piątek, 1 kwietnia 2011

Przebudzenie - transformacja

Poniżej przetłumaczyłem Matthew Ward'a który odpowiadał na pytania osób dotyczące życia w 5D. Matthew jest synem Suzanne Ward. w 1980r. zginął on w wypadku samochodowym. Suzanne dostała informacje od trzech różnych niezależnych medium, że jej syn się z nią skontaktuje. Stało się tak w 1994r. i od tej pory dostawała mnóstwo informacji od zmarłego syna i innych Istot dotyczących roku 2012, Nirwany, pozaziemskich cywilizacji itp. Jej misją jest rozprzestrzenianie tych informacji co też robi do dziś. Nie przetłumaczyłem dokładnie wszystkiego słowo w słowo i pominąłem tłumaczenie pytań zadawanych przez osoby przez co powstał jeden w miarę spójny tekst z którego dowiecie się sporo, naprawdę fascynujących rzeczy.


Nauka będzie rozwijać się nadal, naukowcy zrozumieją jednak prawdziwą naturę wszechświata oraz prawa które rządzą życiem wewnątrz niego.

Małżeństwa na Ziemi nie zawsze opierają się o miłość, powstają raczej z pragmatycznych powodów jak np. porozumienia rodzicielskie dla dobra dzieci, nieplanowane ciąże, przekazywanie majątku, utrzymanie królewskiej krwi oraz czyste pożądanie. Nic z tych rzeczy nie ma racji bytu w bardziej zaawansowanych cywilizacjach, gdzie wyłącznie głęboka przyjaźń, dopasowanie, szacunek i miłość obojga prowadzą do długoterminowego związku który szanowany jest przez osoby znające tą parę. Legalizacja nie odgrywa absolutnie żadnej roli w tym wszystkim.

Zwierzęta również mogą wejść do 5D. Trzeba jednak pamiętać, że Światło nie jest jedynym warunkiem by osiągnąć ten poziom. Wiele Istot przepełnionych Światłem "podpisało" umowę przed zejściem na Ziemię, która zakańcza ich obecność na tej planecie przed końcem 2012 r. To samo tyczy się zwierząt. Ich niewinność automatycznie kwalifikuje je do Wniebowstąpienia i mówimy również o drapieżnikach zabijających dla pożywienia, które staną się znów wegetarianami jakimi niegdyś były. Jeśli przed inkarnacją zdecydowały o pozostaniu na Ziemi po 2012r. wówczas wkroczą w ten pełen chwały Złoty Wiek razem z ludźmi.

Niektórzy boją się, że negatywne informacje płynące ze świata obniżą poziom ich Światła, do stopnia który nie umożliwi im wkroczenia w 5D. Oczywiście naturalnym jest współczuć wszystkim cierpiącym ludziom, zwierzętom i Matce Ziemi co sprawia że nasze Serce staje się ciężkie, jednak we współczuciu jest Światło. Natomiast użalanie się nad samym sobą to już inna sprawa, nie wpadnijcie w tę ciemną pułapkę. Aby rozświetlić ciężkie Serca, ślijcie uzdrawiające Światło całemu światu; pamiętajcie że miliony cierpiących dokańcza swoje karmiczne zobowiązania; nie czujcie się winni tylko bądźcie wdzięczni za wszystkie łaski w waszym życiu; i wizualizujcie sobie Złoty Wiek Ziemi, gdzie istnieje wyłącznie pokój, miłość, współpraca i radość, ten świat jest bliżej i bliżej!

W 5D nie istnieje bezrobocie. Przyzwyczailiście się do myślenia o zatrudnieniu jako o pracy z wypłatą co tydzień czy co miesiąc, a to słowo oznacza odpowiednie wykorzystanie czasu, narzędzi lub usług i właśnie to będziecie robić w czwartej gęstości (5D).

Wiele rodzajów pracy typowych dla trzeciego wymiaru (właściwie to czwartego - przyp. Boogy) nie istnieje w piątym. Nie ma przemysłu związanego z wojną, nie istnieją też przemysły chemiczne, naftowe, gazowe, wycinka drzew, więzienia/fabryki ani przemysł wydobywczy w takich formach jak je znacie. Międzynarodowe korporacje nie istnieją w tych wyższych wibracjach, podobnie jak choroby więc nie ma potrzeby by egzystowały placówki psychiatryczne, chirurgia, farmaceutyka czy domy pogrzebowe. Nie ma nudnych, monotonnych prac ani biurokracji; nie ma od 9:00 do 17:00, nie ma weekend'ów i dni roboczych ani zmian. Nie ma dojeżdżania do roboty ani korków ulicznych; ani też strachu przed utratą pracy.

Jeśli pracujecie obecnie w dziale który w 5D nie istnieje, nie przejmujcie się! Wybór będzie spory, zarówno jeśli chodzi o zatrudnienie jak i o studia oraz szkolenia na wszystkich poziomach. Możecie wybrać pracę w dziedzinie która was najbardziej interesuje jak np. komunikacja, edukacja, planowanie podróży, opieka nad zwierzętami, bibliotekarstwo, wszystkie formy zajęć związanych z kulturą i sztuką, projektowanie ubrań, rozrywka, sport, architektura,konstrukcja,rolnictwo, przemysł spożywczy, eventy, publicystyka, handel i administracja. Wypoczynek obejmuje wszystko czym cieszycie się obecnie za wyjątkiem zabijania zwierząt dla sportu oraz zawodów wywołujących fizyczne obrażenia.

Nie będziecie tęsknić za tymi rodzajami pracy oraz rozrywki które znikną, ani też za niczym innym co wyrządza jakąkolwiek krzywdę wszelkiemu życiu i środowisku, gdyż czwarta gęstość oferuje o wiele więcej! Wibracje pozwalają na lepsze wykorzystanie mózgu, dłuższe i zdrowsze życie, bardziej satysfakcjonującą wydajność, bardziej znaczące związki i wyższe aspiracje i osiągnięcia niż możecie sobie wyobrazić. Będziecie się uczyć manifestować wszystko co chcecie poprzez wizualizację, dzięki czemu nie trzeba już będzie naprawiać i wymieniać zepsutych rzeczy. Nie wiążą was finansowe ograniczenia, nie ma potrzeby aby się ubezpieczać w żaden sposób, nie ma też kredytów hipotecznych ani żadnych innych zadłużeń.

Ktoś zapytał o obecną sytuację dotyczącą kontroli internetu przez rząd, rygorystycznych odpraw na lotniskach, suplementów w żywieniu i lekach, sprzedaży wód publicznych, stanu Zatoki Meksykańskiej, patowych sytuacji stronniczej polityki, toksyn w chemtrails, wojny narkotykowej w Meksyku, wojny biologicznej, destrukcji lasów deszczowych, zabijania zwierząt morskich i lądowych i genetycznie modyfikowanej żywności. Na wszystko jednak jest satysfakcjonujące rozwiązanie, oczywiście że gdy patrzy się na bezsensowne zamieszki, korporacje kierujące rządem, zanieczyszczenie powietrza i beznadzieję wywołaną wojnami, wówczas odpowiedź "to wszystko się skończy" sama krzyczy "KIEDY?!". Nie możemy podać konkretnych terminów gdyż pole energetyczne Ziemi gwałtownie się zmienia, jednak możemy obiecać że zobaczycie pozytywne zmiany wraz z napływającym do Ziemi Światłem. Przebywanie w Nim pomoże wam utrzymać równowagę jak i skrócić oczekiwanie na dzień gdy panowanie ciemności zakończy się zupełnie.

Różnorodność języków na waszej planecie była wynikiem manipulacji Ciemnych w kodzie genetycznym. Miało to prowadzić do wielu nieporozumień. Słowo mówione wciąż będzie dla was bardzo ważnym elementem w 5D lecz ze względu na możliwość lepszego wykorzystania mózgu będzie z łatwością uczyć się nowych języków jeśli tylko zechcecie. Jednakże docenicie spontaniczność, przejrzystość i absolutną szczerość konwersacji duszy z duszą i często będziecie wybierać właśnie ten tryb komunikacji. Wrodzonym i naturalnym aspektem tej metody porozumiewania się jest automatyczny system tłumaczący dwa języki albo i setkę języków jednocześnie na uniwersalny język który zrozumiały jest dla każdej duszy. Zdolność do rozmowy w wielu językach będzie używana np. na spotkaniach międzynarodowych gdzie obecnie konieczna jest obecność tłumaczy. Jednak spieszymy z informacją, że poza tymi szerokimi możliwościami telepatia posiada również cechę, która zapewnia pełną prywatność w rozmowie dwojga ludzi i to samo tyczy się konferencji gdzie bierze udział wiele partii.

Chcielibyśmy również was ostrzec. Połączenia telepatyczne już się otwierają i musicie być świadomi że Ciemni chcą do was dotrzeć tak samo bardzo jak Istoty Światła. Proście Światło Chrystusowe o ochronę i żądajcie aby mogły przemawiać do was wyłącznie Istoty Światła. Nie myślcie że Światło Chrystusowe jest niewłaściwym słowem które wiąże się z Chrześcijańską religią. Jest Ono tym samym czym Miłość, jest czystą esencją Stwórcy i najpotężniejszą siłą we wszechświecie. Emanuje z królestwa Chrystusowego, pierwszej ekspresji Stwórcy w postaci dusz i jest ono źródłem Archaniołów. Gdy wejdziecie w czwartą gęstość, będziecie mogli porozumiewać się telepatycznie i żadne ciemne energie nie będą wam przeszkadzać gdyż ich gęstość nie jest w stanie sięgnąć tak wysokich częstotliwości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz