piątek, 1 lipca 2011

Ksiega wiedzy

Jest to Księga, zawierająca bezpośrednie informacje z Kosmosu, napisana techniką Foton - Cyklon - Światło, której nasza planeta jeszcze nie zna, a która powoduje, że czytając teksty tej Księgi, przyciągamy bezpośrednio Energie Kosmiczne. Żyjemy w czasach, w których informacje zawarte w tych Energiach są niezbędne dla poszerzenia naszej Świadomości. Księga Wiedzy przekazana została Kanałem Alfa i jest naszym przewodnikiem na następne stulecia. Spisała ja Pani Bulent Corak z Turcji, w latach 1981 - 1993. Księga wyjawia Człowiekowi prawdę o Istnieniu i odkrywa przed nim cały Kosmiczny Plan. Jest ona jednocześnie dla nas ludzi kołem ratunkowym, albo mówiąc innymi słowami, instrumentem do bardzo szybkiego rozwoju naszej Świadomości i podniesienia naszych wibracji. Księga wyjaśnia wiele ważnych dla nas Ludzi tematów, jak na przykład to, dlaczego cierpimy. Ale znajdziemy w niej informacje począwszy od seksu, a skończywszy na budowie Kosmosu.

Przekazy, które otrzymywała Pani Bulent Coraz były dyktowane poprzez kanał ALFA, podobnie jak wszystkie istniejące do tej pory święte księgi: Tora, Psałterz, Ewangelia, Koran i Religie Dalekiego Wschodu. Księga była spisywana przez 12 lat i jest określana mianem nowego duchowego przesłania dla mieszkańców Ziemi. Jest pozbawiona charakteru religijnego, raczej łączy wszystkie religie, wyjaśniając ich etymologię i cel, którym było przygotowanie ludzkości na duchowe przejście w kolejny wymiar. Księga wyjaśnia, czym są Wymiary i co trzeba zrobić, by tam się dostać.

Generalnie Księga Wiedzy jest wspaniałym narzędziem do samorozwoju. W sposób łagodny, daje nam ogromną ilość wiedzy i wyjaśnia wiele nurtujących człowieka spraw. To, co jest ważne, to fakt, że dla ludzkości nadszedł Czas działania razem, jako grupa. Księga pomaga nam rozwinąć Świadomość siebie i tego, co się dzieje wokół. Rozwój Świadomości polega na rozwoju wiedzy o tym kim się jest, po co żyjemy, dokąd zmierzamy. Dlaczego żyjemy na tej Planecie?. Jak powstaje życie, co dzieje się z Duszą po fizycznej śmierci, jak jest zorganizowany Wszechświat, ile jest Galaktyk, Podaje przyczyny niektórych chorób (np. raka) i metody ich leczenia.

Księga, która objaśnia ludziom wszystkie tajemnice egzystencji i duchowości, jest Księgą Wiedzy, nie jest świętą Księgą. Została nam przekazana przez Turcję, jako, że właśnie tam znajduje się obecnie strumień kanału ALFA.

Została ona przetłumaczona na język polski, przez Jolantę Nowak, mieszkającą w Monachium.

Księga pomaga poznać siebie, gdyż jest to jedna z najważniejszych dla człowieka spraw. Jak możemy „żyć” nasze życie, jeśli sami jesteśmy dla siebie „białą plamą”?. Nasza świadomość siebie i tego, co jest wokół jest raczej mizerna. Walczymy ze sobą, nie rozumiejąc zasad rządzących naszym światem. Nie rozumiemy przyczyny różnych zdarzeń w naszym życiu. Pytamy: dlaczego ja?. Nie rozumiemy własnych reakcji (najczęściej). Nie rozumiemy dlaczego ludzie tak, a nie inaczej nas odbierają. Ale i tu nie ma przypadków. Nasze myśli kreują nasze życie. Czy jednak kontrolujemy nasze myśli, nasz umysł?. Nie, my pozwalamy im robić co zechcą. Mając w sobie potężną machinę (która na życzenie sprowadza na nas choroby), my pozwalamy, by ta machina panowała nad nami i robiła co zechce. Na temat naszych myśli znajdziemy wiele informacji. Pozwalają nam one zrozumieć nasze działanie i zmienić je.

Najczęściej , nasze życie nie jest dostosowane do naszej świadomości”, ponieważ gdzieś wewnętrznie czujemy, że ono polega na czymś więcej niż tylko na spaniu, jedzeniu, gonieniu za różnymi rzeczami, ale zagłuszamy tę świadomość. Księga wyjaśnia do bólu, po co żyjemy, jaki jest cel tej naszej wędrówki.

Nasze Nieszczęścia kreujemy sobie sami, bo nie mamy świadomości co jest co, ani co jak działa. Nie pojmujemy, że naszym celem jest Rozwój. Pytamy: jaki Rozwój?. Nie chodzi mi o instrukcje działania wymyślonych przez człowieka maszyn i urządzeń, ale o instrukcję działania człowieka w jego środowisku oraz człowieka jako swoistej machiny.

To są fragmenty różnych moich artykułów na ten temat.
Księga ma swoją stronę internetową, jednak nie ma tekstów w języku polskim, a w wersji książkowej, wygląda dokładnie tak, jak na poniższej stronie. Jest tam też wiele Przesłań:
http://www.dkb-mevlana.org.tr/spforme.html

Księga Wiedzy została przetłumaczona na kilka języków, w tym na język polski. Wraz z Księgą zostały nam podarowane programy do pracy z nią. Są to programy czytania i przepisywania Księgi. Wszystkie one pomagają nam ludziom przejść trudny okres Zmartwychwstania Świadomości i przygotowania na Zbawienie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz