czwartek, 4 sierpnia 2011

Drony z innej planety

Kilka lat temu internet obiegły zdjęcia latającego pojazdu, wyglądem przypominającego ważkę. Zdjęcia zrobiono głównie w Kalifornii lecz pojazd pojawił się także w innych miejscach. Świadkowie, którzy obserwowali lot tego niezwykłego drona, zgodnie potwierdzili, że pojazd nieoczekiwanie pojawiał się na niebie, by po chwili zniknąć, po czym znów się pojawić. Jeden ze świadków tego zdarzenia obserwował tego drona tuż przed świtem 25 czerwca 2007 r. To pracownik oddziału Homeland Security, który tego dnia sprawdzał pracujące na podczerwień kamery w swoim miejscu pracy, 10 km od wojskowej bazy lotniczej Maxwell w Montgomery, Alabama. Człowiek ten nadal pracuje dla agencji bezpieczeństwa, dlatego jego prawdziwe nazwisko nie jest znane i do celu tej historii nazwany został Tedem Connorsem.
Ted Connors zobaczył latający pojazd o kształcie ważki, który sprawiał wrażenie, że ukrywa się za sosnami, rosnącymi w niewielkim zagajniku na granicy miejsca w którym pracował. Zainteresowany tym co zobaczył, zaczął szybko zbliżać się do sosen by lepiej przyjrzeć się pojazdowi. Nieoczekiwanie jednak obraz statku rysujący się na niebie rozdwoił się i ku zaskoczeniu Teda Connorsa drugi obraz pojazdu wessał w siebie ten pierwszy. Po tym spotkaniu Ted zauważył, że sosny zaczęły gwałtownie schnąć – tak jakby były chore. Pobrał więc próbkę drewna do analizy, która wykazała obecność w drewnie dużej ilości rzadkiego metalu zwanego palladem. Drzewa w końcu uschły dlatego je ścięto i wywieziono. Przyjaciel Teda zasugerował mu aby powrócił w miejsce gdzie znajdowały się drzewa i po prostu zaczął zadawać pytania, bo być może jego umysł zapamiętał coś więcej.
Dopiero 6 października 2010 r. Connors powrócił w miejsce, gdzie po sosnach zostały tylko wystające z ziemi pniaki. Usiadł na jednym z nich, gdy nieoczekiwanie usłyszał w swojej głowie głos pytający go:

„Kim jesteś? Czego chcesz? Co tutaj robisz? Czy możesz coś powiedzieć? Czy możesz nawiązać ze mną kontakt?”
Connors poczuł, że znajduje się w polu elektrostatycznym, bo włosy na jego głowie i rękach podniosły się pod kątem 90 stopni i czuł lekkie szczypanie na całym ciele. Zrozumiał wówczas, że otrzymał on wiadomość przekazaną mu za pomocą telepatii. Pytania nie były wypowiedziane w sposób werbalny jednak doskonale słyszał je i widział wewnątrz własnego umysłu. Widział je jako czarny tekst na srebrnej, metalicznej tablicy – coś w rodzaju napisu jaki odczytuje się z elektronicznego kalkulatora. Napisy pojawiały się by powoli znikać a raczej rozpływać się w bieli. Z tej bieli wyrastały kolejne napisy, które utkwiły w pamięci Connorsa na zawsze. Tekst który odczytywał Connors brzmiał mniej więcej w ten sposób:
„Jesteśmy Oltissesami z dwudziestej trzeciej planety naszego systemu”
Napisom nie towarzyszyły jednak żadne schematy czy rysunki przedstawiające mieszkańców tej planety. Zdanie to pojawiło się w umyśle Connorsa nie dłużej niż na 2 sekundy i znikło rozpływając się w bieli. Po chwili jednak pojawiło się następne:
„Statek należy do nas. Czego szukasz? Statek jest sondą informacyjną, która pozwala nam zrozumieć twoje środowisko w którym żyjesz. Nasze własne środowisko jest zupełnie inne od twojego. Chcemy je poznać po to, aby móc funkcjonować w twoim środowisku. Jesteśmy w stanie stworzyć rozdarcie w powłoce czasoprzestrzennej pozwalające podróżować na olbrzymie dystanse w celu przeprowadzenia naszych badań. Naprawiamy to rozdarcie po powrocie na naszą własną planetę. Nasza planeta jest mniejsza niż Ziemia, ale ma cztery takie jak ziemskie księżyce. Dwa z tych księżyców są zamieszkane. Jeden z nich służy jako kwarantanna dla wszystkich tych z naszego świata, którzy są chorzy lub ranni. Jest konieczne aby odseparować ich od naszego świata aż do momentu gdy wyzdrowieją. Drugi zamieszkały księżyc służy jako miejsce do produkcji kryształów, które dostarczają paliwa i napędu naszym statkom. Produkcja kryształów jest gwałtowna i niebezpieczna i może zniszczyć nasze środowisko. Interpretacja czasu i przestrzeni w twoim świecie jest niewłaściwa, bowiem wszystko jest nieskończone.”

Prawdopodobnie oznacza to, że wszystkie elementy wszechświata są ze sobą połączone i istnieje w nim więcej niż trzy wymiary. Tak wiec planeta Oltisses może nie być w tym samym wymiarze co nasza Ziemia.
„Statki tworzą punkty komunikacyjne w miejscach, gdzie chcemy nawiązać kontakt z twoim gatunkiem. Te punkty komunikacyjne pozostaną otwarte aż do czasu kiedy zechcecie się z nami skontaktować. Po nawiązaniu kontaktu punkty zostaną zamknięte.”
Wszyscy ci, którzy na własne oczy obserwowali drony i zrobili im zdjęcia zauważyli, że krążą one najczęściej w pobliżu drzew. Być może drzewa wykorzystywane są jako punkty komunikacyjne, bo drzewo jest głęboko wbite swoimi korzeniami w powierzchnię planety. Jednak silne pole elektromagnetyczne, towarzyszące dronowi o kształcie ważki, przyczyniło się do śmierci drzew. Późniejsze badania wykazały duże stężenie palladu w korze drzewa. Było go 0.85 %. W laboratorium upewniono się także, czy drzewo nie uschło z jakiegoś innego, naturalnego powodu.
„Potem my sami nawiążemy kontakt z twoim gatunkiem. Potrzeba jest wiele przygotowań do tego by móc skontaktować się z twoim światem. Obserwujemy ewolucję twojego świata i jest w nim wiele elementów dla nas niebezpiecznych podczas kontaktu naszego świata z twoim. Twój świat nie jest w stanie w chwili obecnej zrozumieć naszej psychicznej i fizycznej formy lub środków dzięki którym przemierzamy „ETHOS”
Oba słowa: Oltisses i ETHOS – sugerują greckie korzenie. Ted Connors uważa, że związek jaki przybysze z obcej planety mogą mieć ze starożytną Grecją jest taki, że są oni… greckimi bogami, opisanymi w Mitologii.
„Nasze podróże są możliwe dzięki brakowi tego do czego twój świat jest ograniczony – obecności FIZYCZNEJ formy. Nasza egzystencja jest PROCESEM a nie FORMĄ.”
Ted Connors uważa, że mieszkańcy Oltisses są w stanie przetransferować samych siebie do tych pojazdów o kształcie ważki i powrócić w ten sam sposób, by znów zaistnieć w takiej formie, jaka jest najlepsza do życia na ich planecie. Dron o kształcie ważki jest kombinacją mechaniczno-biologiczną, która jest wykorzystywana do transportowania siły życiowej, życiowej esencji mieszkańców Oltisses

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz