niedziela, 17 kwietnia 2011

FBI ujawnia dokumenty

FBI uruchomiło stronę, na której udostępniono publicznie ponad 2000 dokumentów, które wcześniej były niedostępne. Są to skany dokumentów skonwertowane do formatu PDF.

Serwis o nazwie "The Vault" (skarbiec) wyposażony został w wyszukiwarkę, która pozwala wyszukiwać dokumenty zarówno po tematach, jak i po nazwiskach osób, których one dotyczą, sporządzony został również alfabetyczny indeks nazwisk. Dokumenty wyświetlane są w przeglądarce za pomocą skryptu zainstalowanego na stronie, można je również pobrać na dysk.

Wśród udostępnionych dokumentów znajdziemy również wiele tych poświęconych tematyce zjawisk paranormalnych i teorii spiskowych, między innymi UFO (obecnie 215 plików), zamach na World Trade Center (223 pliki) czy katastrofa promu kosmicznego Columbia. Niewiele jest niestety dokumentów dotyczących zdalnego postrzegania - udostępniono dokładnie jeden konkretny raport dotyczący tego zjawiska.

Inaczej niż możnaby się spodziewać po dokumentach FBI, w tych dotyczących UFO znajdziemy takie stwierdzenia, jak oni nie pochodzą z żadnej planety w naszym rozumieniu tego słowa lecz z eterycznego świata częściowo przenikajacego nasz, ciała odwiedzających automatycznie materializują się po wejściu w naszą gęstość wibracji (tzw.aport) czy dyski posiadają rodzaj energii radiacyjnej bądź promieni będących w stanie zdezintegrować każdy atakujący je pojazd. Dowolnie powracają w stan eteryczny znikając z pola widzenia i nie pozostawiając żadnych śladów.

Spośród dokumentów dotyczących UFO niewątpliwie gratką są raporty z Roswell, szczególnie ten sporządzony przez agenta FBI w tej sprawie. Raport stanowi potwierdzenie faktu przejęcia przez siły USA trzech latających talerzy w stanie Nowy Meksyk, wraz ze zwłokami dziewięciu pilotów.

Śledczy z Sił Powietrznych oświadczył, że w Nowym Meksyku odnaleziono trzy tak zwane latające spodki. Zostały one opisane jako okrągłe i wypukłe w środku, średnicy około 50 stóp. W każdym znajdowały się po trzy ciała ludzkiego kształtu, ale wzrostu zaledwie trzech stóp, ubrane w metaliczne, błyszczące ubrania. Wszystkie ciała były obandażowane w sposób podobny do strojów używanych przez lotników i pilotów testowych.

Według informatora pana XXXXX, spodki znaleziono w Nowym Meksyku, ponieważ Rząd posiada w tym rejonie bardzo silny radar, sądzi się również, że radar zakłóca mechanizmy kontrolne spodków.

Powyższy raport koresponduje z notatką generała Rameya, którą niedawno udało się częściowo odczytać na podstawie słabej jakości zdjęcia:

"dowództwo lotnicze [bazy] potwierdza, że "dysk" jest kolejnym znaleziskiem na zachód od (nieczytelne)"
"ofiary, które znajdowały się we wraku, zostały odtransportowane do (nieczytelne)"
"mamy lotników z dysku, którzy zostaną przetransportowani B52 lub C-47"

Od kilkudziesięciu lat różni dziennikarze i fascynaci UFO dostarczają nam interesujących materiałów w tym temacie, teraz jednak wygląda na to, że otrzymujemy potwierdzenie z samego FBI.

Istnieje jednak małe "ale". "The Vault" zawiera dokumenty odtajnione na mocy ustawy o przedawnieniu dokumentów - są to de facto te same dokumenty, które krążyły w sieci już od dłuższego czasu, tylko udostępnione pod bardziej wiarygodnym adresem. Niemniej jednak, zawartość "Skarbca" wydaje się interesująca i jest nadzieja, że z czasem FBI udostępni na jego łamach coraz więcej dokumentów o interesującej nas tematyce, tym bardziej, że serwis jest na bieżąco uzupełniany.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz