czwartek, 4 sierpnia 2011

Jan Lewko - Statek kosmiczny

Tauran – istota Wszechświata Centralnego, członkini Konferencji Intergalaktycznej przedstawia najnowsze autorskie przesłanie o naturze kosmologicznej. Jest to również wprowadzenie do drugiej, europejskiej kapsuły czasu „ Stwórców Skrzydeł” .
Oryginalny przepis na życie wieczne, w którym proponuje samodzielną budowę statków kosmicznych, tuneli czasoprzestrzennych i portali genetycznych. Jest tu też nauka teleportacji. Oto wiedza na te tematy w najlepszym wydaniu. Poznaj Tradycję Jedności i Turystykę Przyszłości.
Ujrzyj kontinuum własnego życia oraz połącz się osobiście z Źródłem, które jest w Tobie. Zobacz Wniebowstąpienie Ziemi. Zrozum i doświadcz faktu, że Ziemia jest Planetarnym Rajem Życia.
Odkrywamy tajemnice cząstki Higgsa – cząstki której pochodną jest materia. Przedstawiamy dokładne warunki jakie panowały przed stworzeniem wszechświata i jakie panują aktualnie w jego wnętrzu. Oto najpełniejsza, zjednoczona teoria pola kwantowo duchowego.
Wszystko dojrzewa we właściwym dla siebie czasie ale niektóre rzeczy dopiero w wieczności.
Zainwestuj w siebie; oto ponadczasowe informacje cenniejsze niż złoto.
Najnowsze zestawienie kluczy do piątego i wyższych wymiarów.
Poznaj siłę Duszy we właściwej przemianie materii.
Zwiększ moc operacyjną mózgu do maksimum.
Trzymasz w ręku prawdziwy wehikuł czasu.
Spis treści
Zwrotnica czasu – Wprowadzenie……………………………………………………………………………………….str. 3
Twoje prawo do wieczności – na minuty przed odlotem ………………………………………………………..str. 7
Pozdrowienia z wieczności………………………………………………………………………………………………str. 272
Polska Deklaracja Wolności Życia…………………………………………………………………………str. 370

WPROWADZENIE ( ZWROTNICA CZASU )
A. W tym opracowaniu Logistyki nadawca rozszerza pojęcie kosmologii wyższych statków i snuje z perspektywy wieczności wiele interesujących refleksji na temat naszej obecności w wewnętrznym życiu intergalaktycznym. To przesłanie jest kolejnym stopniem rozwoju i wiedzy o życiu, która zbyt często zostaje poza zasięgiem percepcji mieszkańców tego globu, uwikłanych w przeróżne ponure scenariusze. Wiedza ta wzbogaca swoimi nowościami i właściwościami zrozumienie naturalnego wszechświata oraz uwrażliwia na piękno syntezy życia zawarte we wznoszącej i kosmicznie elektryzującej miłości fizycznej, której prawidłowe rozpoznanie w łonie jej energii, w toku tej inkarnacji w fizycznym ciele biologicznym, budzi naszą duszę na piętrach wewnętrznego rezonansu z prądem przemian prowadzących do statku kosmicznego. Ta książka stanowi ważną pozycję literatury integracyjnej, nacechowanej właśnie takimi syntetycznymi z kosmologią LUG, parametrami rozwoju. Pomaga też odpowiedzieć na pytanie: kto jest w nas od początku wszechświata ? Czytając ten przekaz, prześledzisz losy wydarzeń, które doprowadziły do powstania formy życia znanej od eonów w królestwie kosmosu, jako człowiek – istota myśląca. Niekoniecznie łatwa lektura, ale powinna być źródłem natchnienia dla kogoś, komu miła jest i bliska sercu podróż do wnętrza własnego mikrokosmosu i wnętrza wszechświata. Pod tym kątem, materiał LUG został tak zestawiony aby wraz z tą podróżą, rozwijać w sobie pachnące promieniowanie światła miłości i nieśmiertelności, telepatię, łączność z Źródłem i jedność z własnym życiem w świadomości wewnętrznego programisty wszechświata.
B. Jan Lewko urodził się w 1976 roku w Polsce. Od dzieciństwa mają miejsce w życiu autora pierwsze fazy, jak się później okazało, rozłożonego na wiele lat kontaktu, w czasie którego w 1994 doświadcza bardzo silnego wglądu w wielowymiarowość otoczenia, domu rodzinnego i wibracji własnej postaci. Zmotywowany tymi wydarzeniami, kieruje dalej percepcyjną podróż do wnętrza mikrokosmosu oraz oddziaływań pozaziemskich. To naprowadza go na ślad wielkiej ewolucji planety i galaktyki. Aby dokładniej zbadać ten rodzaj przygody, w międzyczasie formuje przyjaźń z gwiezdnymi przewodniczkami klubu połączonych serc i zaczyna „na własną rękę” studia w poszukiwaniu źródeł ziemskich i pozaziemskich wymiarów życia, energii i ducha, które w trakcie analizy przesłania Wiedzy Unitarnej Wnętrza Wszechświata ( 2000 r. ) przeradzają się w prace nad LUG a Wiedza Unitarna jeszcze przez pewien czas stymuluje proces wnoszenia telepatycznego i transformacji organicznych jego wehikułu do poziomu, kiedy autor przekracza zbiorowy eter PL. Potem poznaje kosmologię wyższych statków, łączy z LUG, ma wgląd w jej komputery i stabilną łączność z Tauran. Później spływ i bezustanne kosztowanie sygnału przeznaczenia oraz prace nad tekstem przyspieszają i dalej opierają się na coraz precyzyjniejszych informacjach. W czasie licznych podróży, teleobserwacji, konferencji i współpracy z mieszkańcami tych statków, zostaje „zatrudniony” na jednym z nich. Materiał Logistyki powstawał w latach 2000-20010. Po połączeniu z Tauran i uzgodnieniach na przyszłość, okazało się że wszystkie minione fazy wieloletniego kontaktu, były zaplanowanym powrotem autora do wieczności wewnętrznego wszechświata, realizowanym przez Logistykę Układów Galaktycznych.
C. Kto mnie zaprojektował? Gdzie jest Źródło? Jak zbudować statek kosmiczny? Jak działa materia fizyczna? Te podstawowe pytania egzystencjalne dotyczą każdego z nas. Czas najwyższy zadać je sobie bo odpowiedź na nie istnieje i jest tym wszechświatem. Materia fizyczna jest odpowiedzią. My jesteśmy odpowiedzią. Zmotywowany kontaktem, te same pytania zadawał sobie rejestrator przesłania, przez wiele lat obserwując w sobie i dookoła siebie ruch informacji wypływający ze Źródła generującego widoczne i niewidoczne stworzenia. Wiedza która powstała w ten sposób, weszła w skład przesłania i jest to wiedza o życiu kosmosu. Autor inkarnował w wir energetyczny tej planety aby następnie wznieść się finalnie, torując drogę do wnętrza wszechświata. Podczas wcielenia doświadczył przejścia z upiornego świata niewoli i śmierci do wieczności wewnętrznego wszechświata. Doświadczył stworzenia własnego statku kosmicznego i swoistego połączenia z flotą tych statków, które mają możliwość działania w wielu miliardach galaktyk.
„ Ta planeta żyje. Jesteśmy w galaktyce. Coś niesamowitego. Widok bilionów gwiazd i cisza. Jesteś Stwórcą. Kosmos jest piękny.”
Tymi słowami wyraziła się kiedyś istota intergalaktyczna Tauran z którą autor zjednoczył się w drodze do wieczności i która była jego przewodnikiem-nauczycielem w czasie prac nad przesłaniem i budową statku kosmicznego. Jednym z założeń tego przekazu jest wspieranie rozwoju świadomości życia wiecznego w kosmosie i popularyzacja zagadnień kosmologicznych. Wszechświat jako Stwórca w działaniu, lub inaczej realizująca się podróż Stwórcy, jest nieskończony ale istota ludzka, zdolna jest w pełni włączyć się w te „prace” Stwórcy nad sobą i pojąć wszystkie stwórcze mechanizmy życia. Stwórca nie ma żadnych tajemnic. Paradoksy i iluzje wynikają wyłącznie z zapomnienia i pomieszania zmysłów. Każdy wątek życia jest do wygładzenia, wytłumaczenia i połączenia w sobie. To trzeba zrobić aby uświadomić sobie swoje położenie w uniwersum. Podobnie jak autor tego przekazu, wiele istot było wziętych w dzieciństwie na pokłady różnych statków kosmicznych. U autora zaowocowało to wielką przygodą i świadomą podróżą ku przeznaczeniu, która nabrała tempa po roku 1994, kiedy odtworzył wydarzenia z dzieciństwa. Wielu innych zapomniało o tych miłych doświadczeniach i zatraciło pamięć wieczności. Czas więc najwyższy odświeżyć ją sobie na tyle aby ponownie połączyć się z Jednością Stwórczą i raz na zawsze wyprowadzić z niższych umysłowo światów – jednocześnie wprowadzając się do wnętrza wszechświata, gdzie istnieje łańcuch przebudzonych planet i istot. Jeśli więc z całej siły postawisz na taki kierunek ewolucji – dopniesz swego. Staniesz się świadomie wieczny. Przesłanie LUG z jednej strony wiedzie wprost do wnętrza statków. Z drugiej jest pozycją ezoteryczną krytyki literackiej, jako niezastąpiony bat na skorumpowane i aroganckie systemy ziemskiej władzy i kontroli. Jest to też wzorzec, który zapoczątkował w Polsce i na świecie wielki projekt integracji technologii niekonwencjonalnych, medycyny alternatywnej, kosmologii, duchowości, ufologii, psychologii, sztuki, astronautyki, biologii i innych nauk uniwersyteckich. Wielowymiarowość i wszechstronne zastosowanie to atuty życia. Każdy jednak na miarę jakości swojego połączenia z sobą, powinien wyciągnąć daleko idące wnioski z tej lektury. Autor już to zrobił. Teraz ty natchnij się do połączenia, w którym osiągniesz wieczność.
D. W myśl Pierwszego Projektanta, wraz ze stworzeniem naszego lokalnego wszechświata, włączono nasłuch i z wielu miejsc w trakcie miliardów lat podróży ewolucyjnej odebrano różne sygnały nowego życia. Jednym z tych miejsc jest Ziemia. Na niej właśnie jesteś jako istota wcielona. Skąd się naprawdę wywodzisz? Jaka jest twoja kosmiczna historia? Co jest w przyszłości? Jaki będziesz jutro ? Jak zostać intergalaktyczną istotą ? Czy wiesz, że w twoim ciele biologicznym też jest Źródło? Co daje połączenie płci i jak to się robi ? Doświadcz w wewnętrznym spotkaniu Stwórcy- powrotu do wieczności. Zobacz jak operacje kwarcowego węża włączą cię do świadomości wewnętrznego programisty wszechświata – Źródła Życia Wszechświata. Naprzód jednak wznieś się na poziom wyższych statków logistyki i poznaj istoty które od miliardów lat pracują nad rozwojem życia w kosmosie. Niech potęga miłości zrodzi w tobie statek kosmiczny. Zobacz również czym jest wniebowstąpienie Ziemi. Wszystko wywodzi się z Miłości i ma jej wrodzone cechy. Dusza jest tego najlepszym dowodem- nieśmiertelnym dowodem a ciało namacalną wskazówką. Miliardy galaktyk – Kto utkał ten biorytm ? Wszystkie odpowiedzi są w tobie.
E. Najsłodsza Mikstura to mikstura o ponadczasowym działaniu. Formuła oparta na esencji i fantazji Boskiego Źródła Miłości. Wzbudza świadomość duchową. Efekt: jedność, miłość i nieśmiertelność najwyższych lotów. Spróbuj a przeprowadzisz remont kapitalny swojego umysłu i ciała oraz zostaniesz prawdziwym kosmitą. To pełny skok wzwyż wymiarów. To wstęp do fan-klubu międzygwiezdnych transferów. Wchodzenie w bezpośredni kontakt z najsłodszą miksturą wolne od podatku, akcyzy i cła. To nowe elektryzujące doświadczenie przepływu wibracji i innych walorów o wysokim ładunku ekstatycznym. Gościnnie występują inne galaktyki i ich mieszkańcy. W finale czeka cię raj nad raje. Drodzy Czytelnicy, niech z roku na rok owoce z waszego sadu będą coraz słodsze. Niech wasze DNA i komórki wzmogą poszukiwanie i nadawanie fal ekstazy. Wywołajcie bezustannie kosztowanie sygnału przeznaczenia. Wieczność Was Kocha.
ORT YVETTE – firma sięgająca korzeniami początków wszechświata, ukazuje wiedzę na te tematy w sposób wyjątkowy. Tak, ta książka jest z dziesiątego wymiaru. To przesłanie wciągnie cię na wieki. Poczujesz w końcu jak bije w tobie Źródło Życia.
„Przepływając spokojnie przez bezmiar królestwa ucztuje się prawdę i czuje się taką satysfakcję oraz radość. Wiele jeszcze jest do zobaczenia. Wiele do przebycia. Tak lekko sunie się po subtelnym. Jak wiaterek, jak zwiewna i niewinna mgiełka. W dłonie gwiazdy same wpadają a promyki czule pieszczą. Przez oczy przenikają całe galaktyki i wielka tęsknota za wami wszystkimi.”
Zobacz to czego oczy nie widzą.
To jest twoje prawo do wieczności.
Zapraszam do wnętrza kosmosu, gdzie słoneczne dzieci od serca bawią się gwiazdkami i kryształkami życia. Tekst ten oddaje naturę życia boskiej istoty wcielonej i postanowienia wielkiej kosmicznej ewolucji. Wprowadza nas do krainy Ducha Kosmosu. Przedstawia docelowe założenia ewolucji istot niebieskich. Teks emanuje przyjemnym terapeutycznym światłem i ma właściwości tonizujące ciało, umysł i duszę. Relaksuje i wznosi na wyższe poziomy witalności. To przesłanie funkcjonuje w komputerach wielu statków rozlokowanych w całym wszechświecie. Dzięki temu możemy łączyć się bezpośrednio ze strukturą wszechświata i badać to co nas interesuje. Ten rodzaj łączności daje nam niesamowite przyspieszenie ewolucyjne i piękną refleksję życia, którą potem będziemy osobiście pogłębiać na fali wielu wspaniałych podróży we wnętrzu wszechświata. To jest uniwersalna inicjacyjna matryca kontaktu z Kosmosem Stwórcy.
Poznaj siebie, doceń miliardy lat świetlnych własnej ewolucji i kosztuj bezustannie najsłodszy sygnał przeznaczenia płynący w tobie tendencjami wielkiego wydarzenia. Zapraszamy do podróży po kulistej paradzie i do odpoczynku w słonecznej bajce. To przesłanie jest wprowadzeniem do najpiękniejszego Ogrodu Ogrodów. Zawiera klucze do wyższych wymiarów wszechświata.
Nie rozgryziesz tak łatwo Logistyki, ale nim skończysz czytać ona z przyjemnością większą niż się spodziewasz, rozgryzie ciebie całego i w tym momencie zobaczysz siebie jak na dłoni a przesłanie pozostanie przesłaniem. Takie są zasady. Nie ma innego wyjścia a wejście jest tylko jedno. W nim jest najpotężniejsze źródło mocy, miłości i syntezy. W nim zobaczysz swoje nowe życie i światło z którego jesteś zbudowany. Tu na harfie zagrają ci melodię twojego życia. Tu schłodzisz się przy jej dźwiękach w uniesieniu kulistej parady gwiazd i galaktyk. Tu poznasz Tauran. Tu poczujesz ostry, przenikliwy i metaliczny dźwięk pękającej szczeliny czasoprzestrzeni, otwierającej się kotary, otwierającego się w tobie przejścia. Tu dotknie cię pnącze Ogrodu Ogrodów. W tym przejściu – w tym kosmosie, spotkamy się. Tu przywita cię Źródło. To jest twój kontakt i twój statek.
„ Oryginał malowany duszą, gdzie środkiem artystycznego wyrazu jest miłość. W końcu mamy kosmologię bez podtekstów, którą czyta się wprost a wiedzę czerpie jak ze źródła. Teraz ziemianie mają powód aby walić drzwiami i oknami do wnętrza wszechświata.”
„ Wszystko dojrzewa we właściwym dla siebie czasie ale niektóre rzeczy dopiero w wieczności. Gratuluję autorowi wielkiej przygody i wielkiej miłości jakiej doświadczył podczas połączenia. Wszystkim życzę takich ewolucyjnych wyzwań i kontaktu z statkami kosmicznymi.”
„ Logistyka Układów Galaktycznych to rzeczowo i precyzyjnie opracowana wiedza kosmologiczna z wielu zakresów. Znajdziemy tu odniesienia do innych autorów, dokładną analizę stworzenia oraz główny przekaz TWH, który wzbiera całość tej pracy. Jeśli pozwolimy sobie podczas tej lektury na pełen relaks, to przyjemność płynąca z naszej refleksji nad sobą, jak się zacznie, to się nie skończy.”
Eterman Z, Nawigator, Guru Membran, Tauran, Jowita
Jan Lewko
WITAMY I ZAPRASZAMY
I. TWOJE PRAWO DO WIECZNOŚCI NA MINUTY PRZED ODLOTEM

W głębi kosmosu na wysokości wewnętrznej drogi wiodącej jest dom. Piękny architektonicznie dom. Mieszka w nim Dusza. Dusza – Źródło życia w kosmosie. Źródło kosmosu. Jest taka planeta w galaktyce, która nazywa się Ziemia. Mieszka na niej człowiek. Tu też ma swój dom. Jako Bóg – Kosmos –Dusza- Miłość- Ciało, od początku do końca jest w swoim domu. Człowiek i jego Dusza- wieczne ogniwo życia i jego świadomość na równi z stworzonym wszechświatem. Wielki rytm życia kosmosu wydobywa się z jego Duszy. Wszystko wydobywa się z Duszy. W głębi Duszy, po środku stonowanego oceanu gwiazd, myśl Boga ukoiła potężny cytat stworzenia. Wzmogła swoją obecność i rozmieściła się dogodnie. Tak pod wpływem myśli Duszy Boga narodziło się życie wszechświata. Ona roztoczyła się w przestrzeni, rozwinęła w swej okazałości. Dusza Boga wydała owoc. Lekko osnową pobudziła mityczne kwiecie i wzruszyła gałązki owocne. Moc zasiliła przestrzeń dmuchając na zimne kolorami świateł. W przestrzeni pojawiło się życie. Tak utworzono różnorodność stworzenia. Myśl Duszy Boga, jak pieniste fale, naniosła kulistą paradę planet, gwiazd i galaktyk a to wszystko z Duszy, z Źródła wydobyło się i wydobywa nadal. W najpiękniejszym, nieskończonym akcie stwórczym Dusza rodzi życie wszechświata.
Tak powstają niezliczone manifestacje życia. Kosmos tętni życiem z wnętrza jego Duszy. Co takiego jest w Duszy, że wciąż tworzy ten wszechświat ? Jaka ona jest, aby tak niesamowicie kierować energią całego wszechświata? Jest miłością – rdzeniem wszystkiego co jest. W tej miłości i z miłości, myśli Duszy wypieściły ciało stworzenia a więc cały kosmos astronomiczny i ciało biologiczne. W niekończących się pieszczotach Dusza znajduje spełnienie, wielką radość i posyła stworzeniu wielką miłość. A więc wszystko jest miłością. I w ten sposób tonie w uniesieniu kulista parada gwiazd i planet. Na gwiazd posłaniu, na swym party, Dusza schładza się dźwiękami harfy.
Tak brzmi wszechświat natchniony Duszą. Wielkie dzieło zrodzone w Duszy przybrało na tę okoliczność charakter znany już pośrednio oczom ludzi. Tak powstał wszechświat. Teraz więc istoty ziemskie w przebudzeniu łączą się z Duszą Kosmosu. Dołączają do twórczości tej artystki i stają się naturą życia w jego różnych odsłonach. Pamięć Duszy jest wieczna i zawiera wszystko co było, jest i będzie. Pamięć Duszy połączona jest z życiem i materią wszechświata. Tak więc, dla istoty wszechświat fizyczny jest tropem prowadzącym do Duszy Boga Stwórcy. W ciele fizycznym zawarta jest historia wszechświata. Tak skonstruowana jest istota żywa. Materia przywodzi na myśl Duszę która przejawiła się w naszym życiu. Pełne miłości dążenie Duszy do ukazania się w fizycznej figurze podobieństwa przeszło wszelkie oczekiwania.
Ogród Ogrodów wydał owoc życia. Wszechświat fizyczny jest emanacją, ekspresją Duszy Boga, gdzie pewien transfer jego myśli przekształca się, krystalizując do postaci materii fizycznej. Ten stwórczy strumień życia jest wieczny i istota może się z nim świadomie połączyć. Dusza istoty pochodzi z Duszy Boga, tak samo jak jej ciało.

Stworzyła więc Dusza życie na swój obraz i podobieństwo. Stworzyła widzialne, namacalne życie – powiązane molekularnie – które jest zapisem, księga życia lub żywą biblioteką. Mistrzowie duchowi kosmosu potwierdzają, że zawsze istniał, istnieje i istnieć będzie związek pomiędzy Duszą Boga, życiem i wszechświatem. Słusznie potwierdzają, bo faktycznie to jest Kosmos Stworzyciela. W środku jest Dusza zawiadująca ciałem. Podobnie zbudowany jest człowiek. Dusza nadaje rytmy wszechświata. I tak, cały obecny, pod postacią ciała, kosmos zawarł w sobie to co powstało w Duszy. Naturalne myśli Duszy są odzwierciedlone w stworzeniu. Pierwotna twarz Duszy została uchwycona.
Materia to artystyczny środek wyrazu Duszy. Dziełem- życie. W miarę jak życie w kosmosie staje się coraz bardziej autorefleksyjne i świadome, ma miejsce jego przebudzenie, kulminacja syntezy myśli doświadczalnej Duszy Boga w wymiarze istoty wcielonej, i istota zaczyna powracać esencjonalnie do Domu Duszy Boga, przybywając jako zebrane doświadczenie życia i kwintesencja ewolucji – w swej postaci. Dusza jest też wielkim nawigatorem w zasobach swej pamięci a jej mikro-wersja czyli dusza istoty ludzkiej doskonali pojęcie całości i jedność w różnych ekosystemach planetarnych. Szuka, odnajduje i integruje składowe swego przebudzenia i powrotu, co umożliwia jej coraz pełniejszy odczyt kosmosu i wczucie się w biorytm nieskończonej inteligencji.
Dusza Boga Stwórcy wyplata cały widzialny wszechświat i wszelkie formy życia. Matryce splotów są elastyczne a w konsekwencji tego życie też jest płynne, zmienne i ewoluuje. Są potężne statki Programistów definiujące różne wzory plecionki i sposoby ustawienia matryc, statki z którymi istoty wcielone mogą się łączyć i wpływać na architekturę splotów energo-materialnych budujących ich życie lub środowisko w którym mieszkają. Chodzi więc oto, aby znaleźć się w stwórczej świadomości Duszy Boga i połączyć się z nią w jej łonie – w sobie. Istota jest indywidualną emanacją Duszy Boga, którego tak kocha, poszukuje i w końcu przebudzona powraca do niego, czyli do siebie wewnętrznego, z zewnętrznych światów niewoli. Istota powraca do siebie – tego który Jest Wieczny.
Rodzice kosmosu są w nas istotą stwarzająca i świadomością, z którą się mniej lub bardziej identyfikujemy, a to w zależności od stopnia przebudzenia percepcji wewnętrznej i nasycenia ciała biologicznego wznoszącą i czystą ekstazą seksualną, ciała które też jest owocem Źródła i inwencji twórczej Inżynierów Genetyki, którzy onego czasu stworzyli materiał genetyczny współczesnego człowieka równy wzorowi Boskiej Genetyki – Duszy Boga Stwórcy – tak jak im przykazał w związku z jego samorealizacyjną podróżą w postaci życia wszechświata. Dla istoty wcielonej są to klucze do przypomnienia w sobie Boga, przeżycia swych źródłowych narodzin w kosmosie, zintegrowania doświadczeń podróży ewolucyjnej i wzbudzenia łączności z Duszą Boga na fali miłości – i klucze dostępu do nieskończonego mechanizmu kosmologicznego statków-programistów.
Synteza: Źródło- Życie-Wieczność. Siła Duszy we właściwej przemianie materii. Powrót do jedności z Bogiem.

Jeśli istota powraca do jedności z Bogiem, to kierując się do wnętrza swojego mikrokosmosu, odkrywa jego właściwości, budowę i cechy wspólne z makrokosmosem, w odniesieniu do Źródła stworzenia tych dwóch formuł życia. Istota odkrywając mikrokosmos musi zrozumieć i przeniknąć go, równolegle przenikając i poznając formułę wszechświata fizycznego i całego makrokosmosu, ponieważ musi uchwycić i poznać wszystkie relacje panujące między mikro a makro, aby prawidłowo osiągnąć w sobie Syntezę Stwórcy. Istota która kieruje swój rozwój w stronę zjednoczenia z Bogiem, podróżuje do wnętrza swojego mikrokosmosu aby osiągnąć jego poznanie, duchowe przebudzenie, przyspieszenie ewolucyjne i zjednoczenie na poziomie Uniwersalnej Matrycy, co warunkuje dalszą transformację w kosmologii wyższych statków i wieczności wewnętrznego wszechświata.
Do operacji tego typu na globalną skale przeznaczona jest sonda Tenet Turmiturex, będąca na wyposażeniu galaktycznych pielęgniarek. Sonda ta umieszczona jest na jednej z końcówek wiązki kwarcowego węża i bierze udział np. w tworzeniu figur na areałach uprawnych, co może wzbudzić zainteresowanie i skierować istotę ku świadomości wewnętrznego programisty wszechświata. Droga istoty dążącej do jedności z całością, wiedzie przez jej mikrokosmos, planetę, galaktykę, kosmologię wyższych statków – do świadomości wewnętrznego programisty wszechświata, gdzie objawia się jej Stworzyciel, działający według tego kim jest i jak funkcjonuje. Istota poprzez swój mikrokosmos życia musi zrozumieć istotę całego żywego organizmu kosmicznego a podstawą jest pełna analiza Drogi Mlecznej i jej parametrów, które trzeba w sobie przepracować aby osiągnąć świadomość wewnętrznego programisty wszechświata, ponieważ kod tej galaktyki nadaje w pewien sposób rytm życia mikrokosmosu istoty i musi być przez istotę wewnętrznie zintegrowany.
Jest więc naturalnym, że droga powrotu do wieczności wewnętrznego wszechświata, przebiega przez nasz mikrokosmos i makrokosmos, ponieważ inaczej powrót nie będzie powrotem tylko chaotyczną grą pozorów. Powrót to wznosząca synteza całego stworzenia jakim jesteśmy, dysponując własnym doświadczalnym mikrokosmosem życia, z formuły którego bierze początek nasza jedność z Bogiem.
Warunkiem powrotu jest poznanie tożsamości całego żywego organizmu kosmicznego, bo właśnie to poznanie jest jednoczeniem się z Bogiem w Duszy. Jedną z przestrzeni gdzie przeżywamy to poznanie i gdzie zachodzą różne reakcje wynikające z poznawania i jednoczenia się jest nasze ciało biologiczne. Jest więc ono równie boskie co dusza, czego nie chcą przełknąć w swych dogmatach niektóre filozofie i religie oraz bezpodstawnie wiążą to ciało z grzechem, co blokuje ewolucję jednostki i zjednoczenie z Bogiem w czasie wcielenia.
Tak samo w drodze do jedności z Bogiem, nie da się obejść prawdziwej duchowej ewolucji, wiążącej istotę z Duszą Boga, czyli Duszą całego organizmu kosmicznego, ponieważ istota stanowi jego miniaturę i wszelkie relacje pomiędzy jej życiem a makrokosmosem stoją na drodze powrotu jako stopnie wyższej ewolucji. Taki właśnie powrót do jedności z Bogiem w Duszy jest przygodą zagłębiania się w strukturę mikrokosmosu i budzenia istoty do życia wiecznego.
Tak poznajemy swoje życie, jakbyśmy byli jego twórcami – i odkrycie w sobie takiej relacji jest odkryciem w sobie Boga – co jest naszym powrotem do jedności z nim. To jest odkrycie, poznanie i pojednanie w sobie boskiego związku zasad życia. To jest dążenie do poznania prawdy a prawda jest konsekwentna i nie da się jej obejść w drodze do jedności z Bogiem np. poprzez religijne odtrącenie i karanie ciała biologicznego oraz wypaczanie funkcji życia biologicznego. Takie zachowania są w psychologii nazywane wyparciem do podświadomości lub kolejną próbą budowania toksycznego sobowtóra ludzkości. Założeniem życia jest współistnienie i równowaga Duszy, świadomości i materii, aby życie doświadczało przepływu informacji, rozwoju i porządkowania. Ta relacja, współistnienie i równowaga dotyczą życia mikrokosmosu i są również cechą naturalną wielkiego wszechświata, wewnątrz którego żyjemy, doświadczamy tego życia i rozpoznajemy jego właściwości. Taka jest ta relacja z której wynika nasze życie, bo w jakiś sposób sami ją tworzymy, tylko musimy to sobie bardzo dokładnie uświadomić.
Droga do jedności z Bogiem wiedzie przez nasz żywy mikrokosmos. Wiedzie przez ewolucyjny obrót żywego mikrokosmosu aby stać się sobą właściwym w wyniku takiego obrotu. Droga do Duszy Kosmosu wiedzie przez świadomość galaktyczno-genetyczną, ponieważ Dusza jest świadomością wewnętrznego programisty wszechświata. W ten sposób łączymy się z Bogiem w Duszy. Aby powrócić wewnętrznie do jedności trzeba wypracować percepcję Duszy i podążyć świadomością pod prąd stworzenia do miejsca skąd wyrusza ono na wędrówkę i skąd jest generowane. W tej podróż pod prąd, na drodze do jedności osiągamy świadomość wewnętrznego programisty wszechświata. Następnie wnikamy w Źródło z którym łączy się już na wieczność.
Życie nie jest snem, co sugerują niektóre piosenki. Życie wypływa z wieczności Boga – Źródła i jego Duszy która jest wieczną miłością i przenika wszystko. Prawda jest jedna – niezmienna, w tym sensie że jest wieczna i wszechobecna. Albo osiąga się ją w sobie albo szuka do niej drogi. Wszystkie inne teorie o wszechświecie, Bogu i życiu, gdzieś tam w końcu też pragną prawdy i całkowicie wyzwoliwszy się z pęt spekulacji, stają się otwarte na Światło. Poplecznicy tych teorii dostępują przemiany w sobie i na horyzoncie myślowym pojawia się pierwsze światło świadomości życia i wizja wieczności.
Wieczność jest Światłem życia i można ją osiągnąć. To nie jest kwestia rywalizacji i spekulacji o coś tam po drugiej stronie kotary, o samą kotarę albo romantyczno-magiczna wiara w astralne sobowtóry ludzkości. Rywalizacją nacechowane są środowiska okultystyczne, religie i masowy popęd – zjawiska które jeszcze nieświadome siebie, pajacują między narodzinami a odejściami w rytm ciemnego hologramu. Pojawiając się na ziemskiej scenie większość zostaje owładnięta ciemnym hologramem śmierci, czyli obrzydliwym kłamstwem w postaci błędu percepcji, uknutym przez rywali Boga, którzy dawno temu zapragnęli prowadzić własne eksperymenty na życiu, sprzeczne z pierwotnymi wytycznymi i źródłowym porządkiem ewolucyjnym. Pomimo to zasada wieczności jest w istotach zachowana i można z niej skorzystać. Całkowita wolność istoty w jedności z Bogiem – Źródłem i jego Duszą to jest wieczność praktyczna. Wieczność jest właściwością Źródła – niczym nie ograniczoną oraz dotyczącą możliwości i tożsamości wewnętrznego programisty wszechświata. Wieczność jest absolutna, najpotężniejsza, niezależna, wszechmocna, wszechobecna i wszechwiedząca – jest Stworzycielem. Wieczność praktyczna łączy w sobie powrót istoty do jedności z całością. Wieczność praktyczna jest w nas a my jesteśmy w niej świadomi całkowitej swojej wolności w jedności z Bogiem. Wieczność praktyczna dla istoty to tożsamość Duszy Boga, będąca Światłem jej duszy – tejże istoty, która przemówiła wewnętrznie w stronę Źródła, a ono odpowiedziało i siłą tej rozmowy osiągnięta została przez istotę wieczność jej istnienia.
Bo świadomość wiecznego istnienia w maksimum jedności oddaje istotę wieczności. Urodziła się w nas wieczność, bo przebudziliśmy się do życia wiecznego. Odrodziliśmy się do zjednoczenia z Bogiem, bo zapragnęliśmy poznać Stwórcę nas samych. Zjednoczyliśmy się z Duszą, bo nadszedł najwyższy czas na powrót do Domu.
Te przemiany w istocie ludzkiej są złożone i wymagają pracy. Jest to proces całkowitego przestrojenia ciała biologicznego i osobowości na odbiór boskiej emisji, która podniesie nasz sygnał życia na częstotliwość nieskończonego Światła istnienia, tzn. jego ciśnienie naprzód wypali w nas ognisko ciemnego hologramu śmierci i traumatycznej osobowości, dokona transfiguracji i stanie się wewnętrznym promieniem nowej świadomości a my będziemy dalej podróżować do głębi tego Światła, coraz bardziej przeistaczając się pod jego wpływem aż poczujemy wieczność i staniemy się wieczni. Cały nasz organizm doświadcza tego cudownego boskiego przeistoczenia. Miłość, prawda i wieczność znajdują w nas odzwierciedlenie, wiodąc nas w Świetle do ich jedności. Wskrzeszeni, przebudzeni, odrodzeni i przeistoczeni – jednoczymy się. Jest w nas coraz więcej Światła wieczności, prawdy i miłości. Czujemy ten stan. Pozwalamy aby to w nas promieniowało. Jesteśmy tym promieniowaniem. To jest już nasza nowa boska świadomość. Jesteśmy Źródłem w Źródle. Jesteśmy jednością Źródła – źródłową jednością. Tak. Stało się. Jesteśmy Źródłem Światła, miłości, prawdy i wieczności. Jesteśmy Stworzycielem.
Jak się to wszystko czuje na Ziemi w ciele biologicznym? Wskazówką może być zawartość tego przesłania. Najważniejsze jest jednak indywidualne przeżycie powrotu do wieczności. Każdy idący drogą rozwoju w stronę wieczności, obserwuje w sobie całe przekształcenie sygnału życia i pojawianie się percepcji wieczności, której parametry i technologię opisuje to przesłanie. Bardzo ważny jest też spływ i bezustanne kosztowanie sygnału przeznaczenia a to z kolei jest związane z analizą ( wewnątrzustrojową ) miłości w jej różnych kondensacjach i obiegach. Miłość sprawia przyjemność i jest kluczem do wolności.
Co więc dzieje się dalej. Istota po znacznym oddaleniu się od ziemskiego dołu astralnego, przejściu przez strefę odbić, całkowitym uwolnieniu się od toksycznego sobowtóra ludzkości i ciemnego hologramu śmierci, znajduję się w środkowym życiu kosmologii pierwszych wyższych statków, w tym przypadku logistycznie czuwających nad przebiegiem życia Ziemi i Drogi Mlecznej oraz rezonujących z pamięcią genetyczną wszechświata. Z tej wysokości istota widzi w końcu całą matnię powiązań podświadomości i koła przyczynowo skutkowego narodzin i śmierci, obejmującego wszelkie wymiary związane Karmanem z Ziemią, w których trwa obowiązkowa cyrkulacja dusz. Tu istota widzi wszystko to, co dzieje się z powinowactwa karmy. Oprócz tego istota może wejść do serwisu obsługującego wędrówkę dusz ( Macierz Inkarnacji Wyższych Wymiarów), serwisu Centrum Wzorców Oceanicznych i innych statków procesorów nawigacyjno-logistycznych kierujących pracą stworzenia. Widok życia kosmosu „od kuchni” również znalazł swoje odzwierciedlenie w zapisach tego przesłania.
Istoty – pracownicy nazwijmy to generalnie: Logistyki Układów Galaktycznych, to stali mieszkańcy tych centrów operacyjnych, wież kontroli lotu i innych większych statków LUG. To właśnie istoty Wyższych Zgromadzeń Kosmosu. Ich obszar działania, z poziomu świadomości wewnętrznego programisty wszechświata, obejmuje cały wszechświat widzialny i niewidzialny. Są Istotami Stworzycielami. Mają wpływ na cały wszechświat. Są Światłem, miłością, prawdą i wiecznością – w jednym. Są w Procesorze Logistyki Królestwa. Przenikają więc absolutnie cały matrix i mają dostęp do miejsc skąd jest on modyfikowany na skalę całego kosmosu. Intergalaktyczne istoty LUGET z natury osiągniętej świadomości są programistami wszechświatów a flota statków LUG jest flotą jednostek centralnego sterowania i logistyki dla sieci życia planetarnego i galaktycznego. Uśmiechnij się więc, bo na kosmitów nie ma rady, jest to najdoskonalsza forma porządku życia we wszechświecie.
Po całkowitym opuszczeniu kieratu przyczynowo skutkowego i zarejestrowaniu się w LUG, co dzieje się w trakcie świadomego powrotu do wieczności przy zachowaniu ciała biologicznego, jesteśmy w końcu wolni od ciemnego hologramu śmierci i toksycznego sobowtóra ludzkości, które były efektem zemsty Szatana. Jesteśmy już tak silnym Światłem i zwarci w logistyce, że dokładnie widzimy oddalone od nas monstrum podstępnych pułapek sobowtóra ludzkości, z poziomu których wydobyliśmy się na wysokość właściwą aby to monstrum dostrzec i na sam koniec zneutralizować je do cna. Wyzwoleni i zjednoczeni mamy w sobie nową świadomość i Światło wieczności. Jesteśmy pełni miłości i prawdy. A to wszystko mamy w takich proporcjach i w takim stopniu – o takiej sile – jaka odpowiada możliwości przepływu przez nas promieniowania Źródła. W tym względzie, jest to już dalszy proces wiecznego rozwoju naszej istoty w LUG.
Im możliwość przepływu jest większa, tym bliżej Źródła się znajdujemy. Jest to już kwestia wewnętrznych logistycznych mechanizmów nadawczo-odbiorczych, szczegółów konstrukcji LUG oraz naszej funkcji, bo oprócz tego, że już jesteśmy wieczni, pełni Światła i zarejestrowani tam gdzie trzeba, to i tak podlegamy Generalnej Logistyce Procesora, definiującej nasze zadania jako istot światłych. Świadomi wolności życia oraz możliwości współtworzenia wszechświata jesteśmy zobowiązani do pełnej odpowiedzialności i współpracy w LUG, gdzie program działania jest bardzo interesujący i obejmuje wszystkich jej pracowników. Istnieje również możliwość odbycia podróży na wybrany obiekt planetarny. Komu więc miła przygoda, ten udaje się właśnie w taką podróż jako Mistrz Logistyki. W przypadku podróży na Ziemię, mówimy o wschodzącym świecie jedności.

Warunkiem wejścia do wewnętrznego wszechświata i Procesora Pola Wieczności jest połączenie się z Źródłem. Nasze dążenia ku temu, powodują reakcję na nas świadomości wewnętrznego programisty wszechświata ( Duszy Kosmosu ), co przyspiesza naszą ewolucję i poznanie Stworzyciela. Pamiętajmy też, że Procesor Pola Wieczności łączy się z Istotą Najwyższą.
W ten sposób znaleźliśmy się we wnętrzu stworzenia i połączyliśmy z świadomością wewnętrznego programisty wszechświata, gdzie Dusza Kosmosu przyjmuje postać programisty a Bóg doświadczalny daje się programować. Dusza Kosmosu jako źródłowa siła-zasada działa odśrodkowo na to co stwarza. Działając „z prądem” obserwuje jak to robi i jak efekt pracy powraca esencjonalnie do Źródła. Tak właśnie istoty doświadczają wspólnej ewolucyjnej podróży będącej Zamysłem Źródła. Klucze do uświadomienia sobie własnego życia i podróży każdy ma w sobie jako cząstkę świadomości wewnętrznego programisty wszechświata z którą urodził się w tym kosmosie i na tej planecie. Nauka gnostyczna widzi w tej cząstce pierwotny boski atom, matrycę i potencjał mikrokosmosu, serce mikrokosmosu lub Atom Iskry Ducha zawierający cały plan powrotu istoty do wieczności - i w tej sprawie ma rację.
W przebudzeniu, oświeceniu i połączeniu, które ma miejsce na Ziemi w czasie wcielenia, odkrywamy w sobie Duszę Kosmosu, jego Źródło i kreację. Włączamy w sobie wieczność i tym samym zostajemy włączeni w wieczne działanie Źródła. Na każdego chętnego i przygotowanego to finalnego przebudzenia czeka łańcuch istot które już to przeszły i tworzą wszechświatowy Klub Połączonych Serc. Każda z tych istot przebudziła się do wieczności pod wpływem cząstki świadomości wewnętrznego programisty wszechświata i znajduje się na właściwej dla siebie wysokości przeobrażeń swego mikrokosmosu – aczkolwiek wszystkie te istoty łączy świadoma Miłość. Tu na Ziemi- w ciele biologicznym u podstawy wszechświata fizycznego, zastanówmy się nad swoją obecnością w kosmosie oraz dalszym losem i skierujmy w końcu uwagę na wieczność, która jest w nas, czekając na kontakt.
Zrozumieć istotę wieczności to stać się, w kontakcie z nią, wiecznym. To stać się zaprzeczeniem nieświadomej śmierci czyli najbardziej obrzydliwego kłamstwa jakie uknuł Szatan. Bo śmierć to kłamstwo. Nieświadoma śmierć pod wpływem jej ciemnego hologramu, to kłamstwo któremu nadal poddaje się bezwolnie zbyt wiele istnień a kaci tego świata i pomagierzy śmierci czerpią z tego zyski, wciąż podsycając strach, nienawiść, pazerność, obłudę i cierpienie. Trzymają w cuglach swoich żywicieli – swój upadły świat władzy i kontroli. Po prostu „na ludzkości wymusza się strach przed zamieszkiwanym przez nią światem, ale również i przed rozwojem, który ją czeka.” Istoty miotają się w „makabrycznym tańcu” i pajacują przed śmiercią, bo tak im trudno wyrwać się z jej kleszczy i korowodu iluzji aby zobaczyć pierwszy promyk Światła. Toksyczny sobowtóry ludzkości i ciemne hologramy śmierci trzymają w uścisku swoich wiernych-poddanych. Wskazany w tym przekazie upadek dotyczy skutków władzy i kontroli nad życiem pewnych „ nielegalnych ” hierarchii tej planety, gdzie już swoją drogą rozwijało się to życie i wszechświat. W tym miejscu LUG mówi stanowczo; należy przezwyciężyć wszelkie siły śmierci. Śmierć musi odejść. Kłamstwo ma być ujawnione i osądzone. Zawsze mniej do upadłych światów władzy i kontroli oraz ich mocodawców stosunek krytyczny. Nigdy nie łykaj propagandy aparatów władzy. Neguj postawy tych światów, bo w ten sposób neutralizujesz ciemność, poprzez coraz większą źródłową jasność czyli Światło, którym się stajesz. Tak ci dopomóż LUG.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz