piątek, 1 lipca 2011

Epidemia EHECC

Tajemnica EHEC rozwiązana? Informacje o tajnym projekcie badań biologicznych Bundeswehry
Udo Ulfkotte

Wygląda na to, że rząd federalny w związku z bakteriami jelitowymi EHEC prawdopodobnie nie mówi prawdy. Bundeswehra prowadzi tajne badania nad bronią biologiczną, aby docelowo w ramach tego projektu chronić niemieckich żołnierzy przed zmutowanymi bakteriami podczas ich pobytu w Afryce. Według naszych informacji położone w północno niemieckim laboratorium badawcze pracuje nad tajnym projektem, podczas którego przez „czysty przypadek”, zostały zmutowane szczepy bakteryjne, odpowiedzialne za obecną niespodziewaną śmiertelną epidemię.

Od połowy lat dziewięćdziesiątych Bundeswehra prowadzi tajne projekty badawcze w celu uniknięcia potencjalnego ataku z broni biologicznej. Im częściej żołnierze Bundeswehry biorą udział w misjach za granicą, tym większe jest potencjalne zagrożenie zakażeń szczepami wcześniej nieznanymi lub zmutowanymi. Wszystkie państwa, które wysyłają żołnierzy do takich ryzykownych operacji za granicą prowadzą tego rodzaju tajne projekty badawcze.
Bundeswehra jest jedną z niewielu armii, które oficjalnie nie angażują się w tego typu badania nad bronią biologiczną. Czyli Bundeswehra nie pracuje w warunkach laboratoryjnych nad bakteriami, które można by pewnego dnia użyć jako broń biologiczną. Wojsko może jednak rozwijać (w szczególności w publicznych i prywatnych ośrodkach badawczych) środki obrony przed potencjalnym zagrożeniem bronią biologiczną.I w tym celu trzeba znać wszystkie potencjalnie niebezpieczne bakterie i wirusy, trzeba odkryć nawet ich potencjał mutacji.
Na tym tle dobrze znane szczepy są krzyżowane.
Społeczeństwo jednak nie wie nic na ten temat.
Jednakże, istnieje międzynarodowa konwencja o broni biologicznej, zgodnie z którą takie badania muszą być zgłaszane. Bundeswehra często ale nie zawsze trzyma się tych zasad.

Zgodnie z informacjami nam przekazanymi, programy które wymagają najwyższego poziomu tajemnicy są nie meldowane albo są meldowane z opóźnieniem. To zostaje praktykowane wtedy, kiedy przy pomocy inżynierii genetycznej zostają utworzone pierwsze szczepy odporne na antybiotyki, a następnie badane zostają możliwości obrony przed tymi szczepami.
Po prostu mikrobiolodzy i inżynierowie genetyczni rozwijają dla Bundeswehry genetycznie zmodyfikowane bakterie i wirusy ze śmiercionośnymi funkcjami, ale to jest z punktu widzenia sił zbrojnych tylko w celu obrony przed bronią biologiczną.
Lecz granica między ofensywnymi i defensywnymi badaniami nad bronią biologiczną nie jest jasna. I dlatego istnieją projekty, które nie są zgłaszane lub są zgłaszane ale ze znacznym opóźnieniem. Bundeswehra prowadzi więc w imieniu Ministerstwa Obrony Narodowej tak zwane „badania ochrony”.
Zgodnie z informacjami nam przekazanymi, w minionych latach doszło do współpracy Bundeswehry z Instytutem Ochrony Technologii (WIS) w Munster -Dolna Saksonia (na południe, niedaleko Hamburga), podczas której naukowcy z laboratoriów o wysokim poziomie bezpieczeństwa oraz innych instytucji intensywnie opracowywali działania w tej dziedzinie.
W związku z tym kilka istotnych projektów zostało zgłoszonych komisji obrony parlamentu niemieckiego.
Według naszych informacji, Bundeswehra w poprzednich latach prowadziła tajne badania nad bronią biologiczną, pierwszy przykład takich eksperymentόw to praca nad wirusami Hanta i Lassa, ale w świetle przewidywanych dodatkowych misji zagranicznych Bundeswehry pracowano również nad wszystkimi tropikalnymi formami bakterii coli, w szczególności nad potencjalnymi obszarami zastosowania tych szczepów, które mogą się pojawić w przyszłości.
To właśnie w północnych Niemczech prowadzono podstawowe badania rzadkich podgatunków i hybryd tych szczepów, które są odpowiedzialne ze obecną epidemię EHEC.
Dokładnie 93 procent DNA tych niebezpiecznych jelitowych bakterii EHEC pochodzi z Republiki Środkowoafrykańskiej, naukowcy nazywają je EWEA 55989.
Według naszych informacji, armia eksperymentowała z właśnie tymi bakteriami w północnych Niemczech.
Mutacje niebezpiecznych bakterii jelitowych, których DNA przyszedł nagle do 93 procent z Republiki Środkowej Afryki stało się zarówno zrozumiałe dla wielu mikrobiologów , ktόrzy nie mieli tymi projektami nic wspólnego jak i dla laika.
Rząd federalny będzie wszystkiemu zdecydowanie zaprzeczał.
W przeciwnym razie musiałby wyjaśnić ludności tajne eksperymenty nad bronią biologiczną prowadzone w laboratoriach badawczych.
A to dałoby ponadpartyjnie powody do masowych protestów.
Badania Bundeswehry nad biologiczną bronią w laboratoriach wysokiego bezpieczeństwa są prawdopodobnie tak „bezpieczne” jak japońskie elektrownie jądrowe w Fukushimie przed katastrofą.
Przyczyny niebezpiecznej epidemii EHEC nie należy szukać według naszych informacji w wytwórniach biogazu i / lub obornika, ani (w rzeczywistości istniejącym) „dschihadzie odchodόw” ani u hiszpańskich albo holenderskich rolników. Przyczyną może być prawdopodobnie mieszanka szczepów wytworzona w jakimś laboratorium badawczym bundeswehry, która jest obecnie traktowana jako tajemnica państwowa.W przeciwnym razie rząd federalny musiałby innym krajom i własnym obywatelom wyjaśnić wiele o tym tajnym programie.
Uwaga: Nasze informacje pochodzą z kręgów ludzi zaangażowanych w te badania, nie ma wątpliwości co do ich autentyczności. Pewne jest zatem, że są takie tajne podstawowe badania obronne w północnych Niemczech. I pewne jest również, że w regionie Munster jest dużo upraw warzyw, które potem są przeładowywane w Hamburgu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz