niedziela, 17 kwietnia 2011

Medycyna swiatla

Wraz z trzęsieniem ziemi w Nowej Zelandii, a następnie trzęsieniem ziemi w Japonii, jest oczywistym, że wkroczyliście w bardziej złożoną fazę Chaotycznego Węzła.


Chcielibyśmy podzielić się metodą ochrony i uzdrawiania z napromieniowania, a także innych warunków fizycznych. Nazywamy to Medycyną Światła.

Jest to oczywiście związane z bieżącymi wydarzeniami, do których dochodzi w Japonii, jednak gdy dojdzie do przyszłych zmian na Ziemi, możecie mieć przed sobą podobne wyzwania - w najbliższej przyszłości w różnych miejscach na całym świecie.


Metoda ta pomoże wam zarówno dać ochronę jak i możliwość uzdrowienia z narażenia nie tylko na radioaktywność, ale także na neurotoksyny i mutacyjne formy bakterii i wirusów. Z naszego punktu widzenia możecie spodziewać się wzrostu tych wypadków w niedalekim czasie.

Metoda ta polega na połączeniu się ze swoją Niebiańską Duszą: BA. Działaniem tym jest połączenie się z królestwami światła, które są częścią twojej istoty.
Wszystko, co istnieje w waszym kosmosie może być postrzegane jako kwalifikacja lub ekspresja energetycznego światła – nawet najgęstsze formy materii są zasadniczo formą światła.

W tej metodzie łączysz się ze swoją Niebiańską Duszą, utrzymując intencje i oczekiwania, że będzie ci udzielona energia, która cię chroni i / lub uzdrawia. Wysyłasz tę intencję do Niebiańskiej Duszy z emocjonalną wibracją docenienia lub wdzięczności. Jest to po prostu wibracyjny rezonans, który aktywuje ten wyższy aspekt twojej istoty.

Po wysłaniu tej intencji w połączeniu z docenieniem i wdzięcznością do swojego BA, przenosisz swoją uwagę na swoją czakrę serca, otrzymując energetyczne uzdrawianie lub ochronę do czakry serca. Możesz doświadczyć tę energię jako formę światła, lub jako geometryczne wzory, albo możesz poczuć wrażenie schodzącej energii. Możesz również doświadczyć tę energię po prostu jako myśl / uczucie.

Po otrzymaniu energii w czakrze serca, będzie ona gotowa do wysłania.

Na tym etapie będziesz potrzebować trochę zwykłej wody, ponieważ woda utrzymuje tego typu informacje bardzo dobrze. Trzymając naczynie z wodą w swoich rękach, poprzez intencję, przesyłasz tę energię, która jest w czakrze serca poprzez ramiona do rąk i przez czakry znajdujące się w centrum każdej dłoni. Energia przechodzi do wody przez ten szlak.

Zalecamy wzmocnić te energie przez powtórzenie tej procedury jeszcze dwa razy (w sumie trzy razy). Następnie wypij wodę. Woda przenika element wody w twoim organizmie, i uzdrowienie i właściwości ochronne ewentualnie wejdą do każdej komórki.

Dzięki tej operacji przysposabiasz światło, powodując, że schodzi ono przez centralną ścieżkę twojego ciała do twojego serca i wysyła go do elementu wody. Świadomość wody otrzymuje tę energię, a kiedy ją pijesz, organizm ją otrzymuje.

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, gdzie zostaniesz narażony na radioaktywność zastosuj te procedurę, tak jak ją opisaliśmy, przysposabiając energię, która schodzi z BA, aby uchronić i uzdrowić cię z każdej możliwości zatrucia napromieniowaniem. Jeśli masz inne sposoby, aby chronić się, oczywiście powinieneś je też zastosować, ale nawet jeśli nie pozostaje ci nic innego, jak tylko narzędzie swojej własnej świadomości, możesz wtedy siebie uchronić i uzdrowić.

Jeśli zostałeś narażony na neurotoksyny, zrób to samo. Jeśli jesteś w środku epidemii, tam, gdzie grozi niebezpieczeństwo infekcji bakteryjnych lub wirusowych, radzimy zrobić to samo.

Gdy kolektywnie wchodzicie w tę bardziej złożoną i intensywną fazę Chaotycznego Węzła, bakterie i wirusy szybciej się mutują . Metoda ta pozwoli ci na ochronę i uzdrowienie z tych mutujących form życia.

Ważne jest, aby zrozumieć, że to ty tworzysz ochronę i uzdrowienie poprzez moc swojej własnej świadomości. Masz bezpośredni dostęp do swoich własnych świetlnych światów. Masz suwerenne prawo do angażowania tych świetlnych królestw we własnym imieniu i na rzecz swoich bliskich.

Jeśli znajdziesz się w jednej z tych trudnych sytuacji, które opisaliśmy, proponujemy, abyś zastosował Medycynę Światła – wodę, którą naładowałeś – kilka razy dziennie, tak jak intuicja cię kieruje.

Fizyczne konsekwencje trzęsienia ziemi w Japonii i będące tego skutkiem tsunami to trudna materia. Ale chcemy przenieść naszą uwagę z fizycznych do psychicznych, emocjonalnych i duchowych efektów stworzonych przez taką katastrofę.

Ze względu na fakt, że jesteście w Chaotycznym Węźle i energie z przestrzeni kosmicznej połączone z aktywnością słonecznej flary mają wpływ na wasze ciała energetyczne, wy, jako kolektyw, jesteście bardziej narażeni. Mamy na myśli to, że bycie naocznym świadkiem cierpienia innych ludzi wstrząsa sercem. To pozwala zrozumieć, że ich sytuacja mogłaby by równie łatwo być waszym udziałem. Takie rozpoznanie może otworzyć wasze serca, i poprzez serce – twoje serce – uświadomić sobie wyższe stany świadomości. Tak więc trzęsienie ziemi w Japonii, na wiele sposobów, jest trzęsieniem zbiorowego serca.

Czasy przed wami nie są łatwe. Z naszego punktu widzenia, narastające zmiany na Ziemi są przed wami. Ale rezultatem takich zdarzeń jest to, że będziecie wstrząśnięci do głębi i masowa hipnoza na moment zostanie wstrzymana. I w tak doszczętnej i surrealistycznej dewastacji wielu z was bardzo wyraźnie zobaczy, że wasza cywilizacja opiera się na wątpliwych podstawach. Mamy na myśli to zarówno dosłownie i w przenośni.

I tak naszą radą na tę fazę Chaotycznego Węzła jest abyście nauczyli się i opanowali umiejętność tworzenia Medycyny Światła dla siebie, bo gdy nadejdzie czas, będziecie wiedzieć, w jaki sposób zastosować tę moc ochrony i uzdrawiania, które posiadacie w swojej naturze. Sugerujemy, abyście nawigowali przez te czasy nie tylko z umysłem, ale też z sercem i niech wasze serca będą wzruszone, ponieważ przez wasze serca będziecie wspinać się na szlaku spirali do własnej wielkości.


Hatorowie
Dodatek

Co uważamy za zwykłą wodę …


Zasugerowaliśmy używanie wody do tworzenia Medycyny Światła, ponieważ woda utrzymuje tego typu informacje bardzo dobrze. Przez zwykłą wodę rozumiemy czystą wodę. Nie ma znaczenia, jaki to jest rodzaj wody. Można nawet używać wody z kranu.

Jeśli nie ma czystej wody dostępnej …

W tych rzadkich przypadkach, kiedy nie masz dostępu do wody pitnej, należy postępować zgodnie z procedurą opisaną wcześniej, ale zamiast wysyłać energię ochrony i / lub uzdrawiania z czakry serca przez ramiona do rąk i do wody, wysyłasz energię ochrony i / lub uzdrawiania z czakry serca bezpośrednio do wody, która zawarta jest w twoim ciele. Innymi słowy, nie potrzebujesz w ogóle żadnej zewnętrznej wody. Ponieważ twój organizm składa się głównie z wody, będzie otrzymywać Medycynę Światła i pracować z nią w podobny sposób, tak jak gdybyś wypił naładowaną wodę.

Sugerujemy jednak, w miarę możliwości naładowanie wody, ponieważ ten zewnętrzny rytuał intencji jest najbardziej skutecznym sposobem tworzenia Medycyny Światła dla większości osób. Ponieważ większość ludzi jest zaznajomiona z braniem leków w formie tabletek lub płynu, ten rytuał picia naładowanej wody wywiera wrażenie na podświadomości i uaktywnia głębsze poziomy twoich zdolności samouzdrawiania.

Jeśli twoja jedyna woda pitna jest radioaktywna …

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której jedynym źródłem wody dostępnej do picia została zakażona radioaktywnością, a jesteś zmuszony pić, aby przeżyć, sugerujemy następujące dwa proste kroki.

Pierwszy krok: Naładuj wodę ochroną i uzdrowieniem z zatrucia promieniowaniem (przed spożyciem), podobnie jakbyś to robił w tworzeniu Medycyny Światła. Napij się tej wody dla przetrwania, w tak małych ilościach, jak to tylko możliwe, wiedząc, że została naładowana protekcją i uzdrowieniem od napromieniowania poprzez twoją własną intencję.

Drugi krok: Teraz stwórz Medycynę Światła bez wody (jak opisano powyżej) dla ochrony i / lub uzdrowienia z zatrucia napromieniowaniem. W tym drugim kroku naładowujesz wodę bezpośrednio w organizmie. Pomyśl o tym drugim etapie jako o formie ubezpieczenia energetycznego.

W tym kroku używasz wody w organizmie, jako wody która jest naładowana. Więc, aby to było jasne: po przygotowaniu wody, którą potrzebujesz na przetrwanie i wypicie jej, przesyłasz energię ochrony i / lub uzdrawiania z czakry serca bezpośrednio do wody zawartej w ciele. Nie używasz żadnej zewnętrznej wody w tym kroku. Ponieważ organizm jest głównie złożony z wody, więc otrzyma Medycynę Światła i użyje jej w podobny sposób, jak gdybyś napił się naładowanej wody.

W ciągu dnia, kiedy pijesz wodę, wykonuj dwa powyższe kroki, aż do momentu, gdy nie ma podejrzenia skażenia radioaktywnego.

Zdajemy sobie sprawę, że w tak skrajnej sytuacji może być bardzo trudne, aby przemienić emocje paranoi i strachu, ale musisz to zrobić przez ten krótki czas, gdy ładujesz wodę. Pamiętaj, bez względu na to, jaka jest twoja zewnętrzna sytuacja, twoja Niebiańska Dusza (Wyższe Ja) znajduje się w świetlanych światach i zawsze niesie ze sobą pokój, który przekracza wszelkie zrozumienie. Na tej wyspie pokoju, nawet pośród wielkich trudności możesz znaleźć przejście do stanów emocjonalnych docenienia i / lub wdzięczności (które aktywują Niebiańską Duszę). Jest to królestwo wibracyjne, z którego wszystkie Medycyny Światła są tworzone -niezależnie od ich formy.

Myśli i spostrzeżenia Toma

Otrzymuję przekazy od Hatorów już od dwudziestu lat i zacząłem ich publikację w 2003 roku. Przez cały ten cały czas nigdy nie czułem konieczności poinformowania ludzi o ich przekazie z tak pilną potrzebą. Zazwyczaj dostaję kilka dni, aby przemyśleć ich przekazy i pokontemplować przed napisaniem moich komentarzy. Ale taki luksus już nie istnieje w tej chwili. Poprosili Judi i mnie, aby opublikować tę wiadomość jak najszybciej, więc dodam swoje komentarze krótko i na temat.

Głównym przesłaniem jest to, że wszyscy ludzie mają zdolność do tworzenia tego, co Hatorowie nazywają Medycyną Światła. Tego typu lek posiada właściwą sobie zdolność i potencjał, aby chronić i leczyć nas nie tylko z radioaktywnego zatrucia, ale także przed skutkami neurotoksyn, jak również z infekcji bakteryjnych i wirusowych.

Metoda jest prosta i zwięzła. Ponieważ dla niektórych z was czytających ten tekst może być nowa cała idea Niebiańskiej Duszy (lub BA), pozwólcie mi wyjaśnić jej lokalizację i w jaki sposób można ją do tego zaangażować. BA, lub Niebiańska Dusza jest przejawem waszej własnej świadomości, która jest poza ograniczeniami czasu i przestrzeni. Niektórzy z was mogą określać Niebiańską Duszę jako Wyższą Jaźń. Ale jakkolwiek to nazywacie, wasza Niebiańska Dusza istnieje w tym, co Hathorowie nazywają świetlanymi światami i ten przejaw was samych jest zaangażowany za każdym razem, gdy przesyłacie mu uczucia uznania i wdzięczności.

Twoje BA nie ma miejsca w czasie i przestrzeni, ponieważ jest transcendentne (przekraczające granice umysłu) w stosunku do nich obu.
Ma jednakże punkt wejścia do waszego pola energii, który znajduje się o długość ramienia nad głową. Jeśli byście podnieśli ręce nad głową i złączyli palce razem, wasze palce będą w pobliżu tego punktu wejścia. I to jest miejsce, na które zwracacie swoją uwagę w pierwszej fazie ich metody tworzenia Medycyny Światła. (Należy pamiętać, że informacja o umieszczeniu rąk nad głową służy wyłącznie do celów orientacyjnych. W rzeczywistości nie umieszczajcie rąk nad głową w trakcie tworzenia Medycyny Światła).

Gdy skierujecie swoją uwagę w granicach punktu BA, utrzymujcie w umyśle wyobrażenie światła, które chcecie otrzymywać. Powiedzmy, na przykład, że zostaliście lub będziecie narażeni na niebezpieczne formy promieniowania i jesteście w niebezpieczeństwie zatrucia promieniowaniem. Po skupieniu uwagi na punkcie BA nad głową, utrzymuj intencję, aby energia, która schodzi z BA była dynamicznie lecznicza i /lub była ochroną przed napromieniowaniem. Następnie wyślijcie uczucie uznania i wdzięczności w górę z czakry serca do tego punktu BA nad głową. Kiedy utrzymujecie intencję lub wyobrażenie tej energii przelewanej do was od BA, ona będzie was chronić i/lub leczyć z napromieniowania.

Następnie możecie przenieść swoją uwagę z punktu BA do czakry serca (w środku klatki piersiowej pod mostkiem), a następnie czekać na przyjęcie energetyczne ochrony i uzdrawiania z BA.

Ci z was, którzy są nowi w tej praktyce, będą musieli wysyłać swoją intencję lub wyobrażenie wraz z uczuciem uznania i wdzięczności do BA kilka razy, zanim zauważą odpowiedź. Wysyłajcie intencję połączoną z uczuciem wdzięczności i uznania tyle razy w górę do BA, aż poczujecie spływanie energii. Kiedy czujecie, jak energia zaczyna napływać z Niebiańskiej Duszy, przenieście swoją uwagę do czakry serca. Pozwólcie centrum serca na przyjęcie tej dynamicznej ochrony i uzdrawiania.

Następnie umieśćcie dłonie wokół lub nad naczyniem czystej wody i wyślijcie energię otrzymaną od Niebiańskiej Duszy do wody. Energia leczenia i / lub ochrony, która została wprowadzona do centrum serca będzie przemieszczać się wzdłuż ramion do wody poprzez dwie czakry, które są w centrum dłoni obu rąk. Powtórzcie ten proces w sumie trzy razy. Następnie napijcie się wody.

Jeśli jesteście w niepewnej sytuacji, Hatorowie radzą, aby tworzyć Medycynę Światła kilka razy dziennie i pić zgodnie z intuicją.

Jak Hatorowie wskazują, Medycyna Światła ma o wiele więcej zastosowań niż tylko ochronę i uzdrawianie z napromieniowania. Możecie używać ich do ochrony i / lub uzdrawiania się z neurotoksyn, jak również z infekcji bakteryjnych i wirusowych. Mimo, że nie wspomnieli, zapytałem Hatorów jak przekazywali mi tę wiadomość, czy ta metoda będzie dobra dla innych fizycznych chorób, takich jak rak. Powiedzieli, że Medycyna Światła może z całą pewnością być tworzona w taki sam sposób, aby radzić sobie z tego typu sytuacjami, jak również w innych.

Oczywiście, jeśli macie do czynienia z trudną sytuacją, taką jak napromieniowanie, zatrucie neurotoksynami i / lub epidemie zakażeń bakteryjnych i wirusowych, nadal korzystajcie z wszelkich środków medycznych. Innymi słowy, metoda ta nie ma na celu zastąpienia środków medycznych lub korzystania z publicznych środków ochrony zdrowia, ale ma być dodatkiem, czymś, co możecie zrobić sami – dla siebie.

Po przekazaniu mi wiadomości, zapytałem Hathorów o przygotowywanie Medycyny Światła dla tych, którzy nie są w stanie zrobić tego dla siebie, jak dzieci i zwierzęta. Powiedzieli, że należy użyć tej samej metody, z wyjątkiem faktu, że będziecie wyrażali intencję dla dziecka lub zwierzęcia, któremu macie zamiar dać Medycynę. Na przykład, jeśli tworzymy Medycynę Światła w celu ochrony lub leczenia się od napromieniowania, należy wysłać myśl, że energia, którą będziecie otrzymywać od Niebiańskiej Duszy jest dla waszej osobistej ochrony lub leczenia. Jeśli będziecie robić to dla dziecka lub zwierzęcia, można wysłać myśl, że energia jaką będziecie otrzymywać od Niebiańskiej Duszy jest dla ochrony lub uzdrowienia istoty, której masz zamiar dać Medycynę, tj. twojemu dziecku lub twojemu zwierzakowi.

Tu jednakże chciałbym coś dodać. O wiele lepiej jest nauczyć kogoś, jak tworzyć Medycynę Światła, niż tworzyć zależność kogoś od nas. Możliwość tworzenia Medycyny Światła jest wrodzoną zdolnością u wszystkich ludzi. Jest to część naszego wielowymiarowego dziedzictwa. Wzmocnienie kogoś, aby zrobił to sam dla siebie jest przysługą prowadzącą do jego lub jej własnego mistrzostwa.

Osobiście byłbym oburzony, gdybym zobaczył, że ten sposób jest wykorzystywany przez „uzdrowicieli” aby tworzyć Medycynę Światła dla innych pod pretekstem, że mają oni jakąś specjalną moc, której inni nie posiadają. Ta metoda tworzenia Medycyny Światła jest przyrodzonym prawem człowieka, a moje zdanie jest takie, że należy się dzielić ze wszystkimi.

Jest wiele rzeczy, którymi chciałbym się podzielić o tej prostej metodzie tworzenia Medycyny Światła, ale filozoficzne i metafizyczne uwagi będą musiały poczekać na inny czas.

Hatorowie nalegają, aby te informacje przekazywać tak szybko jak to możliwe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz