piątek, 1 lipca 2011

Kregi zbozowe we Wloszech

Nowe kręgi zbożowe odkryto w Poirino w północnych Włoszech. Znalezisko zostało po raz pierwszy zaobserwowane 20 czerwca 2011.


Formacja przypomina duży kwiat o siedmiu płatkach i siedem gwiazda w środku.  Promieniujące z pomiędzy każdej pary płatków linie pochodzą z ośmiu okręgów. Według cropcircleconnector.com, każda linia kół stanowi ciąg zer i jedynek, które kodują alfabetycznie listę zgodnie z systemem ASCII (American Standard Code Informacji Interchange).


 Idąc z ruchem wskazówek zegara formacji, da się podobno odczytać zakodowane litery "Enki Ea" , co jest nazwą sumeryjskiego boga.

Poirino jest miejscem wielu manifestacji fenomenu kręgów zbożowych, które zostały odkryte w ostatnich latach. Jak podają włoskie media jest to największy krąg zbożowy jaki kiedykolwiek znaleziono we Włoszech.


Powyższe wideo pokazuje krąg z punktu widzenia osoby znajdującej się na poziomie gruntu. Czy jest to kolejna fałszywka wykonana ręką człowieka czy też faktyczna manifestacja jakiejś siły której nie rozumiemy? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz