piątek, 1 lipca 2011

Dzwine swiatla pod Londynem

Zmieniają kształt, poruszają się bardzo szybko, jest ich wiele. Widzi je wiele osób, pojawiają się szybko i szybko znikają – wreszcie udało się komuś je nagrać. Pokaz holograficzny, czy wizyta Obcych?
Osobiście stawiam za tym pierwszym – stopniowo się nas przygotowuje do realizacji projektu Blue-Beam – ponownego nadejścia „Mesjasza” (dla Żydów tego właściwego) czy też „Inwazji Obcych”. Technologia projekcji holograficznej daje tak realistyczny efekt, że niemożliwe jest odróżnienie rzeczywistości od fikcji.


Atak na WordPressa?Jak sami zauważyliście, bardzo dziwne rzeczy się dzieją z ocenami artykułów. Nagle pojawiają się wielkie ilości ocen. Napisałem w tej sprawie zażalenie do WordPressa, podejrzewam że może to być włamanie na serwery. Jest jeszcze inna możliwość – obca agentura nabija oceny wejściami z komputera ze zmiennym IP, lub grupą komputerów. W podobny sposób można zablokować stronę, nazywa się to atak DNS http://securitymag.pl/ataki-na-serwery-dns/ W przypadku WordPressa jest jednak raczej niemożliwe, więc aby zniszczyć czyjś blog trzeba się posłużyć innymi metodami. Jedną ze wskazówek na to, że nastąpiło włamanie na serwery WordPressa jest zmiana linków na moim blogu – choć w tym przypadku mogło dojść do złamania mojego hasła (teraz 40 znakowe, nie do złamania).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz