piątek, 1 lipca 2011

W mediach mowia o przebiegunowaniu Ziemii

Symulacja pola magnetycznego - NASA
Jeszcze niedawno każdy, kto mówił otwarcie o nadchodzącym przebiegunowaniu Ziemi był wyśmiewany, ale teraz jest coraz więcej dowodów potwierdzających tą teorię. Niepostrzeżenie temat precesji i zamiany biegunów znajduje się coraz częściej w mediach głównego nurtu.


Proces, który obserwujemy można nazwać swoistym oswajaniem opinii publicznej ze zmianami, jakich doświadcza nasza planeta. Tradycyjnie stosowana propaganda potrafi gładko przeskakiwać od pełnego żarcików wyśmiewania zagadnienia do nagłej zmiany retoryki gdzie nie tylko nikt się z przebiegunowania nie śmieje a prezenterzy marszczą czoła w zaniepokojeniu.

Większość populacji na Ziemi nie zauważa takich subtelnych zmian retoryki tak jak nie zauważają, gdy te same media wskazują, kogo słuchać a kogo ignorować, z kogo się śmiać a z czyich ust spijać nawet największy idiotyzm jakby był prawdą objawioną.


Załączone wideo jest zmontowane z kilku oficjalnych przekazów na temat przebiegunowania zachodzącego na naszej planecie. Najbardziej spektakularne informacje zawarte w tym filmie to sytuacja z Grenlandii gdzie Słońce po Zimie wzeszło 3 dni za wcześnie lub problemy portu lotniczego w Tampie gdzie wszystkie urządzenia nawigacyjne musiały być przesterowane, aby uwzględnić wędrujący biegun.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz