piątek, 1 kwietnia 2011

Zmiany na swiecie

tsunami-wave
Zastanawiacie się pewnie czy będą zmiany na świecie… Będą. Już są… Czy będą to zmiany łagodne? Spójrzmy prawdzie w oczy. Na tym poziomie świadomości i działania, jaki obecnie prezentuje zdecydowana większość ludzkiej populacji, zmiany nie mogą być łagodne. Jest to wypadkowa prostego rachunku. Ogromna, przeważająca większość ludzkości podąża w kierunku dokładnie przeciwnym.
Działanie ludzi grozi nieodwracalnymi zmianami które mogą całkowicie zniszczyć planetę. Wyższa Kosmiczna Inteligencja ani jej wysłannicy, którymi wielu z Was właśnie jest, nie może do tego dopuścić.
Ostatnio coraz częściej zachowuję się jak desperat. Od kilku tygodni w wolne dni robimy z rodziną dalekie wycieczki. Na każdej z tych wycieczek zakładamy instalacje krystaliczne na jakichś obiektach. Czasem są to sanktuaria, czasem miejsca mocy, miejsca pięknej przyrody, wiekowe drzewa. Szukamy sojuszników we wszystkich światach. Prosimy o pomoc prastare duchy opiekunów Ziemi, zjednujemy pomoc przedstawicieli świata zwierząt, roślin, wszelkich stworzeń lądowych i wodnych, widzialnych i niewidzialnych. Przygotowujemy się do tego co musi nastąpić i w czym wszyscy będziemy mieli swój udział. I wciąż zakładamy kryształy. Mamy świadomość, że każda założona instalacja, czy każda wysłana w świat wypełniona kryształami Merkaba, to kolejne światełko przeświecające przez spowijającą naszą planetę czarną kurtynę, to zwiększona szansa na wielu uratowanych. Tak, uratowanych! Apeluję do wszystkich o włączenie się do działania. Kryształy czekają. Zrób chociaż mały krok. Zapal choć jedno małe światełko. To niewiele, ale tysiące małych światełek może oświetlić most, po którym bezpiecznie przejdziemy do Nowej Rzeczywistości.
Zawsze, bez względu na rozwój wydarzeń, przyszłość zależy od tych, którzy podejmują działanie!
Jeżeli nie posiadasz kryształów współpracujących ze świetlistą siecią zgłoś się po choć jeden egzemplarz do jednej z naszych koleżanek (kontakt na końcu artykułu). Dzięki temu będziesz mógł zawarte w nim kody przenieść na wiele innych, powołanych przez Ciebie do życia „kryształowych istot”. W ostateczności, jeżeli z jakichś przyczyn nie możesz odpowiedniego kryształu otrzymać fizycznie, oczyść kryształ który już posiadasz. Możesz to zrobić na przykład poprzez zostawienie go w kilkugodzinnej kąpieli ze słonej wody, najlepiej na wolnym powietrzu. Później dotykając go wyraź intencję, aby połączył się on z kodami przekazywanymi przez wszystkie światłe istoty, które swój impuls oświecenia przekazały do kryształowej świetlistej sieci wirującej wokół Ziemi.
medytacja_krysztalowego_pola
Możesz sobie pomóc wybierając się do któregoś z miejsc, gdzie kody te zostały już wcześniej aktywowane. Są to między innymi kamienne kręgi w Grzybnicy, praktycznie wszystkie większe skupiska kamiennych kręgów w Polsce, Chełmska Góra koło Koszalina, Masyw Ślęży, Czakram Wawelski, Wzgórze Lecha z katedrą gnieźnieńską, kompleks sanktuarium w Licheniu, szczyty Tatr…. Jest też wiele innych miejsc, ewidencji wszystkich do tej pory nie prowadziliśmy, ale jeśli jest taka potrzeba, możemy poszerzona listę zamieścić.
Energia niektórych z tych miejsc jest ukryta przez ich funkcje codzienne, nie do końca zgodne z kosmicznym przyporządkowaniem, ale jeśli masz otwarty umysł i serce, właściwą wibracje odnajdziesz.
Dziś nadal jeszcze można ze sobą rozmawiać, korespondować, chodzić na warsztaty, spokojnie zaopatrywać się w kryształy czy Merkaby. Ten okres nie będzie trwał długo. Wkrótce nie będzie na to czasu a Ci, którzy będą mieli choć trochę Światła, będą oblegani przez tłumy potrzebujących. Skorzystajcie z szans jakie daje nam jeszcze w miarę spokojna teraźniejszość.
Michał Papierski
(Fioletowy Płomień)
Ode mnie natomiast nawiązujący do tematu powyższego artykuły filmik z przesłaniem od Bashara:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz