piątek, 1 kwietnia 2011

Nowa Atlantyda - Ogon Smoka

Louis Turi przewidział wydarzenia 9/11 a także huragan Katrina. W listopadzie zeszłego roku powiedział w wywiadzie, że w marcu 2011, tysiące ludzie trzeba będzie ewakuować ze względu na niszczącą siłę natury. Dodał on wtedy, że przyczyną takiego stanu rzeczy będzie tsunami i trzęsienie ziemi. Louis Turi jest znanym na świecie astrologiem, urodził się we Francji i praktykuje Boską Astrologię Nostradamusa.

Wg. niego Japonia jest krainą Wodnika sterowaną przez planetę Uran, która z kolei jest odpowiedzialną za wszelkie eksplozje na ziemi łącznie z tymi nuklearnymi. Obecną sytuację spowodował ogon gwiazdozbioru Smoka wchodzący w znak Wodnika. Turi przepowiada dalej, że następna katastrofa czeka Amerykę. Powiedział wówczas, że znakiem jej zbliżania będzie wiele ptaków które spadną z nieba nie mogąc oddychać. Ogon smoka powoli przesuwa się nad Amerykę i ma działać na podświadomość wyzwalając w ludziach działania samobójcze i irracjonalne.

Okno sprzyjające nieszczęściu ma się otworzyć w marcu 21, 22 i wg. astrologa dni te przesądzą o losie ludzi ratujących japońską elektrownię. Jest to także moment kiedy Księżyc będzie w swoim największym perygeum od 19 lat. Okno to Louis Turi nazywa oknem śmierci.

I to nie koniec nieszczęść . Następne trzęsienie ziemi, tsunami lub wybuch wulkanu ma mieć miejsce 28, 29 i 30 marca. Ma to być wydarzenie tak samo brzemienne w skutkach jak to, które obsewowaliśmy w Japonii. Jednak najbardziej ogona smoka należy obawiać się w czerwcu i grudniu tego roku. Cokolwiek się wtedy wydarzy, trzeba traktować nie jako karę za grzechy czy inny dopust boży a raczej jako zjawisko cykliczne, które już kiedyś miało miejsce. Nasze dane rzadko sięgają dalej niż 100 lat wstecz, dlatego trudno jest nam odgadnąć te tendencje i ciągle jako ludzkość jesteśmy zaskakiwani przez kolejne kataklizmy.

Turi uważa, że tradycyjna geologia wykazała w sposób wystarczający, że nie jest w stanie przewidzieć żadnych istotnych zdarzeń na ziemi i z tego powodu jest to tylko strata czasu i pieniędzy. Tradycyjnie wytrenowani na uniwersytetach naukowcy nie potrafią wykorzystać swojej wiedzy do tego, by ostrzec ludzi przed nadchodzącym kataklizmem. Dlatego zagadnieniem tym powinna zajmować się astrogeologia – dyscyplina wiedzy, która do tradycyjnej nauki o budowie geologicznej naszej planety dodałaby jej związek z tym co zachodzi w Kosmosie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz