoduje, że ciało nie toleruje niczego co nie jest w rezonansie z nową częstotliwością, więc organizm samo oczyszcza się. Zalecane jest picie dużej ilości wody.

7) Uderzenia gorąca, pocenie w dzień lub w nocy. Organizm potrzebuje oczyszczenia i spala wszystko, co nie służy mu na poziomie komórkowym. Toksyny odparowują. Ponownie zaleca się pić dużą ilość wody i kąpiele w soli morskiej.

8) Zmiany w strukturze żywienia. Powoduje, że nie chcemy jeść ani o tych samych godzinach co przedtem, ani takich samych ilości jak przedtem. Słuchaj, co mówi ci twoje ciało, być może nadszedł czas, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe.


Inne objawy na poziomie umysłowym i emocjonalnym:
1) Żywe sny. Nie zawsze przyjemne, bardzo często prześladowania. Ciało emocjonalnie przeciążone potrzebuje drenażu i czyni to poprzez sny. Są one bardzo przydatne, żeby wiedzieć, jakie są obawy i przekonania, które hamują naszą ewolucję. Polecam praktykować codzienną medytację , co pozwoli na integrację procesów umysłowych i emocjonalnych.

2) Ataki paniki. Duszność, poczucie że wszystko robi się czarne, omdlenia, hiperwentylacja, zawroty głowy. Gdy zmiany częstotliwości są bardzo szybkie, ciało emocjonalne reaguje broniąc się i podkreślając, to na co mamy zwrócić uwagę dla uzdrowienia. Najlepszy sposób do pokonanie tych uczuć jest skupienie się na chwili obecnej, wolny oddech przeponowy.

3) Beznadzieja, smutek i depresja. Luka ze światem zewnętrznym, widzimy tylko przemoc, zniszczenie, wszystkie struktury, które dawały nam poczucie bezpieczeństwa padają, pojawia się poczucie bezradności. Podstawowe zalecenia w tym jest odłączenie się od Matrixu, czyli być selektywnym z telewizją i radiem, oddalić się od mediów, zwłaszcza telewizyjnych wiadomości. Bardzo ważną terapią leczniczą jest połączenie się z przyrodą, chodzenie na spacery, w góry, po łąkach, na plaży, oglądać wschody i zachody słońca, brać delikatne kąpiele słoneczne.
4) Dezorientacja. Uczucie, że nie wiesz gdzie jesteś, poczucie zagubienia na ulicy, nawet obcy we własnego domu, nie wiedzieć w którą stronę iść. Przechodząc z jednego do drugiego wymiaru zmieni się nasza wizja o rzeczach, znajdujemy się balansując między 3D, 4D i 5D, ale to uczucie obcości zniknie w miarę zaakceptowania tych nowych wydarzeń.

5) Rozproszenie, utrata pamięci. Strata obecnej pamięci, tracimy rzeczy, nie wiemy co mięliśmy robić w za chwilę, zapominanie. Spowodowane jest to przez zmianę pola elektromagnetycznego matki ziemi. Nasza pamięć jest rejestrowana tak jak taśma magnetyczna, wachania pola magnetyczne powodują usunięcia jakichś wspomnień. Ponownie polecane jest uziemienie się, bycie obecnym, bycie świadomym. Praktykować medytację.

6) Zmiany w strukturze snu. Albo nie możemy spać albo budzimy się w określonym czasie (3 lub 4 rano). Lub odwrotnie śpimy przez długi czas bez przerwy. Jest to związane ze zmianami w czasie, tj.,nasze dni skracają się, czas nagli, a my jeszcze „mierzymy” go z tym samym miernikiem : zegarek 24-godzinnym. Wszystko minie, na razie polecam akceptację, medytację i relaks w tych okresach.

7) Ekstremalne odrzucenie. Może to być odrzucenie ludzi, zwierząt, rzeczy, jedzenia, zapachów, dźwięków. Uczucia te są oparte na naszych ideach separacji, które być może odrzuca bardziej twój cień, który nie jest zintegrowany. Obserwuj, które lustro pokazuje to odrzucenie, poproś o integrację, skonfrontuj się ze swoim cieniem, poproś o męstwo i odwagę, jest to szansa dla twojego rozwoju.

8) Karuzela emocji, utrata kontroli. Przejść przez wiele emocji w krótkim okresie czasu, czując, że nie możemy ich kontrolować. Serce było tak zamknięte na czucie, że teraz odczuwa chaotycznie, nadrabiając zaległości. Pozwól na wyrażenie swoich emocji, gdy one zostaną uwolnione nastąpi harmonia.

Wszystko to co dzieje się jest częścią Wielkiej Zmiany Ery, żyjmy w pełni w nowej energii miłości.

2 komentarze:

  1. mam pytanie, kto wykonal ten piekny obrazek energetyczny..?

    OdpowiedzUsuń
  2. prepraszam, czy ktos tu zaglada?
    pytalam o te grafike u gory :(

    OdpowiedzUsuń