piątek, 15 lipca 2011

Internetowa spolecznosc uzdrowicieli

Na wstępie zaznaczę że umieszczam ten post w tym temacie, gdyż chroni go zaprogramowana dobra wola i energia zła ma duże problemy by tu się odnaleźć. Mówię to celowo by dać do zrozumienia tym mocom że nie mają tutaj czego szukać. Moja podświadomość właśnie uruchamia osłonę na tego typu wibracje.
Teraz gdy grunt mamy czysty a ci którzy przeczytali powyższe słowa właśnie świadomością osłonę tą wzmocniły, mogę pisać dalej.
Programuję świadomość by nie uruchamiała teraz mojego EGO, jeśli pojawi się we mnie albo w was , zaakceptujcie jego obecność wtedy straci swoją siłę, bo energetycznie odetniemy się od jego wpływu.
No to do rzeczy.

We wczorajszym poście w temacie ORME uruchomiłem procedurę , dzisiaj cały dzień kanał wpływania informacji z nad-świadomości był potężny.
Pojawiły się ostatnio pewne tematy na forum, które w swej większości powędrowały do kosza lub do hydeparku, by nadać im znaczenia błahego. Jednak nieświadome osoby które są odpowiedzialne za umieszczenie ich właśnie tam. Nie wiedzą ,że w ten sposób wzmacniają wpływ tych informacji i sami sobie robią kuku. Dlaczego:
Kiedy zło(w mniemaniu admina) przybiera cechy banału i zaczyna być brane za coś zwyczajnego, trucizna dostaje się do duszy.(czyli zaczyna działać jak krew zasilająca ciało)
Post ten wleci do kosza momentalnie, czekam na to:)Jest kopia, więc wróci z powrotem.

Wyjaśnienie tego mechanizmu, dlaczego wpada do duszy, to temat znany i ostatnio dość mocno zaangażowany w formie na forum, chodzi oczywiście o zaprogramowanie siatki słowem i myślą , która w czystej formie jest energią , a jej intencja kieruje się w miejsce w którym znajduje obraz w rzeczywistości. Nie ucieknie przed tą magią nikt na tej planecie, jak jest gdzie indziej? Całkiem możliwe że przekonamy się w niedługim czasie, ale o tym dokładnie później w tym poście.

Są dwie drogi , jak dwie strony barykady, ważna jest droga środka gdyż odcina się od skrajnych znaczeń dobra i zła, w ten sposób nie pozbawiamy się polaryzacji naszego pola kwantowego w sferze ducha. Jednak warto wiedzieć, że droga środka jest tylko po to by dojść nią do samopoznania i oświecenia. Tylko po to. Dalej po oświeceniu wiedza ochrania. O tej najważniejszej ochronie za chwile.

Tak samo jest z miłością. Miłość nie jest naszym celem, tylko drogą do ewolucji. Paliwem do uzyskania przepustki do wyższego stanu skupienia siatki. Dalej nie ma miłości w sensie emocji i uczuć, jesteśmy pozbawieni wrażliwości i czakr, gdyż jesteśmy na matrycy wykutej z jej wibracji. Istnieje wtedy świadomość jedności , a miłość staje się formą prany która jest elementem składowym ciała wyższej krystalicznej wibracji. Czy to w sferze wyobraźni jest dla wszystkich czytelne? Bo dalej będzie bardziej ciekawie.

Na dniach prawdopodobnie zostanie u żyta broń mikrofalowa ELF (psychotroniczna). W tej chwili są czynione pewne próby generalne przed premierą w dniu beatyfikacji Jana Pawła II. Próba generalna( sztuczne objawienie w Afryce). Piski i zmiany dźwiękowe w mojej głowie zaczęły się gdy tylko napisałem słowo psychotroniczne, co za traf, odgórne programowanie na słowo, ta broń działa od dawna, a chemtrails tylko zwiększają falowód przepływu tego typu fal. Mało tego wiemy że interes jest drogi i kosztowny , bo ktoś musi sponsorować te loty. Więc przy okazji sprej ów służy do zacnych celów HAARP , oraz niszczą naszą strukturę ziemską: trując nas i każde żywe stworzenie na tej planecie.

Proceder jest tak zaawansowany, że nasze DNA na drodze ewolucji jest również przygotowywane na te fajerwerki. Poprzez energetykę działań TELEGONI. Transmutacja jest na tyle zaawansowana że jesteśmy o krok od unicestwienia. Jednak jest światełko w tunelu. I wiążą się z nim dość ważne procedury. Jesteśmy tak zmanipulowani że nie mamy sił by się podnieść, a większość wręcz mówi : I tak nie mamy wpływu. Co możemy zrobić?. Otóż możemy!!!

Przede wszystkim w dniu chrztu jeśli ktoś był chrzczony , a podejrzewam że wszyscy z nas, bo będąc niemowlakiem nie damy dyla sprzed ołtarza ofiarnego, zaznaczam ofiarnego by dać do zrozumienia że stajemy się ofiarą. Zostaje za krzyżowana (znakiem krzyża na czole) i zapieczętowana na tej gadziej matrycy nasza świadomość przez nadanie nam imienia. (inne sakramenty też sieją spustoszenie i są kontynuacją tego procesu. temat był poruszany i nie jest czas na przypominanie teraz o tym.) Olej katechumenów, następnie polewa się dziecku wierzch głowy wodą i namaszcza ją tzw. świętym krzyżmem (specjalnym, poświęconym olejem) kreśląc na niej znak krzyża. Co istotne wzywa się szatana, gada. Przed obrzędem chrztu następuje egzorcyzm, który ma sprawić aby szatan i inne demony opuściły dane dziecko. Jak wiemy, Magia działa tak, że jeśli coś wzywasz po imieniu to to przychodzi. Kto wie co nieco o HUNIE wie o co chodzi. Programowanie słów , staje się energią intencji i przyciąga wynik. W ten sposób imię nasze wraz z nazwiskiem i wszelkie dane osobowe za życia umacniają naszą pozycje energetyczną na gadziej matrycy.

Siła danych osobowych i ich znaczenia, była na forum opisywana . Pisownia naszych inicjałów dużą literą albo całych imion i nazwisk w dokumentach zaznacza naszą pozycję i przywołuje działanie tych sił przez całe nasze życie. Czyli jednym słowem dzięki naszym danym osobowym złe siły od momentu chrztu mają do nas dostęp. Umacniają naszą pozycję i byt energetyczne na matrycy dodatkowo, NIP,PESEL,WSZELKIE KODY PINY i inne osobiste symbole i odniesienia osobowe.
Nawet głupie z pozoru zapytanie kasjerki w Praktikerze po zapłaceniu przy kasie. Proszę podac pana kod pocztowy, weryfikuje cie na liście energetycznej zniewolenia i powoduje że twoja myśl podąża na drogę klasyfikacji w szeregu obozu koncentracujnego. Równie dobrze mógłbyś wydziarać jak kod paskowy w Auschwitz ten kod pocztowy na twoim umyśle. Wystarczy że intencja praktykującego, czyli tego kto miał cel by taka wiadomość od ciebie pobrać , pobiera to co zakodował w intencji tego symbolu i wypowiadanym przez ciebie numerze, czyli w tym przypadku kodzie pocztowym.
To jest dopiero wiksa dla percepcji i już widzę jak się palisz drogi czytelniku tego posta. To objaw że zwoje energetyczne w tym telegonicznym procesie próbują się uwolnić i opuścić matrix. Nie wchodź w gniew, akceptuj. Spójrz jaka to maszynka do mielenia mięsa dosłownie. Ci którzy znają ten proces są i mogą rządzić nami i sterować do woli. A nimi są właśnie kapłani tego świata odgórnie bawiąc się nami jak bydlętami i owcami.

Zawarte podprogowe informacje na zasadzie działania częstotliwości pod harmonicznej mogą być zaprogramowane w treści fal a zapis przy pomocy danych osobowych może być ukierunkowany do konkretnej osoby , zwiększając siłę i cel takiej fali.

Można powiedzieć i porównać tutaj naszą znaną fale która jest nam przeznaczona co 26 tyś lat. Praktykant , Inicjator. W tym przypadku Logos wszechświata poprzez intencję przekazuje nam informacje poprzez nici energetyczne nad-świadomości. A nasze świetliste ciała odbierają je godząc się na ten fakt, jeśli nie wiesz nie odbierasz i nie kształtujesz. Chodź siła ta obejmie wszystkich , ponieważ posiłkuje się w tym przypadku globalną świadomością która oddziaływuje na całe stworzenie.

Ten przykład daje nam obraz że gdy odłączymy się od siatki gadziej na poziomie pewnych energii osłabimy jej działanie i opóźnimy proces destrukcji gatunku ludzkiego , który jest celem tej szatańskiej siły. I tak słów padło tutaj na cenzurowanym dużo więc filtr internetowy zadziała. To broń wyrafinowana kościoła Eutanazji, którego celem ostatecznym jest unicestwienie gatunku ludzkiego.
Jednym z elementów uwolnienia się jest:

Wymazywanie z świadomości swojego Imienia i Nazwiska oraz nie posługiwanie się wszelkimi danymi na co dzień które umieszczają nas w systemie destrukcji.
W ten sposób podświadomość dostaje informacje od bytu o innym imieniu i doznaje szoku, bo nie przywiązuje do niego przeżyć z przeszłości i odcina się od byłej rzeczywistości, stajemy się na poziomie umysłu nowym oprogramowaniem. Nad którym świadomość przejmuje stery i nie jest indoktrynowana przez podświadomość. Dochodzi do zjednoczenia tych sił. I otwiera się kanał z wiedzą przodków z nadświadomośći- pamięci komórkowej , atomowej . Połączenie nas z wyższym stanem ducha.

Osłabiamy nasze istnienie na tej siatce, I co ważne osłabiamy wysysanie z nas energii, w ten sposób osłabiając struktury gadzie z energii. Łączymy się z wyższą wibracją , przyciągając ją poprzez świadomość i tworzyć zaczyna i zasilać materię i rzeczywistość. Planeta przyspiesza proces osiągnięcia grzbietu fali, To tak jak z ładunkami elektromagnetycznymi i oddziaływujacymi na siebie. Odpowiedni ładunek wytwarza pole które od jego natężenia : słabiej lub silniej działa z drugim. Taka kwantowa teleportacja. Wytwarzasz ładunek w sobie o odpowiednim modelu geometrycznym, a informacja o podobnym wzorze będąca w pobliżu zostaję ściągnięta w miejsce mu przeznaczone, czyli w nas. Ponoć nasza planeta znajduje się na 10 miejscu z 12 które mają rozpocząć reakcję łańcuchową 386 planet w naszym regionie , jednak Arturianie mówią o tym że istnieje szansa byśmy stali się 8 lub 5 czy 4 planeta w kolejce, to tylko zależy od gotowości energetycznej świadomości na planecie. W tej chwili przeszła 1 planeta : Landros.

Na Ziemi jest inna bajka bo tutaj toczy się walka o planetę dosłownie, mało kogo obchodzi ludzki gatunek bo we wszechświecie ponoć jest 300mln cywilizacji. Wyobraźmy sobie 300 mln ziarenek maku, w tym jedno ziarenko to zbiór naszego czasu, wartości i całego naszego życia. Dla Istot 4,5,6,7 gęstości jesteśmy rupieciem nic nie znaczącym patrząc z ich pułapu. Ponoć mamy przestać istnieć, ale nie przestaniemy, tylko jest jedno ale musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Przestać żąglować informacją i zaklętą w nich mocą podaną nam przez media , tylko stwarzać własny horyzont zdarzeń, własne świadome programowanie słów i gestów w celu bycia dobrym, zwiększa to nasze wibracje i otoczenia, tworzy reakcje łańcuchową wokół nas, wpływając na otoczenie. Im nas więcej tym większa siła wyzwalająca tą planetę z okupacji zła.

Jeśli nie weźmiemy spraw w swoje ręce i jeśli to zaprzepaścimy , tylko na skutek własnego lenistwa i braku przekonania, zabijemy i unicestwimy nas samych, nasze przeszłe i przyszłe pokolenia, całą naszą historie, wartości i uczucia. Gatunek ludzki zniknie z oprogramowania znaczenia i nie będzie domem dusz wyższej gęstości. Jeśli jednak nieliczni przetrwają i dotrwają do fali będą prawdopodobnie musieli oddać ziemię lub zostanie ona najechana w celu utworzenia tutaj portu między galaktycznego. A reszta ocalałych bytów gatunku ludzkiego, będzie musiała się pogodzić z oddelegowaniem na inna planetę. Bo ziemia przestanie być ich domem. To są odgórne założenia Uni kosmicznej , a przez to co widać po reakcjach ludzi na ziemi, chociażby stopniu udupienia jaki jest na tym forum również wszystko wskazuje że Unia ta nie miała trudnej drogi do podjęcia takiej decyzji

Więc bierzmy się do roboty. Oczekuje konkretnych odpowiedzi. Jeśli interesuje was wasza rola jako worki mięsa noszące dusze do pobrania to proszę bardzo, ja będę wytwarzał w ludziach dobre intencje do ostateczności. Jeśli pójdziecie po stronie światła zmienimy świat, jeśli pozostaniecie tutaj gdzie jesteście będziecie workami mięsa. I przestaniecie istnieć, po prostu. Wielu z nas czekało na ten moment i wybrało ,świadomie to okno czasu. Desant nastąpił świadomie bo znaliśmy nasz cel. Wielu go zapomniało i stało się obrazem manipulacji. Na tej siatce, nie wytrzymali elektrycznie. Nie zostaliście sami , jesteśmy by wam pomóc, ale potrzebujemy wiary i waszej akceptacji.

To co dzieje się ze słońcem w tej chwili jest początkiem poważnego procesu. Chwila prawdy nadchodzi. Temat powędrował o przebiegunowaniu słońca do hyde parku, by nie wielu mogło go przyswoić. jednak czy to jest przebiegunowanie wiedzą tylko istoty zamieszkujące słońce. Proces się rozpoczął.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz